The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
MEGATAMA kaže...
arnes_king kaže...
Santana kaže...

Ovo mora bit najbolja igra svih vremena kad ju igraju i oni koji ju ne vole od same najave pa do kraja igre :D

 Nije ti bas ispao komentar onako kako si se nadao. Procitaj ponovo moj prvi dojam nakon sto sam poceo igrati, par postova iznad pa ces shvatiti. Igram je samo jer sam je dobio besplatno, a igra ima dobar gameplay i grafu, ali sve ostalo su ofulali i o tome i pisemo. 

 

Sreca samo pa sam na vrijeme vidio spoilere, da sam je kupio i tek onda vidio sta su uradili bilo bi mi pravo krivo sto sam im dao novac za to i podrzao ih.

Unaprijed si znao da mrzis igru i ides ju igrat?

Ja osobno svoje vrijeme vrlo cijenim,uostalom zato rijetko odgovaram na icije postove ovdje na forumu....probaj naucit nesto iz ovoga sto sam napisao.

 Eto i ti si se provalio. Odkud ta prica da unaprijed mrzim igru? Igri sam se radovao sve dok nisam vidio spoilere i iz vec prethodno navedenih razloga sam rekao da je necu kupovati niti podrzati developere u tom. Sada sam dobio priliku da probam i odigram besplatno, pa zasto ne bih ako mi se sam gameplay svidja? Sta ako mi se ne svidja prica i to sto su ubacili na svaki cosak pederluke trebam automatski mrziti i sam gameplay? Pa da sam osoba kao ti koja ima stavove samo reda radi tako bih se mozda i ponasao, ja sam samo realan.

 

Uostalom kada je vec besplatna prilika za probati zasto i ne bih? Vidio sam spoilere zbog kojih sam mislio lose u igri, dok je raja ovdje pisala kako su sve lazi i nije tako, htio sam se sam uvjeriti i vidjeti da ne pisem bez razloga. Ipak sam se uvjerio da bez razloga nisam pisao i sve sto sam vidio prije tog na netu je i ispalo tako, samo sto neki zatvore oci i govore da svi drugi lazu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 16:20 (arnes_king).
11 godina
offline
Re: The last of us 2
arnes_king kaže...
MEGATAMA kaže...
arnes_king kaže...
Santana kaže...

Ovo mora bit najbolja igra svih vremena kad ju igraju i oni koji ju ne vole od same najave pa do kraja igre :D

 Nije ti bas ispao komentar onako kako si se nadao. Procitaj ponovo moj prvi dojam nakon sto sam poceo igrati, par postova iznad pa ces shvatiti. Igram je samo jer sam je dobio besplatno, a igra ima dobar gameplay i grafu, ali sve ostalo su ofulali i o tome i pisemo. 

 

Sreca samo pa sam na vrijeme vidio spoilere, da sam je kupio i tek onda vidio sta su uradili bilo bi mi pravo krivo sto sam im dao novac za to i podrzao ih.

Unaprijed si znao da mrzis igru i ides ju igrat?

Ja osobno svoje vrijeme vrlo cijenim,uostalom zato rijetko odgovaram na icije postove ovdje na forumu....probaj naucit nesto iz ovoga sto sam napisao.

 Eto i ti si se provalio. Odkud ta prica da unaprijed mrzim igru? Igri sam se radovao sve dok nisam vidio spoilere i iz vec prethodno navedenih razloga sam rekao da je necu kupovati niti podrzati developere u tom. Sada sam dobio priliku da probam i odigram besplatno, pa zasto ne bih ako mi se sam gameplay svidja? Sta ako mi se ne svidja prica i to sto su ubacili na svaki cosak pederluke trebam automatski mrziti i sam gameplay? Pa da sam osoba kao ti koja ima stavove samo reda radi tako bih se mozda i ponasao, ja sam samo realan.

 

Uostalom kada je vec besplatna prilika za probati zasto i ne bih? Vidio sam spoilere zbog kojih sam mislio lose u igri, dok je raja ovdje pisala kako su sve lazi i nije tako, htio sam se sam uvjeriti i vidjeti da ne pisem bez razloga. Ipak sam se uvjerio da bez razloga nisam pisao i sve sto sam vidio prije tog na netu je i ispalo tako, samo sto neki zatvore oci i govore da svi drugi lazu.

I dalje ne kuzis,zasto bacat vrijeme na nesto sto ti se unaprijed ne svidja.

I vidim da mrzis igru jer ima gey osobe,to ti je imao i prvi dio lol.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
MEGATAMA kaže...

I vidim da mrzis igru jer ima gey osobe,to ti je imao i prvi dio lol.

 

Da, ali nije mu nitko u to "upro" prstom pa mu je promaknulo. 

Fobije su za*ebana stvar.

14 godina
offline
Re: The last of us 2
mzopg kaže...
MEGATAMA kaže...

I vidim da mrzis igru jer ima gey osobe,to ti je imao i prvi dio lol.

 

Da, ali nije mu nitko u to "upro" prstom pa mu je promaknulo. 

Fobije su za*ebana stvar.

 Oni su izgleda u svakoj sceni u igri trazili lgbt znakove pa ih i pronalazili.. evo ja sam prosao igru i nisam primjetio to niti jednom, jedino ovo s dinom i ellie, a nije da mi se sviđa to guranje lgbt svukuda i kroz filmove i serije

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 17:29 (maxy0).
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
MEGATAMA kaže...
arnes_king kaže...
MEGATAMA kaže...
arnes_king kaže...
Santana kaže...

Ovo mora bit najbolja igra svih vremena kad ju igraju i oni koji ju ne vole od same najave pa do kraja igre :D

 Nije ti bas ispao komentar onako kako si se nadao. Procitaj ponovo moj prvi dojam nakon sto sam poceo igrati, par postova iznad pa ces shvatiti. Igram je samo jer sam je dobio besplatno, a igra ima dobar gameplay i grafu, ali sve ostalo su ofulali i o tome i pisemo. 

 

Sreca samo pa sam na vrijeme vidio spoilere, da sam je kupio i tek onda vidio sta su uradili bilo bi mi pravo krivo sto sam im dao novac za to i podrzao ih.

Unaprijed si znao da mrzis igru i ides ju igrat?

Ja osobno svoje vrijeme vrlo cijenim,uostalom zato rijetko odgovaram na icije postove ovdje na forumu....probaj naucit nesto iz ovoga sto sam napisao.

 Eto i ti si se provalio. Odkud ta prica da unaprijed mrzim igru? Igri sam se radovao sve dok nisam vidio spoilere i iz vec prethodno navedenih razloga sam rekao da je necu kupovati niti podrzati developere u tom. Sada sam dobio priliku da probam i odigram besplatno, pa zasto ne bih ako mi se sam gameplay svidja? Sta ako mi se ne svidja prica i to sto su ubacili na svaki cosak pederluke trebam automatski mrziti i sam gameplay? Pa da sam osoba kao ti koja ima stavove samo reda radi tako bih se mozda i ponasao, ja sam samo realan.

 

Uostalom kada je vec besplatna prilika za probati zasto i ne bih? Vidio sam spoilere zbog kojih sam mislio lose u igri, dok je raja ovdje pisala kako su sve lazi i nije tako, htio sam se sam uvjeriti i vidjeti da ne pisem bez razloga. Ipak sam se uvjerio da bez razloga nisam pisao i sve sto sam vidio prije tog na netu je i ispalo tako, samo sto neki zatvore oci i govore da svi drugi lazu.

I dalje ne kuzis,zasto bacat vrijeme na nesto sto ti se unaprijed ne svidja.

I vidim da mrzis igru jer ima gey osobe,to ti je imao i prvi dio lol.

 

 Ti ili ne znaš čitati ili ne možeš razumjeti šta pišem, kako god ne vrijedi raspravljati s takvim osobama.

10 godina
offline
Re: The last of us 2
Je , je kuzimo GOTY 2020. S obzirom kako je ova godina nakaradna nebi me ni cudilo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
The last of us 2
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Kakve veze to ima s kvalitetom?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Yup. Hrpa primjeraka visi po ducanima. Cuckman prestao s proizvodnjom. Igra na saleu. Nakon 2 fking miseca. GOTY right there!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Yup. Hrpa primjeraka visi po ducanima. Cuckman prestao s proizvodnjom. Igra na saleu. Nakon 2 fking miseca. GOTY right there!

Ups Vice Batarelo detected 

GOTY 2020 

13 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Yup. Hrpa primjeraka visi po ducanima. Cuckman prestao s proizvodnjom. Igra na saleu. Nakon 2 fking miseca. GOTY right there!

 Ti ne pratiš konzolaški gaming niti znaš kako bilo što funckionira ali se praviš pametan zbog nekih svojih osobnih uvjerenja. Svaka singleplayer igra bude na sale-u nakon par mjeseci na PS storeu, i popust je 10 dolara manje od pune cijene. Isto je bilo sa God of War, RDR 2. Jesu i te igre promašaj?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
The last of us 2

Igra slobodno moze bit na snizenju uzevsi u obzir koliko nas ju je vec kupilo 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Evo brzi komentar jednog hejtera: znači kada sam naletio na leakove, rekao sam nema šanse da dam lipe za ovo... Jedinica mi bila odlična, a i pružila mi se prilika da kupim dvojku za 250 kn, reko ajde da ipak probam. I iznenadih se, al pozitivno. Meni je priča bila super ( ali sam ljubitelj Walking Deada, toga bude svake sezone), gameplay odličan, grafika perfektna, najbolji zvuk u igri što sam doživio... I sam kraj igre WTF? Ali zadovoljan... Jedino stvarno nisam dao lipe za nju, jer sam je prodao dalje za 250 kn. Kada padne ispod 100 uzimam ju samo za kolekciju
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
stiffler13 kaže...
Evo brzi komentar jednog hejtera: znači kada sam naletio na leakove, rekao sam nema šanse da dam lipe za ovo... Jedinica mi bila odlična, a i pružila mi se prilika da kupim dvojku za 250 kn, reko ajde da ipak probam. I iznenadih se, al pozitivno. Meni je priča bila super ( ali sam ljubitelj Walking Deada, toga bude svake sezone), gameplay odličan, grafika perfektna, najbolji zvuk u igri što sam doživio... I sam kraj igre WTF? Ali zadovoljan... Jedino stvarno nisam dao lipe za nju, jer sam je prodao dalje za 250 kn. Kada padne ispod 100 uzimam ju samo za kolekciju

 Slažem se da vrijedi max 100kn

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
 Slažem se da vrijedi max 100kn

 kao  i 99,99% igara

3 godine
protjeran
offline
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

Upravo odigrao i 2 dio, meni će ostati u siječanju kao jedna od najboljih igra! Priča je savršena te bih volio vidjet nastavak...

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Ekipa vjerujem da je netko igrao ovu igru sa gold wireless sluskama.Ja sam sad na seattle day1 i nekako mi je mlak,odnosno tih zvuk sa tim slusalicama.Custom preset je explosions i to mi je na CODU MW 2019 zvucalo fantasticno dok ovdje dosta slabije se sve cuje,bas je dosta tiho u odnosu na COD.Imate kakav savjet koji preset zvuka da stavim ili podesim u igri nesta(tamo je nariktano na auto(7.1)?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...

Svaka čast legendi koja je leakala radnju i gameplay igre.

Uštedili su mi 500 kuna.

To smeće ne planiram igrat uopće, iako je TLOU jedna od boljih igara za Playstation..

 Vrlo inteligentno razmišljanje...meni se isto nije svidjelo to što su napravili od priče, ali da je igra smeće može samo nezrela budala izjaviti. Ali testosteron radi svoje.

Onaj koji je leakao nije nikakva legenda, nego također budala. 

Ali meni nije napravio nikakav problem, jer me uopće nije zanimalo da gledam prije nego što sam odigram. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 11:37 (briatore).
15 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

SPOILER ALERT

 

Iako mi se ne svidja to sto je Joel ubijen,priča mi je okej.Ipak je Joel potamanio cijelu bolnicu i netko mu se kad tad morao osvetiti.Vise bih volio da smo imali priliku igrati sa Joelom i Ellie no i Abby mi je okej lik.Njeni motivi su sasvim jasni,ubio joj je oca i ukrao lijek za covjecanstvo,iako da sam na Joelovom mjestu napravio bih isto.Zavrsni fight Ellie i Abby sam boga molio daj Ellie prestani i pusti ju.Zavrsna scena na farmi zakljucujem da nije direktno nakon zavrsnog fighta na plazi.Vidljivo je to po tome sto Ellie nosi narukvicu od Dine koju nije imala tijekom dogadjaja iz Santa Barbare.Nakon Santa Barbare Ellie,Dina i JJ(Joel i Jesse inspiracija za ime) vratili su se u Jackson i tamo se skrasili.Ellie se dosla oprostiti od Joela zadnji put vidjevsi njegovu gitaru,sto se ocituje i nemogucnoscu sviranja iste jer nema 2 prsta.

10/10 za mene

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Završni fight ostavi priču na istom mjestu gdje je bila i prije nego Ellie ode s farme. Čemu cijeli taj dio ako ne doprinese ničemu. Igra je već do tada bila 5h preduga.

Zaboli Abby za čovječanstvo, ona želi osvetiti oca i taj dio nije sporan. Da se s Abby igra do trenutka kad Joel umre, a Ellie revenge plot dobijemo u tlou3 onda bi priča funkcionirala. Ovako em je dvojka ispala loša em nema mjesta nastavku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Jbga,ljudi to hvale. Emocine na vrhuncu. Real life situacija. Koljem sve oko sebe ali tebe necu jer mi se ukaza neko koga si ubila i ja se sjetih lijepih vremena. Go figure.

Ps nisam igra igru. Atmosfera super. Nasilje kako treba bit. Gameplay ocekivan. Sluzi svrsi. Emocije odlicno izrazene. Aliii.... Ne jeb me na klimaxu. Opcina jedan ubij Abby opcij adva pusti ju. Opcija tri Joel u igri do kraja. Pa imali su vremena i znanja sve to ukomponirat. Kao i druge igre imas doobar kraj, los ,srednji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Završni fight ostavi priču na istom mjestu gdje je bila i prije nego Ellie ode s farme. Čemu cijeli taj dio ako ne doprinese ničemu. Igra je već do tada bila 5h preduga.

Zaboli Abby za čovječanstvo, ona želi osvetiti oca i taj dio nije sporan. Da se s Abby igra do trenutka kad Joel umre, a Ellie revenge plot dobijemo u tlou3 onda bi priča funkcionirala. Ovako em je dvojka ispala loša em nema mjesta nastavku.

 Ne slazem se ovo, pridonosi itekako.

Vec sam stavio ovaj video ali ga izgleda nitko nije pogledao, kada sam pogledao ovaj video sve mi je igri imalo smisla, prica zapravo odlicna

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ako trebam gledati YouTube video koji će mi objasniti što je pisac htio reći onda je to još veći fail od naracije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Ako trebam gledati YouTube video koji će mi objasniti što je pisac htio reći onda je to još veći fail od naracije.

 il ne pratis kak spada :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Baš da se ima nešto posebno pratiti... Nije to Game of Thrones
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
The last of us 2

TLOU 2 glavni favorit za GOTY 2020 

https://www.hcl.hr/vijest/game-awards-nominacije-163838/

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
user2206 kaže...

 pa sigurno ce osvojit brojne nagrade, al za igru godine se prica da bi lako mogo bit Hades

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Dosta slaba godina. Od navedenih Hades je svakako najkvalitetniji naslov.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice