Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.233.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Onda jedina sto me jos zanima je koje su pouzdane stranice za kupovinu keyeva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
domagoj05 kaže...

Onda jedina sto me jos zanima je koje su pouzdane stranice za kupovinu keyeva?

Na https://gg.deals/ imas cijene sa dosta stranica, tamo usporedi cijene za igru koja te zanima i kupi tamo gdje je najjeftinija. Mozes si i namjestiti da na email dobijes obavijest kad igra koja te zanima padne na cijenu koju odredis i sl. Vidis kretanje cijene kroz zadnjih 5 godina.

U official stores mozes kupovati bez ikakvog straha, u keyshops isto u pravilu mozes kupovati bez straha, al se u jako rijetkim slucajevima dogodi da key ne radi ili neko slicno sranje.

9 godina
online
Steam - pitanja i odgovori

ekipa kakva je situacija sa preorderom i onda refundom na steamu? Zanima me igra Outriders, izlazi u četvrtom mjesecu, u drugom će biti bespla demo. E sad ako mi demo bude dobar, onda bi možda preorderao igru koji dan prije izlaska da dobijem neki dodatan content. Je li mi i tada važi ako sam igrao manje od 2 sata i manje od dva tjedna da ju mogu refundati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Cansee kaže...

ekipa kakva je situacija sa preorderom i onda refundom na steamu? Zanima me igra Outriders, izlazi u četvrtom mjesecu, u drugom će biti bespla demo. E sad ako mi demo bude dobar, onda bi možda preorderao igru koji dan prije izlaska da dobijem neki dodatan content. Je li mi i tada važi ako sam igrao manje od 2 sata i manje od dva tjedna da ju mogu refundati?

 Da. Gleda se 2 tjedna od izlaska igre i 2 odigrana sata. 

 

Jedino što Steam navodi je da ako uzmeš preorder više od 3 mjeseca prije izlaska igre možda neće biti moguć povrat na karticu, ali može ići na wallet bez problema.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

 

E, jel netko zna kako ovo riješiti. 

 

Naime, na novoj config, instalirao sam uredno Steam app i svaki progres, odnosno sejv je bio prepoznat kada su se načinio restore backup igara sa staroga kompa.

E, onda se slučajno u jednoj igri izbrisao sejv, te sam išao ponovo načinit restore backup. Al' od onda nema pomoći. Igra nikako da prepozna progres sa staroga kompa.

Surfao, sam i surfao, ali nisam našao soluciju za svoj problem.

 

Drugim riječima, ni reinstalacija, ni opetovani restore backupova ne pomažu da vratim onako kako je bilo prvi put.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Gdje kupiti steam acc od 2003 godine? Vidim da ima na ebay jel ima neka provjerena stranica za kupnju??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
x18x05x kaže...

Gdje kupiti steam acc od 2003 godine? Vidim da ima na ebay jel ima neka provjerena stranica za kupnju??

 Zašto bi to napravio?

 

Ako i kupiš valjda ti je jasno da taj koji ti je prodao može u bilo kojem trenutku zatražiti povrat računa od steam-a. Iako ti je prodao, što je zabranjeno, on je originalni vlasnik računa. Ako kontaktira support i priloži neki key od igre aktivirane, steam će mu automatski vratiti.

Makar ti naknadno nakon kupnje računa aktivirao neki key, ako on ima stariji ključ iz recimo 2010, steam će mu ga vratiti.

14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Jack Sparrow kaže...
x18x05x kaže...

Gdje kupiti steam acc od 2003 godine? Vidim da ima na ebay jel ima neka provjerena stranica za kupnju??

 Zašto bi to napravio?

 

Ako i kupiš valjda ti je jasno da taj koji ti je prodao može u bilo kojem trenutku zatražiti povrat računa od steam-a. Iako ti je prodao, što je zabranjeno, on je originalni vlasnik računa. Ako kontaktira support i priloži neki key od igre aktivirane, steam će mu automatski vratiti.

Makar ti naknadno nakon kupnje računa aktivirao neki key, ako on ima stariji ključ iz recimo 2010, steam će mu ga vratiti.

 Nije bitno zašto. Lako za to ako ga povrati, samo da je plaćanje preko PP.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
online
Steam - pitanja i odgovori

šteta što nemamo nekakvu gaming "chat" temu, ili novosti, pa ovo stavljam sad ovdjer je mi nekako najviše odgovara

 

Gabe Newell says brain-computer interface tech will allow video games far beyond what human 'meat peripherals' can comprehend

 

defintivno zvuči zanimljivo, pogtovo ovo za osjet boli

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ima tko problema sa download brzinom? Ne prelazi mi 1Mb/s danas čitav dan.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dodinho kaže...

Ima tko problema sa download brzinom? Ne prelazi mi 1Mb/s danas čitav dan.

 da, i meni je isti slucaj. nesto im serveri stekaju

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanje ekipa, znači imam 2 steam acc-a u familly linku su.

Sad me zanima sljedeće dali je moguće igru tipa L4D2 u Lan-u igrat dok je sharean na oba pc-a?

Znači frend i ja smo ne znam kako uspili to danas i radilo je sve uredno(l4d2, payday 2 i the heist, dead island) i nakon restarta pc-a više ne možemo.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Inače nisam gamer, ali sam jučer imao potrebu za nekom igrom u vezi utrke i kupio sam na steamu igru Grid (2019) dakle igru za PC. 

 

Pitanje za vas iskusne, zašto je raspored tipkovnice drugačiji ? Prije sam se navikao na 

w(napred) 

a-lijevo D desno mislim i space je kočnica a sad su stavili kontrole su

A - napred, Z kočnice,  ; - lijevo : desno  itd. 

 

---------

zbog čega je ovakav raspored tipkovnice ? Zbog čega je bolje od starijeg načina ? 

 

Usput bi pitao, dali bi mogao kupiti neki kontroler poput onog za Playstation ili Xbox ? Hoće li biti kompatibilan sa ovom igrom ? 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 17:14 (T700).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Pa raspored si prilagodi kak hoćeš. Nema tu bolje i lošije.

Kupi Xbox gamepad, najbolji je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Hexfire kaže...
Pa raspored si prilagodi kak hoćeš. Nema tu bolje i lošije.

Kupi Xbox gamepad, najbolji je.

 Hoće li se kotrole same podesiti ili budem ja morao au igri podešavati mislim za Xbox one gamepad 

 

 

14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Xbox kontroler je od Microsofta. Sve igre koje se rade za PC moraju ga podržavati. Sve će biti automatski mapirano kao da igraš na Xbox konzoli.
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Praktički svi developeri prilagođavaju svoje igre xbox gamepadu pa nemaš brige. Ništa nećeš trebati mijenjati u pravilu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

može li se na kontroleru preciznije pritiskati gas, ? Da nije previše ili da nije premalo ? Zbog zavoja itd ? 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Nisam igrao Grid, ali pretpostavljam da da. Što više stisneš trigger daješ više gasa. Tako radi u hrpi racing igara.

Nemaš kontrolu kao da imaš volan + pedale, ali svakako je bolje od tipkovnice.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Tipkovnica je za mazohiste 😁😁
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Može li se Paysafecardom dodati novac na Steam iz RH?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kad u uđem u steam pokaže mi kao na slici( nema library) [img]https://i.imgur.com/6ax6HPc.png[/img]

 treba mi ovako izgledati --[img]https://i.imgur.com/eBPdi2j.jpg[/img] Šta se treba napraviti da mi se vidi library.

 

Riješen problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2021 13:47 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

......

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 20:40 (Antonio_Andelic).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Zasto sony nema svoju trgovinu za pc tj psn prosiren na pc...

Npr hocu da kupim days gone moram ici na epgs ili steam a ovako bi sav novac isao njima direkt

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Imam problem sa steamom i sa originom. Neznam šta se događa uglavnom jucer normalno ugasio pc. Danas upalim steam prvo mi izbaci ono kao rety connectio, nakon 2x udem u steam i imam listu igara i sve. Pokrenem farming sim. odem u multiplayer nema uopce servera, prvo sam mislio da je neka greška no cijeli dan nemam servera. Sad probam ici na origin da pokrenem bf1 stoji mi kao da se spojim online provo. Vratim se na steam pokrenm nba da igaram online uopce nemam opciju da igram online??? Sta se tu dogodilo?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Dali zna tko zašto mi se ovo događa? Pobriso sam windows snimio sve ponovo i steam uopce nece da mi pokrene kada upisem lozinku. Stalno baca retry connection

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

pozdrav

 

imam jedan problem, naime prelazio sam igru God of War, zavrsio ju i sve. 

 

bio sam znatizeljan pa skinio modani save game da viidim jedan armor, i sad mi steam ne pokazuje vise moj save game, obrisao igru, skinio ponovno nista. 

 

moze li se ikako vratiti moj save game?

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Samo ti igraj sa modanim save fileovima,pa onda kasnije VAC ban sa Steam-a.
8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

 PC igri Call of Duty WWII MP, Steam me izbacuje nakon 1-2 min (Firewall podešen, u Windows Security (antivir) izuzet Steam, Game Mod uključen).
Imate li prijedlog što još podesiti? Što eventualno uključiti/isključiti u Steamu?

Konfiguracija: [Win 11 pro, i5-11400, RAM 32 GB, NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti, monitor SyncMaster BX2431,60 Hz]

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
MSXhunT3R kaže...
Samo ti igraj sa modanim save fileovima,pa onda kasnije VAC ban sa Steam-a.

 neznam bas da davaju banove za singleplayer igre 

battletag:MasnaKrvavic#2275
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice