Call of Duty 4-The Gamer Server!

poruka: 3
|
čitano: 2.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4-The Gamer Server!

Dobar dan.

Predstavljam vam novi Call of Duty 4 server,nazvan The Gamer.Server ima dosta modova (27mb),modovi se skidaju na bilo kojem operateru minimalno 450kb/s (pola 1mb).Znaci prosjek je 2min 25 sec.Server je stalno pun,stalno je neko na Rcon Toolu i brine se o serveru.Naša organizacija,postoje mnogi klanovi ali mi smo organizacija.Postoje pravila za one u organizaciji (25 stanica točnije) koje se ljudi trebaju pridržavati.Imamo sponzora Diabolic Servers,COD HR-Glavni Supporter.

 

Mi smo prva organizacija,koja se ovako intezivno bavi o igračima.Čak smo podijelili igrače u 2 teama.Neću odavati kako se zovu...(copyright :P )

Svi su igrači jednaki,imamo shockvoice server,jako smo društveni i međusobno se poštivamo.Kratica klana je |TG| ako ste se  ikad susreli sa tim klanom.

Kažem vam,trenutno server ima 16 slotova,proširit ćemo ga na 22 slotni server.Stalno je pun server.Na GameTrackeru bili smo zadnji među Hrvatskim serverima,sada smo top 10,točnije 7.

 

Mnogi nam zavide,žele čak haxat server,tako da...Vidite kolko smo poznati ;)

 

Ideja je originalna,osnivač klana i ideje je Tomislav.

 

To je ukratko,dođite na server i vidit cete mnogo više...Također iznajmljujemo prostor za reklame na serveru,već imamo 12 ljudi...50kn mjesečno,imamo puno narudzba..Obratite se na xfire: djmarkan

 

TO JE TO! Posjetite server na IP adresi: 213.202.106.184:28960 (server name : TheGAMER server with the best war mod //partners :::codHR&DS )

 

Lijepi pozdrav,s3ns0r.

 

 

KOMENTARI DOZVOLJENI,KAO I PITANJA!

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 21:04 (Sensor).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 4-The Gamer Server!

sad sam igrao tamo 2 cheatera haxaju i admina nema vec 2 sata

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4-The Gamer Server!

pozz

 

evo ja sam dodao vas server i nekim cudom nikako nemogu dobiti response od servera...odnosno ne prikazuje mi da je server aktivan...sto se moze napraviti po tom pitanju, bas bi volio zaigrati s vama

OverDose
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice