Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 228.922
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Jeli iko narucivao preko njih? Iskustva?

Mislio sam naruciti monitor jer je jeftiniji cca 100 eura 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alzashop

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/opcenito-o-kupnji-hardvera-eu/189582.aspx

 

Imaš već o njima u ovoj temi. Dosta ljudi s ovog foruma i s pc eksperta je naručilo i svi su super zadovoljni uslugom koliko vidim

battlelog - Volume_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

Ja sam nedavno narucio gotovo cijelu konfiguraciju otamo (815 eura), sve je stiglo super. Jedino sto je trebalo 7 radnih dana od narudzbe do preuzimanja, zato sto je carrier zeznuo i pogresno utovario nesto pa je trajalo dok se to nije vratilo na pravi put. Svejedno, worth.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Mislim da bi tema trebala biti preimenovana u Alzashop P&O ili iskustva, puno ljudi od tamo narucuje,

 

pa da ima tema u kojoj ce bit rasprava o reklamacijama, greskama, povratom robe, greskama nas ili njih zgode i nezgode

 

Evo danas bas narucio memoriju i SSD od njih, cekam upravo.

 

Takoder zna li netko moze li se onaj kupon za popust iskoristiti vise od jednom?

 

EDIT: pise stize u ponedjeljak (12.01.2015) overseas expressom.

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 10:08 (Mojpismonosa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Alzashop
Pozdrav. I ja razmisljam o kupovini kod njih. Dali netko zna koliko se placaju razne trosarine kada stigne u hrv ili je to krajna cijena koju moram platit kada mi dostave? Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Ripjaw kaže...
Pozdrav. I ja razmisljam o kupovini kod njih. Dali netko zna koliko se placaju razne trosarine kada stigne u hrv ili je to krajna cijena koju moram platit kada mi dostave? Hvala

 Ona koja pise + imas 5 eura popust. Ajde netko nek da svoj mail na Alzashopu jer imam refferal gift neki koji mogu iskoristit. Mozete tu ili u PM.

 

EDIT: otislo :)

 

Da s nadovezem, cijena je koju vidis, shipping je free. Nema dodatnih trosaka

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 17:09 (Mojpismonosa).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Pozz, kolko sam ja shvatio tamo kad sam citao shipping/payment.. Za HR shipping je 10€, stim što je za 100€+ free shipping. :DD

10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Moje iskusto:

 

U petak 02.01 20015. u 11:15h u Alzashopu sam naručio Monitor Benq BL2700HL, slušalice TAD400, Fiio DAC pojacalo ( iz ovomjesečnog BUG-a), zalman ZM-NS2000 cooler/stalak za lap, Flash 16GB. Platio MC cca 450 EUR. Navečer stiže obavijest da je spakirano i šutnuto prema HR. Trebali su mi poslati mail s track & trace podacima za Overseas ali nisu, to me malo raspiz.... Pošto su slijedili subota, nedjelja, Sveta Tri Kralja (i u Slovačkoj je blagdan, a od tuda šalju za HR jer i u Bratislavi imaju skladište) očekivao sam paket tko zna kad. Danas 07.02.2015. u 08:15h staje ispred kuće Overseasov crni kombi, dvije kutije (jedna Benq, u drugoj ostale drangulije) sve urdeno i pažljivo spakirano. Nepunih pet dana, unutar kojih je bio vikend i jedan dan blagdan. Šta reći? 

 

 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ja planiram uzet tamo cijelu konfiguraciju jer izađe jeftinije nego preko amazon.co.uk-a di mi je do sad bila najjeftinija varijanta, a da ne kazem da pola stvari nemaju pa piše coming po 2-3 mjeseca, ovdje sam sastavio solidnu konfu za kojih 550€ + 20m IT kabao i VGA u DVI, dobijes nekakav coupon code 5€ pa ti zapravo poštarina izađe samo 5€ = ~35kn. Naći za ~4400Kn dobiješ PC koji ćeš u našim trgovinama platit oko 5.5 tisuća.. Lol.. 
Jel' ima još ko kakvo iskustvo kupovanja cijele konfiguracije?:) LP

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 14:53 (UnknownTony).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop

Za kupovinu iznad 99€ imaš besplatan shipping.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Da.. Hvala na odgovoru! 

15 godina
offline
Re: Alzashop
nesrećko kaže...

Moje iskusto:

 

U petak 02.01 20015. u 11:15h u Alzashopu sam naručio Monitor Benq BL2700HL, slušalice TAD400, Fiio DAC pojacalo ( iz ovomjesečnog BUG-a), zalman ZM-NS2000 cooler/stalak za lap, Flash 16GB. Platio MC cca 450 EUR. Navečer stiže obavijest da je spakirano i šutnuto prema HR. Trebali su mi poslati mail s track & trace podacima za Overseas ali nisu, to me malo raspiz.... Pošto su slijedili subota, nedjelja, Sveta Tri Kralja (i u Slovačkoj je blagdan, a od tuda šalju za HR jer i u Bratislavi imaju skladište) očekivao sam paket tko zna kad. Danas 07.02.2015. u 08:15h staje ispred kuće Overseasov crni kombi, dvije kutije (jedna Benq, u drugoj ostale drangulije) sve urdeno i pažljivo spakirano. Nepunih pet dana, unutar kojih je bio vikend i jedan dan blagdan. Šta reći? 

 

 27.12. Narucio monitor i drangulije. Drangulije dosle, monitor nije, Alza tvrdi da je monitor dostavljen.....

Javim vam, cekam jos do sutra a onda idem zivkat i prijetit:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 16:06 (ivanec).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
ivanec kaže...

 27.12. Narucio monitor i drangulije. Drangulije dosle, monitor nije, Alza tvrdi da je monitor dostavljen.....

Javim vam, cekam jos do sutra a onda idem zivkat i prijetit:)

 Sutra prije nego im ides je**t sve po spisku nazovi Overseas express pa pitaj, ako imaj broj posalj im ga

 

Sretno, i meni stizu rami i disk u pon nadam se :D

mojpismonosa
12 godina
offline
Alzashop

Kao što su i obećali, stigao mi monitor danas Overseasom.

 

<3 Alzashop

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

U nedljelju navečer naručio tablet Asus media pad i u srijedu je stigao. Nevjerovatno!

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Alzashop

22.01. sam platio mob i još ga čekam. Vjerojatno stiže prekosutra, no nije mi baš jasno zašto toliko kasni.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Pranja kaže...

22.01. sam platio mob i još ga čekam. Vjerojatno stiže prekosutra, no nije mi baš jasno zašto toliko kasni.

 Carrier zna nekad zametnuti posiljku odnosno krivo ju poslati. Pa se onda mora vracat, itd. Produljuje proces. Na kraju sve uredno stigne ipak; imao sam i ja istu situaciju i ukupno je trebalo 7 radnih dana od narudzbe do dostave.

12 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Ma stiglo je još jučer. Adresa je bila u redu, jedino je zapelo u Njemačkoj 23-eg i pojavio se u Austriji 27-og.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alzashop

Ja planiram odande naručiti MSI 970 gaming ploču. Dosta je jeftinija nego kod nas.

E sad ne da Bože u slučaju reklamacije, koliko bi ja morao platiti poštarinu za Češku? 

Znam da nitko ne može znati točno, nego samo recite ako znate je li to veliki iznos, ili do nekih par desetaka eura?

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

Ja planiram odande naručiti MSI 970 gaming ploču. Dosta je jeftinija nego kod nas.

E sad ne da Bože u slučaju reklamacije, koliko bi ja morao platiti poštarinu za Češku? 

Znam da nitko ne može znati točno, nego samo recite ako znate je li to veliki iznos, ili do nekih par desetaka eura?

 Teško je reći ali cca 100 kn. U svakom slučaju ispod 150 kn-mislim da ta grafa nije teža od 2-3 kg sa pakiranjem, ako se ne varam?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
11 godina
offline
Alzashop

Kolega je u drugoj temi napisao da je slao ovaj tjedan grafičku i da je platio 172kn poštarinu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Texpi kaže...

Kolega je u drugoj temi napisao da je slao ovaj tjedan grafičku i da je platio 172kn poštarinu.

 Ovisi o težini i kud se šalje.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
11 godina
offline
Alzashop

Grafičku, a šalje se u Alzashop ak je to tema o njemu. Težina grafičke i matične u kutiji bi rekao da je podjednaka.

 

Edit, evo i link

http://www.bug.hr/forum/post/opcenito-o-ict-biznisu/garancija-alzashopcom/4522640.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 7:52 (Texpi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Kolega je slao prioretno preporučeno međunardono pismo, a ja sam naveo cijenu za međunarodni paket.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

Ali to mi je bila jedina opcija. Za slati paket je drukcija procedura i mora ici preko carinskog ureda ili tako nesto; znam da su mi u posti rekli da oni ne mogu slati medunarodne pakete. Nego samo pismo ako je ispod 2 kg. A ako ide medunarodno, obvezno je preporuceno i prioritetno, tako da mozete racunati na 170 kn postarine za pismo od 1.3 kg. Osim ako vam se da zezati s carinom i carinskim obrascima i ne znam cim.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Minneyar kaže...

Ali to mi je bila jedina opcija. Za slati paket je drukcija procedura i mora ici preko carinskog ureda ili tako nesto; znam da su mi u posti rekli da oni ne mogu slati medunarodne pakete. Nego samo pismo ako je ispod 2 kg. A ako ide medunarodno, obvezno je preporuceno i prioritetno, tako da mozete racunati na 170 kn postarine za pismo od 1.3 kg. Osim ako vam se da zezati s carinom i carinskim obrascima i ne znam cim.

 A jesi ima rekao da šalješ unutar EU kada si ih pitao za cijenu?  Jer carinska izvozna RMA procedura je samo za zemlje van EU.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
12 godina
offline
Alzashop

A rekao sam da ide u Češku, valjda znaju da je u EU :) Nisam ni ja bas nesto informiran oko toga pa nisam nista pitao nego am pretpostavio da oni znaju sto rade... Vjerojatno kriva pretpostavka, ha :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Poštanski službenici i nisu baš najsposobnija bića. Ima ih i koji znaju što rade, ali ako naletiš na valungiranu šalter-babu, nema tu spasa. XD

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop

 Da, kakva carina kad je sve unutar EU ??

14 godina
offline
Alzashop

A kako bi to funkcioniralo kurirskom službom, recimo Overseasom, DPD?

 

Trebalo bi im dopis poslat i saznat njihov cijenik.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice