Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.269
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
spoonman039 kaže...
Q-Tip kaže...

 Nakon par mjeseci vratim se da nastavim igrati i sad imam mikro trzaje konstantno, sasvim dovoljno primjetno da mi uništava igranje. Što god sam probao, nije riješilo problem. Jedino nisam probao posve novu instalaciju, ali mi se iskreno ne skida opet 100+ GB.

imao sam te mikrotrzaje jedno vrijeme, iako je RivaTuner dao konstantnih 60 FPS. izgleda da su u jednom od patcheva uništili v-sync.

ako namjestim window borderless v-sync radi dobro, i tako sada igram. ako je na fullscreen, najbolje što možete je isključiti v-sync i uključiti triple buffering. ali realno nema razlike između full-screen i window borderless, pa je prva opcija bolja. inače single player radi dobro.

u onlineu sam imao probleme sa spawnom kampa, ulaskom u moonshine shack i povremena izbacivanja zbog konekcije. ali može se igrati.

 

Ma sve sam probao, V-Sync on/off, limitiranje frameova, fullscreen, borderless window, spuštanje većine stvari na low (na RTX 2080ti!) i trzaji su tu. Jedini način da ih eliminiram je da ne igram na 1440p nego na 1080p, što daje mutnu sliku i neprihvatljivo je iz više razloga.

 

A sve to vrijeme RivaTuner pokazuje 80-90 frameova. Predao sam se, ne da mi se gubiti sate na pokušaje da igra radi kako treba. Završio sam je na PS4, na PC-ju sam igrao za gušt, ali sad više ne mogu. Ima drugih igara. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nakon nekoliko mjeseci ponovno sam instalirao igru jer želim do kraja istražiti mapu i pozavršavat neke achievemente, možda malo i MP isprobat, no imam velikih problema sa crashanjem u Windowse. 

Dakle normalno uđem u igru, počnem igrati i unutar 5 minuta i pola sata se stvar crasha u Windowse (svaki puita sam promijenio nešto u postavkama). Igrao sam se s postavkama Vulkan/Dx12, fullscreen/borderless, graphics quality etc.

Što je čudno - na početku kad je masa ljudi imala problema sa igrom meni je radila savršeno na very high postavkama, sada par mjeseci (i patcheva) kasnije ruši se ko blesava...  ne kužim... 

Ima neko kakvu ideju kak to fixat? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

mogu se poistovjetit, na samom izlasku nisam imao nikakvih problema da bi ih s vremenom poceo dobivat. Eto ako to ima logike ja ne znam.

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Nakon nekoliko mjeseci ponovno sam instalirao igru jer želim do kraja istražiti mapu i pozavršavat neke achievemente, možda malo i MP isprobat, no imam velikih problema sa crashanjem u Windowse. 

Dakle normalno uđem u igru, počnem igrati i unutar 5 minuta i pola sata se stvar crasha u Windowse (svaki puita sam promijenio nešto u postavkama). Igrao sam se s postavkama Vulkan/Dx12, fullscreen/borderless, graphics quality etc.

Što je čudno - na početku kad je masa ljudi imala problema sa igrom meni je radila savršeno na very high postavkama, sada par mjeseci (i patcheva) kasnije ruši se ko blesava...  ne kužim... 

Ima neko kakvu ideju kak to fixat? 

 

Kao što si mogao vidjeti iz mojih prethodnih postova, sličan problem imam, samo što se kod mene ne ruši nego je cijelo vrijeme neigrivo i trzavo. Isto je na početku sve radilo kako treba, sad više ne radi, što je smiješno za konfiguraciju koju imam. Odustao sam na kraju i više nemam živaca ni pokušavati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni je žao odustajati i nadam se da će s vremenom opet proraditi kako treba... hoću još explorat mapu i neke achievemente porješavat 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

kad je igra izašla za pc radila mi je super sa novim procesorom i grafičkom... sada kao da su nešto sjebali. random trzanje, teksture se ne učitavaju kako treba pa se u gradovima često dogodi da natpisima treba nekoliko sekunda da se slova na njima izoštre. ne znam koji vrag se događa, pa igra mi je radila odlično

4 godine
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Da nije AMD zajebao nešto s driverima, probaj neku stariju verziju drivera pa javi.

Have no fear, Vlad is here
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

svi imate strojeve naspram moga, pa mi ipak radi uredno, barem tako smatram.

slažem se da je na početku igra radila bolje, ali meni se taj pad dogodio negdje nakon mjesec-dva, i s kombinacijom window borderless, v-sync on i većinom medium detaljima igram uglavnom na 60 fps. zna pasti na 45-50 kad je kiša i u kampu. sad igram online, tamo je manje asseta pa možda zato nemam problema.

 

nažalost igra je jako osjetljiva s driverima i bios-om. pretpostavljam da ste sve probali, ali ako imate bios koji je izašao od izlaska igre vjerojatno će vam biti ok. čak ni nvdidijin driver ne updateam redovito, jer je ključan update bio kad je igra izašla, i možda 1-2 updatea nakon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
spoonman039 kaže...

svi imate strojeve naspram moga, pa mi ipak radi uredno, barem tako smatram.

slažem se da je na početku igra radila bolje, ali meni se taj pad dogodio negdje nakon mjesec-dva, i s kombinacijom window borderless, v-sync on i većinom medium detaljima igram uglavnom na 60 fps. zna pasti na 45-50 kad je kiša i u kampu. sad igram online, tamo je manje asseta pa možda zato nemam problema.

 

nažalost igra je jako osjetljiva s driverima i bios-om. pretpostavljam da ste sve probali, ali ako imate bios koji je izašao od izlaska igre vjerojatno će vam biti ok. čak ni nvdidijin driver ne updateam redovito, jer je ključan update bio kad je igra izašla, i možda 1-2 updatea nakon.

 

Ja se sjećam da je i mene nešto počelo gnjaviti u jednom trenutku no davna je to prošlost bila kad sam igrao.

Uglavnom, jašem, svuda 60 FPSa i onda dođem do nečega i padne na 45 FPSa. I ne kužim šta je i vidim presušeni neki rukavac, a tu i tamo neka jedva vidljiva lokvica. Okrenem se na drugu stranu sve ok, pogledam prema tim lokvicama, 15 FPSa manje.

Smanjio sam malo water efekte ili reflectionse ne sjećam se više šta i sve je ok sa FPSom, ali onda voda treperi sa nekim crnim flekama sa strane.

Živi užas.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

 

Ja se sjećam da je i mene nešto počelo gnjaviti u jednom trenutku no davna je to prošlost bila kad sam igrao.

Uglavnom, jašem, svuda 60 FPSa i onda dođem do nečega i padne na 45 FPSa. I ne kužim šta je i vidim presušeni neki rukavac, a tu i tamo neka jedva vidljiva lokvica. Okrenem se na drugu stranu sve ok, pogledam prema tim lokvicama, 15 FPSa manje.

Smanjio sam malo water efekte ili reflectionse ne sjećam se više šta i sve je ok sa FPSom, ali onda voda treperi sa nekim crnim flekama sa strane.

Živi užas.

 

 tako je, voda troši jako puno resursa i najbolja je na low, jedino refleksija zna biti crna kako si rekao, pa nju treba dići jednu crtu iznad

15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ev ja se pocastio!!!!
Idealna prilika na Epicu store ak se uzme GTA 5 djabe dobije se cupon -10€

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/red-dead-redemption-2/home

 

Sto ce reci da je RDR2 obicni 47,99€ -10€ = 37.99

najjaca ultimate edition je 53.99€ -10€ = 43.99 sto je razlika od obicne 6€

Tak ak kog zanima mislim da nije cijena skupa za ovu igru ovog kalibra :)

 

install igre 213 Gb da poludis nece se skinit do sutra popodne!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
zzXXy kaže...

Ev ja se pocastio!!!!
Idealna prilika na Epicu store ak se uzme GTA 5 djabe dobije se cupon -10€

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/red-dead-redemption-2/home

 

Sto ce reci da je RDR2 obicni 47,99€ -10€ = 37.99

najjaca ultimate edition je 53.99€ -10€ = 43.99 sto je razlika od obicne 6€

Tak ak kog zanima mislim da nije cijena skupa za ovu igru ovog kalibra :)

 

install igre 213 Gb da poludis nece se skinit do sutra popodne!

 ima nacina da i jeftinije prodjes, ja sam uzeo za 30 eura u 12om mjesecu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Skinuo sam opet igru i to nije to što se tiče grafičkih postavki i fps. Sa ovom konfiguracijom u profilu sam imao 55-60 fps uvijek. Sad je na 40-45. Grafičke postavke su bile ultra- high na 1080p. Smanjujem sve i jedva da vidim razliku u fps. Igra se ponaša užasno čudno, neki patch je nešto zeznuo

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

jebeš mi sve, pa ne mogu vjerovati da to i dalje ne mogu riješiti

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Znam samo da je prošlo više od pola godine kako je igra izašla i da sam očekivao bolje. Nikad više preorder... Drago mi je da ga nisam napravio ni za cyberpunk jer je već 2 puta odgođena. Nisu igre što su bile...

15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

ja nemam nikakvih problema s igrom radi ok nije na nekim ultra postavkama jer mi je graficka 4gb 970gtx.
Jedino sto mi se zna desit nekad da igra izleti van al to pripisujem zastiti koju igra koristi.
A ovom prilikom ako ima aktivnih igraca nek mi se jave na Lager032 da mozemo zajedno peglat

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
zzXXy kaže...

ja nemam nikakvih problema s igrom radi ok nije na nekim ultra postavkama jer mi je graficka 4gb 970gtx.
Jedino sto mi se zna desit nekad da igra izleti van al to pripisujem zastiti koju igra koristi.
A ovom prilikom ako ima aktivnih igraca nek mi se jave na Lager032 da mozemo zajedno peglat

 Da bar ima nekaj novo pa da bude zabavno

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

u 25 min online igranja, 3 error da je prekinuta konekcija s rockstar serverima. pas mater, nisu ni to još popravili. pa što oni uopće rade s tom igrom?

 

apsolutno neigrivo. nekad dobijem disconnect odmah čim se spojim online, nekad nakon 5 a nekad nakon 10 min. nisam igrao duže od 12 minuta u komadu. resetirao sam modem, računalo, počistio cache iz launchera, pokušao ući u online nakon što sam prvo pokrenuo story mode... ništa. neigrivo. ovakva situacija nije bila ni na izlasku igre. kao da se nitko uopće ne brine o tome

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 14:37 (Skullscar1989).
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Postoji li mogucnost da igra ikad bude probijena

 

Kakva je to zastita? Denuvo

....cisto me zanima sa tehnicke strane

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
GSP kaže...

Postoji li mogucnost da igra ikad bude probijena

 

Kakva je to zastita? Denuvo

....cisto me zanima sa tehnicke strane

 Možda zbog neprobojne zaštite i toliko šteka 

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
GSP kaže...

Postoji li mogucnost da igra ikad bude probijena

 

Kakva je to zastita? Denuvo

....cisto me zanima sa tehnicke strane

 Možda zbog neprobojne zaštite i toliko šteka 

Nek se jebu, po izlasku sam mislio kupiti na nekoj od akcija, ali Denuvo + kurčeva optimizacija + to kaj sam već prošao na PS4 = za Rockstar.

 

A kad sjebu zaštitu s guštom ću skinuti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

serveri su im jučer dosta dugo bili offline, danas probam online i upravo sam  odigrao sat i pol u komadu bez disconnect. čudo božje...

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

serveri su im jučer dosta dugo bili offline, danas probam online i upravo sam  odigrao sat i pol u komadu bez disconnect. čudo božje...

a kod mene problem sa bounty hunterom... 3 bounties sam napravio, no reward. nisam nesto pretjerano zagrijan za online jer je teski grind al da nisu u stanju popraviti ovo sto sam prethodno naveo, kao i izbacivanje sa servera jos me manje zanima igrat online komponentu

It is not who you are, it is who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Bounty Hunter mi radi ok, nisam imao problema. Jedino mi ide na živce vidjeti kočije po ulici a na njima nema ljudi i takve gluposti

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

Bounty Hunter mi radi ok, nisam imao problema. Jedino mi ide na živce vidjeti kočije po ulici a na njima nema ljudi i takve gluposti

 Pa u čemu je problem to su Tesla kočije??? 

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

imam pitanje za ljude koji igraju red dead online na pc verziji... kako uspijevate imati visok shooting accuracy? to mi je poprilican problem, narocito kad gadam nekoga tko je na konju ili generalno nekoga tko se brzo krece. jako mi je tesko postici headshot, pa cak i kad ukljucim dead eye jer jednostavno ne mogu toliko brzo naciljat. imate li kakve savjete po tom pitanju. to mi je ozbiljan problem jer doslovno ispucam 20 metaka da nekoga ubijem.

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Obi Wan kaže...

imam pitanje za ljude koji igraju red dead online na pc verziji... kako uspijevate imati visok shooting accuracy? to mi je poprilican problem, narocito kad gadam nekoga tko je na konju ili generalno nekoga tko se brzo krece. jako mi je tesko postici headshot, pa cak i kad ukljucim dead eye jer jednostavno ne mogu toliko brzo naciljat. imate li kakve savjete po tom pitanju. to mi je ozbiljan problem jer doslovno ispucam 20 metaka da nekoga ubijem.

 to mogu samo oni smradovi na controlleru koji imaju uključen "aimbot"

 

inače carcano ili pistol dead eye pa hoveram iznad glave i čekam da se primi

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...

imam pitanje za ljude koji igraju red dead online na pc verziji... kako uspijevate imati visok shooting accuracy? to mi je poprilican problem, narocito kad gadam nekoga tko je na konju ili generalno nekoga tko se brzo krece. jako mi je tesko postici headshot, pa cak i kad ukljucim dead eye jer jednostavno ne mogu toliko brzo naciljat. imate li kakve savjete po tom pitanju. to mi je ozbiljan problem jer doslovno ispucam 20 metaka da nekoga ubijem.

 to mogu samo oni smradovi na controlleru koji imaju uključen "aimbot"

 

inače carcano ili pistol dead eye pa hoveram iznad glave i čekam da se primi

a slusaj, tek sam krenuo, nemam neku veliku lovu ali zaista mi to ciljanje predstavlja problem. navikao sam na dead eye u SP dijelu igre pa tu sve rijesavam jako lako a ovdje se doslovno satarem dok nesto pogodim. da ne kazem kad skupim pare za trader role koji ce to bit problem jer zivotinje treba gadati u glavu za perfect pelt. kad vec govorim o zivotinjama, redovito me pume i vukovi izmasakriraju jer ih ne mogu pogodit.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Obi Wan kaže...

imam pitanje za ljude koji igraju red dead online na pc verziji... kako uspijevate imati visok shooting accuracy? to mi je poprilican problem, narocito kad gadam nekoga tko je na konju ili generalno nekoga tko se brzo krece. jako mi je tesko postici headshot, pa cak i kad ukljucim dead eye jer jednostavno ne mogu toliko brzo naciljat. imate li kakve savjete po tom pitanju. to mi je ozbiljan problem jer doslovno ispucam 20 metaka da nekoga ubijem.

 

Počeo igrati online i ugasio nakon par sati. Gubitak vremena je i to bilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 15:23 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Obi Wan kaže...
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...

imam pitanje za ljude koji igraju red dead online na pc verziji... kako uspijevate imati visok shooting accuracy? to mi je poprilican problem, narocito kad gadam nekoga tko je na konju ili generalno nekoga tko se brzo krece. jako mi je tesko postici headshot, pa cak i kad ukljucim dead eye jer jednostavno ne mogu toliko brzo naciljat. imate li kakve savjete po tom pitanju. to mi je ozbiljan problem jer doslovno ispucam 20 metaka da nekoga ubijem.

 to mogu samo oni smradovi na controlleru koji imaju uključen "aimbot"

 

inače carcano ili pistol dead eye pa hoveram iznad glave i čekam da se primi

a slusaj, tek sam krenuo, nemam neku veliku lovu ali zaista mi to ciljanje predstavlja problem. navikao sam na dead eye u SP dijelu igre pa tu sve rijesavam jako lako a ovdje se doslovno satarem dok nesto pogodim. da ne kazem kad skupim pare za trader role koji ce to bit problem jer zivotinje treba gadati u glavu za perfect pelt. kad vec govorim o zivotinjama, redovito me pume i vukovi izmasakriraju jer ih ne mogu pogodit.

 onda grind daily challengea za gold i to radit svaki dan konzistentno.

 

najbolji starter role je onaj collector zbog toga što imaš javno dostupne mape koje prikazuju lokaciju svakog collectabila pa vrlo lako možeš skupit lovu i nagrindat levele da ti se otkljucaju druge puske itd.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice