Iphone-aplikacije

poruka: 43
|
čitano: 32.994
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Iphone-aplikacije

Molio bi da ovdje forumaši napišu koje aplikacije koriste i čemu one služe te koliko su zadovoljni

Priča se dosta na forumu o Iphoneu ali nitko da nešto dobro predloži.

Vidim da ima sličnih tema ali su one otišle u offtopic i nisu baš aktivne.

 

Za početak:

Aplikacije iz Installousa ili app storea:

Weather+             - graficki vrlo lijepa ali mi ne pokazuje dobro sat

Maxtv vodič            -ime govori

My Football            - live rezultati

Eurosport              -ime govori

360                        -napravite sliku sa 360 stupnjeva

imovie                   -obrada filmova-jako dobra stvar

led flashlight         -najjednostavnija svijetiljka.Samo upalite aplikaciju

Retina wallpapers -wallpapers

skype

slooshaj                -live streaming radio stanica

Croatia poi           -jedna od najkorisnijih  aplikacija . Služi za pronalak bolnica,ljekarni,banki,trgovina velikih itd itd

Navigon                -najbolja navigacija

Battery magic       -nadgledanje baterije

logmein                -upravljanje kompom preko moba

ebay

mpbz                     -ne moram više u banku. super aplikacija

atomicweb            -zamjena za safari

 

 

Aplikacije iz cydia-e:

iFile                           

Poof                                    -maknite sve nepoželjne ikone a da aplikacije ostanu instalirane

lockbox                               -free password manager

iblank                                  -pravljenje nevidljivih ikona i na taj način sortirate ikone po ekranu

myprofiles                           - kreiranje profila za zvonjavu

bitesms

insomnia pro                       -wifi radi dok je mob zaključan

mxtube                                 -sklidanje jubito videa

sbsettings                             -brzo i lako uključie i isključite neke opcije(prstom prevučete preko zaslona za bateriju)

photoalbums+                      -kreitranje photo albuma i prebacivanje slika

typophone4                         -najljepši lockscreen

winterboard

 

 

igre stavim sutra

 

Nadam se da će tema zaživjeti.

 

pozdrav

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

DOdacu ih ja još par:

 

Auto3G - ukuljučuje i isključuje 3g po potrebi i s time čuva bateriju.

VLC - za gledanje filmova koje dobijete preko maila

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Iphone-aplikacije

Od igara imam:

Cut the rope

Angry Birds

doodleJump

Guitar Rock2

Vješala

UnblockMe

Can Knockdown

Real Racing2

Dark Nebula2

Flight control

NinJump DX

Acion Pig

Doodle Fit

iBasket

DeathWorm

 

Danas izlazi oš jedna super igra "Mad Skills"

 

 

ajmo ljudi preporučite nešto. Puno je lakše ovdje vidjeti nešto dobro a ne tražiti po raznim recenzijama

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Ima li nešto kao što je BlueTooth Mania, ali da je besplatno? Služi mi da mogu i drugim mobitelima slati preko bluetootha.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone-aplikacije

znate neki app za gledanje filmova sa titlovima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Engadget - mislim da bi samo ime trebalo sve reci

MyPDF's - lagan i maleni pdf reader

Battery - maleni i lagani program koji pokazuje trenutno stanje baterije

Plati - super app za placanje parkinga i Zet tramvajskih karti

Oceanwaves, Sea, Raindrops, Dream - app koje pustaju zvuk oceana, kisnih kapi i slicno. Super za odmaranje od svakodnevnice :)

 

I naravno jos more igrica, mislim da ih nema potrebe nabrajati {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

pozdrav svima!ovako,imam jailbrekan iphone i zanima me stranice s koje mogu skinuti aplikacije....dosta sam trazio,ali nista novo nisam saznao.....ja skidam sa apptrackr .org!pa ako ste voljni napisite i vi neke!

Lijep pozdrav :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
neno7 kaže...

pozdrav svima!ovako,imam jailbrekan iphone i zanima me stranice s koje mogu skinuti aplikacije....dosta sam trazio,ali nista novo nisam saznao.....ja skidam sa apptrackr .org!pa ako ste voljni napisite i vi neke!

Lijep pozdrav :)

pa nemam iphone i nisam sad pametan za to ,ali imas koliko znam ovo CYDIA,to je nesto koa appstore samo nudi vise free aplikacija i imaju applikacije koje se ne nalaze na apppstore,....jailbrakiran iphone znaci otkljucan na sve mreze,.jel imate OS4?samo pitam

 

http://cydia.saurik.com/

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2011 20:48 (dogman).
13 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

da da,imam to ali nema bas neki izbor....nesto sto nudi veci izbor aplikacija,a da nisu free!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije

da,jbg,....najlakse ti je da pretrazis google ,...evo ukuco sam FREE APPS FOR IPHONE,pa pogledaj .....

 

http://www.google.com/search?sclient=psy&hl=en&site=&source=hp&q=free+apps+for+iphone&aq=4&aqi=g10&aql=&oq=&pbx=1&cad=cbv

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije

evo takodje dobra stranica,na nasem je jeziku

 

http://www.omizio.com/category/iphone-apps/

14 godina
protjeran
offline
Iphone-aplikacije

Programi:

facebook, twitter, skype - odlične aplikacije za svaku od ove tri usluge.

teletekst - dobra aplikacija koja će pomoći svima koji se klade ili žele saznati tv-program.

shazam - raspoznavanje pjesama.

večernji - na ovome svakodnevno gledam vijesti, lite verzija je dobra, ali ova je gotovo savršena (2$).

Igre:

fruit ninja - zabavna i zarazna igrica.

mega jump - vrhunska igrica sa primamljivom grafikom, zarazna arkada, u potpunosti je besplatna (znači free je, a nije lite niti ima ikakvih reklama i sl.).

splinter cell convinction: odlična i vrlo kvalitetna igra, na sniženju je (košta samo 1$) pa uzmite dok se može.

sudoku :) - što reći nego kvalitetan i jednostavan sudoku.

super hockey - klasičan air hockey, podržava game center i opent feint te igru za 1 ili 2 igrača, zabavno.

topple - dobra igra za ubiti dosadu, kao i mega jump, potpuno je besplatna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
neno7 kaže...

pozdrav svima!ovako,imam jailbrekan iphone i zanima me stranice s koje mogu skinuti aplikacije....dosta sam trazio,ali nista novo nisam saznao.....ja skidam sa apptrackr .org!pa ako ste voljni napisite i vi neke!

Lijep pozdrav :)

znaci ovako.sa cydie se moze instalirati program po imenu Installous (na youtubu imas puno tutoriala kako ga instalirati)-pomocu tog programa mozes skidati gotove sve aplikacije koje se nalaze na appstoru ali besplatno.znaci i one najskuplje ali i one Free.

Drugi nacin jest da odes na www.apptrackr.org - to je stranica za koju se moze reci da je sestra blizanka installousu :) znaci apssolutno sve aplikacije koje se nalaze na installousu mozes skinuti s te stranice a zatim ih s iTunesom prebaciti na iphone.

 

13 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Pozdrav imam pitanje, na stranicama Apple-a Iphone 3GS 8gb je 49$ a to je samo 250 hr kuna, sad moje pitanje jest, kako je tako jeftin, ako je cijena takva kolika je poštarina?

Oprostite sto sam malo offtopic isao ali nisam mogao naci temu u vezi ovog.

 

LP

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
Tincha kaže...

znaci ovako.sa cydie se moze instalirati program po imenu Installous (na youtubu imas puno tutoriala kako ga instalirati)-pomocu tog programa mozes skidati gotove sve aplikacije koje se nalaze na appstoru ali besplatno.znaci i one najskuplje ali i one Free.

Drugi nacin jest da odes na www.apptrackr.org - to je stranica za koju se moze reci da je sestra blizanka installousu :) znaci apssolutno sve aplikacije koje se nalaze na installousu mozes skinuti s te stranice a zatim ih s iTunesom prebaciti na iphone.

 

U instalousu nema free aplikacije tj nema onih aplikacija koje su u appstore-u free. Čemu krekiranje aplikacije koje su free tj čemu ih upload-ati

14 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
Zeppe kaže...

Pozdrav imam pitanje, na stranicama Apple-a Iphone 3GS 8gb je 49$ a to je samo 250 hr kuna, sad moje pitanje jest, kako je tako jeftin, ako je cijena takva kolika je poštarina?

Oprostite sto sam malo offtopic isao ali nisam mogao naci temu u vezi ovog.

 

LP

Malo bolje pogledaj šta piše{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Kill Frenzy kaže...
Zeppe kaže...

Pozdrav imam pitanje, na stranicama Apple-a Iphone 3GS 8gb je 49$ a to je samo 250 hr kuna, sad moje pitanje jest, kako je tako jeftin, ako je cijena takva kolika je poštarina?

Oprostite sto sam malo offtopic isao ali nisam mogao naci temu u vezi ovog.

 

LP

Malo bolje pogledaj šta piše{#}

Prolio sam se, oprostite.. :D

Zeppe :D
14 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
Kill Frenzy kaže...
Tincha kaže...

znaci ovako.sa cydie se moze instalirati program po imenu Installous (na youtubu imas puno tutoriala kako ga instalirati)-pomocu tog programa mozes skidati gotove sve aplikacije koje se nalaze na appstoru ali besplatno.znaci i one najskuplje ali i one Free.

Drugi nacin jest da odes na www.apptrackr.org - to je stranica za koju se moze reci da je sestra blizanka installousu :) znaci apssolutno sve aplikacije koje se nalaze na installousu mozes skinuti s te stranice a zatim ih s iTunesom prebaciti na iphone.

 

U instalousu nema free aplikacije tj nema onih aplikacija koje su u appstore-u free. Čemu krekiranje aplikacije koje su free tj čemu ih upload-ati

to sam rekao da naglasim kolkiko je velik ''asortiman'' aplikacija jer ako nema appstore acc onda ni one free nemoze skidati.:)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Kill Frenzy kaže...
Tincha kaže...

znaci ovako.sa cydie se moze instalirati program po imenu Installous (na youtubu imas puno tutoriala kako ga instalirati)-pomocu tog programa mozes skidati gotove sve aplikacije koje se nalaze na appstoru ali besplatno.znaci i one najskuplje ali i one Free.

Drugi nacin jest da odes na www.apptrackr.org - to je stranica za koju se moze reci da je sestra blizanka installousu :) znaci apssolutno sve aplikacije koje se nalaze na installousu mozes skinuti s te stranice a zatim ih s iTunesom prebaciti na iphone.

 

U instalousu nema free aplikacije tj nema onih aplikacija koje su u appstore-u free. Čemu krekiranje aplikacije koje su free tj čemu ih upload-ati

  Ima nekih, npr Google Earth.

I'll see you on the dark side of the moon
14 godina
offline
Iphone-aplikacije

Može se dogodit ukoliko je određena aplikacija trenutno free("sniženje") ali aplikacija koje su od samog početka free nje nema u installousu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Kill Frenzy kaže...

Može se dogodit ukoliko je određena aplikacija trenutno free("sniženje") ali aplikacija koje su od samog početka free nje nema u installousu

  Ima besplatnih! Evo ti jos jedan primjer, npr. Facebook.

I'll see you on the dark side of the moon
11 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Bok ekipa, 

željeli bih Vam predstaviti novu kino aplikaciju za iPhone - CINEMATIC! Htjeli bismo da ju isprobate i kažete nam svoje mišljenje! 

Cinematic omogućuje korisniku izbor filma koji želi pogledati, odabir kino lokacije, pregled filmskih kritika i mnoštvo drugih mogućnosti. 

Predstavljamo Vam prvu verziju Cinematic aplikacije koja sadrži: 

-Odabir kina u većim gradovima države
-Pretraživanje kina unutar dostupnih gradova
-Najnovije informacije i program filmova koji igraju u svakom kinu
-Mogućnost ocjenjivanja filma
-Film traileri i posteri
-Informacija o glumcima

Sljedeća će verzija nuditi više mogućnosti! {#}

App je FREE i možete ju potražiti na iTunesu ili potražiti link na Facebook stranici Cinematic.hr! 

Lajkajte nas na Facebook stranici - Cinematic.hr ili ovdje ostavite svoj feedback na Cinematic!! 

Pozdrav svima i nadamo se da ćete uživati u Cinematicu! {#}

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

pozdrav svima

nemogu nikako prebaciti igrice na iphone 4

skinem neku igricu na itunes ali ju nemogu onda prebaciti na mobitel

na ovoj slici dolje gdje pise instalirat ce se je pisalo instaliraj pa sam to stisnuo pa mi je sad ovo novo izbacilo?

i neznam kako bih mogao da prebacim igricu

hvala unaprijed

i oprostite ako je kriva tema

NEoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2012 14:51 (NEoN02).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Dobio sam Iphone 3G 16GBiz njemacke ubacio svoju karticu sve radi imaju na njemu imaju instalirane 2 plikacije. Skinuo sam iTunes napravio Apple ID i to sve, i pokusam da instaliram aplikacije na svoj iphone i to mi nikako ne uspijeva. U cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Imam problem, imam jailbreakan iPhone 3g 8GB, ali neke aplikacije mi se crashaju kad ih probam pokrenut (konkretno Instagram, CamWow,...). Zašto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Mozda zato jer ti je na iPhone-u 3G zadnji OS 4.2.1, aza CamWow ti treba biti najmanji 4.3(bar mislim)
10 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

ja imam: 

- Subway Surfers

- Hill Climb Racing

- Temple Run

- Temple Run 2

- Hit Tennis 3
- Sonic Dash

- Flow Free

- ArtStudio Lite

- Draw Something Free

- Logo Quiz

- Logo Quiz by Countries

- iTube

- Music D/L

- SoundHound

- Skype

- Facebook

- CamWow

- Retrica

- iBooks

- Rail Rush

- Jetpack Joyride

- Fruit Ninja Free

- Icy Tower 2

- Cut the Rope

 

više od pola ih ni ne koristim, kog briga  

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
tCloud kaže...
Mozda zato jer ti je na iPhone-u 3G zadnji OS 4.2.1, aza CamWow ti treba biti najmanji 4.3(bar mislim)

ali stavio sam stariju verziju koja radi na iOS 4.0+

8 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Moze savjet koje android aplikacije najvise trose bateriju i koja im je dobra alternativa?

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2016 14:46 (Ervin16).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Za sta je konkretno aplikacija Tumbir i Stream?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice