Tremor Games

poruka: 50
|
čitano: 21.117
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Vidim da na ovom forumu nije nigdje napisano ništa za tremor games pa da vam predstavim i taj način. Uglavnom radi se o stranici na kojoj igrate igrice, obavljate zadatke. Više o tome u nastavku:

 

Ukratko skupljate coine i mjenjate ih za igrice (NOVO! Sada možete kupovati i Steam Trading Cards {#}

 

Načini skupljanja coina(novčića):

 

1. Igranje igrica

Dakle igrate igrice i u njima skupljate achievments-e, za koje dobivate coine.

 

2. Obavljanje zadataka (offers)
Tu se dobiva najviše coina, a imaju sve od gledanja vide preko kupovanja proizvoda do onih CrowdFlower taskova.

 

3. Refferals

Klasično pozivanje prijatelja, za svaki njihov izvršeni offer dobit ćete određeni postotak.

 

4. Trofeji

Imate razne trofeje, i kada njih osvojite tj. dobijete uz njih dobivate i coine.

 

5. Posjeta

Svaki dan se prijavite na stranicu i dobivat ćete coine, što vam je stariji račun više coina dobijete.

 

Što mogu dobiti(kupiti):

TF2 items, Dota 2 Items, Steam Games, Steam Trading Cards, Gift Cards(Steam, PSN, Amazon, Zynga, LoL itd.), Wallpapers i još mnoštvo toga. 

 

Ja sam na ovoj stranici dobio već 4 igrice, a njihova ukupna vrijednost je $60. Niti sam provodio puno vremena tamo jedno vrjeme sam bio malo više igrao igrice, i skupljao achievements, a jedno vrijeme sam samo dolazio da pogledam 2 videa.

Koliko znam nesmijem ovdje ostaviti refferal link tako da, ako netko želi da mu dam link nek mi pošalje PP a ako ne želite samo upišite Tremor Games u google. Ali nadam se da će mi netko i poslat PP 

 

 

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Stranica nije fejk, http://www.tremorgames.com/profiles/42786/koken44.html

Ja sam uzeo(sa bodovima) 14 igrica od njih u vrijednosti 151$ 

Nije teško skupiti bodove, ja sam igrao igrice i osvajao bodove..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tremor Games

a koliko vremenski treba da se skupi coina za jednu igru? i kakve su igre,neke low budget ili normalne koje se mogu kupiti preko steama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Pa zavisi koju želiš.. za najjeftiniju skupiš za sat vremena igranja..

Igrice su za steam, desura, gog i druge sajtove..

Cijena bodova za sve igrice nije ista tako da sam moraš pogledati što te zanima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tremor Games

registriro sam se i gledam ima i pravih naslova tipa Bioshock Infinite, Arkham City Goty, sve u svemu ne čini se loše, igrat ću se malo pa ak skupim za neš super ak ne opet dobro...nego kada hoću gledati video nema ih uopće za mene, i one zadatke isto ne mogu obavljat za coine. jel to treba pogodit tajming kada ih ima ili što?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 12:12 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

 Pa tako nekako :) nekada ih zna biti 30 u danu, a nekada niti jedan... Uživaj

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Tremor Games

aj mi još molim te reci treba li se registrirati na onaj Dashboard za te micro poslove ili nema veze s tim nego budu tamo kada ih ima na raspolaganju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Ja sam registriran, ali neznam dali je to obavezno...
Isto tako sam organizirao jednu grupu na Steamu di djelim igrice onima koji su registrirani preko mene:

LINK! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tremor Games

ja sam se registrirao isto no nikako ne mogu obavit micro zadatke za coine, kada god dođem uvijek mi piše "There is no work  currently in this task", video sam uspio jednom polgedati u ova 3 dana što sam registriran, čini mi se dosta sporo to sve za sada.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 0:20 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Pokušaj naći što više prijatelja, jer ako imaš 20 prijatelja dobiješ 20 coinsa. Isto tako možeš ovo napravit, imaš trofej za osvojit '500 gameplays'. Ne trebaš odigrat igru nego ju samo otvoriš i možeš je odmah zatvorit. Pa možeš otić na igre i otvarati ih u novi tab, malo će potrajat... I uvijek si nađite neku zanimljivu igru jer ako je zanimljiva onda je i zanimljivije achievmente radit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tremor Games

ne znam kako vi ali meni to sve presporo ide, ne kontam kako ljudi zarade po 20 k coina u mjesec dana kada sam ja u tom periodu zaradio ni punih 1000 coina, zadatke mogu zavrsiti mozda jednom do dva puta tjedno i pogledati par videa u tjedan dana, ovisi kako kada, a igre nose premalo coina, a i nemam vremena se toliko igrati da bi dobio 50 coina po završenim svim achivementima.

15 godina
offline
Tremor Games

Bavio sam se time i pomocu igara, uspio sam skupiti 3500 Tremor Coinsa (dakle, odigrao sam sve archievement igre). Medutim, neke su zbilja teske i nema smisla tratiti vrijema na njih...

 

Svaki tjedan dodaju po jednu igru, sto se tice samih igara, pa cijene i nisu tako lose odnosno prakticki ovako mozete gledati na to: 1000 tremor coinsa je 1 dolar, no, to je dobro ako imate offere-a, a posto smo mi u HR, nazalost, nista od toga. Ameri mogu raditi trial offer-e i otkazati ih u zadnji cas i tako dobiti od 500-1500 tremor coinsa, a da istovremeno ne izgube niti jedan cent, takoder mogu kuptii nesto za 2-3 dolara, a na Tremoru prakticki dobiju 6-10 dolara tako da im se isplati kako god okrenes. 

 

Ugl, stranica sigurno nije fake i vec sam si nakupovao stvari, blokiraju proxy-je, ne dozboljavaju multi acceve itd. Zna li mozda netko kako zaobici tu njihovu zastitu?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 22:06 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Kod nas nema toliko dostupnih zadataka, a ima i onih koji se "plačaju".. Sad ima i zamjena steam karti za bodove :) http://www.tremorgames.com/?action=viewforum&id=7

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tremor Games
lovac82 kaže...

Bavio sam se time i pomocu igara, uspio sam skupiti 3500 Tremor Coinsa (dakle, odigrao sam sve archievement igre). Medutim, neke su zbilja teske i nema smisla tratiti vrijema na njih...

 

Svaki tjedan dodaju po jednu igru, sto se tice samih igara, pa cijene i nisu tako lose odnosno prakticki ovako mozete gledati na to: 1000 tremor coinsa je 1 dolar, no, to je dobro ako imate offere-a, a posto smo mi u HR, nazalost, nista od toga. Ameri mogu raditi trial offer-e i otkazati ih u zadnji cas i tako dobiti od 500-1500 tremor coinsa, a da istovremeno ne izgube niti jedan cent, takoder mogu kuptii nesto za 2-3 dolara, a na Tremoru prakticki dobiju 6-10 dolara tako da im se isplati kako god okrenes. 

 

Ugl, stranica sigurno nije fake i vec sam si nakupovao stvari, blokiraju proxy-je, ne dozboljavaju multi acceve itd. Zna li mozda netko kako zaobici tu njihovu zastitu?

 

ma kontam da nije fejk i sve, ali ono presporo mi ide to,evo u ovih mjesec dana sam se svaki dan ulogirao barem jednom,dvaput i gledam jel ima kakav video ili task ali ono moram potrefit baš da naletim na barem jedan, imao sam jedino sreće prije tjedan dana da sam uspio odraditi 3 taska zaredom i dobio po zadatku 40 coina, ali to bude tako jednom u tjedan dana možda...a opet ove igre daju premalo coina,a i nemam se vremena toliko igrati baš. I onda kliknem na profil nekog random lika i vidim da je registriran 5 dana poslije mene i lik nekim čudom ima 20 k,a ja 900 coina i onda se samo nasekiram  pa reko da vidim kako vi stojite,znam da smo mi dosta ograničeni vamo ali ono ako nema nekog malo bržeg načina za skupljanje coina kontam da ću odustat jer nemam stvarno vremena visti par sati dnevno na tome da bi nakon pola godine uspio uzet jednu igru{#}

12 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

evo i ja se uključio u utrku za coinsima na ovoj stranici i proteklih tjedan dana izgubio cca 4 sata vremena na njoj i došao do 2000 coinsa (fali nešto sitno)...igu koju sam napikirao dođe 5k coinsa tako da mi neće vjerojatno trebati još puno vremena....coinse sam dobio odradivši 30 tak taskova u komadu i to jednostavnih...nema takvih taskova stalno zato treba češće navračati na stranicu i kad ih bude onda posvetit više vremena...probao sam i sa VPN-om se ulogirat preko USA adrese i tamo ima jako puno taskova u ponudi zato netko tako brzo nakupi puno coinsa...ja nisam se usudio rješavat taskove preko VPN-a da ne dobijem ban sada dok imam 2k coinsa

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tremor Games
Mahjongg kaže...

evo i ja se uključio u utrku za coinsima na ovoj stranici i proteklih tjedan dana izgubio cca 4 sata vremena na njoj i došao do 2000 coinsa (fali nešto sitno)...igu koju sam napikirao dođe 5k coinsa tako da mi neće vjerojatno trebati još puno vremena....coinse sam dobio odradivši 30 tak taskova u komadu i to jednostavnih...nema takvih taskova stalno zato treba češće navračati na stranicu i kad ih bude onda posvetit više vremena...probao sam i sa VPN-om se ulogirat preko USA adrese i tamo ima jako puno taskova u ponudi zato netko tako brzo nakupi puno coinsa...ja nisam se usudio rješavat taskove preko VPN-a da ne dobijem ban sada dok imam 2k coinsa

Koji VPN si koristio? stvar je u tome sto vidim neke na forumu i pitali su ih zasto se ne mogu ulogirati s proxy-em itd.... a koliko vidim, ti si bio logiran.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 16:36 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games

 

lovac82 kaže...
Mahjongg kaže...

evo i ja se uključio u utrku za coinsima na ovoj stranici i proteklih tjedan dana izgubio cca 4 sata vremena na njoj i došao do 2000 coinsa (fali nešto sitno)...igu koju sam napikirao dođe 5k coinsa tako da mi neće vjerojatno trebati još puno vremena....coinse sam dobio odradivši 30 tak taskova u komadu i to jednostavnih...nema takvih taskova stalno zato treba češće navračati na stranicu i kad ih bude onda posvetit više vremena...probao sam i sa VPN-om se ulogirat preko USA adrese i tamo ima jako puno taskova u ponudi zato netko tako brzo nakupi puno coinsa...ja nisam se usudio rješavat taskove preko VPN-a da ne dobijem ban sada dok imam 2k coinsa

Koji VPN si koristio? stvar je u tome sto vidim neke na forumu i pitali su ih zasto se ne mogu ulogirati s proxy-em itd.... a koliko vidim, ti si bio logiran.

Tunnelbear   ...besplatna verzija, 500 MB mjesečno prometa

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 19:54 (Mahjongg).
12 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

evo da javim da sam uspio skupiti 4500 coinsa i kupio sam igru...kupio sam aliens colonial marines steam gift...trebalo ni je 15-tak dana i cca 1 h dnevno i to manje više navečer da rješavam taskove...malo je zamorno ali sam se baš zainatio i evo uspio...mislio sam skupljati još bodova ali pikiram aliense odkada su izašli (znam da je igra loše ocjenjena ali sam veliki fan serijala filmskog) pa eto izabrao tu igru...igru još nisam dobio u biti jer nakon kupnje mora proči njihovo odobrenje tako da još čekam...piše da traje do 24 sata

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 20:24 (Mahjongg).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games

Kako to da te nije blokiralo? Jesi li se registrirao sa njime ili u ćemu je fora. Ja bih volio probati, ali se bojim bana :D 

http://www.tremorgames.com/?action=viewforum&id=25 Imamo naše mijeso na forumu :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
koken1000 kaže...

Kako to da te nije blokiralo? Jesi li se registrirao sa njime ili u ćemu je fora. Ja bih volio probati, ali se bojim bana :D 

http://www.tremorgames.com/?action=viewforum&id=25 Imamo naše mijeso na forumu :D

nice, nisam znao za forum...ako misliš na VPN, nisam ga koristio...jedamput mi je prošlo a sljedeči put kada sam probao sam dobio poruku upozorenja i nisam više pokušavao jer sam imao dosta bodova pa da ih ne uprskam...

15 godina
offline
Re: Tremor Games
Mahjongg kaže...
koken1000 kaže...

Kako to da te nije blokiralo? Jesi li se registrirao sa njime ili u ćemu je fora. Ja bih volio probati, ali se bojim bana :D 

http://www.tremorgames.com/?action=viewforum&id=25 Imamo naše mijeso na forumu :D

nice, nisam znao za forum...ako misliš na VPN, nisam ga koristio...jedamput mi je prošlo a sljedeči put kada sam probao sam dobio poruku upozorenja i nisam više pokušavao jer sam imao dosta bodova pa da ih ne uprskam...

Mozda ce te bas i zbog takve sitnice zaje***** jer alergicni su na proxy-e i sl. 

 

Nego, cije offere si radio?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2013 6:13 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
12 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

evo još mojih iskustava sa ovom stranicom...nakon što su mi odobrili zamjenu coinsa za igru (Aliens Colonial Marines steam gift) išao sam na steam trade po igru i imao puno problema jer me njihov profil bot nije htio prihvatiti za frenda i nakon dosta gnjavaže onda mi njihov bot kaže da nema tu igru...mislim ono...i na kraju su mi vratili coinse...i sada nemam ih na šta potrošiti jer me ostale igre baš i ne zanimaju i moram sada čekati da se nešto dobro pojavi u ponudi...u biti sam razočaran jer sam isplanirao vikend date sa Xenomorphima...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tremor Games

a tamo kad želiš mijenjati coinove za igru ili šta već, jel piše da su još "in stock", tj. dostupni? možda je to na nuli pa zato?

i ja sam počeo skupljati te coinove, ima par dana, sad sam na 326 coinsa. uopće nemam nikakvih taskova za obaviti, samo na igrama i videima sam to ugrabio.

 

EDIT: sad pogledao, meni piše za njih "in stock: 0". vrlo vjerojatno onda radi toga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2013 21:47 (Cican).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
Cican kaže...

a tamo kad želiš mijenjati coinove za igru ili šta već, jel piše da su još "in stock", tj. dostupni? možda je to na nuli pa zato?

i ja sam počeo skupljati te coinove, ima par dana, sad sam na 326 coinsa. uopće nemam nikakvih taskova za obaviti, samo na igrama i videima sam to ugrabio.

 

EDIT: sad pogledao, meni piše za njih "in stock: 0". vrlo vjerojatno onda radi toga.

kada sam ja u biti rezervirao igru onda je bilo stock 1, i ako pogledaš pod Recent buyers prvi odmah sam ja (nick Mahjongg)...evo link...skinulo mi coine ali kada kupiš igru onda moraš čekat njihovoodobrenje da je sve u redu (čekao jedan dan) i kada su mi napokon odobrili kupnju onda mi kaže da nema igru...Tremor Games tumb down od mene

13 godina
offline
Tremor Games

da, vidi se. taj jedan im je valjda bio višak od inventure pa zapravo nije ni postojao :) šalim se.

neznam stvarno što je bio za problem. probaj zamijeniti za nešto drugo male vrijednosti i čega ima dosta "na stocku" pa da vidiš ako će proći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
Cican kaže...

da, vidi se. taj jedan im je valjda bio višak od inventure pa zapravo nije ni postojao :) šalim se.

neznam stvarno što je bio za problem. probaj zamijeniti za nešto drugo male vrijednosti i čega ima dosta "na stocku" pa da vidiš ako će proći.

ma xenomorphe sam baš napikirao...pičim dalje sa coinsima do 6000 za novu Laru Croft onda

15 godina
offline
Re: Tremor Games
Mahjongg kaže...
Cican kaže...

a tamo kad želiš mijenjati coinove za igru ili šta već, jel piše da su još "in stock", tj. dostupni? možda je to na nuli pa zato?

i ja sam počeo skupljati te coinove, ima par dana, sad sam na 326 coinsa. uopće nemam nikakvih taskova za obaviti, samo na igrama i videima sam to ugrabio.

 

EDIT: sad pogledao, meni piše za njih "in stock: 0". vrlo vjerojatno onda radi toga.

kada sam ja u biti rezervirao igru onda je bilo stock 1, i ako pogledaš pod Recent buyers prvi odmah sam ja (nick Mahjongg)...evo link...skinulo mi coine ali kada kupiš igru onda moraš čekat njihovoodobrenje da je sve u redu (čekao jedan dan) i kada su mi napokon odobrili kupnju onda mi kaže da nema igru...Tremor Games tumb down od mene

Ja u ponudi nemam bas niti jedan Task.... mozes li napraviti SS da vidim koje to tocno taskove imas?

 

Sto se tice tog Bota..... mislim da znam zasto je to tako, problem je sto ne mozes dodati prijatelje na Steam-u ako nisi kupio barem jednu igru.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
lovac82 kaže...
Mahjongg kaže...
Cican kaže...

a tamo kad želiš mijenjati coinove za igru ili šta već, jel piše da su još "in stock", tj. dostupni? možda je to na nuli pa zato?

i ja sam počeo skupljati te coinove, ima par dana, sad sam na 326 coinsa. uopće nemam nikakvih taskova za obaviti, samo na igrama i videima sam to ugrabio.

 

EDIT: sad pogledao, meni piše za njih "in stock: 0". vrlo vjerojatno onda radi toga.

kada sam ja u biti rezervirao igru onda je bilo stock 1, i ako pogledaš pod Recent buyers prvi odmah sam ja (nick Mahjongg)...evo link...skinulo mi coine ali kada kupiš igru onda moraš čekat njihovoodobrenje da je sve u redu (čekao jedan dan) i kada su mi napokon odobrili kupnju onda mi kaže da nema igru...Tremor Games tumb down od mene

Ja u ponudi nemam bas niti jedan Task.... mozes li napraviti SS da vidim koje to tocno taskove imas?

 

Sto se tice tog Bota..... mislim da znam zasto je to tako, problem je sto ne mozes dodati prijatelje na Steam-u ako nisi kupio barem jednu igru.

kupio sam dosta igara na steamu...čitao sam da taj bot ne funkcionira savršeno...a što se ti če taskova, nema ih uvijek...kako kada naletiš

10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Najčešće dođu ujutro, od 7-9h ili popodne od 8-10. Ali to nije pravilo. Samo se meni tako čini :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice