Alan Wake

poruka: 469
|
čitano: 92.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Alan Wake

nabavio sam igru, moram priznat da mi se jako dopala.

 

prosao jucer episode 1, najvjerojatnije cu igrat jednu epizodu svaki dan, tj. trudit cu se zavrsiti je u jednom danu. 

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Alan Wake

samo sam čekao da bude popust na Steamu i dočekao jučer napokon.
Večeras prešao prvu epizodu i odavno nisam igrao igru koja me tako oduševila. Atmosfera je vrh, totalno uvuče u priču i samu igru, a najviše su me iznenadili sitni detalji koji su izvrsno odrađeni. Zvukovi također fascinantni, kad prolazim kroz onu mračnu šumu točno se osjećam kao da sam u stvarnosti tamo i sve to prolazim. Svakako uzmite ovo ako se dvoumite, trenutno je igra još uvijek na popustu i na Steamu košta 14 eura, a vriejdi puno više, ovo je nešto što bi svatko trebao odigrati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 3:23 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Došao je DLC AN za PC{#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alan Wake

zavrsio igru prije mozda tjedan ipo. nisam htio prelaziti one dodatne misije, mozda ako budem imao volje.

 

prica je interesantna, likovi su mi se svidjeli. combat previse repetitivan, uvijek isti neprijatelji. ne vidim razlog skupljanju onih collectables, jer malo je glupo da ja okolo bauljam po sumama i gorama nase zemlje ponosne dok je alice negdi zatocena i krvnicki zove upomoc.

 

sve u svemu dobra igra.

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Re: Alan Wake
Praetorian1 kaže...

Došao je DLC AN za PC{#}.

Nije to DLC, to je stand alone igra.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
11 godina
protjeran
offline
Alan Wake

Alan Wake super fan boy sam ocjena 10/10 proso igru 5 puta do sad i jos cu ju 5 puta proc! DLC su mi super ali me malo razocao american nightmare jel 3 puta ides u krug i prelazis istu mapu samo ubrzano znam da je to sve dio igre ali su to mogli proširit mapu i dodat jos neke nove elemente u igri ! ja sam molim boga da dode alan wake 2, danas sam ponovo proso na stemu alan wake u komadu igro 7 sati :D danny ako saznas di kad izlazi dvojka meni prvom javi u box imas 100kn od mene hehe

P.S di mogu narucit knjigu ili poster neki zna ko?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2012 17:38 (razer_odg).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alan Wake
razer_odg kaže...

Alan Wake super fan boy sam ocjena 10/10 proso igru 5 puta do sad i jos cu ju 5 puta proc! DLC su mi super ali me malo razocao american nightmare jel 3 puta ides u krug i prelazis istu mapu samo ubrzano znam da je to sve dio igre ali su to mogli proširit mapu i dodat jos neke nove elemente u igri ! ja sam molim boga da dode alan wake 2, danas sam ponovo proso na stemu alan wake u komadu igro 7 sati :D danny ako saznas di kad izlazi dvojka meni prvom javi u box imas 100kn od mene hehe

P.S di mogu narucit knjigu ili poster neki zna ko?

Ja sam si knjigu ubo preko eBaya.
Dva put sam je iščit'o {#} 

Dobio sam i onu Files, sa Collectors Editionom, ali nikak' da uhvatim vremena da i nju pročitam.

16 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Je li tko dobio onaj ačivment da je skupio sve manuscripte? Ja ih izgleda hrpu nisam našao =/

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Igram ju trenutno, stvarno dobra igra, atmosfera odlično pogođena, podsjeća na resident evil....

Minus - neprijatelji se ponavljaju, repetitivnost načina borbe

Plus - sve ostalo, a izdvojio bih atmosferu i storyline.

sve u svemu pet plus

 

I da vi kupujete igre???? Piratebay  i to je to.

 

Jedino sam kupio SWTOR za 449 kn kao ludi fan, a sad košta 15 ojra na originu..... 

Keep this frequency clear...
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

nitko vise ne prica o ovoj igri? ja sam taman poceo ponovno prolaziti jedinicu (uz 2 dlc-a koja ranije nisam odigrao). ne sjecam se kada tako atmosfericnu i intrigantnu igru zaigrao posljenji puta. znate onaj osjecaj kada jednom prodjes igru ali ti se toliko scena ureze u pamcenje da je jednostavno moras iznova odigrati. inace nisam fan tih ponovnih prelazaka jer uglavnom igram pazljivo i sporo i volim svaki kutak istraziti radije nego iznova gledati iste animacije i prolaziti istim putevima. uvijek tu naposljetku izostane onaj faktor iznenadjenja ali ova igra me, eto, natjerala da ponovno ispratim pricu, ovoga puta jos pazljivije i dublje. a i onaj barry mi je toliko pozitiva lik (moram jos jednom ponoviti, glasom, izgledom, ponasanjem, ma opcenito citavom ulogom baca mi na joe pescy-a) da ga cak mogu svrstati u top 5 najdrazih ( 'sporednih' ) likova u jednoj igri. u pocetku vjerujem da je svatko stekao dojam kako je lik uz alana iskljucivo vezan ugovorom koji mu donosi gadnu lovu pa ga zato toliko zivka i 'zivcira', a na kraju ....  eto, odigrao sam i american nightmare koji me pricom donekle i zaokupio, mr.scrath je genijalno napravljen (toliko da sam pogledao i svaki onaj filmic koji se vrti po raznoraznim telkama koje nalazite usputno) ali mi gameplay nekako nije legao. igra je presvijetla, apsolutno nema niti 'h' od horora vise, lokacije su repetitivne i dosadne, ma opcenito citav ugodjaj u igri nije bio niti sjena originala. Uglavnom, sa svojih 25 god. odigrao sam bataljon igra, od prastarih naslova do najnovijih, od horora do 2D platformera, ali AW mi spada u sam vrh gaming iskustava koje sam imao prilike odigrati. Sama prica koja je toliko mracna, konfuzna, nejasna i intrigantna, prekrasna grafika gdje su efekti svijetla u mracnim lokacijama dovedeni do savrsenstva, fantasticno okarakterizirani likovi (od samog alana,barry-a,alice...  pa do sasvim 'usputnih prolaznika'), odlican sustav borbe  i opcenito sveukupni dojam da je svaki element igre sjeo pravo na svoje mjesto. Zato zelim jos jednom dati svoj respekt AW-u. Postoje 'vjerovanja' da bi nastavak mogli vidjeti sljedece godine, pa budemo vidjeli... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alan Wake

Upravo instalirao Alan Wake i igram. Igra je odlicna, javim se kad zavrsiM :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 1:21 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alan Wake

malo je reci da je igra fenomenalna u svakom mogucem aspektu, akcija, kretanje, kontrola, grafika, detalji, atmosfera ma sve extra!
Uzivao sam k'o kad je izasao prvi max payne ;)

Sad sam instalirao drugi dio american horror story, i hm nesto mi se cini da ima previse municije ili je to samo do mene... 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Alan Wake

Vidim da sam poprilicno aktivan u ovoj temi {#}

 

 

Ako neko zeli Collectors edition Alan Wake 

http://www.humblebundle.com/weekly#contribute

 

mozete ga dobiti za cifru koju vi zelite, od 1$ pa nadalje... i da jos nesto, vi birate hoce li taj novac otici u tim Remedy, dobrotvorne svrhe ili ono *tip*

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alan Wake

Dvije igre za par kuna, pa kud ćeš bolje. Igra mi se inače jako dopala i jedna je od rijetkih (ako ne i jedina) u zadnjih godinu dana koju sam prošao do kraja

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Predobra igra, predobra ponuda nema šta :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Ponovno prelazim.Toliko mi je priča i atmosfera fenomenalna da bih želio pročitati knjigu.

Zna li itko ima li negdje na hrvatskom ili srpskom za kupiti?Ako ste pročitali kakvi su vam dojmovi?

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Alan Wake

Ljudi, remedy izbacio update za Alan Wake na steamu od 3.1GB! :D







{#}

 

 

 

 

DOWNLOAD Y U NO GO FASTER 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 20:25 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alan Wake
The Making of Alan Wake-


The Making of a Thriller -
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice