Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 190.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

 

U GT sport obavezno uključi ABS...nemoguće je bez njega

 Bas cu probat sutra. Hvala na info.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
SimeKZ kaže...
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

 

U GT sport obavezno uključi ABS...nemoguće je bez njega

 Bas cu probat sutra. Hvala na info.

 Cekaj ti si igro bez ABS-a cijelo vrijeme ?

Pusio si 100% zbog toga.


Inace pravi GT3 auti koriste i ABS i TC dizajnirani su u skladu s tim tehnologijama, pa nije nit sramota to koristit u igri cak je i realnije... Dobro TC u GT sport te uspori pa bolje igrat bez njega, ali ABS koristi svakako i udari po kocnici 100%. Tak je i kod pravih GT3 automobila.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
SimeKZ kaže...

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

 

F1 se može bez ABS-a..

16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
SimeKZ kaže...

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

npr u assetto corsi se moze dosta lagano igrati sa ABS off, igra ima nevjerojatno dobar FFB (najbolji??) i detaljni setup svih opcija na volanu/pedalama.

GTS je tu malo zaostao, zato ABS on i ne brini previse. ako imas grid start onda roknes TC +1 na startu (osim ako si stvarno njezan :D), kad dodjes do druge brzine natrag na TC 0 i uzivas :)

 

nego, jel tu tko vozi daily races (ili bilo kaj online) ili samo naklapamo? 🤓

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 9:56 (nixass).
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
nixass kaže...
SimeKZ kaže...

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

npr u assetto corsi se moze dosta lagano igrati sa ABS off, igra ima nevjerojatno dobar FFB (najbolji??) i detaljni setup svih opcija na volanu/pedalama.

GTS je tu malo zaostao, zato ABS on i ne brini previse. ako imas grid start onda roknes TC +1 na startu (osim ako si stvarno njezan :D), kad dodjes do druge brzine natrag na TC 0 i uzivas :)

 

nego, jel tu tko vozi daily races (ili bilo kaj online) ili samo naklapamo? 🤓

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

meni je na A/S skroz ok, pogotovo kad dodju A+ vozaci na grid, i pogotovo kad startam iz 1./2. reda, ovi se iza tamane, samo treba prezivjet prvi zavoj.

jos nisam nijednu FIA ili manufacturers vozio, previse vremena mi oduzme :(

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 11:42 (nixass).
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
nixass kaže...

meni je na A/S skroz ok, pogotovo kad dodju A+ vozaci na grid, i pogotovo kad startam iz 1./2. reda, ovi se iza tamane, samo treba prezivjet prvi zavoj.

jos nisam nijednu FIA ili manufacturers vozio, previse vremena mi oduzme :(

 Ja sam na pocetku krenuo jako dobro. Dobre bodove pokupio i onda kak su krenule obaveze nisam vozio vise. Za sada sam top 10 u RH. Valjda ce ostat tak.

Ma moze bit ko hoce od ratinga. Al uvijek netko zaboravi na hladne gume i proleti ko debil kroz sve nas. A pen sistem katastrofalan i za necije sranje ja popijem ban. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Gran Turismo Sport

Vozim GT League. Piše mi Maximum Power 374 BHP, al kad odvozim trku piše mi da je moj hendikep 20%. Jel moguće nadogradit auto točno na 374 ili je uvijek manje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
SimeKZ kaže...

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

 Kad smo već kod ratina. Ovaj tjedan vozim Nurburgring pošto mi je to super staza. Jučer ratim iz S u D. Ne znam što su opet smrljati sa penalty systemom, ali u utrci dobiješ jedan SR down i padaš k'o kruška u ratingu. 

12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Vandit kaže...
SimeKZ kaže...

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

 Kad smo već kod ratina. Ovaj tjedan vozim Nurburgring pošto mi je to super staza. Jučer ratim iz S u D. Ne znam što su opet smrljati sa penalty systemom, ali u utrci dobiješ jedan SR down i padaš k'o kruška u ratingu. 

 Dosta su to sjebali. Jedan ''orange'' SR i vec ti trebaju 4 cista kruga da ponistis. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

jedan SR- je 7 bodova dole, jedan clean race je +7 bodova..
takni nekog u utrci vise od jednom i najebo si :D

 

meni je daily race A sa mini cooperom sjebo rating dosta.. srecom pa sam brzo dosao natrag i u A+ lobby pa sam uspio (cak!!) imat 9 cistih utrka

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

Haha, ma nek' se jebu. Što je najjače 80% situacija mene netko udari odozada i to ne bude ni jako ni namjerno. I SR down. Preko godinu dana sam u S i onda u jednom danu odem u D. Užas. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Moze li mi netko reci kako da ipak pokrenem online trke mada sam sve predhodne radnje ispunio. Hvala

16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

prva stvar, moras imati PS+, nakon toga pogledat ona dva videa o kulturnom utrkivanju, odes na sport > race entry i to je u biti to 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
3 godine
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Lijepo molim pomoc. U online trkama samo me postavi na grid i nakon odbrojavanja utrka krece ali svi stoje na mjeat. Nakon kratkog vremena dobijem penality a nisam ni krenuo kao i svi ostali. Sve sam probao 100 puta ali uvijek isto. Pomagajte

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
Cobra_CROAT kaže...

Lijepo molim pomoc. U online trkama samo me postavi na grid i nakon odbrojavanja utrka krece ali svi stoje na mjeat. Nakon kratkog vremena dobijem penality a nisam ni krenuo kao i svi ostali. Sve sam probao 100 puta ali uvijek isto. Pomagajte

 jel imas aktivnu PS+ pretplatu ? bez toga u 95% igara na playstationu ne mozes pristupiti online igranju.

 
 Link, na PS storeu ti je doduše nešto jeftinija.

12 godina
offline
Gran Turismo Sport

kakva ti je konekcija? meni ovo vise zvuci na problem sa konekcijom, nemozes ni uc u utrku samo kvale se moze vozit bez ps+

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
Cobra_CROAT kaže...

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

 da se nadovezem na kolegu u postu iznad mozda je i do neta.

 da li ti MP normalno radi u ostalim igrama ako si isprobao ?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

U ostalim igrama sve OK.

4 godine
protjeran
offline
Gran Turismo Sport

edit: pardon nisam ni skuzio da sam zaljepio u krivu temu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 12:10 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
Cobra_CROAT kaže...

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

 

Reinstall

12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

Kakvu konekciju imas? Treba bit nat2 tip, provjeri u test connection koji je. Ako si na mobilnom netu mislim da se neces bas online naigrat u ovoj igri

7 mjeseci
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Serveri će biti dostupni do 31. 1. 2024.,a nakon toga se gase

 

https://www.hcl.hr/vijest/gase-se-serveri-gran-turismo-sport-207559/

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice