Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 966.316
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Imao sam jednu narudžbu (monitor) platio pouzećem i sve došlo brzo i radi kako treba. Mislim da je dostava bila 29, a vidim da je sada 39 + 4,9 neka naknada za gotovinsko plaćanje koje prije nije bilo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 18:59 (bugovac222).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ljudi nikaga ali baš nikada ne kupujte kod njih, pokušao kupiti tablet, nakon dva tjedna čekanja od tableta ništa, dva puta zvao, jednom kažu nema na zalihama a drugi puta problemi sa gužvom, na mail nitko bezobrazno ne odgovara, tablet bi iz Kine došao a ne od njih, žena sa kojom sam razgovarao se izmotava i laže, kaže da sam ja jedinstven slučaj jer kao drugi nemaju tih problema a ja joj odgovorim pa dajte malo zaguglajte po forumu pa čitajte a ona da je to sve laž, katastrofa, neljubazno, neprofesionalno, bezobrazno, neeeee kupujte ništa od njih

Zdenko

 

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Prvi glas 

 

Jesi platio unaprijed pa i s tim imaš problema, ili kod preuzimanja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Itko kod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ekipa, sretna vam nova! Ako tko treba, evo kod za 5% popusta: 849d57

 

Palac gore i jedno HVALA će biti dovoljno! :D 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ima li netko kod za popust? 

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Dan nakon što sam naručio proizvod s njihove stranice i upisao podatke za dostavu, primio sam desetak poziva iz Švedske s tri različita broja. Zatim su mi počeli slati poruke na Whatsapp! 

 

Evo brojeva: +46 176-27 80 35

          +46 650-55 37 60

          +46 18-444 57 30

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Pero143 kaže...

Dan nakon što sam naručio proizvod s njihove stranice i upisao podatke za dostavu, primio sam desetak poziva iz Švedske s tri različita broja. Zatim su mi počeli slati poruke na Whatsapp! 

 

Evo brojeva: +46 176-27 80 35

          +46 650-55 37 60

          +46 18-444 57 30

 

 Kakve poruke ?

6 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz ima li itko kod za popust??

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 20:32 (Dioniz111).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nije sporan sadržaj poruke nego to da su me  nepoznate osobe kontaktirale preko Whatsappa nakon što im nisam odgovorio na pozive. U međuvremenu sam primio pozive s još tri različita broja iz Švedske. Virtualni brojevi, dakako.

Mislim da ce prije bit da je netko iz mađarskog Overseasa zaslužan za to. Mogu samo nagađati.

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ima možda netko kod za popust? Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Itko kod za popust? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Postoji li neki zakon koji ovo definira? Da moraš otvoriti paket unutar 48h??

Slučajno naletio na oglas:
https://www.njuskalo.hr/tv-oprema/samsung-curved-49-oglas-30919804

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 13:05 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ja obavezno snimam svako raspakiravanje i to detaljno, polako otvaram i snimam sve datalje, da se sve vidi
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

"Nisu mi uvazili garanciju jer sam ga nazalost tek otvorio nakon 48 sati" cek cek cek... Nisu uvazili garanciju jer ga je otvorio nakon 48 sati ? Kakve to ima veze sa ovog trogodisnjom garancijom ?

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
kratos091 kaže...

Postoji li neki zakon koji ovo definira? Da moraš otvoriti paket unutar 48h??

Slučajno naletio na oglas:
https://www.njuskalo.hr/tv-oprema/samsung-curved-49-oglas-30919804

 Znam da kod Overseasa kada se šalje paket, primatelj ima rok od 48H da prijavi da nije u redu nešto s paketom. Očito onda Extreme digital tereti Overseas za razbijanje paketa a Overseas se ograđuje tom politikom od 48h roka za prijavu

12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
hahhaajaads kaže...

"Nisu mi uvazili garanciju jer sam ga nazalost tek otvorio nakon 48 sati" cek cek cek... Nisu uvazili garanciju jer ga je otvorio nakon 48 sati ? Kakve to ima veze sa ovog trogodisnjom garancijom ?

 Tipični Extrem digital, ili varanje u oglasu....

Tko će ga znat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
CyberDemonVZ kaže...

 Tipični Extrem digital, ili varanje u oglasu....

Tko će ga znat

Bome ne znam nit sam, moze bit i jedno i drugo posto je vec bilo ovakvih slucajeva sa televizorima u fejs grupi za edigital ali oni su dobili povrat (istina da se cekalo po pola godine ali ipak su dobili svaku lipu nazad).

9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
kratos091 kaže...

Postoji li neki zakon koji ovo definira? Da moraš otvoriti paket unutar 48h??

Slučajno naletio na oglas:
https://www.njuskalo.hr/tv-oprema/samsung-curved-49-oglas-30919804

 Ne postoji.

 

Stavio si link na njuskalo. Mogao je stavit i da se zvijezde nisu poredale u sazvjezdje.

8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nazalost, ali postoji....

 

Doduse, ne zakon per se, vec svaka dostavna sluzba ima svoj propisani rok, u kojem moras prijaviti sva ostecenja. Kao i vecina prodavaca.....

 

I to - rok odmah, odnosno kod primitka - svako vidljivo ostecenje ambalaze, pakiranja, bilo cega, te niti ne preuzeti paket zbog istog.... te neki kratki rok u kojem trebas otvoriti paket, pregledati sadrzaj, te vidjeti ima li kakvih ostecenja koje nisi mogao uociti na vanjskoj ambalazi....

 

Neko definira taj rok, netko ga podrazumjeva isti dan kad je paket preuzet, netko ovo ili ono, ali mislim da nitko ne uvazava ostecenje u transportu koje je prijavljeno par dana nakon primitka paketa..... 

 

Naravno, misliti nije isto sto i znati, tako da mozda i nisam u pravu, ali zdravorazumski, svakome bi trebalo biti u cilju odmah pregledati paket, ili prvom mogucom prilikom, a tu onda pricamo o par sati od preuzimanja, ne o par dana.....

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Damir22 kaže...

Nazalost, ali postoji....

Doduse, ne zakon per se,

 Znaci, ne postoji.

 

To sto je netko stavio na njuskalo zasto prodaje pa spominje neke rokove je apsolutno nebitno.

Da, moras pri primitku paketa pravovremeno prijaviti bilosto sto nije u redu, ali to je apsolutno nebitno u ovom slucaju, jer ti ne znas dal je ovaj s njuskala to stvarno napravio ili nije. Ili prodaje iz nekog drugog razloga a to je samo naveo eto tek tako. Bespredmetno je uopce razgovarati o nekom njuskalo oglasu i razlozima prodaje koje je isti naveo.

 

Takav zakon ne postoji, sve dalje je izmedju kupca i prodavatelja. Kao sto rekoh, mogao je i napisati da su se zvijezde poredale i da je ekran pukao. Apsolutno irelevantno.

8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

I na tarabi pise ...... pa ipak, ako povjerujes, umjesto yebao, si nayebao.... 

 

Tako da, dali je nepriznavanje ostecenja u transportu razlog prodaje, ili je to mozda bio cekic, leteci tanjur, i nije pretjerano bitno...

 

Pouka koju ja izvlacim iz ove price je - paket se pregledava odmah, jednom prije preuzimanja, drugi put odmah nakon preuzimanja. Sve ostalo moze (a i ne mora) dovesti do ove hipoteticke situacije iz oglasa....

 

No, slazemo se, ne postoji zakon, postoji zdravi razum. 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Napravio sam naruždbu prije 3 dana i nikako da mi pošalju na mail info za uplatu. Ne razumijem kako jednostavna narudžba može trajati više od 3/5 dana kad im je sve na skladištu...

Ima li netko sličnih iskustava u poslijednje vrijeme?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Baldric kaže...

Napravio sam naruždbu prije 3 dana i nikako da mi pošalju na mail info za uplatu. Ne razumijem kako jednostavna narudžba može trajati više od 3/5 dana kad im je sve na skladištu...

Ima li netko sličnih iskustava u poslijednje vrijeme?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/extreme-digital-iskustva/180539.aspx?page=69&jumpto=6022495&sort=asc&view=flat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Update na post iznad: narudžba poslana: 7. tra 2020. -ne javlja se nitko na mail. U statusu piše čeka na zaprimanje. Ne znam više da otkažem ili da još čekam - lagano me nervira situacija.

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Zašto ne nazoveš, daš broj narudžbe i pitaš što je sa njom,meni inače sve stigne dosta brzo,osim ako se čeka da nešto dođe sa skladišta no i to piše. I uvijek mi dođe poruka na mobitel da će mi taj dan Overseas isporučiti paket

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Baldric kaže...

Update na post iznad: narudžba poslana: 7. tra 2020. -ne javlja se nitko na mail. U statusu piše čeka na zaprimanje. Ne znam više da otkažem ili da još čekam - lagano me nervira situacija.

 Budi uporan sa pozivima...

6 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ako kupac mora biti uporan s pozivima, najčešće to rezultira - pronalaskom nove trgovine.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 19:28 (robogo).
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
robogo kaže...
Ako kupac mora biti uporan s pozivima, najčešće to rezultira - pronalaskom nove trgovine.

 Da, samo se bude nacekal dok dobije povrat novca 

9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nakon 5 mailova i zafrkancije u ponedjeljak mi šalju narudžbu, cijena je bila super pa mi se nije htjelo gledat drugdje.. Drugi puta neću čekati ali obzirom na situaciju korone i komplikacije svega ajmo reći da imam razumijevanja.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice