Facebook problem s ulogiranjem

poruka: 12
|
čitano: 6.655
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem s ulogiranjem

ne mogu se ulogirat na facebook prije 30 minuta sam priko mobitela otišao na facebook i sve normalno radilo te sam se odjavio.došao sam na kompjuter idem se ulogirat sve točna šifra i email  i dođe mi ova poruka :Vaš korisnički račun je privremeno nedostupan zbog održavanja. Bit će dostupan za nekoliko sati. Ispričavamo se zbog neugodnosti. jeli to normalno ili????? jeli ga netko hakirao ...a ovaj e mail sam napraviosam za fb i zaboravisam lozinku na njemu i ne mogu doć do lozinke radi sigurnosnih pitanja koje ne znam :( molima vas pomozite

 

molim vas pomozit brzo ://///

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 13:27 (tigar2).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Facebook problem s ulogiranjem

Nedostupan ti je zbog odrzavanja.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook problem s ulogiranjem

OMG, bez uvrijede al koja ovisnost. 

 

 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook problem s ulogiranjem

Moći ćes se uloginirat za nekoliko minuta...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem s ulogiranjem
Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later....ovo mi piše već 5 dana...nikako mi ne želi ić na facebook tj ne mogu se logirati...bit je u tome da na tuđim računalima mogu na svoj profil samo kod sebe ne...sve stranice ostale mi normalno rade samo fejs nikako..molim pomoć ..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem
lovorko92 kaže...
Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later....ovo mi piše već 5 dana...nikako mi ne želi ić na facebook tj ne mogu se logirati...bit je u tome da na tuđim računalima mogu na svoj profil samo kod sebe ne...sve stranice ostale mi normalno rade samo fejs nikako..molim pomoć ..

Probaj:

 

- Isprazni Cache

- Briši cookies

- Reinstall browser

- Skeniraj komp od virusa

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem

A mozes provjeriti i hosts file i provjeriti velicinu i da li je slucajno facebook stavljen na 127.0.0.1

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem
gogsonja kaže...

A mozes provjeriti i hosts file i provjeriti velicinu i da li je slucajno facebook stavljen na 127.0.0.1

Nevjerujem da je to...

 

 

Jer to znaci da kad upise adresu: www.facebook.com da ga spaja na 127.0.0.1 a to je localhost, tj. on sam.

Da bi mu se stvarno to prikazivalo sta mu se prikazuje, a da je problem u hosts fajlu onda bi mu port 80 trebao biti otvoren i na njemu server koji otvara doticnu stranicu s greskom. Nek proba dali mu je port 80 otvoren. 

 

 

Probaj otici na: http://127.0.0.1:80 I javi sta ti otvara.

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 2:34 (xZero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem

da imam isti problem, tako nesto 5-6 dana... Mislim da je sve počelo od linka kiji sam dobila preko chata od prijatelja , nakon sto sam kliknula zahtjevalo mi je skidanje Flash Playera, sto sam i napravila, od tad više preko svog racunala ne mogu na f.b. molim te provjeri dali je i kod tebe u pitanj taj Flash Player, uđi na ?uprovljačku ploča', zatim na 'sustav i sigurnost' tu bi trebao biti?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem
Tajchy92 kaže...

da imam isti problem, tako nesto 5-6 dana... Mislim da je sve počelo od linka kiji sam dobila preko chata od prijatelja , nakon sto sam kliknula zahtjevalo mi je skidanje Flash Playera, sto sam i napravila, od tad više preko svog racunala ne mogu na f.b. molim te provjeri dali je i kod tebe u pitanj taj Flash Player, uđi na ?uprovljačku ploča', zatim na 'sustav i sigurnost' tu bi trebao biti?

jesi ti to riješila ili nisi?
flash player je samo jedan,izgleda kao da ste popušili neki fake ili šta..
no da skratim skener ,skidanje,enhanced protection mode odbiti(klik na cancel pokreće  standard mode) i express scan koji će  napraviti nakon pokretanja,pregledati/provjeriti eventualno nađeno,ako sve radi povući ga nakon toga u smeće

i instalirati ovaj site advisor na browser koji se koristi

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 15:28 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem
Tajchy92 kaže...

da imam isti problem, tako nesto 5-6 dana... Mislim da je sve počelo od linka kiji sam dobila preko chata od prijatelja , nakon sto sam kliknula zahtjevalo mi je skidanje Flash Playera, sto sam i napravila, od tad više preko svog racunala ne mogu na f.b. molim te provjeri dali je i kod tebe u pitanj taj Flash Player, uđi na ?uprovljačku ploča', zatim na 'sustav i sigurnost' tu bi trebao biti?

I kad si kliknula dosla ti je kao YouTube stranica da pogledas svoj video ali je trazilo skidanje flash playera, koji u biti nije pravi flash player kao ni stranica, rijec je o virusu...

 

 

Tko god naidje na to: NE POKRETATI!!! 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
moderator
offline
Re: Facebook problem s ulogiranjem

pa vi samo kliknite na svaki hebeni link koji vidite...

za takve nije drugo nego dva kamena pa da udarate malo glavom po jednom, a malo po drugom...

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice