Banggood.com

poruka: 997
|
čitano: 375.549
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Hoće li mi proizvod prije doći ako izaberem UK skladište?

Skuplje je par dolara ali naručio bi ako će prije doći?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Banggood.com
mmmnnn kaže...

Hoće li mi proizvod prije doći ako izaberem UK skladište?

Skuplje je par dolara ali naručio bi ako će prije doći?

 

 Doći će ti u roku 5 radnih dana, od dana kad pošalju i nema carine.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com

Evo mene opet !!! Izgleda da sam prvu narudžbu platio preko american expressa (koji su oni sami otkazali ) a drugu preko preko paypala (koji sam ja otkazao ) i sad je nastala velika zbrka, naime na obe narudžbe stoji refunded a samo ona preko paypala je vracena a za ovu preko americana moram platiti u utorak 2150 kn !!!!! Zna li netko gdje je nestao moj refund i što mogu učiniti po tom pitanju ( slao sam banggoodu upite ali oni valjda ne shvacaju o čemu se radi , stalno mi pišu da je pošiljka otkazana ), bio bi vam vrlo zahvalan na pomoći !!!!! Unaprijed hvala !!!

 

15 godina
offline
Re: Banggood.com

Kontaktiraj amex

9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com

Gospođa iz banke ih je zvala ali oni valjda ne mogu nista dok banggood ne vrati novac !!!

9 godina
protjeran
offline
Re: Banggood.com

zovi amex sada

15 godina
offline
Re: Banggood.com

kako je zavrsilo to sa amexom?

14 godina
offline
Banggood.com

ekipa trebao bih poslati video banggood-u radi reklamacije, kako je najbrže za upload videa, ima li neki jednostavan program za kompresirat video?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Banggood.com

Imaš handbrake za kompresiju .

 

http://www.handbrake.fr

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;) http://techforums.ml
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

bok ljudi,

kupio bi ovaj Tablet pa me zanima dali ima netko iskustva dali je ok tablet i još me znaima dali mogu dobiti kakav kupon za popust.

Ako imate neku drugo preporuku slobodno napišite.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Banggood.com

Zanima me gdje sve nalazite kupone? i kako se skupljaju ovi bodovi? kupnjom,recenzijom?

Nemam potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

POzdrav, mene zanima, sad imaju neke proizvode u EU warehouse koji mene zanimaju, ali šalju samo DHL-om. 

 

Ne znaima me vrijeme dolaska nego me samo zanima hoću li imati kakve dodatne troškove, budući da ide DHL-om?

 

Hvala unaprjed!

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Banggood.com
askip kaže...

Zanima me gdje sve nalazite kupone? i kako se skupljaju ovi bodovi? kupnjom,recenzijom?

 Google -> coupon codes. Al obicno nema nis pametno :)

Da, kupnjom, objavom slika, recenzijom i videima se dobiju bodovi.

goranbo kaže...

POzdrav, mene zanima, sad imaju neke proizvode u EU warehouse koji mene zanimaju, ali šalju samo DHL-om. 

 

Ne znaima me vrijeme dolaska nego me samo zanima hoću li imati kakve dodatne troškove, budući da ide DHL-om?

Hvala unaprjed!

 Neces.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Banggood.com

Jel netko naručivao iz Kine a da je trebalo više od deset dana da stigne u HR? Znam da treba 7-25 radnih dana ali meni bez promjene od 19.8. piše SINGAPORE SEND ITEM ABROAD(EDI RECIEVED). Slali su preko SwissPosta.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banggood.com

Treba više od 10 dana, ovisi preko koje pošte i koliko sreće imaš. Meni je prosjek u zadnje vrijeme oko 20 dana ali normalno je da dođe i za 30 dana

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

može li mi neko poslat kupon na: zdrav12l1@gmail.com

 

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Banggood.com

jel normalno da paket cekam evo vec 3 mjeseca?

narucio sam quadcopter za 13.99$, tracking number nemam, a jedino mi ovo piše:
Departured at 2015/6/9 1:03:11 from Flytexpress Sorting Center location
Electronic data received at 2015/6/5 23:42:46, Flytexpress Sorting Center

 

šta mi je činiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

A nije normalno sigurno ali ponekad se zna dogoditi. Banggood ti je sigurno poslao ali negdje je zapelo u poštama. Moguće je da je u poštama i neko sklonio paket. U buduće uvijek doplati 1.3 $ ta traking number i uštedjet ćeš živce.

 

I meni je se znalo dogoditi da nakon tri mjeseca od kupnje stigne paket. To se često zna dogodit ako se naruči oko kineske nove godine

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Banggood.com

Pošto je tablet nakon par dana krepucnio tj. ekran, iz banggooda su rekli da ga vratim nazad, i da ce po primitku vratiti lovu, a šta su i uradili sa pola poštarine kad sam poslao ga nazad u bratsku nam republiku, međutim danas po provjeri tracking numbera pojavi se ovo

 

 

13.9.2015. 14:43:00 CHINA 518031 Unsuccessful item delivery attempt
Reason : Other
Measure : Item being held, addressee being notified

 

sad me zabrinjava, pošto nije isporučeno, da ne upute paket nazad, da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Banggood.com
mickname kaže...

Pošto je tablet nakon par dana krepucnio tj. ekran, iz banggooda su rekli da ga vratim nazad, i da ce po primitku vratiti lovu, a šta su i uradili sa pola poštarine kad sam poslao ga nazad u bratsku nam republiku, međutim danas po provjeri tracking numbera pojavi se ovo

 

 

13.9.2015. 14:43:00 CHINA 518031 Unsuccessful item delivery attempt
Reason : Other
Measure : Item being held, addressee being notified

 

sad me zabrinjava, pošto nije isporučeno, da ne upute paket nazad, da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

Dali je to prvi neuspješan pokušaj dostave ili se ponavlja? Ako je prvi onda nema brige.

 

Za zahvalu klikni na Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 15:17 (ivo454).
14 godina
offline
Banggood.com

Da, to je prvi pokušaj dostave, kontaktirao sam i preko livechata i na mail, rekli su da ce provjerit...evo ovakav je bio tijek puta...

 

 

1.9.2015. 8:12:30 CROATIA Receive item from customer
1.9.2015. 14:52:52 CROATIA Send item to domestic location
1.9.2015. 17:54:11 CROATIA 21705  LKReceive item at location
1.9.2015. 21:09:22 CROATIA 21705  LKSend item to domestic location
3.9.2015. 7:41:58 CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange
3.9.2015. 7:43:13 CROATIA ZAGREB 10003 Insert item into bag
7.9.2015. 9:47:00 CHINA BEIJING Receive item at office of exchange (Inb)
13.9.2015. 14:43:00 CHINA 518031 Unsuccessful item delivery attempt
Reason : Other
Measure : Item being held, addressee being notified

 
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 17:08 (mickname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Bok ljudi, evo ja sam se tek danas učlanio jer vidim da ovdje mogu dobiti pokoji savjet iz pravog iskustva i naravno nastaviti sa komunikaciom. Naime, radi se o tome da sam iz Banggood-a, preko UK WAREHOUSE uzeo Doogee Valencia 2 mobitel. Uzeo sam ga 15.09 (poslano 16.) za ukupno 124 USD, što je ok cijena prema našoj cipoteci ili njuškalu. No zanima me kada ga mogu očekivati pošto je poštarina bila iz UK samo nekih 4 USD bez pračenja naravno i poslano je nekim PLI International Mail, na koji se neki ljudi žale da je sporiji nego da dolazi iz PRC-a. Zanima me dal je netko isto dobivao preko tog PLI International Mail, i dal je stvarno tako dugo čekao.

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Banggood.com
Foster12345 kaže...

Bok ljudi, evo ja sam se tek danas učlanio jer vidim da ovdje mogu dobiti pokoji savjet iz pravog iskustva i naravno nastaviti sa komunikaciom. Naime, radi se o tome da sam iz Banggood-a, preko UK WAREHOUSE uzeo Doogee Valencia 2 mobitel. Uzeo sam ga 15.09 (poslano 16.) za ukupno 124 USD, što je ok cijena prema našoj cipoteci ili njuškalu. No zanima me kada ga mogu očekivati pošto je poštarina bila iz UK samo nekih 4 USD bez pračenja naravno i poslano je nekim PLI International Mail, na koji se neki ljudi žale da je sporiji nego da dolazi iz PRC-a. Zanima me dal je netko isto dobivao preko tog PLI International Mail, i dal je stvarno tako dugo čekao.

Hvala

 Ja sam tako isto uzeo isti mob u nedjelju,te su ga jučer poslali.

Prije su slali Švedskom poštom iz UK i stizalo je za 4-5 dana.

 

Nadam se da neće putovati iz UK sto dana

robimarko@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
robimarko kaže...

 Ja sam tako isto uzeo isti mob u nedjelju,te su ga jučer poslali.

Prije su slali Švedskom poštom iz UK i stizalo je za 4-5 dana.

 

Nadam se da neće putovati iz UK sto dana

 I ja se nadam da će brže doći... možda me iznenade, makar si uzimam uvijek najgori moguči ishod pa ga očekujem oko 02.10 ;-)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
Ja sam također uzeo doogee valencia y100 pro iz uk warehousea, poslan je 9.9. preko PLI international mail, još mi nije stigao a nadam se da bi mogao stici ovaj ili iduci tjedan, iako je vec proslo 10 radnih dana (što je trebao biti maksimum) otkad je poslan.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
wizwag kaže...
Ja sam također uzeo doogee valencia y100 pro iz uk warehousea, poslan je 9.9. preko PLI international mail, još mi nije stigao a nadam se da bi mogao stici ovaj ili iduci tjedan, iako je vec proslo 10 radnih dana (što je trebao biti maksimum) otkad je poslan.

 Ok, kad dobiješ paket, javi dojmove :-). A pošto budeš prvi vjerojatno dobio, reci pa da si i nas dvoje znamo izračunati vrijeme. ;-)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 21:52 (Foster12345).
9 godina
neaktivan
offline
Banggood.com
Mobitel je stigao jutros, sad sam ga upalio i prvi dojmovi su dobri, ali još ću napisati kakav je kad ga budem malo duže koristio.
Uglavnom, stigao je za 15 dana, tako da možete očekivati da će stići za 2-3 tjedna, iako bi mogao doći i malo ranije. Kupio sam mobitel na banggoodu prije 7-8 mjeseci isto iz UK warehousea i onda je stigao za 7 dana od kad sam ga naručio, a 5 dana od kad je bio poslan, ali onda nije bio poslan preko PLI mail nego Royal UK shipping pa sam možda zbog toga malo duže čekao, ali nema veze, bitno je da je sigurno stigao na odredište :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
wizwag kaže...
Mobitel je stigao jutros, sad sam ga upalio i prvi dojmovi su dobri, ali još ću napisati kakav je kad ga budem malo duže koristio.
Uglavnom, stigao je za 15 dana, tako da možete očekivati da će stići za 2-3 tjedna, iako bi mogao doći i malo ranije. Kupio sam mobitel na banggoodu prije 7-8 mjeseci isto iz UK warehousea i onda je stigao za 7 dana od kad sam ga naručio, a 5 dana od kad je bio poslan, ali onda nije bio poslan preko PLI mail nego Royal UK shipping pa sam možda zbog toga malo duže čekao, ali nema veze, bitno je da je sigurno stigao na odredište :)

 Eto prošlo je nekih 13 dana i od mobitela ništa još, pretpostavljam da će odći tako ko i tebi, nakon 15-16 dana. Iskreno malo me to i ljuti jer sam naručio iz eu earehouse-a ne samo radi carine, nego i brzine dolaska, no oni su valjda našli najeftiniju moguću soluciju, a nisu ništa o tome napisali. Sigurno ću se žaliti na stranici jer je ispalo malo glupo...

9 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Da se javim, mobitel je došao, došao je nakon 15 dana tako da i svi ostali koji su imali situaciju sa PLI, znaju da se radi oko 15 dana dostave. Mobitel je ok, koristio sam ga ovaj vikend i mogu reci da sam jako zadovoljan, brz je i pouzdan, no jedina zamjerka je za sada jako loš zvuk snimanja videa. Sa više informacija se javljam kad prođe neko vrijeme...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Banggood.com
Isto i kod mene,jučer je stigao.
Točno nakon 15 dana
robimarko@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice