Lockerz

poruka: 17.482
|
čitano: 2.215.754
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Pozivnice potražite ovdje: Lockerz pozivnice

 

Ovaj topic služi za pitanja i odgovore u vezi Lockerz.com

 

LOCKERZ FAQ:

 

P: Što je to Lockerz?

 

O: Lockerz je stranica na kojoj se skupljaju bodovi (nazvani PTZ) pomoću odgovaranja na pitanja (dailies), gledanja videa, zvanjem prijatelja, i dnevnim logiranjem. Ti se bodovi na redeemu (pročitaj ispod) mogu zamjeniti za stvari kao što su PSP, igra, iPod, iMac itd... Ako postanete Z-Lister(pročitaj dolje) dobivate dvostruke bodove, znači ako trebate dobiti 2 dobiti ćete četiri.

 

Ovdje piše koliko se za što dobije, ali zapamtite da je za Z-Listere (pročitaj ispod) duplo veća kolićina:

 

Dailies: 2 ptz (za specijalne prigode se dobiva i do 5 bodova)

 

Logiranje: 2 ptz

 

Gledanje videa: 2 ptz

 

Zvanje prijatelja: 2 ptz

 

P: Što je to Redeem?

 

O: Redeem je određeno vrijeme u mjesecu tjekom kojeg se na Lockerzu mogu mjenjati bodovi za nagrade. Nagrade su raznovrsne ali ih nema mnogo, pa je zato dosta teško uzeti nešto.

 

P: Što je to Z-List?

 

O: Z-List je jedna VIP grupa na Lockerzu u koju se ulazi tako da pozovete 20 prijatelja na Lockerz. Kada uđete u z-List lockerz vas nagradi s nekim pogodnostima. Dobijete nagradu, prije je to bila Lockerz majca ali sada više nije. Trenutno nije poznato što će novi Z-Listeri dobivati, ali ja ću updateati ovaj FAQ dok se sazna. Onda ponekad dobijete specijalni Redeem u kojem mogu sudjelovati samo z-Listeri što povećava šanse za uzimanje neke stvari. I najbitnije, svaki bod koji dobijete se udvostručava.

 

P: Zašto nemogu gledati neke videe?

 

O: Neke videe mogu gledati samo Amerikanci zbog copywrighta. (Primjer su ovi clipovi sa zečevima).

 

P: Što znači ovaj "Hallway"?

 

O: Hallway (u prijevodu hodnik) je skupina novosti na početnoj stranici Lockerza u kojima Lockerz obavještava o novostima i važnim vijestima korisnike.

 

P: Jeli ova stranica prijevara, jeli netko već nešto dobio?

 

O: Jedan čovjek je dobio PS3, jedan iPod Nano 5G, jedan termosicu, puno njih majce. Tako da sa sigurnošću mogu reći da nije prijevara.

 

P: Nemogu se registrirati, što sad?

 

O: Da bi se mogli registrirati trebate dobiti pozivnicu za lockerz (dobiva se na Mail). AKo želite pozivnicu javite se u ovu temu.

 

P: Kako znam kad je redeem?

 

O: Redeem je najčešće jednom u mjesecu. Ponekad je u više valova, što znači da raspodjele količinu stvari na više vremenskih perioda i svaki period ima određen broj stvari. Ima jedan korisan program koji sam ja izradio (biti će postan u ovoj temi prije redeema) koji vas glazbom obavještava da je redeem počeo, te ima autofill za brže upisivanje odobnih podataka.

 

P: Kako treba izgledati adresa na mom profilu?

 

O: First Name: <ime bez prezimena> po mogućnosti bez č,ć,š,đ,ž

 

     Last Name:<prezime bez imena> po mogućnosti bez č,ć,š,đ,ž

 

     Email:<vaša mail adresa>

 

     Country:<odaberite svoju državu>

 

     Adress 1:KUĆA:<naselje, ulica i kućni broj(ako živite u gradu naselje preskočite)>

 

     STAN:<naselje, ulica i broj zgrade(ako živite u gradu preskoćite naselje)

 

     Adress 2: Ako nemate stan ovo nemojte ni pisati.

 

     STAN:<napišite broj svog stana u obliku "apt. <broj stana>">

 

     City: <upišite ime svog grada>

 

     State/Province: Ako ste u hrvatskoj upišite "HR"

 

     Zip/Postal Code: <vaš poštanski broj>

 

     Time Zone: Ako ste na balkanu odaberite GMT +1:00 hour

 

     Gender: Ako ste muško označite male, a ako žensko female.

 

     Tshirt size: <odaberite veličinu majce koju nosite>

 

     Phone: Pišite svoj telefon ali u međunarodnom formatu: Za hrvatsku je to "00385<telefonski broj bez nule>"

     Znači za t-Mobile telefon je "0038598_______"  ili"0038599_______"

 

    Date of Birth: Odaberite datm rođenja

 

P: Što je ovaj Combination?

 

O: To je vaša zaporka.

 

P: Koji je vrag ovaj Odyss?

 

O: To je sladak pas koji zabavlja Lockerz redakciju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 21:53 (F1-IVO).
Moj PC  
17 5 hvala 13
15 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice

koliko vidim to je neka društvena mreža, na kojoj se gledanjem videa, slušanjem glazbe i drugim aktivnostima skupljaju bodovi, i onda se ti bodovi mogu zamijeniti za neke vrijedne nagrade...

 

"One other thing you'll love about Lockerz are "Pointz". These are Lockerz' proprietary loyalty "currency" that you earn whenever you buy, watch, play, share, invite friends, or even just show up on Lockerz. Redeem them for incredible prizes, great products and dream experiences."

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

točno, nagrade su tipa maske za iPhone, ipod touch, mp3 playeri, usb memorije, nakit, TV i slično, ovisno o cijeni poklona moze ih se zamijeniti za od 50 do 10 000 bodova

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Jel itko narucivao ista od tamo mozda. Meni za sve pise fresh out

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

ne moze se nista narucivat prije 15.10.2009

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lockerz pozivnice

Ja sam se prijavio i od danas imam 27 bodova valjda ću skupiti nešto više do 15.10., ali meni se ćini da je tu postoji neka kvaka, čudno mi je da je to tako jednostavno.

That was awesome// Xfire: unimarker
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Lockerz pozivnice

samo USA......tako piše...nedostavljaju k nama

I was here.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lockerz pozivnice

Ne kužim, ja stavim da country: Croatia i zip code i niš se ne buni niti primam notfikaciju da neću moći primiti nagradu.

Onda je ovo bezveze ako dostavljaju samo u SAD-u.Neodlučan

That was awesome// Xfire: unimarker
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Ja sam negdje čitao da od 15.10 proširuju slanje na još stotinjak zemalja. Sad je samo piranje je li Hrvatska među njima.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
black_oblivion kaže...

Ja sam negdje čitao da od 15.10 proširuju slanje na još stotinjak zemalja. Sad je samo piranje je li Hrvatska među njima.

Nadajmo seSmijeh

That was awesome// Xfire: unimarker
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

ja mogu poslati pozivnice svima koji trebaju samo mi pošaljite poruku na pm s svojom email adresom

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lockerz pozivnice

Kome trebaju pozivnice neka mi se obrate putem PPCool

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

ja i dalje dijelim invite na PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
Dodinho kaže...

Kome trebaju pozivnice neka mi se obrate putem PPCool

Poslao sam ti PM. Bas me zanima to, jako mi sumnjivo izgleda, ali ajde, nemogu nista izgubit...

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
Assassin kaže...
Dodinho kaže...

Kome trebaju pozivnice neka mi se obrate putem PPCool

Poslao sam ti PM. Bas me zanima to, jako mi sumnjivo izgleda, ali ajde, nemogu nista izgubit...

Poslano je...

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
Dodinho kaže...
Assassin kaže...
Dodinho kaže...

Kome trebaju pozivnice neka mi se obrate putem PPCool

Poslao sam ti PM. Bas me zanima to, jako mi sumnjivo izgleda, ali ajde, nemogu nista izgubit...

Poslano je...

Hvala!

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 20:13 (Assassin).
16 godina
offline
Lockerz pozivnice

Jel mi moze netko pojasnit "pravila"? Sta sad,ja skupim bodove, i onda besplatno dobijem nagrade???

 

Ako nekome treba pozivnica, nek posalje mail na PP

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 20:32 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

A jel na kraju šalju u Hrvatsku?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Itko?

 

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lockerz pozivnice

Neznam, sada ne salju, ja sam sada skupio 35 bodova i otisao naruciti case za iphone (iako ga nemam, samo sam htio vidjet kako ide ta narudžba) i u listi drzava se moze odabrati sam SAD.

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Lockerz pozivnice

ajde i meni dajte jednu pozivnicu

Sk8er Boi
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Lockerz pozivnice

ima neki dokaz da to daje poklone?

meni se čini previše fake.

npr novi iPod 64GB tach je 850 bodova/ptz a onaj novi od 32GB je 700 PTZ

a PS3 je 625 bodova/ptz i ima još 50 igra po 100 ptz za sve platforme

Sk8er Boi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
Assassin kaže...

Neznam, sada ne salju, ja sam sada skupio 35 bodova i otisao naruciti case za iphone (iako ga nemam, samo sam htio vidjet kako ide ta narudžba) i u listi drzava se moze odabrati sam SAD.

Piše da global shiping počinje u 10 mjesecu, nadam se da će među njima se naći i Hrvatska.

 

 

Ponavljam, ako kome treba pozivnica radu ću mu je poslati. Osmijeh

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
16 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Evo mali info o Lockerzu...

 

- Sta je Lockerz?

Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

- Kako se koristi Lockerz?

Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.
- Sta da radim sa bodovima?

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igrica, iPod ili iPhone zavisi od Vas.
- Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing

 

 

 

Ako kome treba pozivnica neka mi javi svoj mail na PP... ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 17:30 (Zelleni).
 
9 0 hvala 14
15 godina
offline
Lockerz pozivnice

Može meni netko poslat pozivnicu na PP?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Može i meni jedna pozivnica na PM?

Hvala!

http://www.youtube.com/user/sfdebris ---&gt; recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Mogu li i ja dobit jednu pozivnicu na PP?

Hvala! Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lockerz pozivnice

Evo ja sam upao zahvaljujuči zellenom, i imam 20 pozivnica za podjelit, pa tko hoće može na pp dobit.

 

Evo poslao sam:

StOki, šakiju01, vistma

Dalje ču nadopunjavat kad pošaljem, pa da znate jel poslano.

Možda trebadnete malo pričekat da vam dođu.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 18:51 (xxxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lockerz pozivnice

Ja isto imam još par pozivnica pa slobodno javite ako treba kome... ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lockerz pozivnice
Zelleni kaže...

Ja isto imam još par pozivnica pa slobodno javite ako treba kome... ;)

Kako imas jos par pozivnica??? Svatko ima beskonacno pozivnica, za svaku dobijes bodove...

Btw. jete li sigurni da od iduce godine bodovi vise ne vrijede???

 

edit: Evo sad sam dosta detaljno i koncentrirano procitao cijeli FAQ i evo sto pise:

 

11. How will Lockerz make money: Starting this fall, you will be able to purchase products at Lockerz. But don’t worry, PTZ Place will still be around, with way more prizes and experiences than there are now. Members will be able to earn PTZ every time they buy, watch, play, share, invite friends, or simply show up on Lockerz. PTZ will be redeemable for both products and experiences.

 

Znaci, od iduce godine (ili ove jeseni, kako god...) ce se moci kupovati stvari, ali ce se jos uvjek moci stvari mjenjati za bodove.

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 20:15 (Assassin).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice