Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

poruka: 11
|
čitano: 6.286
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kako i gdje do IKako i gdje do Iphonphone-a 13 Pro

Pozdrav,

Htio bih nabaviti IPhone 13 Pro, pa želim savjet gje i kako ga uzeti da prođem najjeftinije?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro
Najjeftiniji njuškalo 128GB za 7100kn...piše vakuum
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako i gdje do IKako i gdje do Iphonphone-a 13
Hellraiser kaže...

Pozdrav,

Htio bih nabaviti IPhone 13 Pro, pa želim savjet gje i kako ga uzeti da prođem najjeftinije?

 

Hvala

 

 I ja bih htjela kupiti  iPhone 13 pro. Ali ne preko NJ.

10 godina
offline
Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

Koliko vidim na Nabavi, 128GB verzija ide u dućanima za cca 8000kn: https://www.nabava.net/mobiteli/apple-iphone-13-pro-cijena-128gb-61-159945311

Što se tiče operatera, tu je trenutno najjeftiniji kod HT-a za 8020kn uz najskuplju tarifu, što nema smisla uzimati za tu cijenu. U iStyleu je i dalje 9689kn, tako da oni nisu spuštali cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 9:30 (Bolembe).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro
Najjeftinije je u best buy(USA) 899$...pa ako imaju volje ići tamo nek kupe više komada...s obzirom na trenutačni tečaj dolara od 7,33kn...to je 6600kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

jer se samo tako lako otic u US i kupit mob jelda?

i onda jos svercat preko gracice da se ne plati nas porez?

stvano pametni savjet

 

preko foruma ili njuske s ogrinalnim racunom i ako pristaju da se provjeri u tcom ili gdje god je kupljen. primopredaju obavic ispred banke, murije di god ako te strah da ce te opljackat

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 11:03 (Gemmy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

To je cijena bez poreza, tako da na to računaj još cca. 8% (+/- koji postotak ovisno o državi), što te ispadne nešto manje od 7200kn, tako da nisu toliko niže cijene u udnosu na ove snižene koje se mogu dobiti kod nas. 

16 godina
offline
Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

Sve to je pre skupo. 

Do 6000 kn je ajde prihvatljivo.

Rasmišljao sam i iz Amerike nabavit, ali tu je carina + pdv + pdv na sve to skupa + jošta. ili švercanje.

 

Prošle je godine u T-com-u bila akcija oko nove godine, svi iphone-ovi su bili sniženi za 2000 kn. Zanima me da li će možda i ove biti ista akcija ili ima možda koja druga trgovina gdje budu takve akcije?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro
Pricekaj godinu ili dvije pa ces ga onda naci negdje za te novce, ćio bi i ja mercedesa novog al sta mi vrijedi kad imam samo za daciu
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

Hehehe, a ne ide to tako. za godinu 2 više neću htjeti 13, nego 15. Pa sam opet ana istom :-D

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 9:10 (Hellraiser).
13 godina
offline
Kako i gdje do Iphone-a 13 Pro

Imam ja ako netko i dalje želi kupiti  iPhone 13 Pro, Sierra Blue, 128GB, nov (neotvoren), s jamstvom

 

EDIT: ako se nekome ne žuri, jer ga nemam uz sebe.. preuzimanje/dostava mogući kroz tjedan-dva

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2022 18:09 (ministar).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice