Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na mojoj konfi radilo sve OK u 4K ultra dok nisam došao na Pacificu. Tamo ni na FullHD ne mogu gurati 60fps koliko je loše optimizovano i koliko procesor bottleneckuje, a vizuelno nema ništa posebno. Ovi silni YouTube testovi bi se trebalo odvijati upravo tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Našao sam ps4 easter egg!

 

a što je easter egg? Slika vreće od smeća pored kontejnera, drugo ne vidim. Malo sam off.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 12:55 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
frey85 kaže...

Na mojoj konfi radilo sve OK u 4K ultra dok nisam došao na Pacificu. Tamo ni na FullHD ne mogu gurati 60fps koliko je loše optimizovano i koliko procesor bottleneckuje, a vizuelno nema ništa posebno. Ovi silni YouTube testovi bi se trebalo odvijati upravo tamo.

 Jasno da ne!

 

bench treba u zatvorenom di je dobar fps tako da ljudi vide i zajebu se i kupe kako su i za konzole.

Prikažeš li pacificu onda ti otpada 70% ekipe koja nije na rts grafici.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Igra li netko na Ps5? Kakvo je stanje tamo. Napokon mi dosla igra iz UK s mapom i dodatcima. Ako ju otvorim gubim refund. Pa sad gledam dali da vratim ili probam pa prodam nekome.
Bojim se da ju necu moci ni prodati ako ju otvorim kad toliko ljudi radi refund

 ja igram već 30-ak sati,ispočetka se znalo crashat 1 put dnevno,bilo sitnih bugova,sad je verzija 1.05..učitavanja su brza,saveovi isto..nemam nikakvih problema atm..tu i tamo sitniji bug,ništa što bi te spriječavalo da je zaigraš.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

najveće zamjerke su na ai te što igra nije onako free sa odabirima tokom priče kao što su rekli da bude. ai će se vjerojatno popraviti ali priča će ostati ovakva dok god ne izbace neke dlc. jeste vidjeli ovo? trenutno se tu može doći jedino sa puno skakanja itd ali moguće da lokacija bude uključena u neki dlc

 

 

a ovo 

 

igra ima hrpu easter egg, skrivenih lokacija... čak i jedna lokacija s tony stark easter egg iz prvog filma, kada su ga oteli pa je radio prvi armor

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 13:27 (Skullscar1989).
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

najveće zamjerke su na ai te što igra nije onako free sa odabirima tokom priče kao što su rekli da bude. ai će se vjerojatno popraviti ali priča će ostati ovakva dok god ne izbace neke dlc. jeste vidjeli ovo? trenutno se tu može doći jedino sa puno skakanja itd ali moguće da lokacija bude uključena u neki dlc

 

 

a ovo 

 

igra ima hrpu easter egg, skrivenih lokacija... čak i jedna lokacija s tony stark easter egg iz prvog filma, kada su ga oteli pa je radio prvi armor

 DLC - ako prežive ovo... Zajebali su, i zajebali su gadno... Ko da su balkanjerosi - Šime otvori obrt za pražnjenje septičkih jama i krene mu posao; pa otvori firmu, oženi tajnicu, kupuje aute i širi biznis pa onda ode sve u kurac jer se ne zna ponašat u biznisu... jebiga, lijepo je dobit lovicu ali kad su dioničari u pitanju onda oni traže svoje bez obzira... 

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma izbacit će neki DLC i nabaciti neki novi naziv iza CP2077 kako bi dali do znanja da je igra popravljena. Isto je napravio No Man Sky i Fallout 76 sa svojim prvim DLCovima. Dodali ima kao Wasteland iza imena i time označili kao rerelease igre.

 

 

Ali da izbori u igri su stvarno dno-dna. Fallout ima više slobode kad razgovaraš, zapravo novi COD je imao više haha. Najgore u igri mi definitivno kad nemaš što drugo stisnuti, ali te igra forsira. Ono Jedina opcija ti ponuđena i moraš stisnuti F. Recimo kad razgovaraš sa Judy par puta moraš stisnuti "Why, not?" ili "How?" ono to je doslovno moglo biti automatizirano. Ili su možda htjeli dodati neke opcije ovdje, pa jednostavno nisu imali vremena.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znači suma sumarum.

optimiziranost -

dijalozi -

AI -

Inventory -

Lootanje i craftanje -

vožnja -

napucavanje -

 

story +

silverhand +

questovi +

 

Dobro, ajde nije sve tako sivo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

 stvarno mislim da je igra trebala ispasti ovakva. ali radili su je za previše platformi odjednom, sva sranja oko korone, pomama za novcem... požurili su release i eto ga na...

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kad se ovaj trenutak događa u igri, još nisam do njega došao

 

 (0.39sec)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

To ce biti u Judy´s pussy DLC (da oprostite na izrazu).

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

 

Nekidan sam prešao tu misiju 2 puta čist da vidim kako će se odvijati radnja i sa sigurnošću mogu reći da ovaj trailer i ono što smo dobili su dva totalno različita svijeta.

 

Da stvar bude gora, igram na very hard i to kao netrunner bez oružja....znači stealth i hacking only i zaista bih volio da je cijeli cyber hacking dio odrađen kao u traileru. Ono što smo mi dobili je inferiorna verzija VATS-a iz fallouta koja ostavlja zaista gorak okus u ustima.

 

 

Ja bih kao najveći plus igri zasada (pošto sam duuuugo igrao bez da sam uopće i pipnuo main story) naveo sam Night City, tu je otišlo zaista ogromno resursa i to se totalno vidi. Zbog načina na koji igram sam prisiljen koristiti okolinu i zaista je impresivno kako su napravili grad.

Battlelog: [G] pijana_carapa
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne mogu nikako pokupiti ovaj paket ispred apartmana, ima tko kakav savjet/ideju, ako je bio u sličnoj sitluaciji?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 17:35 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

Ne mogu nikako pokupiti ovaj paket ispred apartmana, ima tko kakav savjet/ideju, ako je bio u sličnoj sitluaciji?

 

 To moraš skenirati ako se ne varam

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

Kad se ovaj trenutak događa u igri, još nisam do njega došao

 

 (0.39sec)

judy je lezba, ako nemas zenskog karaktera sa zenskim genitalijima nemozes dobit tu scenu. takoder treba i quest odgovore potrefit-flirt sa njom

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ovo mi je kao hladan tus.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Ovo mi je kao hladan tus.

 Bez brige, imaš Panam

 

i onog detektiva he he

-
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 17:44 (The Unforgiven).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

 stvarno mislim da je igra trebala ispasti ovakva. ali radili su je za previše platformi odjednom, sva sranja oko korone, pomama za novcem... požurili su release i eto ga na...

upravo sam jucer igrao ovaj segment gdje dobijem ovaj boss battle. Igrao sam na hard, stealth netrunner. Ovaj weak point nisam vidio ovako naznacen, boss fight je slican ovome ali ovaj njihov dodge je x puta bolje izveden nego što sam ga ja mogao izvesti jer, opet cu ponovit, ne postoji dedicated key za dodge nego je stvar u tome da je double tap na movement key nacin kako se dodge izvodi. Uz to, za ovaj time slow treba instalirati implant (Kerznikov) da bi dodge/slow time aim radio. Prema tome, ovaj weak point nisam niti mogao vidjeti iz onog ugla kako je ovdje prikazano.

S druge strane, animal boss tijekom main questa sa voodoo boys ima weakpoint, ali njega sam na jedan drugi nacin rijesio. Prisuljao sam joj se iza leda i samo taj nekakav power core iscupao

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

zalosno kad ti modderi rjesavaju probleme... cdpr ocigledno postaje bethesda 2.0

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

 stvarno mislim da je igra trebala ispasti ovakva. ali radili su je za previše platformi odjednom, sva sranja oko korone, pomama za novcem... požurili su release i eto ga na...

ja bas gledam u igri razno razne stvari i pitam se dali je to trebao bit feature koji je izbacen iz igre jel nije bilo vremena da ga se pripremi za release

 

-ima jedna misija u kojoj posjecujes rippera-plasticnog kirurga i u toj misiji cujes kako je jedna cura promijenila sve zivo na sebi, citav izgled- pitam se, dali je ta misija trebala "otkljucat" tog rippera i dat nam mogucnost da mijenjamo barem neke osnovne stvari tipa kosa nokti make up itd?

-vidio sam auto radionicu sa podignutim vratima, znaci moze se uc unutra sa autom, pored toga je trgovina sa odjecom- to mi se bas cini kao u GTA kad stave tako restoran-popravak auta-gunshop jedno pored drugog itd.

-NPC imaju zanimljiviju odjecu nego glavni karakteri, nekad imaju i ruksak, pederusu svasta nesto. nose i nakit a mi takoder imamo mogucnost skupljanja nakita ali od njega nema nikakve svrhe osim ga da se proda kao "junk", tu se pitam, dali je backpack trebao biti backpack upgrade mozda? dal mozda nisu stigli dovrsit stvari sa nakitom pa je trenutno samo junk?

 

bas ono ima masa stvari koja se cini da je u igri ali nefunkcionalna, kao place holder

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

jedna zanimljiva informacija na koju sam naiso je da je na cyberpunk potroseno najvise novaca do sada u citavoj povijesti razvijanja igara. $330 milijona.

vise i od gta5 vise i od starcitizena i coda i svega

 

i onda kad pogledas na mogucnosti koje GTA5 ima, koliko se tamo vise stvari moze radit iako je 7 godina starija igra pa kako se neces pitat sta je otislo po krivu? di je otiso taj budzet?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 18:04 (b00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
b00 kaže...

ja bas gledam u igri razno razne stvari i pitam se dali je to trebao bit feature koji je izbacen iz igre jel nije bilo vremena da ga se pripremi za release

 

-ima jedna misija u kojoj posjecujes rippera-plasticnog kirurga i u toj misiji cujes kako je jedna cura promijenila sve zivo na sebi, citav izgled- pitam se, dali je ta misija trebala "otkljucat" tog rippera i dat nam mogucnost da mijenjamo barem neke osnovne stvari tipa kosa nokti make up itd?

-vidio sam auto radionicu sa podignutim vratima, znaci moze se uc unutra sa autom, pored toga je trgovina sa odjecom- to mi se bas cini kao u GTA kad stave tako restoran-popravak auta-gunshop jedno pored drugog itd.

-NPC imaju zanimljiviju odjecu nego glavni karakteri, nekad imaju i ruksak, pederusu svasta nesto. nose i nakit a mi takoder imamo mogucnost skupljanja nakita ali od njega nema nikakve svrhe osim ga da se proda kao "junk", tu se pitam, dali je backpack trebao biti backpack upgrade mozda? dal mozda nisu stigli dovrsit stvari sa nakitom pa je trenutno samo junk?

 

bas ono ima masa stvari koja se cini da je u igri ali nefunkcionalna, kao place holder

- za promjenu svega kod rippera su rekli da nije moguce, dakle nesto u stilu adama smashera ne mozes napravit. ono sto sam ja nekako ocekivao je da postoji sustav u kojemu mozes dobit cyberpsychosis ako previse stvari utrpas u sebe ali ne, nema toga

- odjeca kao takva je samo ono sto pokupis i sto kupis, mada ono sto kupujes nema preview pa ono, s obzirom da je ekonomija katastrofalna, ne dajem pare koje bi prije iskoristio za crafting materials

- junk sluzi iskljucivo, bar sto se mene tice, kao izvor crafting materijala. ima abnormalno puno jela i pica, al to nisam nista koristio, odnosno konzumirao. ono pice koje sam mogao rastaviti na proste faktore odmah sam rastavio jer again, crafting materials

Placeholdera ima, sto nije neobicno u nekim igrama, aii neka ekipa je ocekivala da se moze u svaku zgradu uci. To ocekivao nisam, ali opet, zelio bih da imaju neke zgrade koje su malo kompleksnije u smislu da su nekakav gang hideout koji treba ocistit, nesto slicno misiju koju radis za voodoo boys. Ili ako ste gledali dredd-a ovog novog sa karl urbanom, tako sam nesto prizeljkivao. Ko zna, mozda bude nekakav dlc na tu shemu.

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 18:30 (Obi Wan).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel samo meni fali uredjivanje vlastite kuce? Postoje bar 2 savrsene prilike za uzet nesto "od nule" i preuredit, Judyina kućica na vodi, i ona zabačena stračara u kojoj prenoćimo sa Panam. Zavrsio igru, imam 100k eddiesa, i nemam ih na sta potrosit... Auto nisam kupio niti jedan posto sam dobio Johnnyev 911 koji je vjerojatno najljepši auto u igri, oruzja mi ne trebaju, eventualno se apgrejdam kod rippera jos malo... S tim da imam jos mali milion sitnih gigova za natuc pare.

 

U Blood and Wine mi je bilo super nadograđivat onu kućicu, mogli su tak nes staviti u base game, mada kad vidim kolko je core stvari izbaceno...

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

GIG : Dirty Biz
damn stvarno ima jebenih side misija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Cyberpunk 2077

 

Dobro su ga napravili cak 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Jel samo meni fali uredjivanje vlastite kuce? Postoje bar 2 savrsene prilike za uzet nesto "od nule" i preuredit, Judyina kućica na vodi, i ona zabačena stračara u kojoj prenoćimo sa Panam. Zavrsio igru, imam 100k eddiesa, i nemam ih na sta potrosit... Auto nisam kupio niti jedan posto sam dobio Johnnyev 911 koji je vjerojatno najljepši auto u igri, oruzja mi ne trebaju, eventualno se apgrejdam kod rippera jos malo... S tim da imam jos mali milion sitnih gigova za natuc pare.

 

U Blood and Wine mi je bilo super nadograđivat onu kućicu, mogli su tak nes staviti u base game, mada kad vidim kolko je core stvari izbaceno...

ne fali mi uredivanje stana jer tamo nisam niti isao previse. najvise mi fali novaca jer bih zelio sad recimo ovaj playthrough napravit legendary oruzja koja zelim, pa kupiti sve motore i auta koja mi se svidaju i masu drugih stvari ali jednostavno ne vidim nacina kako farmat pare kad nema radian misija kao npr u skyrimu. mislio sam da su assault in progress te misiji pa bi primjerice to radio nakon end game, ali nazalost to nije slucaj. cak nisam ni dosa do lvl 50, sta mi uzasno smeta, a nema new game plus u kojoj bi nabio ostale atribute na 20. taj new game + bi mi bio substitut u odredenom smislu rijeci, ali za razliku od ove igre u witcheru sam bar imao para ko šljake, a ovdje sam teska sirotinja

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...

 

Dobro su ga napravili cak 

  jel to nova reklama za ps4 haha

10 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Dobro su ga napravili cak 

  jel to nova reklama za ps4 haha

 S obzirom na grafiku, ne 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice