Youtube premium

poruka: 629
|
čitano: 246.635
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Youtube premium

Ako ti je istekla indijska pretplata u svom Google accounts možeš obrisati indijsku adresu (payments >addresses). Onda s uključenim VPNom otvoriš youtube i tamo uplatiš premium po željenoj tarifi. 

16 godina
offline
Youtube premium

I jesam, prije 2 mj sam dobio novu Revolut karticu i sad više nije prolazilo plaćanje s njom na indijskom YT-u, danas mi istekao. Odmah upalio tunnel bear na argentinu i složio sve bez problema s tom istom karticom, napravio se novi payment profile automatski pa sam ručno indijski obrisao i sve radi dalje normalno. 10,5kn za 6 ljudi, sprdnja.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

I jesam, prije 2 mj sam dobio novu Revolut karticu i sad više nije prolazilo plaćanje s njom na indijskom YT-u, danas mi istekao. Odmah upalio tunnel bear na argentinu i složio sve bez problema s tom istom karticom, napravio se novi payment profile automatski pa sam ručno indijski obrisao i sve radi dalje normalno. 10,5kn za 6 ljudi, sprdnja.

 i to vežeš uz primarni google account ?

 

16 godina
offline
Re: Youtube premium

da

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Jel ima neki step by step tutorial kako napraviti Premium na postojećem accountu, ako je to uopće moguće koristeći Revolut ili Visa karticu? Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
1samek kaže...
Jel ima neki step by step tutorial kako napraviti Premium na postojećem accountu, ako je to uopće moguće koristeći Revolut ili Visa karticu? Hvala!

 https://www.youtube.com/premium

klik na start trial i upises podatke sa revolut kartice.

7 godina
offline
Youtube premium

Baš gledam TOS

 

"Geographic Restrictions. The Paid Services, and certain content available within the Paid Services, are currently available only in some countries. You agree that you will not present any false, inaccurate or misleading information in an effort to misrepresent yourself as a resident of a supported country, and you will not attempt to circumvent any restrictions on access to or availability of the Paid Services or content available within the Paid Services."

 

Dakle definitivno NE za primarni account.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Youtube premium

Nema mjesta panici, preko 2 godine imam na main accu indijski premium, prije 2 tjedna ga deaktivirao i napravio na argentinu, nikad nikakvih problema niti postoji sadržaj koji mi nije dostupan za moju regiju.

 

Kada sam napravio indiju prebacio mi je kompletan google play store na indiju ali odeš u payment profile i samo ručno vratiš na HR a ovaj ti ostane za YT, nikakva mudrost.

 

 

1samek tunnel bear, spojiš se na argentinu, odeš na yt, premium, odabereš koji želiš, upišeš tražene podatke i to je to. kada sve odradi gasiš vpn i više ti nikad ne treba.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Youtube premium

YT TOS je ažuriran u 5 mj ove godine

 

edit: https://www.youtube.com/t/terms_paidservice

pogledati pod "2.3 Geographic Restrictions"

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2022 10:56 (CrniPero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

a ja sam u sedmom deaktivirao indijski i isti dan napravio argentinski

 

ali ti ako se bojiš plati punu cijenu, nikakav problem

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
Youtube premium

Ja ga ne diram, na Indiji sam več 2 godine i dok radi radi.... preživim tih 5 kn skuplje pretplate u odnosu na Argentinu, samo da ne treba našu punu plačat jer sam se toliko navikao da nema reklama na YT da bi si metak sad zabio da ih moram opet gledat 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

ma ja sam prebacio isključivo jer sam dobio novu karticu i nije mi više prolazila automatska naplata, pa onda pustio da istekne i kad već moram složiti novo složim na najjeftinije, logično

 

ali s obzirom koliko mi to koristi točno i da ovo sve prestane funkcionirati platio bih i punu cijenu, plaćaš npr hrt toliko a smeće nad smećima je

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Youtube premium

Na indijskom bio 3 godine i prošli mjesec nije prošla kartica. izbrisao indijske podatke i sad na argentinskom ista kartica prolazi.

“You had me at ‘Meat Tornado.’”
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Youtube premium

pozz, 

 

postoji li ijedan nacin da se jeftinije uzme YT Premium bez koristim te VPN-ove i slicno? 

 

trenutna cijena u Svici je 19.90.- sto mi je samo za smaknut reklame preskupo. 

 

hvala.

so far, so good.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium

ne, s tim da ne vidim razlog zasto ne bi probao sa vpnom.

 

doslovce jednom to trebaš napravit i ne brigaš se više

6 godina
offline
Re: Youtube premium
Del_Boy97 kaže...

ne, s tim da ne vidim razlog zasto ne bi probao sa vpnom.

 

doslovce jednom to trebaš napravit i ne brigaš se više

 ma nisam nikad koristio to i ne bih se s tim zezao, svakako hvala na odgovoru.

 

PS. ako ima netko da moze dodati usera ja bi rado platio, nego da se zezam sa ovim VPN-om.

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 14:03 (_itsmoriarty).
10 godina
offline
Re: Youtube premium
_itsmoriarty kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne, s tim da ne vidim razlog zasto ne bi probao sa vpnom.

 

doslovce jednom to trebaš napravit i ne brigaš se više

 ma nisam nikad koristio to i ne bih se s tim zezao, svakako hvala na odgovoru.

 

PS. ako ima netko da moze dodati usera ja bi rado platio, nego da se zezam sa ovim VPN-om.

Stvar je stvarno lagana. Skines tunnel bear, regas se i stavis da ti prebaci na argentinu, nakon toga samo upalis google i napises yt premium i sve ce ti vec bit preracunato u te njihove novce i tad mozes kupit, u slucaju da uzimas family pack to ce te izac 179ARS (tj. 11,19kn, to ja koristim vec pola godine i dodao sam njih jos 4 u grupu, jedino su oni morali upalit VPN na mobu/kompu da mogu upast u grupu), ako ces ga solo koristit onda imas za 119ARS (6,35kn). Jednom kad ti prodje, ne moras vise razmisljat dal ce ti naplatit sljedeci mjesec ili ce automatski istec, kao sto rekoh, pol godine koristim bez problema i bez razmisljanja. Jedini problem koji ces mozda imat je da ti mozda nece dat aktivirat youtube premium na main accountu, vise ljudi je imalo tih problema (i ja) pa sam morao napravit friski acc i tu je proslo glatko (iako i trebao mi je friski acc, subbo sam se na tolko gluposti da mi je ovo preporod ). Btw, zasto ne koristis uBlock ako samo reklame zelis maknut ? Jer ja sam YT Premium pak uzeo zbog YT Music, na normalnom YTu tak nisam imao reklama zbog uBlocka (ili na mobu vanceda ili sl. aplikacija).

 

Mislio sam ti na brzinu snimit kak to napravit, ali evo vec ima... najjednostavniji video i najbolje objasni.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 16:08 (hahhaajaads).
6 godina
offline
Re: Youtube premium
hahhaajaads kaže...
_itsmoriarty kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne, s tim da ne vidim razlog zasto ne bi probao sa vpnom.

 

doslovce jednom to trebaš napravit i ne brigaš se više

 ma nisam nikad koristio to i ne bih se s tim zezao, svakako hvala na odgovoru.

 

PS. ako ima netko da moze dodati usera ja bi rado platio, nego da se zezam sa ovim VPN-om.

Stvar je stvarno lagana. Skines tunnel bear, regas se i stavis da ti prebaci na argentinu, nakon toga samo upalis google i napises yt premium i sve ce ti vec bit preracunato u te njihove novce i tad mozes kupit, u slucaju da uzimas family pack to ce te izac 179ARS (tj. 11,19kn, to ja koristim vec pola godine i dodao sam njih jos 4 u grupu, jedino su oni morali upalit VPN na mobu/kompu da mogu upast u grupu), ako ces ga solo koristit onda imas za 119ARS (6,35kn). Jednom kad ti prodje, ne moras vise razmisljat dal ce ti naplatit sljedeci mjesec ili ce automatski istec, kao sto rekoh, pol godine koristim bez problema i bez razmisljanja. Jedini problem koji ces mozda imat je da ti mozda nece dat aktivirat youtube premium na main accountu, vise ljudi je imalo tih problema (i ja) pa sam morao napravit friski acc i tu je proslo glatko (iako i trebao mi je friski acc, subbo sam se na tolko gluposti da mi je ovo preporod ). Btw, zasto ne koristis uBlock ako samo reklame zelis maknut ? Jer ja sam YT Premium pak uzeo zbog YT Music, na normalnom YTu tak nisam imao reklama zbog uBlocka (ili na mobu vanceda ili sl. aplikacija).

 

Mislio sam ti na brzinu snimit kak to napravit, ali evo vec ima... najjednostavniji video i najbolje objasni.

 

 

 koristim ja ublock na kompu mi je sve uredu, ali dosta gledamo YouTube na TV-u, posebno zena gleda neke vlogove i tako to po 30-40 min pa kad krenu reklame ajme meni. 

so far, so good.
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Imaš UrbanVPN ekstenziju za FF, vjv i za Chrome, radi vrhunski. Upališ argentinu, klik na YT premium stranicu, upišeš podatke sa random adresom iz argentine i podatke svoje kartice, potvrdiš i to je to, gasiš VPN, minuta posla, jednostavnije doslovno ne može biti.

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Youtube premium

Danas sam probao Urban VPN i i Chrome i na FF instalira, sve ok... i kad kliknem na argentinu zblesa se i jednostavno nestane s popisa.... i to je to.... nema vise... ni nakon restarta kompa ni nista...

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium
jocommb kaže...

Danas sam probao Urban VPN i i Chrome i na FF instalira, sve ok... i kad kliknem na argentinu zblesa se i jednostavno nestane s popisa.... i to je to.... nema vise... ni nakon restarta kompa ni nista...

 Probaj tunnel bear, trebas se registrirat ali radi 100%, sad probao...

14 godina
offline
Re: Youtube premium
hahhaajaads kaže...
jocommb kaže...

Danas sam probao Urban VPN i i Chrome i na FF instalira, sve ok... i kad kliknem na argentinu zblesa se i jednostavno nestane s popisa.... i to je to.... nema vise... ni nakon restarta kompa ni nista...

 Probaj tunnel bear, trebas se registrirat ali radi 100%, sad probao...

 Evo uspjelo... Davno sam probao s Indijom i nikako nisam uspio al ovo je sad islo bez problema... nece me mali udavit vise kad krene reklama usred pepe pig... 

VenAtoR#2231
6 godina
offline
Youtube premium

evo da se zahvalim, ipak sam uradio sve preko TunnerBear-a radi uredno sve. 

 

hvala!

 

btw, nisam htio svoju Debitnu koristiti , pa sam iskoristio virtualnu Revolut karticu. 

 

skinulo mi je 0,73.- eura

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 23:17 (_itsmoriarty).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
_itsmoriarty kaže...

evo da se zahvalim, ipak sam uradio sve preko TunnerBear-a radi uredno sve. 

 

hvala!

 

btw, nisam htio svoju Debitnu koristiti , pa sam iskoristio virtualnu Revolut karticu. 

 

skinulo mi je 0,73.- eura

 I ja sam isto Revolut... cudno za provjeru mi je pokazalo kao 10 dolara nesta...al sam brzo kliknio na potvrdu u revolut app... ali nist ami nije skinilo... mozda samo onako pokazali 10 doloresa... imam prvi mjesec daba... nisam nikad iskoristio....

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Re: Youtube premium
jocommb kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo da se zahvalim, ipak sam uradio sve preko TunnerBear-a radi uredno sve. 

 

hvala!

 

btw, nisam htio svoju Debitnu koristiti , pa sam iskoristio virtualnu Revolut karticu. 

 

skinulo mi je 0,73.- eura

 I ja sam isto Revolut... cudno za provjeru mi je pokazalo kao 10 dolara nesta...al sam brzo kliknio na potvrdu u revolut app... ali nist ami nije skinilo... mozda samo onako pokazali 10 doloresa... imam prvi mjesec daba... nisam nikad iskoristio....

 Hm, trebalo bi ti pisat 179ARS ak je argetinski, 10 dolara je pak kolko, 60-70kn ? Vidi u postavkama yta za membership, tam bi ti trebalo pisat kolko ce ti naplatit za sljedeci mjesec.

14 godina
offline
Re: Youtube premium
Je 179 ARS... 10 je bilo samo kad sam potvrdivao karticu... I dalje pise 179 ars na racunu pretplate
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Re: Youtube premium

Probaj vidjeti da li tamo gdje živiš ima opcija Premium lite. Kod mene u Švedskoj postoji pa ako ti treba pretplata samo da makneš reklame to je dosta jeftinija opcija od klasičnog premiuma.

6 godina
offline
Re: Youtube premium

hahhaajaads 

meni je 119.- ARS i kad sam to preračunao ispadne 0,80 eura.

Pogledao sam i dodatni video na YT ne onaj sto si mi okačio ovdje i kod te osobe isto tako malo skida.

 

EDIT: sorry nisam skonto da si se obratio kolegi, nisam otvorio cijeli post koji si citirao. 

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 10:50 (_itsmoriarty).
14 godina
offline
Re: Youtube premium
_itsmoriarty kaže...

hahhaajaads 

meni je 119.- ARS i kad sam to preračunao ispadne 0,80 eura.

Pogledao sam i dodatni video na YT ne onaj sto si mi okačio ovdje i kod te osobe isto tako malo skida.

 

EDIT: sorry nisam skonto da si se obratio kolegi, nisam otvorio cijeli post koji si citirao. 

 Da to nije mozda za jedno... ja imam obiteljsku pretplatu...

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Youtube premium
simontemp kaže...

Probaj vidjeti da li tamo gdje živiš ima opcija Premium lite. Kod mene u Švedskoj postoji pa ako ti treba pretplata samo da makneš reklame to je dosta jeftinija opcija od klasičnog premiuma.

 Da, ima logike da sada kada je napravio argentinski za 0,8€ mjesečno ugasi njega i napravi švedski lite sa trećinom funkcija za 7€ mjesečno.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice