Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.202.048
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Isto, ha jee... bas sam mislio probat prije spavanja

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Cyberpunk je srusio steam cini se,prvi patch sam skinuo ovaj drgu DL speed je 0,kod frenda cak 117kb po sekundi 

 Probaj si regiju promijenit, ja sam prije koristio saudijsku arabiju kad mi je na default regiji bio spor download.

8 godina
online
Cyberpunk 2077

Netko preorderao za xbox series x/s? Upalio, igra se pokrenula ali nema 0day patcha? Kaže verzija .6 na kraju.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...
Wack kaže...

Cyberpunk je srusio steam cini se,prvi patch sam skinuo ovaj drgu DL speed je 0,kod frenda cak 117kb po sekundi 

 Probaj si regiju promijenit, ja sam prije koristio saudijsku arabiju kad mi je na default regiji bio spor download.

 Nema to veze sa regijom. Vjerojatno na epicu nema problema. Oni nisu davali nikakve popuste. I vjerujem da nema nikakve navale. Mozda tamo nagodinu kada ju budu besplatno dijelili

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 1:27 (SamoPitam3).
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Provjerite si disk usage na steamu, vrlo vjerojatno raspakirava igru ista stvar je bila i sa gta5

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Skidaaa konacno,ne znam jel ikad prije release jedne igre srusio Steam ? ali u svakome slucaju vidimo se u Night Citiyu Samurai puno loota malo bugova nadam se 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Skidaaa konacno,ne znam jel ikad prije release jedne igre srusio Steam ? ali u svakome slucaju vidimo se u Night Citiyu Samurai puno loota malo bugova nadam se 

 Ne znam odakle vam da je ova igra srusila steam. Steam je savrseno radio svo vrijeme. To sto nije skidalo, ne znaci da je bio srusen. Pa ne vrti se cijeli steam danas oko te igre. Aj, glavno da je krenulo

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...
vrinho kaže...

Kaj su ju već krekirali?

 CDPR-ove igre nemaju DRM stoga se ni ne moraju krekirati, day one su na torrentima.

 Pucaju na to da ce bit toliko patcheva nazalost da ce se vise isplatit kupit nego skidat 18 torrenta u 6 mj 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Brzinski bench prije spavanja....od početka igre do trenutka sretanja Jackie-a.

 

10-12-2020, 01:41:19 Cyberpunk2077.exe benchmark completed, 52426 frames rendered in 629.781 s


Average framerate : 83.2 FPS
Minimum framerate : 70.2 FPS
Maximum framerate : 126.2 FPS
1% low framerate : 69.5 FPS
0.1% low framerate : 60.0 FPS

 

Rez: 2560 x 1440

Drv: 460.79

 

Afterburner   SS

 

GS1 GS1
GS2 GS2
GS3 GS3
Video Video
... there is no spoon ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 2:05 (aufhenger).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 2:13 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 6
12 godina
offline
Cyberpunk 2077
Sat vremena igran ja zasad jedini bug su mi palme koje negdje iz backgrounda se ucitavaju ispred svega.

Igram na medium/high i7 6700hq gtx 1070 laptop i dobro radi nisam mjerio fps al ne trokaje nista.
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

VAU, impresioniran sam...

 

Vocei acting glavnog lika je vrhunski, kretanje i napucavanje je mesnato, UI fantastičan i vozni model odličan.
Iznad mojih očekivanja kako je to sve filmski, organsko i dobro napravljeno

 

Ryzen 3600 + RX 5700 XT, max postavke, (samo screen space reflection nisu na psyho, nego ultra) i radi na cca 50 FPSa; ovo je zaključano u igri na 50 FPSa

 

Jedna slika

Moj PC  
7 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

VAU, impresioniran sam...

 

Vocei acting glavnog lika je vrhunski, kretanje i napucavanje je mesnato, UI fantastičan i vozni model odličan.
Iznad mojih očekivanja kako je to sve filmski, organsko i dobro napravljeno

 

Ryzen 3600 + RX 5700 XT, max postavke, (samo screen space reflection nisu na psyho, nego ultra) i radi na cca 50 FPSa; ovo je zaključano u igri na 50 FPSa

 

Jedna slika

 Odlicno izgleda, usprkos ukljucenom film grainu.

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

U ovakvim igrama volim chromatic i film grain.

Zato je tu opcija za isključiti tko ne želi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

i već ima igra s day 1 patch na torrentima. da ne povjeruješ lol

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

I bez obzira na torente prešla je milion trenutnih igrača u igri na steamu te došla odmah ispod dote koju će preći

A tu su još gog i epic

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

i već ima igra s day 1 patch na torrentima. da ne povjeruješ lol

 Pa igra nema DRM. Ništa čudno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

ali kako su brzi haha. uostalom, skidam i ja. zanima me kako će raditi na mom računalu. demo :)

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ha, pustili su 2018 verziju Chippin In! 🤟😎

 

 

Cover od Mire:

 

Cover od Nermiana (novi cover - Miro kaze da je to originalna verzija, nisam siguran, moguce je):

 

I dalje mi je Mirin cover najbolji, dok Norman djeluje kao da pokusava stvarno rekonstruirati cijelu pjesmu.

No s obzirom da je GoG koristio opet 2018., vjerovatno ce je pustiti tko zna gdje - mozda kao OST za ekspanziju ili freeDLC?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 7:20 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pogledajte kako igra izgleda i radi na starim konzolama. Pa što je ovo majke ti 

Znam da su te konzole već stare ali ovo je pljuvanje u lice svih igrača koji igraju na tim platformama, a ima ih na milijune. Pogotovo zato što su to skrivali i nisu bili iskreni prema igračima.

 

Jedna pozitivna stvar je da igra izgleda i radi jako dobro na next gen konzolama. 60 fps na PS5 i XSX, uz dosta bolju grafiku od last gen. I to je sve još bez pravog next gen patcha koji dolazi sljedeće godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Samo sam jutros pokrenuo prije posla, i docekali me vec pokloni s GoG-a,

za Gwent i Witchera!

 

 https://www.cyberpunk.net/en/goodies

 

I stavljam Goodiese da se skidaju, zajedno sa Offline installerom - za backup - jer bas zato biram GoG

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 6:30 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Probudim se u 1, do onda ostavio komp upaljen. Pogledam i ne mogu igrat, naravno patch... Krasno. Ostavim da se skida po noći pa ću bar prije posla napravit lika da poslije mogu odma u priču, kad ono komp otišao u hibernaciju dok se skidao patch i sad mauna. Skidaj patch. Barem u 15h onda igram... 

Cascaded Shadows Resolution je setting koji valjda ubija FPS-e tako da ako vam bude falilo probajte snizit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Isprobao nekih 2 sata igre i prezentacija je vrhunska, voiceacting, grafika, atmosfera, detalji općenito, ovako na prvu vrhunski odrađeno...ali recimo jedna stvar koja je već spomenuta su questovi koji samo pune quest log, znači na samom sam uvodu igre, pričao samo sa likovima kojima i moram, pogledam quest log i gle čuda, jedno 10 side misija, nije da mi smeta ali nekako mi se čudno snalaziti u tome ovako na prvu.Što se tiče bugova primjetio sam samo grafičke, titranje tekstura u par navrata ali ništa strašno. Inače igra mi radi u 4k, DLSS-balanced, detalji ultra, Raytracying isključen i dobijem fluidnih 60 fpsa, bude dropova ispod ali ništa strašno, RTX ubija performanse ajme pa sam ga isključio, nadam se da poprave malo raytraycing performanse jer neću žrtvovat rezoluciju sigurno zbog raytraycinga koji je lijep eyecandy u ovoj igri, no što je tu je. Ovako na prvu mi se čini igra sa ogromnim potencijalom, no prerano je išta za komentirati na temelju viđenog, toliko od mene.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 De dobro je. Komp mi je kao apoteka. Sve druge igre rade savršeno. Kakvih windowsa wtf... Imam orginalni windows 10 updejtan. Jedino bi moglo biti do drivera premda nisam stavio ove zadnje jer mi koji imamo 1080Ti javlja nam se flickering nakon installa istih cijeli desktop krene blinkati.

 

Inače prva singleplayer igra u povijesti koja ja na Steamu prešla brojku od milijun igrača. Same recenzije nisu baš dobre zbog optimizacije hrpetina ljudi ima manje od 30 fpsa koliko čitam, ovi sa mid range kompovima. Nevjerovatno da su toliko loše optimizirali igru kao da igram neki early acess naslov. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 7:06 (BeLLicus).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 De dobro je. Komp mi je kao apoteka. Sve druge igre rade savršeno. Kakvih windowsa wtf... Imam orginalni windows 10 updejtan. Jedino bi moglo biti do drivera premda nisam stavio ove zadnje jer mi koji imamo 1080Ti javlja nam se flickering nakon installa istih cijeli desktop krene blinkati.

 

Inače prva singleplayer igra u povijesti koja ja na Steamu prešla brojku od milijun igrača. Same recenzije nisu baš dobre zbog optimizacije hrpetina ljudi ima manje od 30 fpsa koliko čitam, ovi sa mid range kompovima. Nevjerovatno da su toliko loše optimizirali igru kao da igram neki early acess naslov. 

 

Ja nemam problema sa ovime, testirao sam sinoć s warzoneom i radilo je odlično.

PS: nemam geforce experience i ta sranja, čisti driver

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igrao oko sat vremena, više vremena potrošio na lika nego na igranje. Došao do obuke one i tu stao. Na PS4 Pro ni jedne greškice 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Evo prvih dojmova (Corpo; izgleda da različiti ljudi imaju različite probleme)
- izgleda JEB*NO
- 2560x1440, sve max, Ray Tracing na Ultra i DLSS na Quality - bez beda imam 60FPS-lock
- ambijentalna glazba i atmosfera vrh vrhova (prikaz staklenih ureda, ogromnih lobbya, akvarij, ma sve)
- ostao sam otvorenih usta prilikom leta groz grad, doslovno glazba i pogleda kao da igrate Blade Runner 2049

- nasumični NPC razgovori, kako dobro i kvalitetno napisano
- JAKO imerzivno (za sad djeluje kao DeusEx na steroidima)
- i sad zašto ću vjerojatno čekati - FOV je max na 100, a 110 mi osobno treba na 27" 16:9 i audio bug, igra mi stalno zvuči ko da onako prekida sa statikom (ono kad analogne slušalice uštekate/ištekate); ahh šteta... Ali onda opet, pokvariti si dojam radi takvih "grubih rubova", nezz

Screenshotove neću stavljati da vam ne spoilam s objectivima, a i nije to-to dok ne vidite u pokretu

EDIT: Audio Fix (dok oni ne pokrapaju; u Windowsima na sound deviceu jednostavno malo smanjite bitrate i problema više nema)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 8:26 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
3060 ti 1080p DLSS RT OFF 40+ fpsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cek, meni skinio 240MB sad ujutro i mogu uc u igru.

Ja ocekivo neko 40Gb day one pathch pa da stavim dam i se skida dok radim.

Di je to ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice