Najbolji hrvatski forumi

poruka: 38
|
čitano: 38.215
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

trebam preporuku: dobri hrvatski forumi.

a kad kažem dobri, zapravo mislim da ne želim da su onakvi generički, kao forum.hr, i da imam na jednom mjestu popis svih tema u kojima sudjelujem, i ostale super stvari s ovog foruma.

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Najbolji hrvatski forumi

forum hr je najgori tam same budale.....

 

 
20 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
soundstream kaže...

forum hr je najgori tam same budale.....

 

svugdje ima i pametnih i budala..., samo u večini slučajeva budale pobjeđuju...

 

a da je forum.hr najgori tu se slažem. Najviše zbog dizajna i čudnih admina.

14 godina
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi

taj forum hr je u totalnoj banani ako napišeš nešto što se moderatorima osobno ne sviđa odmah ti obrišu post,na bugu možeš svašta pisati glavno da ne vrijeđaš gdje je tamo sloboda govora,nema je

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Ma po meni koliko sam vidio su svi ostali forumi u teskoj banani i ne svida mi se njjihov izgled ni admini a ni ekipa tamo...

 

Ja sam sad jedino na bug.hr SVI OSTALI FORUMI za mene ne postoje...

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi

e to se slažem na bugu nema perverzija i bar ti ne brišu postove ako im se ne svidi što si napisao

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
Slazem se,blackalbum,stvarno cudni modovi tamo.
Sto se tih brisanja postova tice,imam jednog poznanika...
komentirao neki torrent na thr-u kako je los,titlovi u banani itd. i neki moderator mu preuredio post u ''ja sam glup''.
Poznanik odmah napisao ''zasto brises istinu'' i za 10 min ga docekao ban.
Krajnje drsko od tog moda i takve se stvari ne bi smjele dogadati.
Svatko mora imati pravo na svoj(e) stav/misli,osim ako post nije uvredljiv.
Death has a thousand faces,evil only one.
15 godina
offline
Najbolji hrvatski forumi

Cafe Mobil nije loš.

Najviše o mobitelima ali ima i raznih tema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 23:29 (Arabarran).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

malo je foruma sa uskom materijom interesa.

dakle nema dio foruma sa nazivom ,razno ili ostalo.

 

tu vlada najveci red.

npr. karikiram, forum o kikirikiju.

raspon ide od topica, kako ugurat kikiriki u nos,pa do maslaca od kikirikija, nacina berbe i prerade.

nema drugih tema.

 

mislim da nema iznimno mraaak foruma,osim onih u zatvorenim zajednicama,koje zanima samo jedna zajednicka tema.

teško vrijeme za matore
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji hrvatski forumi

najbolji forum mi je ovaj..

pa tek onda cafe mobil pa onda daily mobile forum (za mobove) i onda jos dropbike forum - za bajkove i tako

regan sam na par foruma al ovaj bug online je najbolji zbog dizajna i najvise mi se svida ono moje teme, u kojima sudjelujem

i pratim to mi je naj..

 

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Od domaćih BOL jedino valja.Od ostalih foruma jedino idem na Forum.hr ako mi je dosadno pa da pročitam nešto ili zbog nekih određenih razloga.Npr.Nedavno sam išao na Forum.hr da prodam knjige za školu.Inače preferiram privatne forume gdje ima malo ljudi,al' svi se znaju i zajebancija je.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Moja preporuka - bug forum i samo bug forum. Ja koristim i forum croportal-a, ali nije toliko dobar i nema toliko zanimljivih stvari kao na bug forumu, makar se na bug forumu nalazi uvelike poruke o informatici i tehnologiji.

Ja sam zadovoljan sa svime što bug forum nudi, tako da osim ako tražiš nešto određeno, možeš to i pronaći, ali ako ne, bug forum je svakako po mojoj preporuci! Cool

RW
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Neznam jeli pitam na pravom mjestu, ali možda mi možete pomoći.

Recite mi neki forum na kojem mogu pitati di nabavit koju odjeću, di je taj dućan...

Evo što mi trreba. Bratić mi je neki reper, oblači se u tom stilu, pa ako mi netko može reći di ima dućan s takvim stvarima tom robom kapama tenisicama kod nas.

Znam da je offtopic, al možda možete pomoć.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
ako tražite dobar forum idite na 3dhr.net/forum
http://www.kristijan3d.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

PCEkspert je po meni jedan od boljih.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Najbolji hrvatski forumi

BUG, nije loš ni PC Ekspert.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
slažem se da je forum.hr smeće... ali i većina drugih su takvi, svi isto izgledaju i nemaju nikakve napredne funkcije...

npr., ja želim da kad napišem neki super post, da mogu dobiti 'thumb up',, da imam sve teme u kojima sudjelujem na jednom mjestu, i da mi narančasta ikonica javi kad ima novih postova, da ne moram pričati s debilima koji na ozbiljnoj raspravi ne znaju napisati ništa drugo osim stavit nekog idiotskog animiranog smajlića. ne želim forum na kojem neki koristnici povećaju veličinu fonta da bi se isticali svojim postovima. a neki ih čak i obojaju. a što tek rade s pootpisima... OMG!

ma kad gledam bilo koji drugi forum na svijetu, BUG ima stvarno najboljeg. bez ikakvog pretjerivanja.
16 godina
protjeran
offline
Najbolji hrvatski forumi

meni je forum hr najbolji, a Bug forum najgori na svijetu i okolici. Smijeh

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

forum.hr je najgluplji forum na koji sam naletio. tamo sam dobio bann na mjesec dana jer sam napisao post gdje kao nisam trabao. onda nakon toga napisem post kako im je ta tema jadna jer ima puno postova a nikakve koristi od nje. momentalno su mi izbrisali post. tamo mozes pisati samo ono sta oni misle. kakav je to forum gdje nesmijes pisati istinu. a da nije istina netko bi se javio i napisao par stvari o tome sta sam napisao. NENORMALNO.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
Bugofil kaže...

meni je forum hr najbolji, a Bug forum najgori na svijetu i okolici. Smijeh

nekako ti ne virujem.

16 godina
offline
Najbolji hrvatski forumi

Osim BUG-a ja sam još na ovim forumima

 

portal satova

linux ubuntu forum

linux za sve forum

 

hedonist385 gastrologija, enologija.... 

 

još sam na nekima i nekim stranima ali manje.

Moj novi forum :) Moj novi forum :)
Posjetite http://www.MojPortal.com.hr i naš forum http://www.MojPortal.com.hr/forum/
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 22:59 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Meni je forum.hr dobar. Ima loših modova, ali na takvom forumu najbolje je držati se isključivo teme. Puno ljudi su egotriperi tako da treba znati s kime se možeš upustiti u raspravu, a koga treba ostaviti na miru. U fazi života sam kada su mi dosadila natezanja tko je najpametniji i potrebne su mi samo informacije. Na forum.hr idem najviše zbog informacija koje meni trebaju.

 

Index ima forum, ali je slabiji od forum.hr-a. Trude se oko dizajna, ali najviše cijenim sadržaj, a njihov je slab.

 

Glazbeni forum je dobar, ali nema smisla tamo pisati ako vas ne zanima glazba i ne svirate bar jedan instrument.

 

Dobri su themajka i vutra, a održava ih grupa entuzijasta što dovodi do kvalitete sadržaja, a ni dizajn im nije loš. Šteta je jedino što nemate o čemu previše pisati ako vas ne zanimaju dvije glavne stvari: biljke i vutra.

 

Ovaj mi je forum ok. Bio bi još i bolji kada bi imao više članova.

 

Inače me smetaju nakićeni forumi, oni sa puno smajlija, puno opcija. Volim jednostavnost i preglednost.

 

Ne volim forume na kojima se kao svi znaju, nikada se ne dijele kartoni, a svaka tema je zapravo chat. Takvi su mi forumi najlošiji.

 

Danas ima puno foruma. Većina ih je loša. Tražila sam strane forume, ali svi su određeni za nešto. Nema stranih općih foruma.

 

Volim forume bazirane na vbulletinu, ali pretpostavljam da se mnogima ne isplati kupovati taj servis ili što već je.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

http://bug.hr/forum <--- ovaj nije loš

{#}

Vrijeme je za promjene...
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji hrvatski forumi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
blackalbum kaže...

taj forum hr je u totalnoj banani ako napišeš nešto što se moderatorima osobno ne sviđa odmah ti obrišu post,na bugu možeš svašta pisati glavno da ne vrijeđaš gdje je tamo sloboda govora,nema je

  Ne bih se baš složio.

 

Ne možeš podosta stvari:

 

  • Pisati o administratorima
  • Pisati o micanju raznoraznih softverskih zaštita
  • Davati linkove na podosta stranica
  • Pisati malo dublje o Bugovim časopisima, distribuciji, cijeni
12 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
Random. kaže...

 

Ne možeš podosta stvari:

 

  • Pisati o administratorima
  • Pisati o micanju raznoraznih softverskih zaštita
  • Davati linkove na podosta stranica
  • Pisati malo dublje o Bugovim časopisima, distribuciji, cijeni

I ne daj Bože da napišeš objektivnu pritužbu na moderatore!

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 17:43 (TheRunner).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji hrvatski forumi
TheRunner kaže...
Random. kaže...

 

Ne možeš podosta stvari:

 

  • Pisati o administratorima
  • Pisati o micanju raznoraznih softverskih zaštita
  • Davati linkove na podosta stranica
  • Pisati malo dublje o Bugovim časopisima, distribuciji, cijeni

I ne daj Bože da napišeš objektivnu pritužbu na moderatore!

  Možeš, ali nitko na forumu ne smije znati da se žališ  {#}

 

Šalješ mail u redakciju i nemaš pojma čita li to itko ili ne. Nisam ništa slao ali pretpostavljam da ti ne odgobaraju.

11 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

BUG je silaaa {#}

 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

IMHO najbolji forum je newsgrupe.com.

Možete pisati što god želite, nije potrebna registracija, nema reklama, super jednostavan i pregledan. Odlična alternativa usenetu.

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji hrvatski forumi

Ja od foruma posjećujem:

 

Bug forum

PCEkspert forum

sportnet forum (nisam naišao na bolji forum od ovog što se tiče sporta, komentari nakon svake utakmice, ekipa je dobra iako ima par čudnih biljki, prvenstveno lik s nickom "El Maestro")

RealMadridBalkan forum (za fanove Real Madrida, dobra ekipa nisu neki fanatici, puno zezancije ima)

 

Također mogu pohvalit i cafe mobil forum, tu odem kad trebam instalirat gps navigaciju garmin ili slično, imaju upute, linkovi, komentari itd.

 

Što se tiče forum.hr, to je isto ogroman forum, omanja država XD. Na njega odem pogledat tu i tamo nešto o sportu i na google-u često naiđem na njega kada tražim nešto, ali ono idem rijetko tamo.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 5:13 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice