Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 969.631
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Naručio dva artikla za 400kn u utorak (30.11.). Stiglo danas oko 12h.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ako se netko kao i ja nađe u poziciji povrata novaca - obećali povrat novaca u par radnih dana, 8 dan im šaljem mail i prijetim im inspekcijom i drugim pravnim elementima da bi novci sjeli nakon toga u roku 2 dana ... Sad da li je taj mail pomogao ili ne nisam siguran, ali uglavnom komunikacija s njima je koma, tako da kao što je netko prije rekao uzimajte pouzećem iz sigurnosti ....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo,ukratko,sve je vec receno oko ovog ducana ,ukratko, izbjegavajte kupovinu kod njih .

Kako da se navede ljude koji uredjuju stranicu poput "Nabava net" da je izbace iz trazilica ?

 
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Oni plaćaju toj stranici da su njihove cijene gore, sigurno će ih nečiji mail natjerati da maknu njihove artikle, za koje dobivaju sigurno par stotina (tisuća?) kuna mjesečno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
CROIMANI kaže...

Evo,ukratko,sve je vec receno oko ovog ducana ,ukratko, izbjegavajte kupovinu kod njih .

Kako da se navede ljude koji uredjuju stranicu poput "Nabava net" da je izbace iz trazilica ?

 Bilo bi korisnije da si napisao što ti se desilo.

 

 

Meni je i zadnja narudžba stigla, sve uredno, čekao sam predugo, nekakva 3 tjedna i u međuvremenu nikakve obavijesti ili informacije s njihove strane.

 

Mislim da se o njima već sve zna:

- uglavnom dobre cijene

- loša i spora komunikacija

- problemi kad nešto nije u redu sa kupljenim i kad treba reklamacija ili servis

 

Tko je spreman na rizik neka računa na navedeno da ne bi bilo poslije kukanja.

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja imam dobro iskustvo.Valjda sam imao sreče,jer nisam ništa morao reklamirati.

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupon za 5% popusta, vrijedi do 8.1.: "97fa7e"

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Radim povrat monitora kod njih, i 11.1. 2022. je 14. dan od kad sam primio monitor.

ja sam im 3.1.2022. napisao poruku da želim povrat ili zamjenu monitora zbog povečeg probijana svijetlosi i male ogrebotine na monitoru.

Email je glasio ovako:

 
Ja Pero Peric  iz petrinjske 17 Zagreb sam primio monitor AOC 24g2
broj računa 4xxx6EHSKxx primljen 28.12.2021
Monitor ima dosta primjetan backlight bleed na donjem desnom kutu i ogrebotinu na lijevom donjem kutu.
slike se mogu vidjeti ovdje
Želim zamjenu monitora ili povrat novca


poslano na servis@edigital.hr
Dali je ovo dovoljno jasna poruka da želim iskoristiti svoje 14 dnevno pravo povratka novca ili da im pošaljem još jednu jasniju poruku da želim povrat novca dok sam još u tom 14. dnevnom roku.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ako si tako poslao uopce se nisi pozvao na svoje pravo od 14 dana da vratis proizvod. Mogao si im samo kratko i jasno poslati da koristis svoje pravo od 14 dana da vratis proizvod.

 

Ovako si napisao probleme koje si imao sa monitorom, i nebi se uopce zacudio da posalju monitor na servis da utvrde navedene nedostatke.

 

Mislim da se budes nacekao za povrat para ili na drugi monitor.

Daj boze da sam u krivu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Primjer obrasca za ugovor online, još ti nije isteklo 14 dana:

 

STANDARDNI INFORMACIJSKI OBRAZAC ZA JEDNOSTRANI RASKID UGOVORA

Pravo na jednostrani raskid ugovora
Potrošač može, ne navodeći razlog, jednostrano raskinuti ovaj ugovor, u roku od 14 dana od dana
sklapanja ugovora ili po njegovom primitku.
Pravo na jednostrani raskid ugovora počinje teći od datuma isporuke, tj. datuma za osobno
preuzimanje pošiljke.
Da bi ostvario pravo na jednostrani raskid, potrošač mora trgovcu pisano dostaviti obavijest u kojoj
navodi da raskida ugovor. Obavijest mora biti napisana na trajnom mediju i sadržavati podatke koji su
niže naznačeni. a može biti dostavljena kao pismo poslano poštom ili elektronička pošta.
Ukoliko potrošač koristi svoje pravo na jednostrani raskid, neće snositi s tim u vezi nastale troškove.
Zabrana plaćanja unaprijed
Tijekom roka za jednostrani raskid ugovora zabranjeno je zahtijevati od potrošača bilo kakvo plaćanje
unaprijed. Zabrana se odnosi na bilo koju naknadu, uključujući plaćanje, davanje jamstava,
rezervaciju novca na računima, izričito priznanje duga itd.
Ova zabrana ne odnosi se samo na plaćanje trgovcu nego i trećim stranama.
Obavijest o jednostranom raskidu ugovora
– Za: *Naziv trgovine sa adresom* .
– Ovime Vas obavješćujem(o) da želim/želimo raskinuti ugovor,
– Datum zaključenja ugovora:
– Ime(na) potrošača (*): ________________________________________________________
– Adresa/e potrošača (*):_______________________________________________________
– Datum (*):______________
(*) Popunjava(ju) potrošač(i) kada koristi/e ovaj obrazac za jednostrani raskid ugovora.
Potvrda primitka informacija:_____________
Potpis potrošača:_______________________

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.1.2022 18:42 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

ja otkad sam na ovom forumu citam negativna iskustva ljudi (8 godina) i mislim si koja budala moras bit da kupis ista u edigital

 

a evo trenutno i sam razmisljam da kod njih uzmem fotoaparat... 3.567 kuna jeftiniji nego u canosi...

 

s jedne strane mislim to je vec velika lova zbog koje bi se isplatilo i zezat kasnije u slucaju kvara, a s druge strane radi se o ukupnoj cifri od 12k kn i stash me i pomislit da me krenu ignorirat il sta i spusim sve 

 

 

 

 

stvarno ne kuzim kako uspiju imat sve toliko jeftinije od svih drugih ducana.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Koji gledaš?

 

Da ga nema tu? ...

 

https://www.e-infin.com/eu/category/dslr

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2022 10:36 (Chriss).
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Chriss kaže...

Koji gledaš?

 

Da ga nema tu? ...

 

https://www.e-infin.com/eu/category/dslr

 

 

 

 nema, out of stock https://www.e-infin.com/eu/item/3389/panasonic_lumix_dc-gh5_camera_with_leica_dg_vario-elmarit_12-60mm_lens_kit

nece ih vise ni bit dolazi gh6 ovo kad se proda po ducanima u kojima je ostao to je to. 

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nemam iskustva s tim, ali Panasonic bi trebao imati "Pan-Europsko jamstvo" (link) i po uvjetima se u slučaju kvara možeš javiti i HR uvozniku/trgovini, a oni će onda odlučiti hoće li slati uređaj na popravak u zemlju kupnje ili će preuzeti popravak na sebe. Znači, ako sam dobro shvatio, ti tehnički ne moraš ni imati veze s Edigital-om ili uvoznikom u Mađarskoj već će to sve naš uvoznik/trgovina odraditi. Je li to tako i u praksi ili na kraju sve kupac sam treba odraditi? To ne bih znao...

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
kiwi_91 kaže...

Nemam iskustva s tim, ali Panasonic bi trebao imati "Pan-Europsko jamstvo" (link) i po uvjetima se u slučaju kvara možeš javiti i HR uvozniku/trgovini, a oni će onda odlučiti hoće li slati uređaj na popravak u zemlju kupnje ili će preuzeti popravak na sebe. Znači, ako sam dobro shvatio, ti tehnički ne moraš ni imati veze s Edigital-om ili uvoznikom u Mađarskoj već će to sve naš uvoznik/trgovina odraditi. Je li to tako i u praksi ili na kraju sve kupac sam treba odraditi? To ne bih znao...

 zanimljivo. ali znaci panasonic dolaze sa 3 ili vise vrste jamstva sto znaci da kamera moze ali i nemora doci sa tim PAN. budem poslao email edigitalu da vidim kakvo jamstvo dolazi

14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ima tko kakav kod za popust ili nešto?
Unaprijed hvala
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jeli moguće da davaju tri godine garancije na iPhone 13? Tako im piše na stranici, a znam da Apple inače daje garanciju godinu dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
mesomeone kaže...
Jeli moguće da davaju tri godine garancije na iPhone 13? Tako im piše na stranici, a znam da Apple inače daje garanciju godinu dana.

 Najbolje pitati, poslati upit putem kontakt formulara ili mail-a. Npr. MediaMarkt zna isto tako objaviti reklamu, ljudi dođu kupiti pa onda kažu da je to produženo jamstvo uz nadoplatu. Pitati ne košta ništa.

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
mesomeone kaže...
Jeli moguće da davaju tri godine garancije na iPhone 13? Tako im piše na stranici, a znam da Apple inače daje garanciju godinu dana.

 To daje trgovac, nitko mu ne brani staviti i 10 godina, ali extreme digital je inače poznat po "odličnoj" podršci i velikim problemima kad dođe do reklamacije, tako da se ne bi previše pouzdao u te 3 godine, a pretpostavljam da je nije moguće ostvariti kod nas u ovlaštenom Apple servisu već se mob treba poslati Mađarima.

14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ako nekome treba za šoping, kod za 5% popusta

1d8ac7
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz..ako netko ima kod za popust . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav,

 

Zanima me ima li tko možda rođendanski kupon od 5% da mu ne treba jer meni bi dobro došao da mi pošalje na pp. 

 
0 0 hvala 0
22 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
mzopg kaže...
mesomeone kaže...
Jeli moguće da davaju tri godine garancije na iPhone 13? Tako im piše na stranici, a znam da Apple inače daje garanciju godinu dana.

 To daje trgovac, nitko mu ne brani staviti i 10 godina, ali extreme digital je inače poznat po "odličnoj" podršci i velikim problemima kad dođe do reklamacije, tako da se ne bi previše pouzdao u te 3 godine, a pretpostavljam da je nije moguće ostvariti kod nas u ovlaštenom Apple servisu već se mob treba poslati Mađarima.

 

 

 

 

... upravo tako... godinu dana traje klasična appleova garancija, a oni valjda po mađarskom zakonu moraju dati 3 godine jamstva na mobilne uređaje pa onda oni kao shop daju još dvije godine dodatnog jamstva... problem je što se mobitel mora slati u Mađarsku na servis, a to traje iako je besplatno...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 15:28 (Carlos2010).
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Puno se govori ovdje o ovoj temi,ali ponajmanje o onome o cemu tema govori ,o iskustvu s tom trgovinom za koju su recenzije veoma lose i uglavnom roba se ceka i do dva tjedna,neljubazno osoblje,problemi kod reklamacija . Zaobilaziti ovu trgovinu u širokom luku. Ova recenzija je napisana nakon dugogodisnjeg iskustva s kupnjom preko te trgovine,uglavnom neugodno iskustvo.
 
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ako netko ima kod za popust, danas bi trebao zeni kupiti poklončić...pp ili kako vec.

Hvala unaprijed i pozzz
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ubrao sam si jedan proizvod na Ex.Digital po dobroj cijeni, nekoliko dana kasnije dolazi mail da proizvod više nije dostupan, zato se narudžba otkazuje?

 

Što napraviti, ima li kakav savjet?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

ništa, dogadja se se na svakom webshopu

11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav. Ima tko kakav kod viska ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Evo kupon ako nekome treba 5%,rođendanski,ja ga neću iskoristiti:

1d8ac7
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
WackyZG kaže...
Evo kupon ako nekome treba 5%,rođendanski,ja ga neću iskoristiti:

1d8ac7

 Uglavnom kuponi odavno ne vrijede,nisam moga ni svoje upotrjebiti,a ni one koje su mi darovali sa buga.

Napisao sam prigovor edigitalu,ali nikad mi nisu odgovorili.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice