NetFlix mi je proradio

poruka: 146
|
čitano: 93.523
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
SolidSnakeCRO kaže...
x18x05x kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Pa tko veli da nije piraterija. I sve mogu nać na XBMCU. Tek na netflixu nemogu nać ono kaj ima na njemu. I da nije za mene. Nedam ciganima koji ne žele ponuditi uslugu u EU.

Naravno da ima za EU, ali samo UK. Kada platiš preplatu možeš gledati i US, CA i UK. Tako da ne lupaj bezveze ako nemaš iskustva sa tim. Nema smisla tebi objašnjavat.

Uh puno mi znači kaj ima samo za UK. Za svoje kolonizatore ima naravno. To je ko da veliš da ima za Balkan, ali samo za Sloveniju. Ti očito ne razumiješ kaj ja tebi govorim. Znam dobro kaj je netflix i kaj nude, i ja ti velim da nemogu imat ponudu kao xbmc jer sa njime možeš pratiti SVE kaj je dostupno online na netu na piratski način naravno. Samo sjedneš, uzmeš remote ili gamepad, uđeš u određeni addon i ožeži. Kaj mi želliš  reć da NetFlix ima licencirane ama baš sve filmove i serije koje postoje?

Tema je Netflix. Ti svoje XBMC negdje drugdje prodaji.

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
online
Re: NetFlix mi je proradio
kach kaže...

Jel moze xbmc strimat 1080p u 5.1 ko netflix? To mi je najbitnije da ima to oboje i da radi kak spada bez stekanja. Netflix mi jos niti jedamput nije zastekao.

Može, samo nađeš 1080p link..bio on negdje hostan ili na torrentu. Svakako probajte, nemate kaj izgubit a nema čega nema.

11 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Evo upravo mi je proradio netflix i jako sam razočaran ponudom. Ne znam da li ja nešto krivo gledam...

Na primjer walking dead 4 sezona je već završila a na netflixu ima samo prve 3?? About Jim koji sam htio pogledati je dostupan samo preko DVDa, Mythbusters nema zadnje 2 sezone, Cosmos samo na DVDu...

Ako ja nešto krivo gledam molio bih nekoga da me ispravi.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2014 2:37 (bubimir5).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Nikako ne mogu gledat na Netflixu u HD kvaliteti. Ustvari kvaliteta slike mi je prilično loša.

 

Isključim Holu dok se film/serija pokrenu...

 

Pokušavam u postavkama promijenit da mi se kvaliteta pokreće u HD ili barem 480p (po default je auto) ali mi uvijek izbaci error.

 

Ima netko prijedlog kakav?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: NetFlix mi je proradio
KASA kaže...

Nikako ne mogu gledat na Netflixu u HD kvaliteti. Ustvari kvaliteta slike mi je prilično loša.

 

Isključim Holu dok se film/serija pokrenu...

 

Pokušavam u postavkama promijenit da mi se kvaliteta pokreće u HD ili barem 480p (po default je auto) ali mi uvijek izbaci error.

 

Ima netko prijedlog kakav?

 http://www.rewatchable.com/manually-force-hd-playback-on-netflix-watch-instantly/

WordPress ❤
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...
KASA kaže...

Nikako ne mogu gledat na Netflixu u HD kvaliteti. Ustvari kvaliteta slike mi je prilično loša.

 

Isključim Holu dok se film/serija pokrenu...

 

Pokušavam u postavkama promijenit da mi se kvaliteta pokreće u HD ili barem 480p (po default je auto) ali mi uvijek izbaci error.

 

Ima netko prijedlog kakav?

 http://www.rewatchable.com/manually-force-hd-playback-on-netflix-watch-instantly/

 Zahvaljujem. Odlično radi. Ovo je preporod od 235 - 375 kaj mi je vrtilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 0:07 (KASA).
13 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Pozdrav ekipa. Kratko pitanje, citao sam da ce Netflix poceti blokirati VPN korisnike, trenutno ne koristim Netflix no poceo bih definitivno.Dogada li se stonpo tom pitanju? Ako je sve u redu, prema vama, je li bolje onda koristiti VPN ili ipak preko DNS servera tipa Unlock-us? Ukupni trosak je koliki mjesecno? Hvala unaprijed na odgovorima! :)

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: NetFlix mi je proradio
Bazen21 kaže...

Pozdrav ekipa. Kratko pitanje, citao sam da ce Netflix poceti blokirati VPN korisnike, trenutno ne koristim Netflix no poceo bih definitivno.Dogada li se stonpo tom pitanju? Ako je sve u redu, prema vama, je li bolje onda koristiti VPN ili ipak preko DNS servera tipa Unlock-us? Ukupni trosak je koliki mjesecno? Hvala unaprijed na odgovorima! :)

 Pozdrav,

 

bilo je price o tome, Netflix to negira no neznam. Koristim Netflix vec dulje vrijeme i jos nisam imao problema. Koristio sam ga preko Hotspot Shield i preko Unblock-Us, i jedno i drugo rijesenje jos uvijek radi. Trenutno koristim unblock-us jer je jednostavnije i brze, sve skupa (Netflix + unblock-us) dodje oko $14 mjesecno.

WordPress ❤
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

ja koristim hola - better internet ekstenziju za firefox. netflix, spotify i još neke stranice koje su kod nas nedostupne, uredno rade. mjesečno me dođe 9$

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Da li je i vama dok gledate na Netflixu slika uvijek manja? nije prek cijelog ekrana. tj. gore i u dnu je crno a slika u sredini.

 

Neznam objasnit baš.

 
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: NetFlix mi je proradio
KASA kaže...

Da li je i vama dok gledate na Netflixu slika uvijek manja? nije prek cijelog ekrana. tj. gore i u dnu je crno a slika u sredini.

 

Neznam objasnit baš.

 Meni je fullscreen. Jel ti tako na svakoj seriji/filmu ili?

WordPress ❤
13 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
KASA kaže...

Da li je i vama dok gledate na Netflixu slika uvijek manja? nije prek cijelog ekrana. tj. gore i u dnu je crno a slika u sredini.

 

Neznam objasnit baš.

Ako je film/serija snimana u formatu 16:9, a ti imaš monitor formata 4:3, tada se pojavljuju crne linije gore i dolje. To je normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 8:36 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Pitanje moze neko meni uzet subskripicju na netfilx da mu platim novce na racun? posto ja nemam kartice..a ja cu nabavit sam VPN il kaj god treba za mjenanje adrese

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...
KASA kaže...

Da li je i vama dok gledate na Netflixu slika uvijek manja? nije prek cijelog ekrana. tj. gore i u dnu je crno a slika u sredini.

 

Neznam objasnit baš.

 Meni je fullscreen. Jel ti tako na svakoj seriji/filmu ili?

Tako mi je na svakoj seriji ili filmu. Gledao Netflix preko kompa ili TV-a.

 

Rezolucija na kompu mi je 1920 x 1080

 

9 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:38 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Barracuda727 kaže...

Pozdrav svima evo pitanja za cijeli forum dali je bolje napraviti account i sve sto ste gore nabrojali sa pretplatom i gledati Netflix ili uzeti popcorn Time koji nije legalan btw tj sadrzaj nije, e sad pitanje znam da nije ni netflix legalan ali koji je od njih bolji,hvala

 Ne valjaj gluposti Netflix je popuno legalan, za razliku od Popcorn Time koji u pozadini vrti torrente

pero_HR
8 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Pozdrav ljudi, sta bi trebao upisati u polje Zip code prilikom registracije racuna na netflix ? :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 0:32 (blackman5).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Jel itko uspio pokrenuti netflix preko chromecasta? Radi mi na kompu i mobitelu, al kad pokušam poslati video na tv preko chromecasta kaže da netflix nije dostupan na mojoj lokaciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Zna li netko mogu li gledati Netflix na PS3 i kako? Gledam ga na laptopu ali nije mi bas ugodno, neudobna stolica nakon nekog vremena, mal ekran, na PS3 bi mi bilo kao pjesma ako se ikako može namjestiti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Pokušao sam pokrenuti free trial netflixa da vidim taj streaming u 4k jer bi ga vrtio na lg smart uhd tv-u..koristim unblock us i ok to prolazi...ali visa kartica zbog zip coda ne prolazi kao ni paypal jer je hr...a vidim da ni gift card nemogu kupiti jer na njihovom sajtu nema obrazca za kupovinu nego samo spominju retail prodaju...

Ima li kakva još opcija za probu? moze i pp

 

TNX

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Ja sam stavio kanadski vpn pa mi je onda paypal prošao. S američkim neće.

16 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio

sto ce ti netflix kad imas hrpu hevc-265 4k torrenta

 

source: netflix,sony media uhd,amazon etc....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 12:13 (4mal).
10 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Il sam ja corav ili je Netflix sada dostupan Hrvatskoj :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

dostupan je vec 6 dana a bug-ovci nista nepisu o tome

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 19:26 (4mal).
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

aj možda nam i spotify dođe

Look! That turbo has an engine!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

off

ebay hrv isto postoji ali kao podsrednik

 

http://net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/od-1-prosinca-ebay-otvara-svoja-vrata-u-hrvatskoj/

 

i o tome nisu pisali joooooj

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 19:39 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
4mal kaže...

dostupan je vec 6 dana a bug-ovci nista nepisu o tome

 Zar si sumnjao u naše Bugovce

http://www.bug.hr/vijesti/prijelomna-vijest-netflix-dostupan-hrvatskoj/149474.aspx

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
online
Re: NetFlix mi je proradio
4mal kaže...

off

ebay hrv isto postoji ali kao podsrednik

 

http://net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/od-1-prosinca-ebay-otvara-svoja-vrata-u-hrvatskoj/

 

i o tome nisu pisali joooooj

 Ovo je stoka lopovska.

15 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
4mal kaže...

off

ebay hrv isto postoji ali kao podsrednik

 

http://net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/od-1-prosinca-ebay-otvara-svoja-vrata-u-hrvatskoj/

 

i o tome nisu pisali joooooj

 nema to veze sa ebayom....

 

----------------------

 

sta se netflixa tice, ponadao sam se da ce mi biti aplikacija direktno na smart tv-u... ali nemaaaa... nisam kalkulirao puno al mi se cini da je isplativije uzet netflix+brzi net nego tv od maxa ili bneta...hmmmm

a da ne govorim o bnetovom sugavom fair usage-u... to bas ne ide ruku uz ruku sa gledanjem tva preko neta...

 

16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

ma da nisam to ni provjeravao steta ali nema veze ionako mi je tv spojen na komp

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 21:22 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice