IPhone 15 - [Rasprava]

poruka: 711
|
čitano: 219.416
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

Meni je osobno isto logičnije da je sve novo, naprednije ujedno i zahjevnije. Svaki mobitel na kojem sam nadogradio Android, sljedećom verzijom baterija je trajala kraće, a znalo se pojaviti i štekanje. Možda mu to s trenutnom verzijom nije vidljivo, ali nakon još par ažuriranja Androida, to će sve doći na vidjelo. Softver napreduje, hardver u telefonu ostaje isti. Neće jedan Samsung raditi 50 različitih verzija Androida za 50 različitih uređaja; na sve ide isti kao i na iPhoneima isti iOS. Eventualno ako se na nekom uređaju pojavi neki bug, to će ispraviti manjom nadogradnom i amen. Tako da svi proizvođači kada rade na novoj verziji sustava, rade je da ona savršeno funkcionira na njihovom najnovijem uređaju, sigurno neće raditi nadogradnje prema uređaju starom godinu, dvije.

13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Koliko je momak uspio pobrojati, činjenica je da je trenutno 15 : 00 za  i iOS ?! 

LINK; 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
ProTeinZ kaže...

izasao update 17.0.3, navodno su rijesili pregrijavanje 

 ako sam prvi ili ne, al meni je iPhone 15 Pro bio 5 minuta bez "znakova života" (kada sam kliknuo instalaciju)  i onda se najednom telefon probudio (došla je jabučica)

13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Gale92 kaže...
ProTeinZ kaže...

izasao update 17.0.3, navodno su rijesili pregrijavanje 

 ako sam prvi ili ne, al meni je iPhone 15 Pro bio 5 minuta bez "znakova života" (kada sam kliknuo instalaciju)  i onda se najednom telefon probudio (došla je jabučica)

Ma nije to apasolutno ništa posebno i/ili strašno kolega, samo ste pričekali dok se sve u untra posloži. Koliko se je to i takvog nečeg meni dogodilo na svim  uređajima, skorom pa normalno. 

Ja sam čak 2021 u svibnju imao situaciju da mi se je iPhone Xs Max toliko (iznenada bez ikakvog smislenog razloga, barem meni) počeo pregrijavati da se je gasio sam od sebe. I u jednom trenutku sam ga spremio u kutiju, bude trebao nekomu za dijelove, možda! Nakon pol godine, mog frenda sin je servisirao svog iPhonea relativno jeftino, pa ga ja upitao koliko bi traženo bilo za check mojeg gadgeta. Dok sam to pitao, stavio neka barem ima juhe u bakteriji, da se ne osramotim pred serviserom, kad ono, iPhone proradio sasvim normalno, kao da nikada nije bilo nikakvih problema! 
Kako objasniti, pojma nemam! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Imam 12pro, do sad sam kupovao svaku trecu generaciju prakticki od 3g, sad me zanima dali se isplati uzimati 15 pro, pošto nekako ne vidim neke značajne pomake. Uglavnom mi mob služi za slikanje. E da, za koliko bi cca € mogao prodati s tim da nema ogrebotine i da je baterija na 85% star je dvije godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Iskreno nakon par dana korištenja ne vidim razlog da kupiš 15 osim kamera. Osobno mi je sad malo i žao što sam prelazio s 13 na 15. Ali dobro, sljedeći će vjerojatno biti 18 ili 19. Mobiteli su sad u fazi malih inkrementalnih pomaka tako da je svaka nova generacija za one koji imaju 3+ godina stari telefon.
Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 mjeseci
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Prema ovom videu nema nekog poboljšanja u vezi pregrijavanja nakon update 17.0.3.

 

 

https://wccftech.com/iphone-15-pro-overheating-not-fixed-after-ios-17-0-3-update/

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 10:35 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
HT Osijek - iP15PM Blue Titanium 512GB, fizički prednaručen 19.9., stigao danas, sad idem po njega…
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

ja se upisa u splitu 15.9 u poslovnici, jos uvik nista. 15pm 256 gb

HŽV
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 13:45 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
U smarlabu je dostupno nekoliko Pro modela, imaju i 3 128GB Pro modela. Navali narode tko traži pro modele (ne max).
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Ma nije to apasolutno ništa posebno i/ili strašno kolega, samo ste pričekali dok se sve u untra posloži. Koliko se je to i takvog nečeg meni dogodilo na svim  uređajima, skorom pa normalno. 

Ja sam čak 2021 u svibnju imao situaciju da mi se je iPhone Xs Max toliko (iznenada bez ikakvog smislenog razloga, barem meni) počeo pregrijavati da se je gasio sam od sebe. I u jednom trenutku sam ga spremio u kutiju, bude trebao nekomu za dijelove, možda! Nakon pol godine, mog frenda sin je servisirao svog iPhonea relativno jeftino, pa ga ja upitao koliko bi traženo bilo za check mojeg gadgeta. Dok sam to pitao, stavio neka barem ima juhe u bakteriji, da se ne osramotim pred serviserom, kad ono, iPhone proradio sasvim normalno, kao da nikada nije bilo nikakvih problema! 
Kako objasniti, pojma nemam! 

 Ovo mi je zaista prvi put bilo da se tako nešto desilo. No uredu sve radi kako spada

7 mjeseci
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

iPhone 15 Pro/Pro Max je trebao podržavati thunderbolt 3, a na kraju je ipak je Apple odustao od toga. Vjerojatno će tek iPhone 16 imati podršku za thunderbolt 3/4

A17 Pro Has The Same USB Controller As The M1, So It Could Support Thunderbolt 3, But The Feature Was Pulled From The Latest Models

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 19:10 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Mene zanima zašto ljudi na njuškalu traže za 15 Pro modele isto ili više nego u trgovini? Jel to zbog nestašice ili?

Znam da neće odmah pasti cijena na 1000 eur ali da ga nema praktički ispod 1300 eur.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

Ja pratim konstantno i sad vec ima 30 oglasa, sve od reda su cijene vise nego u trgovinama. Jos mjesec dana i idu 15 pro za 1100, ako ne i za 1000 eura. Ja sam prije dvije godine ulovio u 11. mjesecu 13 pro 256 za soma eura. Ovi sad ciljaju na ekipu koja mora imati taj mob prvi pod bilo koju cijenu...

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
vlatko kaže...

Mene zanima zašto ljudi na njuškalu traže za 15 Pro modele isto ili više nego u trgovini? Jel to zbog nestašice ili?

 

 Da. Jer mogu. Kada ponuda u trgovinama bude dovoljna i to za većinu kombinacija (128, 256, 512, 1024), onda možda malo spuste cijene. Možda. Jer ljudi jednostavno kupuju. Stanove, aute, iphone.

5 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Isto tako stariji modeli imajo prevelike cijene u oglasima (novi i rabljeni). Realno bi bilo da je novi 14pro u oglasu cca 800€ ali...za polovne traze 50€ manje nego sto kostaju novi :)

 

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Pozdrav ekipa, ima li tko info što se tiče trgovina koje imaju na stanju iphone 15 pro od 128 gb ukoliko uopće postoji takva trgovina? xD

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
5 postova iznad imas napisano da u smartlabu imaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Vidio sam to međutim planiram uzeti na 2-3 rate, ali također im ne želim dati skoro 100 eura više za to. Dok je u ostalim trgovinama (koje nemaju zasad na stanju) cifra ista za svaku vrstu plaćanja. Zato i pitam :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

pozdrav, zanima me imaju li iphone-i internacionalnu garanciju? 
bratic bi mi uzeo 15 pro max u njemackoj preko operatera i poslo u hr, jel garancija ostvariva igdje u hr ili bi se moralo u njemacku slat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
mar123 kaže...

pozdrav, zanima me imaju li iphone-i internacionalnu garanciju? 
bratic bi mi uzeo 15 pro max u njemackoj preko operatera i poslo u hr, jel garancija ostvariva igdje u hr ili bi se moralo u njemacku slat?

 iPhone ima međunarodnu garanciju, tj. jednu godinu koju pokriva Apple

7 mjeseci
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Problemi

 

Prije nego kupis iphone 15 🤭

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Witcher94 kaže...
mar123 kaže...

pozdrav, zanima me imaju li iphone-i internacionalnu garanciju? 
bratic bi mi uzeo 15 pro max u njemackoj preko operatera i poslo u hr, jel garancija ostvariva igdje u hr ili bi se moralo u njemacku slat?

 iPhone ima međunarodnu garanciju, tj. jednu godinu koju pokriva Apple

Što to znaci u slucaju kvara? kome ga nosim? 

11 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Ja čekam nekako da 15 pro padne ispod 1000€ na njemačkim oglasima ili njuškalu i uzeo bih ga čak, jer pretpostavljam da će do tada riješit problem s baterijom tj pregrijavanjem i ostalim problemima koji su rješivi softverski.

Planirao sam uzeti 14 pro ali mi je nekako nestabilan u ruci sa tim oštrim rubovima. 

Čak sam mislio i 13 mini za 400-450€ uzet ali nekako imam osjećaj da polovan mini s 85-90% zdravljem baterije nije nešto posebno.

15 pro je duplo skuplji, njvj nije duplo bolji ali što je tu je. Šta mislite? 

 
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
mar123 kaže...
Witcher94 kaže...
mar123 kaže...

pozdrav, zanima me imaju li iphone-i internacionalnu garanciju? 
bratic bi mi uzeo 15 pro max u njemackoj preko operatera i poslo u hr, jel garancija ostvariva igdje u hr ili bi se moralo u njemacku slat?

 iPhone ima međunarodnu garanciju, tj. jednu godinu koju pokriva Apple

Što to znaci u slucaju kvara? kome ga nosim? 

 Bilo gdje gdje vrijedi apple garancija, tj. vrijedi kod svih ovlaštenih servisera koji popravljaju iPhone

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2023 13:37 (Witcher94).
7 mjeseci
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2023 14:02 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Zna li tko gdje se može pogledati iphone 15 (običan ne pro) izložen u svim bojama?

 

Bio u City i svi imaju izložen samo crni..

 

Koja boja po vama je najljepša?

3 Crna
0 Plava
1 Žuta
2 Zelena
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Bok ljudi,

ima netko da je narucio uređaj u HT poslovnici i da mu je uređaj isporucen?

Ja sam 20.09. narucio zeleni iPhone 15 sa 256GB i jos cekam...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
lukasb kaže...

Bok ljudi,

ima netko da je narucio uređaj u HT poslovnici i da mu je uređaj isporucen?

Ja sam 20.09. narucio zeleni iPhone 15 sa 256GB i jos cekam...

 Ja sam 20.9 platio 15 pro max u mall.hr-u, tada je na strnici pisao predviđeni datum isporuke 22.9 😑 ....još čekam, ima li netko da je naručio u mall.hr i dobio mob?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice