Zynga texas holdem poker

poruka: 63
|
čitano: 80.699
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

Mislim da je zinga sa sprovodenjem zakona o prodaji čipova svaća previše ozbiljno.Prijatelju sam jučer pribacio 30m danas su mi blokirali račun zbog prodaje čipova (STVARNO  SMIJEČNO) pa zar svaka transakcija mora značit prodaja čipova??.

Meni se čini ako ovako nastave da neće dugo Oni pokušavaju ne moguće učiniti mogućim prodaje će biti daklen god ima pokera.

Sad nakon svega tj nakon što sam im posla 20 poruka šta da učinim oni mi nisu mogli ni u jednoj poruci reći šta da konkretno napravim sama okolišanja.

šta vi mislite o svemu ovome događa li se vama išta čudno zadnji dana.

BAN
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
ej čovječe, pa 30 milijuna je ipak velika svota,, ja tamo nikad nisam imao više od 100 tisuća....
a to što se tiče slanja poruka direktno njima, nemoj ni pokušavati... to je ogromna kompanija koja nema vremena baviti se pojedincima... ako baš želiš, probaj naći neke čelne ljude Zynge na www.zynga.comi njihove e-mailove pa njima poslat što ti misliš o svemu tome...
14 godina
offline
RE: Zynga texas holdem poker
betmen kaže...
ej čovječe, pa 30 milijuna je ipak velika svota,, ja tamo nikad nisam imao više od 100 tisuća....
a to što se tiče slanja poruka direktno njima, nemoj ni pokušavati... to je ogromna kompanija koja nema vremena baviti se pojedincima... ako baš želiš, probaj naći neke čelne ljude Zynge na www.zynga.comi njihove e-mailove pa njima poslat što ti misliš o svemu tome...

pa kad ne znas igrat poker

14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

nije istina.

 

samo što uvijek ima netko bolji od mene...

 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
loky4i4 kaže...

pa kad ne znas igrat poker

true, true.... :))

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

još meni čudno što ne mogu primati lovu od frendova.....lopovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zynga texas holdem poker
betmen kaže...

nije istina.

 

samo što uvijek ima netko bolji od mene...

pa to je zato sto ne znas igrat da znas ne bi uvijek bilo boljih od tebe...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker

Pa nek si sam zaradi lovu  :)

14 godina
offline
Zynga texas holdem poker

kad udem u poker izbacuje mi dont send jel to i kod vas tako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker

tako je i meni isto bilo i samo jedno mogu reci da je ovaj zynga poker smece svih smeca od ljudi koji radi u zyngy

 

mario mandelc
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

Kako prebaciti  novac?

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
P4k1 kaže...

Kako prebaciti  novac?

ti znaš da to nisu prave pare, jel tako?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
betmen kaže...
P4k1 kaže...

Kako prebaciti  novac?

ti znaš da to nisu prave pare, jel tako?

Znam samo me zanima kako da prebacim novac na prijateljev account

14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

kad uđeš za neki stol, sa lijeve strane imaš botum 'friends' (ili tako nešto) i onda nađeš tog frenda i klik na 'send cash'.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

ja sam najviše imao 1.5 Milijardi

k1.c0
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zynga texas holdem poker

Nevezano uz temu,ljudovi pomagajte ak Boga znate,uđem u texas holdem poker (zynga) i kad ocu frendovima poslat zetone nisu mi izlistani svi frendovi,odem pod Buddies i kad ih trazim nisu svi Plač

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 13:01 (forumash no.1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zynga texas holdem poker
forumash no.1 kaže...

Nevezano uz temu,ljudovi pomagajte ak Boga znate,uđem u texas holdem poker (zynga) i kad ocu frendovima poslat zetone nisu mi izlistani svi frendovi,odem pod Buddies i kad ih trazim nisu svi Plač

Zar nitko ne zna??Mršti se

16 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

Ja vam preporučam da odete igrat na full tilt ili poker stars ili neki drugi sličan poker jer su tamo više ozbiljniji igrači, a ovdje na ovoj zingi sve neki moroni i klinci od 6 godina koji stalno idu all in i imaju neki hax za čipove ugl previše kretena igra to i nije zabavno kad neko igra ko debos i onda nezaš šta napravit osim dignut se sa stola. Imo sam nekih 10mil tu i tako sam otišao za najveći stol i all in i lijepo sve popušio namjerno jer je retardiran taj poker.

Potpis
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zynga texas holdem poker
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
forumash no.1 kaže...

Nevezano uz temu,ljudovi pomagajte ak Boga znate,uđem u texas holdem poker (zynga) i kad ocu frendovima poslat zetone nisu mi izlistani svi frendovi,odem pod Buddies i kad ih trazim nisu svi Plač

100% moraju biti pod buddies!!!... a kad udes u poker izlista ti samo 100 frendova  :| 

ja imam oko 250 njih i svi su pod Buddies ;)

14 godina
protjeran
offline
Zynga texas holdem poker

Kad uđem u texas holdem s lijeve strane mi pise nes earn chips, get chips, profil, buddies itd.pritisnem buddies i nema svih.inviteam brata i on prihvati i odem pod invitove da vidim kog jos mogu inviteat kad on opet tamo i tak stalno

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 18:56 (forumash no.1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zynga texas holdem poker
hellraiser1110 kaže...

Ja vam preporučam da odete igrat na full tilt ili poker stars ili neki drugi sličan poker jer su tamo više ozbiljniji igrači, a ovdje na ovoj zingi sve neki moroni i klinci od 6 godina koji stalno idu all in i imaju neki hax za čipove ugl previše kretena igra to i nije zabavno kad neko igra ko debos i onda nezaš šta napravit osim dignut se sa stola. Imo sam nekih 10mil tu i tako sam otišao za najveći stol i all in i lijepo sve popušio namjerno jer je retardiran taj poker.

Napravio sam acc na pokerstars i gdje sad mogu zaradit lovu jer imam 0$?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker

Pošto se tamo igra pravim parama, valjda ćeš trebati upisati nešto za kreditne kartice. Uostalom, kak drukčije ćeš povećati iznos na pokerstars? Valjda im nećeš slati pare u kovanicama i novčanicama.

Spybot SD 2.0 Alpha
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 19:36 (Tom.K).
16 godina
offline
RE: Zynga texas holdem poker
betmen kaže...

nije istina.

 

samo što uvijek ima netko bolji od mene...

 

coder_ kaže...
loky4i4 kaže...

pa kad ne znas igrat poker

true, true.... :))

Poker se ne igra na facebooku na zyngi.

Bilo tko ko ima par milijoncica na facebooku na pokeru i smatra se znalcem je idiot.

Kad se igra za pare, to je skroz druga dimenzija.

 

Hebote, ja na fejsu all inam na 3 i 5 i takve gluposti iz zahebancije i dignem se sam tak, jer nikog ne boli krafna za neke virtualne chipove koje dobivate svaki dan...

Kad se igra u prave pare to je skroz druga dimenzija.

Trebas razmisljati, gledati ponasanje suigraca i ne srljati previse.

Covjece, sta ti znaci recimo blefiranje na fejsbuku kad ce te pratit 36 retardovanih klinaca i all inat ce i dobit ce te s jednim parom, vjerojatno 44 ili tako nesto.

Zasto ce te pratit? Zato ak izgube, ne izgube zapravo nista, ako dobe, ne dobiju nista.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
forumash no.1 kaže...
hellraiser1110 kaže...

Ja vam preporučam da odete igrat na full tilt ili poker stars ili neki drugi sličan poker jer su tamo više ozbiljniji igrači, a ovdje na ovoj zingi sve neki moroni i klinci od 6 godina koji stalno idu all in i imaju neki hax za čipove ugl previše kretena igra to i nije zabavno kad neko igra ko debos i onda nezaš šta napravit osim dignut se sa stola. Imo sam nekih 10mil tu i tako sam otišao za najveći stol i all in i lijepo sve popušio namjerno jer je retardiran taj poker.

Napravio sam acc na pokerstars i gdje sad mogu zaradit lovu jer imam 0$?

Nemoraš ti igrat za pare. Imaš one 3 kartice gore za birat gdje igrat i dobiješ na početku neke čipove koje ti oni daju, a s vremenom će ti dat i koji dolar da možeš igrat na sitne uloge.

Potpis
14 godina
protjeran
offline
RE: Zynga texas holdem poker
cromaster kaže...

Mislim da je zinga sa sprovodenjem zakona o prodaji čipova svaća previše ozbiljno.Prijatelju sam jučer pribacio 30m danas su mi blokirali račun zbog prodaje čipova (STVARNO  SMIJEČNO) pa zar svaka transakcija mora značit prodaja čipova??.

Meni se čini ako ovako nastave da neće dugo Oni pokušavaju ne moguće učiniti mogućim prodaje će biti daklen god ima pokera.

Sad nakon svega tj nakon što sam im posla 20 poruka šta da učinim oni mi nisu mogli ni u jednoj poruci reći šta da konkretno napravim sama okolišanja.

šta vi mislite o svemu ovome događa li se vama išta čudno zadnji dana.

Svaki igrač zynga pokera može primiti samo 500,000 chipova u jednom danu NamigivaOsmijeh

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 20:32 (DombaCoD).
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

vise nemam 15m, sad nemam ni 100k, neznam sto se dogodilo, preko noci je nestalo 10m, poludio sam !  Nakon toga sam frendu poslao 50k, nakon toga sam nosio tek svaku desetu, na A i K, u bar 15-20 slucajeva nisam nista dobio, sad moram igrat ispocetka :(

 

Otvorio sam si novi profil samo za poker i na njemu bez problema igram ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

Evo jedan Freeroll od $100.

 

Samo se trebate registrirati, nema deposita!

 

Texas Holdem Freeroll

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zynga texas holdem poker

jel se kome ikad pojavilo kad je otvorio poker na facebooku da mu piše "your accaunt has been banned" i jel se to moze kako rijesiti da mogu ponovo igrati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zynga texas holdem poker
jopca kaže...

jel se kome ikad pojavilo kad je otvorio poker na facebooku da mu piše "your accaunt has been banned" i jel se to moze kako rijesiti da mogu ponovo igrati?

To ti pise zato sto si prebacivao chipove ostalim pokerasima/pokerasu, a to se protivi njihovim pravilima, to se inace dogodi kad prebacujes chipove pa ti neko stisne na glavu, tj. profil i stisne report abuse i tamo te prijavi

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice