Pucanje veze zbog youtubea

poruka: 3
|
čitano: 1.293
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pucanje veze zbog youtubea

Pozdrav ekipa,

 

zanima me da li je netko imao sličan problem i zanimaju me savjeti kako riješiti. Naime, imam brzinu od 50 mbita i na ruter su mi spojena 5 računala te par mobitela. Kada se na bilo kojem od računala gledaju videozapisi sa youtubea na svim ostalim računalima puca veza ili dolazi do drastičnog usporavanja učitavanja sadržaja. To je slučaj i kada su samo 2 računala povezana na web. Testiranjem brzine primjetio sam da dolazi do drastične oscilacije uploada. Primjerice na jednom računalu se pokrene youtube, a na drugom sin želi igrati COD2. On ne može igrati cod koliko puca veza.

 

Hvala svima ako tko može nešto savjetovati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pucanje veze zbog youtubea
mcopak kaže...

Pozdrav ekipa,

 

zanima me da li je netko imao sličan problem i zanimaju me savjeti kako riješiti. Naime, imam brzinu od 50 mbita i na ruter su mi spojena 5 računala te par mobitela. Kada se na bilo kojem od računala gledaju videozapisi sa youtubea na svim ostalim računalima puca veza ili dolazi do drastičnog usporavanja učitavanja sadržaja. To je slučaj i kada su samo 2 računala povezana na web. Testiranjem brzine primjetio sam da dolazi do drastične oscilacije uploada. Primjerice na jednom računalu se pokrene youtube, a na drugom sin želi igrati COD2. On ne može igrati cod koliko puca veza.

 

Hvala svima ako tko može nešto savjetovati.

 

Imas drlog router / access point. Nabavi zaseban access point i neces imati problema

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Pucanje veze zbog youtubea

What he said.

 

Imao sam i ja sličan problem na Iskonu prije mnogo mnogo godina.

Prijavio sam problem i baš su djelili nove routere.

 

Koji provider i koji router?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice