Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 951.676
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Slažem se:

"Ivermectin Products for Animals Are Different from Ivermectin Products for People"

Ali kažem, ako liječnici, kliničari, doziraju i u kontroliranim uvjetima promatraju djelovanje, zar ih barem ne bi trebalo poslušati što govore?

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Sa ivermektinom se eksperimentira isto kao i sa cjepivom. Ja pitam, zasto se ivermektin smatra ultimativnim lijekom dok cjepivo sa druge strane se demonizira?

Zasto je super ivermektin u malim konzroliranim dozama, dok cjepivo u kontroliranim dozama nije?

 

Eto, nije mi jasan taj mindset. Jedno i drugo ima nuspojave. Ivermektin teze nuspojave, ali si spreman rukama i nogama dokazat kako je ivermektin super.

 

Ovaj puta farma industrija nema nikakav benefit, ne cipiraju i takve gluposti?

 

Ivermektin je u EU zabranjen sa razlogom. Sve ostalo su klinicka ispitvanja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
6 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Možeš ti do sutra objašnjavati, neće to u tvrde glave.

Najsmješniji su antivakseri i slični koji "razmišljaju svojom glavom" a onda im netko proda da je sad XY govno najbolje protiv korone i/ili ostalih bolesti i počnu to gutati ko blesavi. Ne da im je struka preporučila, nego neki jebivjetar sa jutjuba.
To je idealni mindset za ljude koji žele kontrolirati mase.
Žao mi je tih ljudi jer ni sami ne znaju koliko su vješto izmanipulirani.
Nadglednik dina
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Možeš ti do sutra objašnjavati, neće to u tvrde glave.

Najsmješniji su antivakseri i slični koji "razmišljaju svojom glavom" a onda im netko proda da je sad XY govno najbolje protiv korone i/ili ostalih bolesti i počnu to gutati ko blesavi. Ne da im je struka preporučila, nego neki jebivjetar sa jutjuba.
To je idealni mindset za ljude koji žele kontrolirati mase.
Žao mi je tih ljudi jer ni sami ne znaju koliko su vješto izmanipulirani.

Odavno sam shvatio da tu nema rasprave. Jer ovo nije rasprava znanja i iskustva, vec rasprava googlanja. Tko je sposoban vise izguglat da mu algoritam sto vise natrpa ''potvrdnih'' informacija. Tu je jedini sposoban nesto znati gospodin koji je proveo godine na IMIu i bavio se toksikologijom. No i iz njega su napravili ''norca''. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...

Sa ivermektinom se eksperimentira isto kao i sa cjepivom. Ja pitam, zasto se ivermektin smatra ultimativnim lijekom dok cjepivo sa druge strane se demonizira?

Zasto je super ivermektin u malim konzroliranim dozama, dok cjepivo u kontroliranim dozama nije?

 

Eto, nije mi jasan taj mindset. Jedno i drugo ima nuspojave. Ivermektin teze nuspojave, ali si spreman rukama i nogama dokazat kako je ivermektin super.

 

Ovaj puta farma industrija nema nikakav benefit, ne cipiraju i takve gluposti?

 

Ivermektin je u EU zabranjen sa razlogom. Sve ostalo su klinicka ispitvanja. 

 zato jer to preporučuju alternativci, oni koji ti žele dobro, oni koji nisu u talu s državom, oficijelnom znanošću i vladama koje te žele porobiti i od tebe načiniti slugu đavola...

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
SimeKZ kaže...

Sa ivermektinom se eksperimentira isto kao i sa cjepivom. Ja pitam, zasto se ivermektin smatra ultimativnim lijekom dok cjepivo sa druge strane se demonizira?

Zasto je super ivermektin u malim konzroliranim dozama, dok cjepivo u kontroliranim dozama nije?

 

Eto, nije mi jasan taj mindset. Jedno i drugo ima nuspojave. Ivermektin teze nuspojave, ali si spreman rukama i nogama dokazat kako je ivermektin super.

 

Ovaj puta farma industrija nema nikakav benefit, ne cipiraju i takve gluposti?

 

Ivermektin je u EU zabranjen sa razlogom. Sve ostalo su klinicka ispitvanja. 

 zato jer to preporučuju alternativci, oni koji ti žele dobro, oni koji nisu u talu s državom, oficijelnom znanošću i vladama koje te žele porobiti i od tebe načiniti slugu đavola...

 Baš me zanima kak bi Ante Pavlović sve ovo komentirao, on bi sigurno izmislio učinkoviti lijek.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
Louis Pluto kaže...
SimeKZ kaže...

Sa ivermektinom se eksperimentira isto kao i sa cjepivom. Ja pitam, zasto se ivermektin smatra ultimativnim lijekom dok cjepivo sa druge strane se demonizira?

Zasto je super ivermektin u malim konzroliranim dozama, dok cjepivo u kontroliranim dozama nije?

 

Eto, nije mi jasan taj mindset. Jedno i drugo ima nuspojave. Ivermektin teze nuspojave, ali si spreman rukama i nogama dokazat kako je ivermektin super.

 

Ovaj puta farma industrija nema nikakav benefit, ne cipiraju i takve gluposti?

 

Ivermektin je u EU zabranjen sa razlogom. Sve ostalo su klinicka ispitvanja. 

 zato jer to preporučuju alternativci, oni koji ti žele dobro, oni koji nisu u talu s državom, oficijelnom znanošću i vladama koje te žele porobiti i od tebe načiniti slugu đavola...

 Baš me zanima kak bi Ante Pavlović sve ovo komentirao, on bi sigurno izmislio učinkoviti lijek.

Dobio bi takvo centriranje da bi ti telomere produzil.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Znao je on gdje je plodno tlo...bilo je njemu ovdje ko buregu u loju.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...

Sa ivermektinom se eksperimentira isto kao i sa cjepivom. Ja pitam, zasto se ivermektin smatra ultimativnim lijekom dok cjepivo sa druge strane se demonizira?

Zasto je super ivermektin u malim konzroliranim dozama, dok cjepivo u kontroliranim dozama nije?

 

Ali tko to kaže? Ako misliš na mene, u krivu si. 

Cjepivo je tu, došlo je na tržište prilično brzo, što je potpuno drugačije od svih dosadašnjih cjepiva. Zato je i izdana dozvola za emergency use, ili kako se već zove. Dozvoli da ljudi imaju određene zadrške prema tome, tim više što u povijesti cjepiva ima dosta kompromirajućih događaja pa su ljudi s pravom nepovjerljivi.

No, pandemija ne pita, ljudi trebaju nekakvo rješenje. Vidjelo se otpočetka prilično jasno tko najviše stradava od virusa, i ludost je bila da se tim ljudima nije prvo nudilo cjepivo, kao najugroženijoj skupini. Recimo, moj se otac cjepio, nisam mu riječ rekao protiv toga. Kod ugroženih je itekako imala smisla tvrdnja da cjepivo donosi više koristi nego štete. No uvela su se ograničenja svima, djecu se posebno apostrofiralo kao ubojice svojih baka i djedova, ali mladi ljudi jedva da su osjetili nekakvu epidemiju ali svejedno je i njima stao život, izgubili su pravo na normalno školovanje i djetinjstvo, ljudima se onemogućavalo da rade i praktički se uništavalo poduzetništvo, i tako dalje...Misli na druge cijepi se je bio potpuno promašen slogan koji je, barem u meni, izazivao prilično nepovjerenje ne toliko prema cjepivu, nego prema sustavu koji mi ga preporuča počevši od vlasti ali i onih znanstvenika koji su promovirali tu agendu. 

S druge strane se ignorira prirodni imunitet. Cjepljeni dobivaju duži rok trajanja covid potvrde iako se ne zna koliko će im imunitet trajati, a preboljeli kraći rok jer se ne zna koliko traje imunitet. Vrlo logično.

Bez obzira je li cjepivo dobro ili nije, činjenica je da se ne znaju dugoročne posljedice cjepiva. Vidimo da postoje ozbiljne sumnje temeljem raznih istraživanja da se spike protein ne stvara samo u mišiću gdje si cjepljen, već ga se nalazi u svim organima po tijelu. To tvrdi recimo Robert Malone, kojeg se apostrofira kao izumitelja mrna cjepiva. I što bi si sad ja trebao misliti? Kao što kažeš, danas smo svi google doktori, ali svima nam je dostupno vidjeti kako razmišljaju i drugi znanstvenici, koji btw. doživljavaju neviđenu cenzuru, difamiranje, napade ad hominem, ma svašta. Oprosti, ali te stvari u meni izazivaju dodatna pitanja i sumnje, i onda kad se pojave priče o ivermektinu kao 'čudesnom' lijeku, naravno da se to ulovi na nas sumnjičave. Ali kako dalje to promatram, vidim da to nije samo nekakva antivakserska stvar, već prema broju uključenih i angažiranih znanstvenika u tom istraživanju, zdravorazumski pomislim da mora biti nešto u tome lijeku.

Dakle da rezimiram, mislim da je cjepivo odlično oružje u borbi protiv pandemije, ali ako postoje i druga oružja dostupna, zar ih ne treba koristiti? 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

-sve osim dijela ivermektrina.. tj. to što postoji sumnja-kontradikcija ili ubrzani procest za covid cjepiva, ne znači da je pandan ivermikin, jednostavno 'višak' tj sve je lijek-otrov ovisno o doziranju + svaka osoba zasebno što u pravilu prepuštamo osobnom liječniku koji u pravilu zna što je za koju osobu najprimjerenije liječenje.. ne nešto što stožer promovira, ne trenutna pandemija nego za konkretnu osobu. Nekome možda pomogne i 'babin čaj' netko možda dobije jackpot... to ne znači da kao pravilo vrijedi za sve-ostale, naprotiv, to je tad izuzetak. Izbaciti ivermikin iz texta ili uspostaviti relevantnu korelaciju.. a ostalo je ono u čemu jedna strana priča, dok druga etiketira-adhominenira itd.. odnosno medijski linč.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Cjepivo je tu, došlo je na tržište prilično brzo, što je potpuno drugačije od svih dosadašnjih cjepiva. Zato je i izdana dozvola za emergency use, ili kako se već zove. Dozvoli da ljudi imaju određene zadrške prema tome, tim više što u povijesti cjepiva ima dosta kompromirajućih događaja pa su ljudi s pravom nepovjerljivi.

...
Oprosti, ali te stvari u meni izazivaju dodatna pitanja i sumnje, i onda kad se pojave priče o ivermektinu kao 'čudesnom' lijeku, naravno da se to ulovi na nas sumnjičave. Ali kako dalje to promatram, vidim da to nije samo nekakva antivakserska stvar, već prema broju uključenih i angažiranih znanstvenika u tom istraživanju, zdravorazumski pomislim da mora biti nešto u tome lijeku.

Dakle da rezimiram, mislim da je cjepivo odlično oružje u borbi protiv pandemije, ali ako postoje i druga oružja dostupna, zar ih ne treba koristiti? 

Nisi mi previše jasan. Ajmo ovako:

S jedne strane imaš supstancu A, kreiranu za borbu protiv Covida, testiranu, s jako dobrim rezultatima i malo nuspojava.

S druge strane imaš supstancu B, koja uopće nije namijenjena u tu svrhu, nema protokola, definiranih doza, niti jedne relevantne studije koja bi pokazala učinkovitost, uključujući od samih proizvođača kojima ne pada napamet propagirati istu supstancu kao ikakav lijek (k tome, već sada je poznato da bi u dozama u kojima bi mogao biti efikasan ujedno je i iznimno toksičan).

Iz nekog razloga ti si skloniji drugoj supstanci.

 

Realno, u borbi protiv bilo koje vrste virusa (ne samo Covida) imamo ekstremno malo lijekova, dapače, u primjeni se nalazi par lijekova koje je potrebno primijeniti odmah nakon zaraze i s relativno čestim su nuspojavama i manjom efikasnošću. Na to nadodamo Covid kao multisistemski problem...

Sad jasnije zašto cjepivo, a ne teoretski lijek kakav do sada u povijesti baš i nismo usjeli naći? I kako je cjepivo upravo pomoć imunitetu, a ne lijek?

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
guslac kaže...

Cjepivo je tu, došlo je na tržište prilično brzo, što je potpuno drugačije od svih dosadašnjih cjepiva. Zato je i izdana dozvola za emergency use, ili kako se već zove. Dozvoli da ljudi imaju određene zadrške prema tome, tim više što u povijesti cjepiva ima dosta kompromirajućih događaja pa su ljudi s pravom nepovjerljivi.

...
Oprosti, ali te stvari u meni izazivaju dodatna pitanja i sumnje, i onda kad se pojave priče o ivermektinu kao 'čudesnom' lijeku, naravno da se to ulovi na nas sumnjičave. Ali kako dalje to promatram, vidim da to nije samo nekakva antivakserska stvar, već prema broju uključenih i angažiranih znanstvenika u tom istraživanju, zdravorazumski pomislim da mora biti nešto u tome lijeku.

Dakle da rezimiram, mislim da je cjepivo odlično oružje u borbi protiv pandemije, ali ako postoje i druga oružja dostupna, zar ih ne treba koristiti? 

Nisi mi previše jasan. Ajmo ovako:

S jedne strane imaš supstancu A, kreiranu za borbu protiv Covida, testiranu, s jako dobrim rezultatima i malo nuspojava.

S druge strane imaš supstancu B, koja uopće nije namijenjena u tu svrhu, nema protokola, definiranih doza, niti jedne relevantne studije koja bi pokazala učinkovitost, uključujući od samih proizvođača kojima ne pada napamet propagirati istu supstancu kao ikakav lijek (k tome, već sada je poznato da bi u dozama u kojima bi mogao biti efikasan ujedno je i iznimno toksičan).

Iz nekog razloga ti si skloniji drugoj supstanci.

 

Realno, u borbi protiv bilo koje vrste virusa (ne samo Covida) imamo ekstremno malo lijekova, dapače, u primjeni se nalazi par lijekova koje je potrebno primijeniti odmah nakon zaraze i s relativno čestim su nuspojavama i manjom efikasnošću. Na to nadodamo Covid kao multisistemski problem...

Sad jasnije zašto cjepivo, a ne teoretski lijek kakav do sada u povijesti baš i nismo usjeli naći? I kako je cjepivo upravo pomoć imunitetu, a ne lijek?

Ali zdrav razum govori da je ivermektin bogom poslan ali belosvetska zavera je protiv njega. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ovo sa konjskim lijekom je na razini da je Zemlja ravna ploča.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Dodatni komentar je nepotreban, kao da žena ima Ebolu pa eto strka i panika.Svijet je več odavno skroz ponorel, ako ima neki Asteroid u blizini eto nek žvajzne/još jedan reset da se rješimo problema.

 

https://twitter.com/nerdtechgasm/status/1434338656571957251

 

Francuski panduri=divljaci, "u divljoj Americi njihovi panduri več odavno ne smiju niti pipnut" razne snimače videa.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 13:57 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

Ovo sa konjskim lijekom je na razini da je Zemlja ravna ploča.

Pa teoretski Ivermectin ima utjecaj na Covid, ali bi ga trebalo davati u tolikim količinama da bi bilo jako opasno (posebno kad su pluća u pitanju).

Na stranu upotreba veterinarskih lijekova (to stvarno moraš biti iznimno bolestan u glavi da bi uzeo) i sistemski utjecaj Covida.

rambox kaže...

Dodatni komentar je nepotreban, kao da žena ima Ebolu pa eto strka i panika.

Prije će biti da ne prihvaća naredbe i opire se policiji.

A onda se zna što slijedi u svakom uređenom sustavu. Mogla je lijepo odmah poslušati i sve pet.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
rambox kaže...

Dodatni komentar je nepotreban, kao da žena ima Ebolu pa eto strka i panika.

Prije će biti da ne prihvaća naredbe i opire se policiji.

A onda se zna što slijedi u svakom uređenom sustavu. Mogla je lijepo odmah poslušati i sve pet.

Ne to se tak ne radi, ne koristiš pendrek i to čak nekoliko pandura ili nasilnih kretena kao da je u pitanju ljuti Mirko Filipovič bez Covid pasoša.

 

Ako dva-tri pandura bez pendreka ne mogu sitnu ženu smirit, onda nek panduri idu sadit kuruzu.Vidiš dobro kak jurišaju, kao da je u pitnaju recimo Bob Sapp u šoping centru.Francuska je ionako puna problema, pa dalje nemam kaj komentirat za to su si sami krivi.

 

Prije četrdeset godina, ovako nešto u Americi nije bilo moguče=tamnoputi snimatelj loše bi završio.Ukratko snimatelj je po zakonu, a panduri eto pokušavaju progurat nepostoječe zakone+nemaju poima o pravim zakonima koje bi trebali poštivat.

 

 

Nazad na temu, "francuski primjer pandura jurišinka iz šoping centra", to su legalni divljaci bez greške.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 20:42 (rambox).
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nisi mi previše jasan. Ajmo ovako:

S jedne strane imaš supstancu A, kreiranu za borbu protiv Covida, testiranu, s jako dobrim rezultatima i malo nuspojava.

S druge strane imaš supstancu B, koja uopće nije namijenjena u tu svrhu, nema protokola, definiranih doza, niti jedne relevantne studije koja bi pokazala učinkovitost, uključujući od samih proizvođača kojima ne pada napamet propagirati istu supstancu kao ikakav lijek (k tome, već sada je poznato da bi u dozama u kojima bi mogao biti efikasan ujedno je i iznimno toksičan).

Iz nekog razloga ti si skloniji drugoj supstanci.

 

Malo mi je sad glupo stalno copy/pastati iste stvari, jer naravno ne mogu biti siguran da su informacije prenijete na tim webovima istinite. Ali postavit ću logičku pretpostavku da su istinite jednako toliko koliko i informacije o drugim lijekovima.

Prvo, supstanca A jest testirana, ali da je malo nuspojava, to je dosta upitno. Osobno sam se u najbližoj okolici uvjerio u velik broj nuspojava, koje nisam vidio kod recimo cjepljenja djece sa svim mogućim cjepivima. Kao što sam prije rekao, vlada jaka cenzura trenutno oko nekih zdravstvenih pitanja, i moja je velika sumnja da se i oko cjepiva događa slično. Ali, ajmo pretpostaviti da je supstanca sigurna.

Supstanca B nije prvotno namijenjena u svrhu liječenja covida, ali njezina najveća prednost je da je dostupna praktički u svim dijelovima svijeta odmah danas, sad, i da je na tržištu već skoro preko 40 godina sad već i kao generički lijek, te da se o njoj zna praktički sve. Nije nova tehnologija, ljudi imaju povjerenja u lijek jer je prošao sve rigorozne mjere da ga se odobri (FDA ga je odobrio odavno), a na kraju krajeva čovjek koji ga je pronašao dobio je za to otkriće i Nobelovu nagradu za medicinu 2015. godine.

https://c19ivermectin.com - popis svih studija, peer revjuane. Znači, studija itekako ima.

Naravno da sam skloniji lijeku koji je dokazano siguran, iako se ovdje tvrdi da je iznimno toksičan čak i u malim dozama. Nekako mi je to nespojivo sa svim ovim studijama, Nobelom, i riječima proizvođača (Merck) koji je na lijeku prvo zaradio finu lovu (prodan je u nekoliko miilijardi doza), a sad ga odjednom proglašava iznimno toksičnim.

Američki FLCCC itekako je razvio protokole:

https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/

Zanimljivo, ovu stranicu ne uspijevam otvoriti s hrvatskom IP adresom. Spojio sam se preko VPN-a na Azerbeđanski server, i otvara normalno.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 15:08 (guslac).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
rambox kaže...
Old Iggy kaže...

Prije će biti da ne prihvaća naredbe i opire se policiji.

A onda se zna što slijedi u svakom uređenom sustavu. Mogla je lijepo odmah poslušati i sve pet.

Ne to se tak ne radi, ne koristiš pendrek i to čak nekoliko pandura ili nasilnih kretena kao da je u pitanju ljuti Mirko Filipovič bez Covid pasoša.

Ne, to se baš tako radi. Čak i po našem pravilniku.

Aktivan otpor - "nemoj po glavi, druže plavi".

guslac kaže...

Malo mi je sad glupo stalno copy/pastati iste stvari, jer naravno ne mogu biti siguran da su informacije prenijete na tim webovima istinite. Ali postavit ću logičku pretpostavku da su istinite jednako toliko koliko i informacije o drugim lijekovima.


 

Kako uopće možeš tu izvesti logičku usporedbu, a kamoli stavljati znak jednakosti?

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijepljeno je koliko...tri milijarde ljudi? Onda bi drugih tri milijarde trebalo dobiti terapiu lijekom za konje pa napraviti neku usporedbu nuspojava.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Da. Ali se ovdje dovodi u pitanje zdrav razum.

 

Cjepivo - preventivno. Ne lijeci, nego je prva crta obrane, odnsno sprijecava da do zaraze uopce dode.

 

Ivermektin - lijek. Koristi se u svrhu kada si vec zarazen COVIDom.

 

Tako da samo spominjanje ivermektina i cjepiva nema smisla. Ako ne zelis da te eksperimentalno filaju ivermektinom, cijepi se. Totalno nebulozno i nepotrebno spominjanje ivermektina.

Imas funkcionalna cjepiva, izaberi i miran si. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ovu stranicu gore sam najnormalnije otvorio na mobu bez ikakvih vpn-ova... u Hr sam...

ne znam jel možda do toga što koristim 1.1.1.1 dns, ali dodatne vpn-ove ne koristim...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...

Da. Ali se ovdje dovodi u pitanje zdrav razum.

 

Cjepivo - preventivno. Ne lijeci, nego je prva crta obrane, odnsno sprijecava da do zaraze uopce dode.

 

Ivermektin - lijek. Koristi se u svrhu kada si vec zarazen COVIDom.

 

Tako da samo spominjanje ivermektina i cjepiva nema smisla. Ako ne zelis da te eksperimentalno filaju ivermektinom, cijepi se. Totalno nebulozno i nepotrebno spominjanje ivermektina.

Imas funkcionalna cjepiva, izaberi i miran si. 

 Nije bezveze jer ak koristiš ivermektin onda nisi mainstream.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Nisi mi previše jasan. Ajmo ovako:

S jedne strane imaš supstancu A, kreiranu za borbu protiv Covida, testiranu, s jako dobrim rezultatima i malo nuspojava.

S druge strane imaš supstancu B, koja uopće nije namijenjena u tu svrhu, nema protokola, definiranih doza, niti jedne relevantne studije koja bi pokazala učinkovitost, uključujući od samih proizvođača kojima ne pada napamet propagirati istu supstancu kao ikakav lijek (k tome, već sada je poznato da bi u dozama u kojima bi mogao biti efikasan ujedno je i iznimno toksičan).

Iz nekog razloga ti si skloniji drugoj supstanci.

 

Malo mi je sad glupo stalno copy/pastati iste stvari, jer naravno ne mogu biti siguran da su informacije prenijete na tim webovima istinite. Ali postavit ću logičku pretpostavku da su istinite jednako toliko koliko i informacije o drugim lijekovima.

1. Prvo, supstanca A jest testirana, ali da je malo nuspojava, to je dosta upitno. Osobno sam se u najbližoj okolici uvjerio u velik broj nuspojava, koje nisam vidio kod recimo cjepljenja djece sa svim mogućim cjepivima. Kao što sam prije rekao, vlada jaka cenzura trenutno oko nekih zdravstvenih pitanja, i moja je velika sumnja da se i oko cjepiva događa slično. Ali, ajmo pretpostaviti da je supstanca sigurna.

Supstanca B nije prvotno namijenjena u svrhu liječenja covida, ali njezina najveća prednost je da je dostupna praktički u svim dijelovima svijeta odmah danas, sad, i da je na tržištu već skoro preko 40 godina sad već i kao generički lijek, te da se o njoj zna praktički sve. 2. Nije nova tehnologija, ljudi imaju povjerenja u lijek jer je prošao sve rigorozne mjere da ga se odobri (FDA ga je odobrio odavno), a na kraju krajeva čovjek koji ga je pronašao dobio je za to otkriće i Nobelovu nagradu za medicinu 2015. godine.

https://c19ivermectin.com - popis svih studija, peer revjuane. Znači, studija itekako ima.

Naravno da sam skloniji lijeku koji je dokazano siguran, iako se ovdje tvrdi da je iznimno toksičan čak i u malim dozama. Nekako mi je to nespojivo sa svim ovim studijama, Nobelom, i riječima proizvođača (Merck) koji je na lijeku prvo zaradio finu lovu (prodan je u nekoliko miilijardi doza), a sad ga odjednom proglašava iznimno toksičnim.

Američki FLCCC itekako je razvio protokole:

https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/

Zanimljivo, ovu stranicu ne uspijevam otvoriti s hrvatskom IP adresom. Spojio sam se preko VPN-a na Azerbeđanski server, i otvara normalno.

 

1. Malo je ozbiljnih nuspojava od cjepiva, osim ako tu ne ubrajaš bol u mjestu di si cjepljen i laganu temperaturu.

2. Provjeren je lijek ali ne u tu svrhu, nešto se smatra provjerenim u odnosu na ono na što se misli koristiti.. Dakle nije provjereno za primjenu na Covid-u.

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
rambox kaže...
Old Iggy kaže...

Prije će biti da ne prihvaća naredbe i opire se policiji.

A onda se zna što slijedi u svakom uređenom sustavu. Mogla je lijepo odmah poslušati i sve pet.

Ne to se tak ne radi, ne koristiš pendrek i to čak nekoliko pandura ili nasilnih kretena kao da je u pitanju ljuti Mirko Filipovič bez Covid pasoša.

Ne, to se baš tako radi. Čak i po našem pravilniku.

Aktivan otpor - "nemoj po glavi, druže plavi".

 

Nije samo aktivan otpor policiji: Francuska je već neko vrijeme suočena s jakim terorizmom, a čovjek koji na silu necijepljen (potencijalno zarazan) i unatoč jasnim opomenama želi ući u prepun supermarket je, de facto, bioterorist.
Dotična je vjerojatno bila samo test, lakmus papir; da su ih puštali, mjere ne bi bile uspješne (a u Francuskoj je, zbog mjera - najave propusnosti samo sa Covid potvdom - procijepljenost bar jednom dozom vrlo brzo narasla na 73%, potpuno cijepljenih 61-67% )...

...a drugi put put, neki ili više njih koje je bog/allah/jahve "pozvao na misiju" širenja virusa, lakše bi se odlučio - kad bi znao da policija ne reagira. I nije bitno je li antraks ili covid.

Naprosto, ne trebaš lupiti glavom u zid da bi tek drugi put prenevirao crash - Francuska je već više puta opako lupila glavom u zid.
Iskreno, žao mi je što onog ljigavca Sinčića nisu izdevetali kad se išao bahatiti ženama u Konzumu bez maske (fucking maske, ne potvrde!).
Što je slijedeće: javni protest i hvaljenje kako se ne peremo i ne peremo ruke, jer je sapun izmišljotina farmaceutskih megakorporacija zbog ekstraprofita?
Ili da karikiram s druge strane: ako se čovjeku mama razboli i umre, sad bi trebao razbiti zube bahatim klincima po tramvaju koji posprdno stavljaju maske ovlaš do usta, "kako bi došli pameti"?
Društvo nam se raspada. Ova pandemija je civilizacijski test, a ne talibani.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže... 

Nije samo aktivan otpor policiji: Francuska je već neko vrijeme suočena s jakim terorizmom, a čovjek koji na silu necijepljen (potencijalno zarazan) i unatoč jasnim opomenama želi ući u prepun supermarket je, de facto, bioterorist.
Dotična je vjerojatno bila samo test, lakmus papir; da su ih puštali, mjere ne bi bile uspješne (a u Francuskoj je, zbog mjera - najave propusnosti samo sa Covid potvdom - procijepljenost bar jednom dozom vrlo brzo narasla na 73%, potpuno cijepljenih 61-67% )...

...a drugi put put, neki ili više njih koje je bog/allah/jahve "pozvao na misiju" širenja virusa, lakše bi se odlučio - kad bi znao da policija ne reagira. I nije bitno je li antraks ili covid.

Naprosto, ne trebaš lupiti glavom u zid da bi tek drugi put prenevirao crash - Francuska je već više puta opako lupila glavom u zid.
Iskreno, žao mi je što onog ljigavca Sinčića nisu izdevetali kad se išao bahatiti ženama u Konzumu bez maske (fucking maske, ne potvrde!).
Što je slijedeće: javni protest i hvaljenje kako se ne peremo i ne peremo ruke, jer je sapun izmišljotina farmaceutskih megakorporacija zbog ekstraprofita?
Ili da karikiram s druge strane: ako se čovjeku mama razboli i umre, sad bi trebao razbiti zube bahatim klincima po tramvaju koji posprdno stavljaju maske ovlaš do usta, "kako bi došli pameti"?
Društvo nam se raspada. Ova pandemija je civilizacijski test, a ne talibani.

1. Cijepljena osoba (s koliko god želiš doza)

2. Osoba koja je preboljela covid

3. Necijepljena osoba koja nije proeboljela covid

 

Sve 3 gore navedene jednako mogu prenijeti covid dalje. Po kojoj racionalnoj logici je ovaj treći s liste bioterorist? 

 

Ako se čovjeku razboli mama i umre, čemu linč bilo koga? Zašto ta mama nije poduzela mjere potrebne za vlastitu zaštitu? Po čemu je ta mama iznad svih ostalih do te mjere da bi svi trebali na nju paziti? Ja sam prebolio covid koji sam pobrao na aerodromu ili u avionu. Imao sam brnjicu i sve ostalo što ide u paketu sa neofašizmom. Kome sam ja trebao razbiti zube i čemu? Da sam odlučio ne putovat, ne bi se ni zarazio.

Ako tvoja mama (nebitno cijepljena ili ne) zarazi moju ženu, da li bi ja trebao tvojoj majci razbiti zube, ili reći svojoj ženi "trebala si se bolje paziti ako ti je covid toliki problem"? Mediokriteti su najglasniji i najsebičniji. Zašto takvi paničari ne sjede doma ispod skafandera, vizira i 14 maski? Tada su sigurni, zar ne?

 

Za kraj, sigurno si prebolio gripu u životu. I sigurno si zarazio nekoga s tom gripom. Možeš li pouzdano reći da zaraza koja se širila dalje od tebe nije bila fatalna za neku osobu?

 

Covid je razinu sebičnosti podignuo do razine koja nije viđena u povijesti.

13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ljudi su postali toliko uljuljkani u tu neku sigurnost i to da im je sve dostupno i svaka informacija na pladnju pa kao da su zaboravili da ljudi umiru, još ako se radi o koroni, naprosto nevjerojatno. Smrt odnosno spoznaja da ćemo jednog dana umrijeti bi nam trebala bit motivacija da što ljepše/bolje živimo, a ne da se toliko bojimo smrti da nas je na kraju strah života.

 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kak vam više ne dojadi uvijek istu ovcu derati? 

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

Ljudi su postali toliko uljuljkani u tu neku sigurnost i to da im je sve dostupno i svaka informacija na pladnju pa kao da su zaboravili da ljudi umiru, još ako se radi o koroni, naprosto nevjerojatno. Smrt odnosno spoznaja da ćemo jednog dana umrijeti bi nam trebala bit motivacija da što ljepše/bolje živimo, a ne da se toliko bojimo smrti da nas je na kraju strah života.

 

Get busy living or get busy dying! 

I want to believe
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Šta ste se rasprdili vlast samo brine za naše zdravlje.Vlasti Francuske, Australske... kako je njima stalo do ljudi svaka čas.Treba slijedit taj primjer.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ako nije problem umrijeti što se onda toliko bojite cjepiti, da mi je znati?

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice