Amazon Echo Dot

poruka: 5
|
čitano: 8.611
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Amazon Echo Dot

Pozdrav ekipi.

 

E ovako pitanje, proucavao sam Amazon Echo Dot (2-nd Gen) i uredjaj mi se stvarno cini odlican te bih ga zelio naruciti. Pitanje za Vas znalce je sljedece : Dal da narucujem sa Amazon UK Echo Dot il sa official US stranice ? Neznam koji od njih je voljan napraviti shipping u RH nama ovdje. Takodjer posto ce uredjaj sigurno kostat ha oko 500kn barem dal netko zna kolko ce me kostat narudzba tj shipping ovdje u RH ako primjerice narucim iz UK ? Hvala Vam unaprijed :)

 

Takodjer pitanje : dali netko mozda posjeduje uredjaj i kako Vam se svidja / cini ? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2017 2:49 (Sarenn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon Echo Dot
Lijepo odes na .com, .co.uk, .de, .it, .fr, izaberes uredjaj, odes na checkout i vidis kolko bi te kostalo, to je sva filozofija.
S tim da iz USA placas jos i namete
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon Echo Dot

@sarenn, da li ti je posiljka stigla? Kako radi uredaj, jel dobar? :)

14 godina
neaktivan
offline
Amazon Echo Dot

Je li netko ima iskustva s Amazon Echo proizvodima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Amazon Echo Dot

Evo ja imam iskustva. Narucio ga na prijateljevu adresu u njemacku i on mi ga dostavio pred novu godinu. Spaja se naravno preko wifia na router i ima bluetooth vezu. Instalirao sam odmah question of a day skill. Dosta je zanimljiva igracka. Takoder osim njega sam kupio Philips hue sa bridgeom i dvi e27 žarulje. To moram priznat da nisam još osposobio jer mi se router nalazi na katu ispod a bridge je potrebno spojiti direktno u router a kako ja u spavacoj sobi nemam e27 nego e14 grlo nisam jos isprobao. Još jedan od razloga zašto nisam hue instalirao je što uskoro očekujem da cu se iz Splita prebacit u Karlovac. Imam namjeru kupiti i Harmony Elite tako da preko njega i Alexe upravljam TVom, Xbox One X, Pojačalom, projektorom, IPTVem, Hue svjetlima i ostalim uređajima koja imaju IR senzor. Tipa klima i sl...

 

Ono što je najbitnije je da Alexa odnosno Echo dot gen2 kad ga naručite preko de amazona dođe naštelan na njemački jezik ali kako ga preko mobitela morate uparit na kućnu mrežu (zaboravio sam reci da prije toga morate instalirati Amazon Alexa aplikaciju na svom mobitelu) lako prebacite sa njemačkog na engleski jezik. Ali kad mi je kod početnog postavljanja počela šprehat na njemačkom puka sam na mozak! Ali ka šta sam objasnio na sučelju aplikacije na mobitelu se lako da prominit. Druga najbitnija stvar, koja me najugodnije iznenadila, je ta da u njenim postavkama sam stavio stvarnu adresu i da šljaka bez ikakvog problema. Moram priznat da kad sam je kupovao prije nego s to je došla na kucnu adresu sam se najviše bojao kako cu to osposobit jer sam pi Youtubeu vidio što ljudi rade po drugim državama koja također ne podržavaju nativno Alexu i gdje sam dosta gledao tutorijale i mislio: E ovo će biti zaheb! Ali kao šta sam prije reka, samo sam ukuca vlastitu adresu u HR i sve je šljakalo bez problema.

E sad ima još jedna caka, aplikaciju Amazon Alexa nisam instalirao preko Play storea nego sam je skinuo s nekog site-a. Možete me sad ubit ali to je bilo pred 5 mjeseci i ne sjećam se više, ali uvjeren sam da ko hoće lako pronađe. S tim da moram reći da mislim da nisam čak niti pokušavao instalirati sa Play storea nego sam odmah mislim išao tražiti .apk. Nemojte me sad držati za riječ, ne mogu 100% garantorati jesam li pokušao ili nisam. Probajte direktno preko Play store i ako vam ne da mogućnost zbog Geopoziciranja onda tražite neslužbene linkove. Sve u svemu prvih par dana sam je pitao sve i svašta. Ako je pitate kad je HNK Hajduk osnovan odma ispali 1911, ako pitate kad je dinamo, odgovor je da ne zna... 😂

Ako kome treba kakva pomoć oko Alexe slobodno pitajte...

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice