Ekupi BONOVI

poruka: 455
|
čitano: 292.335
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Ekupi BONOVI

Ponovno aktualno za vikend

 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI
Što ste ugrabili?
Eventualno S22 za 5100kn se ne čini loša ponuda?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ekupi BONOVI

Ekupi je jednostavno shvatio što vi radite s bonovima da je brutalno povisio cijene da tek s bonovima proizvodi dođu na približnu cifru kao u drugim trgovinama. Jednostavno ekupi je postao neisplativ zbog cijele proslogodišnje strke za bonovima zbog kojih su prodavali proizvode ispod cijene i gubili profit. Neisplativo za čekati bonove. Po meni bi ih jednostavno trebali ukinuti i vratiti cijene na staro i da uvijek tako stoje do neke akcije koja ne treba bonove.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI
Jure123321 kaže...

Ekupi je jednostavno shvatio što vi radite s bonovima da je brutalno povisio cijene da tek s bonovima proizvodi dođu na približnu cifru kao u drugim trgovinama. Jednostavno ekupi je postao neisplativ zbog cijele proslogodišnje strke za bonovima zbog kojih su prodavali proizvode ispod cijene i gubili profit. Neisplativo za čekati bonove. Po meni bi ih jednostavno trebali ukinuti i vratiti cijene na staro i da uvijek tako stoje do neke akcije koja ne treba bonove.

 A do toga zakljucka ste dosli jer su vam oni rekli ?  Mislim da je mnogo slozenija situacija... Osobno uzimam na e kupi zbog relativno niskog praga za besplatnu postarinu, iako koliko sam shvatio oni salju krajem tjedana i ceka se duze, ili je pak sto su oni u neku ruku samo posrednik pa dok dode do njih se malo oduzi. Sto se tice cijena obicno su malo skuplji, dok s popustima spuste na najeftinije trzisno bar po nabavi, iako najbolje je kad imaju 10%, a vecini ljudi isto vjerovatno znaci nesto i sto taj popust vrijedi mislim na rate, dok shopovi koji su jeftiniji obicno imaju razlicitu cijnu za gotovinu ili peglanje kartice.

 

 Za cijene osim Corone koja je prakticki 2 godine zaustavila gospodarstvo, nerelano je ocekivat da se preko noci sve vrati na prijasnje proizvodne kapacitete. A i da se sve vrati na staro, sad s Ukrainom i Rusijom cijena goriva varira, a sto Kinezi ili netko drugi napravi treba doc do kupca, budci da vecina roba ide morem onda dode Suez i evergreen + sve procedure oko ulaska u luku pa onda fino vozarina kontenjera s 2000$ ljepo  skoci na 10 000$ . Kad se sve sabere msm da su cijene relativno ok...  

 

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
16 godina
offline
Ekupi BONOVI

Propustio sam vikend akciju, gledam laptop od 4200, ako netko ima kakav kupon za 5-10% off bio bih zahvalan

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ekupi BONOVI

kupio bih novi televizor,pa ako netko ima kod za popust zahvaljujem. 

 

5k+ je cifra

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ekupi BONOVI

Ima možda tko bon za ekupi 6k + cifra ?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ekupi BONOVI

Do 4.4. u 9h vrijede ovi kodovi(50kn popusta na minimalno 500kn potrošnje):

 

1AP5-PWET-6WWK-SLYL-9PP7

 

1AP5-PSET-6WWK-ESNW-7NEH

 

1AP5-PYET-6WWK-LTST-5N57

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Ekupi BONOVI

Pozdrav!

Kupujem proizvod za 2000 + kn pa bih bio zahvalan ako netko ima neki kod za popust, hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ekupi BONOVI

Ovo vam je krenulo danas

 
5 0 hvala 4
14 godina
offline
Ekupi BONOVI

Promo kodovi:

 

50KNAS

50 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 500 kn do 1.250 kn

 

100KNAS

100 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 1.250 kn do 3.000 kn

 

250KNAS

250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 3.000 kn do 5.000 kn

 

500KNAS

500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 5.000 kn

 

*Promo kodovi vrijede za sve vrste plaćanja od 3.6. u 9h do 6.6.2022. u 9h ili do isteka zaliha za prvih 1.000 kupaca, za postojeće i nove newsletter pretplatnike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 12:17 (Trawis).
Moj PC  
3 0 hvala 4
8 godina
offline
Ekupi BONOVI

Hebemu misa ja jucer ostavio preko 6k kn na e kupi 😖😖

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI

Svi znaju valjda da se na ekupi kupuje vikendom jer tad uvijek imaju promocije..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI
Hacker002 kaže...

Svi znaju valjda da se na ekupi kupuje vikendom jer tad uvijek imaju promocije..

 Jbg ja valjda nisam jedan od tih, u biti bio sam previse nestrpljiv xd

14 godina
offline
Ekupi BONOVI

Ima li kakvih kodova za ovaj vikend?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ekupi BONOVI
Ekipa ima šta kodova za ovaj vikend,pliz?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ekupi BONOVI

Ovaj vikend je mastercard 10%. Ne postoje drugi kuponi. Lp

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ekupi BONOVI
Kupio bi onaj novi Huawei watch gt3 pro, on je mjesec dans na akciji,pa mozda da pričekam neki kupon
16 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI

Sad je 2599-10%= 2339, nema ga u HR jeftinije, 260kn popusta, ni s kuponom ne možeš toliko popusta dobiti na tu osnovnu cijenu

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI

Trenutno u Vacomu imaju 10 % na sve za kupnju s Premium Visa karticom pa s time GT3 Pro ispadne 2250 kn. Jedino što je samo taj s gumenim remenom i što trebaš imati tu karticu.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Ekupi BONOVI
Ma ja hoču kupit titanium narukvicu,sad košta na popustu 3299
13 godina
offline
Ekupi BONOVI

Pozz, ima li kakvih bonova za narudzbe vece od x kunica?

Vidim da je sad 10% na vise i diners na odabrane proizvode.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI

Nema bonova sada, to kad bude bude vikendom uglavnom i bude na naslovnoj stranici, van toga ne baš.

 

Popust od 10% na određene kartice je u većini slučajeva i veći popust nego kad budu ti kuponi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Ekupi BONOVI

Trebam klimu od 4-5000kn pa nez dal su se možda stvorili kakvi kuponi za veće iznose, da iskoristim uz -10% na Visu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekupi BONOVI

Promo kodovi:

 

50KN-AS

50 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 500 kn do 1.250 kn

 

100KN-AS

100 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 1.250 kn do 3.000 kn

 

250KN-AS

250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 3.000 kn do 5.000 kn

 

500KN-AS

500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 5.000 kn

 

*Svaki kod moguće je iskoristiti jednom po korisniku, jedan po narudžbi čiji iznos treba biti u odgovarajućem rasponu vrijednosti narudžbe koji je naveden kod svakog koda.
*Promo kodove možete iskoristiti na cijeli eKupi asortiman osim na školske knjige, školski pribor, eKupi Travel putne aranžmane i avio karte te ne uključuju iznos dostave.
*Promo kodovi vrijede za sve vrste plaćanja od 1.7. u 9h do 4.7.2022. u 9h ili do isteka zaliha za prvih 1.000 kupaca, za postojeće i nove newsletter pretplatnike.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Ekupi BONOVI

Nova serija kupona


EDIT: kolega me preduhitrio :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 9:58 (SHELBY_09).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Ekupi BONOVI

Promo kodovi:

 

AS-50KN

50 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 500 kn do 1.250 kn

 

AS-100KN

100 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 1.250 kn do 3.000 kn

 

AS-250KN

250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 3.000 kn do 5.000 kn

 

AS-500KN

500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 5.000 kn

 

*Svaki kod moguće je iskoristiti jednom po korisniku, jedan po narudžbi čiji iznos treba biti u odgovarajućem rasponu vrijednosti narudžbe koji je naveden kod svakog koda.
*Promo kodove možete iskoristiti na cijeli eKupi asortiman osim na školske knjige, školski pribor, eKupi Travel putne aranžmane i avio karte te ne uključuju iznos dostave.
*Promo kodovi vrijede za sve vrste plaćanja od 22.7. u 9h do 25.7.2022. u 9h ili do isteka zaliha za prvih 1.000 kupaca, za postojeće i nove newsletter pretplatnike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 10:38 (Trawis).
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Ekupi BONOVI

Poz,

 

Planiram neku kupnju na ekupi, ima netko kodove za kupone?

 

hvala puno i LP,

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekupi BONOVI
Promo kodovi:

50-AS
50 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 500 kn do 1.250 kn

100-AS
100 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 1.250 kn do 3.000 kn

250-AS
250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 3.000 kn do 5.000 kn

500-AS
500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 5.000 kn

*Svaki kod moguće je iskoristiti jednom po korisniku, jedan po narudžbi čiji iznos treba biti u odgovarajućem rasponu vrijednosti narudžbe koji je naveden kod svakog koda.
*Promo kodove možete iskoristiti na cijeli eKupi asortiman osim na školske knjige, školski pribor, eKupi Travel putne aranžmane i avio karte te ne uključuju iznos dostave.
*Promo kodovi vrijede za sve vrste plaćanja od 12.8. u 9h do 16.8.2022. u 9h ili do isteka zaliha za prvih 1.000 kupaca, za postojeće i nove newsletter pretplatnike.
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Ekupi BONOVI

Jesu im poceli stizati kodovi za narudzbu udzbenika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice