Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.179
|
čitano: 5.194.481
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Witcher1 kaže...

Astro Bot DualSense Controller

 

OMG sad bih morao kupiti dva radi cura, ne smiju ovo ni vidjeti 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko zna točan način na koji kontaktirati HR PS support? Trebam obaviti jedan refund. Probao sam ovo:

 

1. Na Country selector odaberem Hrvatsku, otvorim ticket putem web forme, dobijem odbijenicu da sam kontaktirao UK support.

2. Probao sam chatbot, cijela stvar je katastrofa, postoji opcija da tražiš agenta (zatrpana u moru drugih), međutim smeće od bota me odbija preusmjeriti na pravog agenta već uđe u petlju prethodnih opcija.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sony služba za korisnike

017776490

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Thx kizo svjestan sam tog broja ali nisam siguran da li se na njemu moze traziti refund. Zato sam i isao preko bota i web forme.

Ako nista probat cu nazvati pa cu vidit sto ce reci.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Thx kizo svjestan sam tog broja ali nisam siguran da li se na njemu moze traziti refund. Zato sam i isao preko bota i web forme.

Ako nista probat cu nazvati pa cu vidit sto ce reci.

 Može, ja dobio.

2 mjeseca
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

neznam sta je tu dobro...

 

da nemam ps+ radi igranja online nikada ga nebi uzeo, jer ponuda free igri je losa

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

neznam sta je tu dobro...

 

da nemam ps+ radi igranja online nikada ga nebi uzeo, jer ponuda free igri je losa

 

Da, ja nisam produljivao otkad su ga besplatno dijelili radi eura niti me klinci više ne pitaju za njega. Još od onda na PS+ nije došla nijedna igra koju bih želio igrati na playki.

A Skywalker Sagu imam već i na PCu i na Switchu odavno. Lego igra potpuno ista kao i svaka druga samo s drugim skinovima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

neznam sta je tu dobro...

 

da nemam ps+ radi igranja online nikada ga nebi uzeo, jer ponuda free igri je losa

 Ender Lilies je vrhunska igra

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
blaugrana kaže...

Bok ekipa,

 

molio bih pomoć oko sheranja.

 

Situacija:

Ps4 – ps+ pretplata na njemu i kupljene igre 

Ps5 – već shera s ps4 pretplatu i igre

Može li se u 'kombinaciju' ubaciti još jedan ps5 koji bi isto koristio ps+ pretplatu i kupljene igre s njega ?

 

Koliko sam pročitao predviđeno je po jedan ps4 i ps5 ali ne i ps4 + dva ps5 ali vjerujem da ima neka 'caka'.

 

Eto ako netko zna i želi/može pomoći...

 Zna li netko?

16 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
blaugrana kaže...
blaugrana kaže...

Bok ekipa,

 

molio bih pomoć oko sheranja.

 

Situacija:

Ps4 – ps+ pretplata na njemu i kupljene igre 

Ps5 – već shera s ps4 pretplatu i igre

Može li se u 'kombinaciju' ubaciti još jedan ps5 koji bi isto koristio ps+ pretplatu i kupljene igre s njega ?

 

Koliko sam pročitao predviđeno je po jedan ps4 i ps5 ali ne i ps4 + dva ps5 ali vjerujem da ima neka 'caka'.

 

Eto ako netko zna i želi/može pomoći...

 Zna li netko?

neznam dal će ti to radit, probaj

prvi PS5 - account koji sharea igra na toj konzoli, isključi console sharing

drugi PS5 - account koji sharea uključi console sharing + drugi account koji igra na toj konzoli

PS4 - account koji sharea uključi primary console + treći account koji igra na toj konzoli

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala ti.

Probam, javim...

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Privodim kraju Tales of Kenzara: Zau koji je na PS+ Extra. 

 

Metacritic prosjek je 76 i  po meni nekih 6-7/10 je realno. Vizualni dio je dobar i afrička mitologija je nešto malo drugačije jer ne znam baš koliko igara vuče inspiraciju iz iste. Rekao bih da je i voice acting na razini više od ostatka igre. 

 

Sve ostalo je nažalost prosječno at best. Vidi se da je to prva igra ovog studia. S obzirom da sam Prince of Persia The Lost Crown igrao netom prije ovoga, onda još više dolaze ti razno razni nedostaci do izražaja. Nije baš sasvim fer uspoređivati te dvije igre, ali jednostavno je tako ispalo. Par sitnica u combatu, par u traversalu, par u enemy designu i checkpointovima pa se polako pribere. Nekome tko nije baš na ti sa ovakvim tipom igara, a želi ipak doživjeti taj svijet moglo bi biti dosta frustrirajuće iskustvo. 

 

Guglao sam malo same rasprave oko igre. Igru navodno optužuju da je WOKE i širi nekakvu propagandu ili što već ne, zato jer ima crnog protagonista. Igra inspirirana afričkom mitologijom koju je napravio crnac afričkog podrijetla kao način "borbe" s gubitkom oca. Nekad stvarno ne znam jesam li lud ja ili svi oko mene, jer meni je sasvim normalno/logično/očekivano da protagonist igre bude crnac ako znam kontekst igre. Ko da idem pljuvati po Yakuzi Zero jer su u igri većinom Japanci.

 

 

 

Generalno što se tiče tih pretplata i "free" igara, mislim da je zlatno doba iza nas. Gamepass isto šteka zadnje vrijeme, a bome ni Sony ne daje pare šakom i kapom kao prije. Onako koliko pamtim ima još max 3-4 igre na PS+ extra koje ću probati, ali nakon toga to je to.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pretplate su dostigle vrhunac po broju clanova pa zašto ulagati? Zato su se i okrenuli vecem broju razina pretplate i vecoj cijeni. Broj pretplatnika ce padati ali ce zarada ostati ista.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam si nadogradio pretplatu na Extra level i to samo zato što mi ne izlaze nikakve nove zanimljive igre, pa sam se okrenuo starijim igrama koje nisam igrao. Inače mi PS+ služi samo za online igranje, ali ako do isteka pretplate odigram sve što me zanima vjerujem da više neću uzimati pretplatu. 

 

Ovom prilikom zahvala dev studijima i izdavačima na preskupim novim igrama koje nisu vrijedne kupovine po punoj cijeni. Zadnju igru po full cijeni sam kupio 2019. godine i to je bio Death Stranding. Moj novčanik je zahvalan. 

 
4 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Najavljena je nova Darksiders igra

 

 

Wreckfest 2

 

 

Disney Epic Mickey: Rebrushed

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 10:00 (Witcher1).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

EDIT: Rješeno

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 12:27 (Fule99).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno. Klik na kupi, ukucaj karticu i to je sve.
Ali igra ti nije nesto posebno.
Tn
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 12:14 (starblack).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kasno :D ma neka igraju dosadni su već sa Astro botom

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 

 

Guglao sam malo same rasprave oko igre. Igru navodno optužuju da je WOKE i širi nekakvu propagandu ili što već ne, zato jer ima crnog protagonista. Igra inspirirana afričkom mitologijom koju je napravio crnac afričkog podrijetla kao način "borbe" s gubitkom oca. Nekad stvarno ne znam jesam li lud ja ili svi oko mene, jer meni je sasvim normalno/logično/očekivano da protagonist igre bude crnac ako znam kontekst igre. Ko da idem pljuvati po Yakuzi Zero jer su u igri većinom Japanci.

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 13:52 (antimadridista).
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

 

Jučer sam na poslu instaliravao novi domain controller server, i uvijek mi je prva briga na pameti kako ću ga nazvati (ako nije neka specifična namjena).

I skužim da su nam svi serveri ustvari nazvani po muškarcima, i to bijelcima (a ja sam ih sve do jednog imenovao)! Da nije toliko priče o političkoj korektnosti i wokeu svuda oko nas ne bih to nikad ni primjetio.

Kao pravi moderan zaposlenik odmah sam odlučio da bi sljedeći server svakako trebao imati barem žensko ime. Imao sam već par ideja, ali na kraju sam izabrao neutralno glupavo ime poput DC01 iz nekog potpuno drugog razloga.

 

Nemam ništa protiv toga da se koriste glumci svih spolova i boje kože u originalnim pričama, ali imam protiv da se izvrću povijesne tematike i ličnosti ili da neki likovi koji su desetljećima bili bijelci sad odjednom postaju druge boje kože i spola samo radi marketinga i dodvoravanja nekim agresivnim skupinama.

 

Tj. ne da imam nešto protiv, neću se aktivno boriti protiv toga jer me boli briga, ne moram to gledati ako ne želim.

No na zapadu to postaje sve veći problem, jer možeš (u najblažem slučaju) dobiti otkaz na poslu ako ne paziš što misliš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 17:51 (Bitanga).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

U serijama i filmovima mora biti odredjeni postotak bijelih,crnih,gay,i svih ostalih "347 rasa" glumaca bez obzira na radnju....

Uzasno zivcira  u pojedinim  filmovima  itd gdje su stavljeni nebitni ili generirani glumci samo da se kvota ispuni...gledajte starije filmove..top.

A ovo woke i sl..narocito Netflix....nezz sta bi rekao...

Ipak smo mi " normalni" dns u manjini...

Ili nas zele tako prikazati...

Moj PC  
8 1 hvala 3
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Best buy slušalice za PS5? Omjer uloženog/dobivenog, što jeftinije to bolje

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

 Doći će vrijeme da će hitlera u filmu glumiti crnac a napoleona kinez samo da bi bilo politički korektno. Ja opet ne kužim ljude koji ne vide u tome problem.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
antimadridista kaže...

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

 Doći će vrijeme da će hitlera u filmu glumiti crnac a napoleona kinez samo da bi bilo politički korektno. Ja opet ne kužim ljude koji ne vide u tome problem.

 To se još nije dogodilo, za razliku od toga da recimo Isusa Krista u svakom filmu glumi bijelac. I odjednom to nikome ne smeta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže... 

No na zapadu to postaje sve veći problem, jer možeš (u najblažem slučaju) dobiti otkaz na poslu ako ne paziš što misliš.

 Prijatelj radi u Svedskoj i doslovno to. Mozes napraviti gresku u kodu i kostati firmu tisuce eura stete. Nema veze, greske se dogadaju. Ali rucaj u firmi sa trojicom kolega za stolom i neka se zeli pridruziti kolegica, a vi to ne zelite iz nekog razloga, ona ode u HR i pozali se da se ne osjeca ravnopravno zbog vas - jebali ste jeza. 

 

Ja sam za ravnopravnost, ali je stvarno otislo predaleko. Promjena master brancha u main branch zbog reference na robovlasnistvo lol.

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Vive24 kaže...
antimadridista kaže...

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

 Doći će vrijeme da će hitlera u filmu glumiti crnac a napoleona kinez samo da bi bilo politički korektno. Ja opet ne kužim ljude koji ne vide u tome problem.

 To se još nije dogodilo, za razliku od toga da recimo Isusa Krista u svakom filmu glumi bijelac. I odjednom to nikome ne smeta.

Zar Isus nije bio bijelac? Židov? Definitivno nije bio niti crnac niti kinez. Zašto bi na silu mijenjali povijest?

 

Samo da bi se netko dobro osjećao?

 

Nikad nije bilo ni da robove glume bijelci a robovlasnike crnci.

 

To je sve u rangu monty paytona. 

 

Ako je povijesna osoba bila jedne boje kože zašto bi je glumila osoba druge boje kože? Onda možeš mijenjati i spolove. Zašto hitlera i napoleona ne bi glumile žene a kraljicu antoanetu muškarac?

 

Isto bi mi bilo bez veze i da martina lutera kinga glumi bijelac ili kinez..čemu? Pa bio je crnac...

 

 Na kraju krajeva neka crnac režiser (ili kinez) napravi filim sa svim glumcima crncima i nek su mu cijela ekipa crnci. Mislim da im to nitko ne brani. Uopće me to ne smeta, ili ću gledati film ili ne. Smeta mi ono što se nekom nameće "pod moraš" uzeti i ovoliki broj ovakvih i onoliniki broj onakvih.

 

Koliko sam pregledao koreskih ili japanskih filmova i serija gdje nema niti jednog bijelca. Uopće mi to nije bitno. Čudni su mi ljudi kojima je bitno koliko kojih ima u kojem filmu ili seriji. A ti si takav koji to brojiš.

 

Ulazimo o raspravu o bedastoćama pa neću više na tu temu

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2024 12:31 (Vive24).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
antimadridista kaže...
Vive24 kaže...
antimadridista kaže...

 Došli smo do toga da će se ljudi žaliti jer Black Panthera glumi crnac i to će se smatrati kao "woke". To je doslovno slučaj u zadnje vrijeme. Doslovno bilo kakva uloga gdje glumi crnac, kinez, japanac u filmovima ili igrama i nastaje problem. Za pojedince bi za bilo kakve uloge trebali postojati samo bijelci jer sve ostalo je woke. Ne kužim kako netko može tako razmišljati i ŝto to točno nekoj normalnoj osobi smeta da vidi čovjeka drige boje kože na ekranu. Polušavam se staviti u taj mozak i način razmišljanja ali ne ide. Kao da im se servira sotona na ekranu a ne ljudsko biće rođeno sa drugom bojom kože.

 Doći će vrijeme da će hitlera u filmu glumiti crnac a napoleona kinez samo da bi bilo politički korektno. Ja opet ne kužim ljude koji ne vide u tome problem.

 To se još nije dogodilo, za razliku od toga da recimo Isusa Krista u svakom filmu glumi bijelac. I odjednom to nikome ne smeta.

Zar Isus nije bio bijelac? Židov? Definitivno nije bio niti crnac niti kinez. Zašto bi na silu mijenjali povijest?

 Malo pročitaj odakle po Bibliji dolazi Isus i kako je izgledalo tamošnje stanovništvo u to doba, po povijesnim činjenicama. Po tebi je valjda svatko tko ne dolazi iz Afrike bijelac.

 

Da se razumijemo, meni osobno to ni najmanje ne smeta jer smatram da ljudi danas s obe strane previše razbijaju glavu o tim banalnim glupostima. Ali kad ljudi dignu prašinu kad je suprotan slučaj (da crnac glumi osobu druge boje kože) a ne žele priznati da ima i ovakvih slučajeva u isto vrijeme, možda još i više. To mi je fascinantno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2024 13:44 (antimadridista).
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2024 15:59 (Vive24).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isus je izmišljeni lik i po meni nebitno je koje je nijanse boja kože glumca koji ga glumi. Kao i malu sirenu. Možda nije posve autentično knjizi/priči ali postoji nešto što se zove umjetnička sloboda.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2024 10:01 (Ezio).
Moj PC  
5 16 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice