Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.080
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Ja pokrenem download i onda preko gamepada ugasim konzolu. Drugi dan igra spremna. Može se navodno i preko mobilne aplikacije pokrenuti download, ali nisam probao.

Radi bez greske, stalno to koristim...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nema tipičan rest mode jer ima quick resume. Ugasiš konzolu, a igre ostaju u onom stanju kako si ih ostavio. Ugasi konzolu usred nekog levela bez straha. I kao što kolege kažu, download se ne prekida gašenjem.

Znači turn off console opcija je ustvari ono što tražiš. Malo zbunjujuće za nas koji smo došli sa plejke, ali i puno elegantnije rješenje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Quick resume radi čak i ako se konzola iskopča iz struje.
Mislim da (Playstation) ekipu zbunjuje što Xbox nema 2 turn off opcije u quick meniju.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
15 godina
offline
Xbox Series X

Skonto sam da je to ona stvar kod power savinga, kada staviš da je instant onda downloada, ako je energy saver ne, i konzola se dulje pali. Trebat će mi vremena da se naviknem, za sada mi se čini super konzola, pogotovo s obzirom na cijenu. Dirt 5, Warzone i Outriders rade super, sad jedino da skontam još oko tih 120 hz, po kojemu principu radi koja igra, kad bi bar konzole imale neki fps counter da vidim kao na kompu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 9:44 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Skonto sam da je to ona stvar kod power savinga, kada staviš da je instant onda downloada, ako je energy saver ne, i konzola se dulje pali. Trebat će mi vremena da se naviknem, za sada mi se čini super konzola, pogotovo s obzirom na cijenu. Dirt 5, Warzone i Outriders rade super, sad jedino da skontam još oko tih 120 hz, po kojemu principu radi koja igra, kad bi bar konzole imale neki fps counter da vidim kao na kompu 

Koji tv imas?

Ja na Samsungu mogu vidjet koja je trenutra rezolucija i dali radi u 60 ili 120hz

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Skonto sam da je to ona stvar kod power savinga, kada staviš da je instant onda downloada, ako je energy saver ne, i konzola se dulje pali. Trebat će mi vremena da se naviknem, za sada mi se čini super konzola, pogotovo s obzirom na cijenu. Dirt 5, Warzone i Outriders rade super, sad jedino da skontam još oko tih 120 hz, po kojemu principu radi koja igra, kad bi bar konzole imale neki fps counter da vidim kao na kompu 

Koji tv imas?

Ja na Samsungu mogu vidjet koja je trenutra rezolucija i dali radi u 60 ili 120hz

 

Na monitor sam spojio, AOC 27G2U i mogu staviti 120 hz ali to je output. Ne rade sve igre u 120 nego one sa podrškom, ali nisam siguran jel prebaci automatski u tim igrama na 120 ili se još nešto čačkat mora. Recimo za Dirt 5 kada stavim na High fps grafika je lošija i imam feeling da radi nešto fluidnije tako da pretpostavljam da po tom principu radi. Dok recimo Warzone nema opciju za podešavanje kvalitete slike i izvedbe,a deklariran je da radi na 120, pretpostavljam da ovisi od igre do igre. 

14 godina
offline
Xbox Series X

Evo nasumice sa utube tutorial:

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Skonto sam da je to ona stvar kod power savinga, kada staviš da je instant onda downloada, ako je energy saver ne, i konzola se dulje pali. Trebat će mi vremena da se naviknem, za sada mi se čini super konzola, pogotovo s obzirom na cijenu. Dirt 5, Warzone i Outriders rade super, sad jedino da skontam još oko tih 120 hz, po kojemu principu radi koja igra, kad bi bar konzole imale neki fps counter da vidim kao na kompu 

Koji tv imas?

Ja na Samsungu mogu vidjet koja je trenutra rezolucija i dali radi u 60 ili 120hz

 

Na monitor sam spojio, AOC 27G2U i mogu staviti 120 hz ali to je output. Ne rade sve igre u 120 nego one sa podrškom, ali nisam siguran jel prebaci automatski u tim igrama na 120 ili se još nešto čačkat mora. Recimo za Dirt 5 kada stavim na High fps grafika je lošija i imam feeling da radi nešto fluidnije tako da pretpostavljam da po tom principu radi. Dok recimo Warzone nema opciju za podešavanje kvalitete slike i izvedbe,a deklariran je da radi na 120, pretpostavljam da ovisi od igre do igre. 

 Koja je rezolucija tog monitora?

Ako imas dojam da je nesto fluidnije onda je 120 aktivno.

15 godina
offline
Xbox Series X

Full HD 144 hz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Jel treba hdmi 2.1 za taj 120hz?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Jel treba hdmi 2.1 za taj 120hz?

 Ne

 

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam se isto začudio. Izgleda da 4K 120 Hz radi preko Hdmi 2.0, ali uz neke kompromise.

https://www.benq.com/en-us/knowledge-center/knowledge/4k-120hz-gaming-monitor.html
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Stigla nova pošiljka fps boostanih igara.

https://majornelson.com/fpsboost/
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Stigla nova pošiljka fps boostanih igara.

https://majornelson.com/fpsboost/

 Ovo je apsolutno fantasticno.

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Za razliku od prošle generacije konzola gde ih je Sony bukvalno ubio, ove generacije će se voditi velika bitka. Ima da varniči na sve strane. Sony će i dalje gurati svoje ekskluzive te moždaa nekad neki studio uspe napraviti vanserijsku igru, dok će Microsoft ići na gamepass usluge kod mnogih jakih AAA studija, a činjenica da su kupili Obsidian i Bethesdu govori mnogo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox Series S

S obzirom da nisam vidio drugu temu, a ovdje se često spominje dogodilo mi se nesto "zanimljivo", naime nisam mogao pristupit MS accountu s konzole te mi je izbacila upozorenje da nesto nije u redu s accountom i da odem na Web pogledati. Tamo kad sam se prijavio dobio sam poruku sa slike. Doduse, za sada je bilo dovoljno mobitelom potvrditi kod i pusta me dalje kao normalno svuda, ali neznam jel to neki pocetni pokusaj anti-frauda  (jer sam aktivirao Ultimate na nacin kako se ovdje cesto spominje odabir regije Njemacka, VPNom Brazil i upgrade i to je sve proslo te se poruka pojavila tjedan poslije) ili sam nesto gadno zeznuo (s tim da po logu nije bilo sumnjivih prijava na account osim s Xboxa), ali rekoh neka stoji ovdje pa ako se nekome to dogodilo ili pocne dogadjati da imamo info.

 

TOS TOS
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series S

vidiš to je zanimljivo, kad nisam mogao upgradeat na ultimate meni su na sluzbenom supportu govorili da probam sa VPNom

11 godina
offline
Xbox Series X

Ja naprimjer kada koristim gamepass na PCu moram iskljucit svoj Nord VPN jer MS servis nije "kompatibilan" sa njim.

A nista drugo nema probleme sa VPNom....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series S
Del_Boy97 kaže...

vidiš to je zanimljivo, kad nisam mogao upgradeat na ultimate meni su na sluzbenom supportu govorili da probam sa VPNom

 Da i to je zanimljivo (kao preporuka bi podrazumijevala da se ne krsi nista takvim pristupom). No da, da je barem taj TOS engine sto provjerava i izbacuje poruke malo vise user-friendly pa da je javio i čime sam tocno prekrsio, umjesto linka na TOS, barem bi znao/li sto nas ceka al ok za sada se dogodilo jednom u tjedan dana koliko imam account pa cu vidjet kroz neki period da li ce se ponavljat...

10 godina
offline
Re: Xbox Series S

najbolje da odeš pitat na official support. Ako ti bude dalo samo gamer support reci im da te rerouteaju na official.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series S
Del_Boy97 kaže...

najbolje da odeš pitat na official support. Ako ti bude dalo samo gamer support reci im da te rerouteaju na official.

 Dobra ideja, ako se ponovi posaljem im upit (ionako nista ne gubim, a bolje nego da se stalno zakljucava account)

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel' dobio netko invajt za PC Xcloud testing, a da ima EU account?
Meni je stigao (US account) ali ne radi bez VPN-a, pa me zanima jel' bi radilo bez VPNa sa nekim EU accountom.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Jel' dobio netko invajt za PC Xcloud testing, a da ima EU account?
Meni je stigao (US account) ali ne radi bez VPN-a, pa me zanima jel' bi radilo bez VPNa sa nekim EU accountom.

 Pogledat cu veceras kad dodjem doma.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ovo su linkovi, pa se može probati jel' radi čak i ako netko nije dobio invajt.

 

click.engage.xbox.com

 

Xbox.com/Play

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

probao, treba invajt

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
evo series x je na mall-u😁
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 21:51 (livas).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
13 komada
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

51k???

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

51k???

 /13

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Neću uzeti nego sam išao vidjeti koliko ih ima... Ja ne budem uzeo još... ne prije BF2022
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice