YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

poruka: 174
|
čitano: 71.512
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Mene zanima da li ta glazba na youtube music je ista ona koja se moze naci na "obicnom" youtube-u. Ja bi volio da mi puste samo glazbu bez spota i da mogu ugasiti ekran (stednja baterije, interneta ako si van Wi-Fi,..). Znam za one opcije konvertiranja sa youtube u mp3, ali to trazi vremena i volje :-)

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
10alex kaže...

Mene zanima da li ta glazba na youtube music je ista ona koja se moze naci na "obicnom" youtube-u. Ja bi volio da mi puste samo glazbu bez spota i da mogu ugasiti ekran (stednja baterije, interneta ako si van Wi-Fi,..). Znam za one opcije konvertiranja sa youtube u mp3, ali to trazi vremena i volje :-)

 Ovo ti je više sličnije deezeru ili Spotify.Znači nemaš brige nije kao na "običnom" YT. 

10 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
10alex kaže...

Mene zanima da li ta glazba na youtube music je ista ona koja se moze naci na "obicnom" youtube-u. Ja bi volio da mi puste samo glazbu bez spota i da mogu ugasiti ekran (stednja baterije, interneta ako si van Wi-Fi,..). Znam za one opcije konvertiranja sa youtube u mp3, ali to trazi vremena i volje :-)

 sa premium možeš ugasit ekran i muzika radi...primarno razlog zašto sam i uzeo pretplatu, jedino kaj pretpostavljam da i dalje "skida" cijeli video, a ne samo zvuk. Kad bi se to moglo nekako "prebaciti" bilo bi brutala zbog podataka.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
MasterG kaže...
10alex kaže...

Mene zanima da li ta glazba na youtube music je ista ona koja se moze naci na "obicnom" youtube-u. Ja bi volio da mi puste samo glazbu bez spota i da mogu ugasiti ekran (stednja baterije, interneta ako si van Wi-Fi,..). Znam za one opcije konvertiranja sa youtube u mp3, ali to trazi vremena i volje :-)

 sa premium možeš ugasit ekran i muzika radi...primarno razlog zašto sam i uzeo pretplatu, jedino kaj pretpostavljam da i dalje "skida" cijeli video, a ne samo zvuk. Kad bi se to moglo nekako "prebaciti" bilo bi brutala zbog podataka.

 Ako hoces slusati samo glazbu, tada instaliras app Youtube Music, to radi upravo to sto zelis, streama samo zvuk, video se ne skida.

 

 

12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
MasterG kaže...
10alex kaže...

Mene zanima da li ta glazba na youtube music je ista ona koja se moze naci na "obicnom" youtube-u. Ja bi volio da mi puste samo glazbu bez spota i da mogu ugasiti ekran (stednja baterije, interneta ako si van Wi-Fi,..). Znam za one opcije konvertiranja sa youtube u mp3, ali to trazi vremena i volje :-)

 sa premium možeš ugasit ekran i muzika radi...primarno razlog zašto sam i uzeo pretplatu, jedino kaj pretpostavljam da i dalje "skida" cijeli video, a ne samo zvuk. Kad bi se to moglo nekako "prebaciti" bilo bi brutala zbog podataka.

Meni (iako imam premium) se i dalje zaustavlja video/glazba kad ugasim ekran. Umjesto da se nastavi pjesma, dobijem poruku da mogu slušati u pozadini glazbu s aplikacijom youtube music. Što je i točno. Dakle, taj dio sa slušanjem u pozadini, koliko sam ja shvatio, se odnosi samo na youtube music app koja je kao Deezer/spotify. 

 

To mi je bezveze jer razlog zašto sam aktivirao premium je da mogu ugasiti ekran dok koristim običnu youtube app i da se video nastavi u pozadini, zbog tog često samo slušam neke videeo tipa o programiranju i slično, a takve stvari ne nalazim u toj music app (iako se mogu naći slični materijali, ali ne svi).

 

Osim tog, ovo bi mi moglo zamijeniti Deezer i Spotify zbog cijene od 9.5 kn 

 

Edit: My bad, izgleda imam samo Youtube Music pretplatu, ali ne i youtube premium pretplatu. Mislio sam da jedno podrazumijeva drugo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 9:28 (Cordas).
4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Da samo komplet YT Premium ti ima sve to omogućeno i dođe na ovaj naš Indijski način oko 12,34kn....đaba.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
cesnjovka kaže...

Da samo komplet YT Premium ti ima sve to omogućeno i dođe na ovaj naš Indijski način oko 12,34kn....đaba.

Da, skužio sam. Malo sam se zaletio s komentarom. Upgradeao sam na taj (reko jednom se živi) komplet YT premium i dodao još tih 3 kn 

10 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

vidio sam da mi je ponudio neki music app ali nisam ga instalirao....a sad kad ste mi objasnili ću ga instalirat. Srećom Pocophone leti pa nemam problema sa valjda 20 aplikacija koje imam instalirane XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
online
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Placanje prihvaca i s obicne visa kartice vezane na moj tekuci.. nadam se da bu ovo prolazilo zauvijek ovak a ne da nas skuze kaj radimo pa odjednom pocnu u kunama naplaćivat po nasem cjeniku..

A mi balkanci stvarno jesmo zanimljiv narod, prekjucer ovo dostupno postalo kod nas a vec smo nasli nacin kako da prodemo jeftino i njih zajebemo 

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Ja bi posebno zahvalio kolegi MSN koji nas je ipak prvi na ovo uputio. Sreća da je tako kod nas, uvijek netko okolo traži rupe na net-u i ima dobro srce da pomogne i podijeli nama svima drugima koji isto želimo proć povoljnije u raznim streaming servisima, koji su ruku na srce velikoj većini preskupi. Jer aj ti sad plati ovo 72kn po HR tarifi.

 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

O da, i ja sam se pretplatio na ovo, 18 kuna vs cca 80 kuna na dezzeru je no brain-er... Hvala MSN-u, HOLA dodatku i siromašnoj Indiji što je u takvom kurcu kakvom je.

Sve Vas Volim
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Youtube mjusic je i dalje u bijednih 128kbps tako da za one zeljne kvalitenijeg zvuka (min 320kbps) ovo nije bas neka stvar...da li ce se u buducnosti to promijeniti...ostaje za vidjet iako sumnjam...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Srce Isusovo kaže...

O da, i ja sam se pretplatio na ovo, 18 kuna vs cca 80 kuna na dezzeru je no brain-er... Hvala MSN-u, HOLA dodatku i siromašnoj Indiji što je u takvom kurcu kakvom je.

 Srce Isusove@ nisu oni u .|.  doduše ogromno većinom je to sirotinja nego njiih ima preko ili oko milijarde pa se nešto "usičari" sa ovom cijenom tamo kod njih. Nije YT glup znaju oni dobro računat. A što o nama reć pa mi nismo nikom zanimljivi pogotovo tim velikim streming servisima,  zato oni nama i nabiju cijene pa ako kogod hoće hoće.

4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

svi ti servisi poput YT i sl. su bili super tj su super dok ne zapadnu u vlasnistvo kompanija poput google-a, fb, amazona i sl.
primjerice stari whapp jos uvijek nisam prebolio, a ne ovo govno šećerbergovo. Ja im ovu pretplatu nebi platio pa da kosta
godisnje kao jedna polusatna karta od ZET-a. Nebi im dao taj gušt.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Je li koristite "stari" google account il ste radili novi kako bi koristili indijsku pogodnost (ako banna da ste sigurni)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
SHELBY_09 kaže...
Je li koristite "stari" google account il ste radili novi kako bi koristili indijsku pogodnost (ako banna da ste sigurni)?

 Ja stari koristim a neću sigurno ronit suze ako ga banaju, navikao sam više na baniranja stalno neka. Tako da nije bed.

13 godina
online
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
djigibao kaže...

Youtube mjusic je i dalje u bijednih 128kbps tako da za one zeljne kvalitenijeg zvuka (min 320kbps) ovo nije bas neka stvar...da li ce se u buducnosti to promijeniti...ostaje za vidjet iako sumnjam...

 Probaj pojacat kvalitetu u postavkama 

16 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
To je nebitno jer YT pusta komprimirani 128kbps zvuk
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

nije jer youtube music dobiva muziku sa Google play music (kojeg će Youtube music zamjenit od sljedeće godine) a high na GPM je 320kbps

 

Uglavnom evo se i ja preselio u Indiju  jer šteta bi bila propustit ovu priliku da plačam 1,6 eur na mjesec !!!

 

P.S. najlakše vam je to sve napravit na mobitelu, skinite Tunnel Bear, izaberite Indiju i onda samo odete na youtube premium stranicu, logirate se sa postojećim računom (ne treba vam novi), puknete neku indijsku adresu, ubacite karticu (bilo koju) i cepaj Miki

Najverovatnije će skontat prije ili kasnije i ograničit na lokalne kreditne kartice, ali dok ne skontaju zašto ne iskoristit, a i sumnjam da će im 50 hrvata napravit neku štetu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 13:55 (nikonja).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
djigibao kaže...
To je nebitno jer YT pusta komprimirani 128kbps zvuk

To više nije slučaj; YouTube Music ide u 256 Kb/s AAC (ekvivalent 320 Kb/s MP3) za Premium članove (bar tako kažu iz Google-a)...

nikonja kaže...

nije jer youtube music dobiva muziku sa Google play music ...

Nekako sumnjam da je to točno, jer tu informaciju nisam pronašao na internetu (ljudima je bitno da svira, a ne otkud dolazi glazba 😉). Ali da, YouTube Music će zamijeniti Google Play Music kada još dovrše neke stvari.

 

Nadopuna: Mob.hr piše 

"Ako želite poslušati određenu pjesmu, a na YouTubeu postoji njezina audio verzija bez videa, aplikacija će vam ponuditi da poslušate samo audio, što znači da ćete tom prilikom uštedjeti veću količinu podatkovnog prometa koji bi se inače potrošio na prijenos videa."

 

To bi značilo da glazba ne dolazi s Google Play Music već isključivo s YouTube-a. I ako pjesma nema samo audio verziju, ništa od učitavanja samo glazbe nego se učitava cijeli video.

MasterG kaže...

sa premium možeš ugasit ekran i muzika radi...primarno razlog zašto sam i uzeo pretplatu ...

To možeš i bez pretplate na Premium s YouTube Vanced

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 14:46 (Marko :D).
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
nikonja kaže...

nije jer youtube music dobiva muziku sa Google play music (kojeg će Youtube music zamjenit od sljedeće godine) a high na GPM je 320kbps

 

Uglavnom evo se i ja preselio u Indiju  jer šteta bi bila propustit ovu priliku da plačam 1,6 eur na mjesec !!!

 

P.S. najlakše vam je to sve napravit na mobitelu, skinite Tunnel Bear, izaberite Indiju i onda samo odete na youtube premium stranicu, logirate se sa postojećim računom (ne treba vam novi), puknete neku indijsku adresu, ubacite karticu (bilo koju) i cepaj Miki

Najverovatnije će skontat prije ili kasnije i ograničit na lokalne kreditne kartice, ali dok ne skontaju zašto ne iskoristit, a i sumnjam da će im 50 hrvata napravit neku štetu.

 Sumnjam da će na kraju bit samo "50" hrvata! Kad tome pribrojiš cijelo ex-yu područje i sve ostale zemlje po svijetu koji saznaju a sazna se sve kako smo i mi za ovu mogučnost a u njihovim matičnim zemljama isto preskupo kao kod nas. onda će se doć do puno većeeee brojke, i da bojim da će ovi koji sa ovim upravljaju kao što ti kažeš prije ili kasnije skužit pa to ograničit samo na lokal kredit kartice....

10 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

pa relano je da su i iz USA isto to mogli/mogu bez beda napraviti

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Ja to zapravo nisam saznao od naših ljudi nego od Švaba na poslu, oni mi rekli za to. Tako da nisu samo balkanci takvi, znam samo da ja to već koristim od početka ožujka, i nikad nisam imao nikakvih problema, Google dopušta imati različite Payment račune iz drugih država, tako da ne mislim da će netko biti banan ili nešto slično. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
online
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Srce Isusovo kaže...

O da, i ja sam se pretplatio na ovo, 18 kuna vs cca 80 kuna na dezzeru je no brain-er... Hvala MSN-u, HOLA dodatku i siromašnoj Indiji što je u takvom kurcu kakvom je.

Nema to nikakve veze sa siromaštvom,nego jednostavno sa velikim tržištem ili ogromnim brojem potencijalnih korisnika.

 

Hrvatska+EU čizma je dodana onako reda radi, kak se ono kaže Googlu niti iz đepa niti u đep niko niti ne primjeti razliku.

 

Hrvatska je stanovništvom kao pola New Work-a, a kolko stanovnika ima Indija hm pa recimo googlaj.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 16:31 (rambox).
13 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Srce Isusovo kaže...

O da, i ja sam se pretplatio na ovo, 18 kuna vs cca 80 kuna na dezzeru je no brain-er... Hvala MSN-u, HOLA dodatku i siromašnoj Indiji što je u takvom kurcu kakvom je.

Čovječe briši Hola!, to je botnet i P2P VPN. Drugim riječima, ti koristiš internet od nekog drugog i samim time ti daješ drugima da koriste tvoj internet (moguće, za ilegalne radnje). Korisnici koji plaćaju Hola! uslugu sebe mogu isključiti da nisu dio toga, ali za VPN nastavljaju koristiti internet besplatnih korisnika.

5 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Jednokratno korištenje je bilo ali svejedno hvala... Skinuo, aktivirao i izbrisao - nemam potrebe koristiti te VPN-ove.

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Marko :D kaže...
djigibao

 

To bi značilo da glazba ne dolazi s Google Play Music već isključivo s YouTube-a. I ako pjesma nema samo audio verziju, ništa od učitavanja samo glazbe nego se učitava cijeli video

 Ovo nije tocno. U YT music aplikaciji mozes odabrat dali hoces samo audio ili video. Na vrhu je opcija kad pjesma krene. Takodjer u settings mozes namjestit da se uvjek ucitava samo audio bez videa. U tom tom slucaju aplikacija svira pjesmu s albuma (vjerojatno u maks dostupnoj kvaliteti ako si tako odabrao) ako je dostupna ako ne onda YT verziju ali samo audio naravno.

13 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Pronađi neku pjesmu koja nema audio verziju (da nema video po imenu Official Audio), te vidi možeš li odabrati samo audio.

7 godina
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

I opet mozes samo audio slusati, bez videa.

 

Evo primjer:

 

Njega sigurno neces naci "Official Music Video", jer on je

samouki glazbeni, po struci kuhar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Inače, prije je bilo puno YT downloadera koji su mogli izdvojiti audio iz containera i direktno ga downloadati, bez da skidaju i video, ali nakon promjena s codecima i još nekih kaj je Google napravio, sad više ne mogu.

Ali, Google to sigurno može, bilo bi glupo da downloada sve kad treba izdvojiti samo audio stream.

 

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice