Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.809
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

od state of playa mi se dobra čini dragons dogma 2 i death stranding 2, s tim da mislim da je kojima stvarno malo proplupao, al ajd. Mislim da će oni korektno odraditi taj posao, iako mi priča u DS1 i nije nešto posebno sjajna, gameplay mi je bio super, nemoš vjerovat al to hodanje je bilo zabavno. Meni se čini da što se tiče priče, kojima želi prikazati neke svoje maštarije i ideje, želi izbaciti neku svoju osobnu fantaziju bez nekakvog pravog pokušaja da to umota u neku logičnu priču. Al što je najsmješnije opet me zanima

 

 Upravo to. MGS sam prestao pokušavati shvatiti nakon drugog nastavka. DS1 znam okvirno, ali ništa detaljno. A koliko vidim DS2 će biti još kompleksniji/luđi/banalniji. Lijepo je vidjeti u igri posvetu God Of Waru i Alan Wakeu. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Cansee kaže...

od state of playa mi se dobra čini dragons dogma 2 i death stranding 2, s tim da mislim da je kojima stvarno malo proplupao, al ajd. Mislim da će oni korektno odraditi taj posao, iako mi priča u DS1 i nije nešto posebno sjajna, gameplay mi je bio super, nemoš vjerovat al to hodanje je bilo zabavno. Meni se čini da što se tiče priče, kojima želi prikazati neke svoje maštarije i ideje, želi izbaciti neku svoju osobnu fantaziju bez nekakvog pravog pokušaja da to umota u neku logičnu priču. Al što je najsmješnije opet me zanima

 

 Upravo to. MGS sam prestao pokušavati shvatiti nakon drugog nastavka. DS1 znam okvirno, ali ništa detaljno. A koliko vidim DS2 će biti još kompleksniji/luđi/banalniji. Lijepo je vidjeti u igri posvetu God Of Waru i Alan Wakeu. 

 

MGS je imao odličnu priču, samo sve je stvar koliko smo godina imali kad smo je igrali i koliko smo se trudili shvatiti priču. 

 

Ali baš je drugi nastavak, sons of liberty imao odlčne ideje, koncepte, predviđanja budućnosti. Mislim da mi je baš ta igra dosta proširila vidike u mnogim stvarima. Sad bi odmah mogao ponovno pogledati sve isječke, pogotovo onaj kraj. Ali i trojka je isto bila odlična, i onda četvorka isto tako, ma i petica mi je super, ali se vidi da je igri naštetilo što su je zbrzali. Ali što se tiče gameplaya, nisam mogao prestati igrati dok nisam vidio odjavnu špicu.

7 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...
Switch kaže...

 Čitam po internetima da je bolje uzeti Extru pa onda odmah nadogradit na Premium. Ispad cca 10€ jeftinije nego da se odmah uzme Premium. Provjeri si to.

Da, evo sad sam upravo uzeo Extra i nudi mi upgrade na Premium za 17.42€. Znači 71.81 + 17.42 = 89.23, ušteda od 12,6€.

 to ću napraviti

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

 Pa da smo svi malo vokalniji možda nas nebi ovoliko yebali, i svaki mjesec nam 'poklanjali' igre čiji je metacritic score u prosjeku 67.

 

Mislim da mogu bar jednu 'normalnu' igru mjesečno, kao recimo Plague Tale prošli mjesec. Bolje jedna OK igra nego 3 nikakve.

 Pa nemreš se oslanjali na te igre, normalno da će tu biti svakakvih čušpajza. Ne može nam svaka od 36 igri biti po volji. Ja recimo nisam ni instalirao Plague 2, igrao sam jedinicu i dvojka me neje zanimala. Dok mi je SteelRising itekako zanimljiv, jer je jedini soulslike koji nisam odigrao, a obožavam taj žanr.  

 

Vokalan možeš biti samo kupnjom igre, ne pretpatničkim sistemom, tu jedeš što ti se servira.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo se kupuje prvi dan ☺️
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da su barem taj handheld prvo izbacili, a ne Portal.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok,

 

pitanje za ekipu koja koriste Indijske račune za kupnju na PS Storu:

Registrirao sam se da sam iz Indije. 

Kako dodajete novac - preko "Redeem code" ili se može dodati Revolute kartica?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni nema akcije za ps plus, dal to samo na nove korisnike

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

meni nema akcije za ps plus, dal to samo na nove korisnike

Ne, ja sam stari korisnik bez pretplate i nisam dobio niti dana onog free dok su svi jašili po tome jer sam imao aktivnu pretplatu. Valjda su se smilovali nama...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni je puna cijena, imam na mjesec dana do 26.2 i hocu produzit za godinu i nema akcije

23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
harivoje kaže...

Bok,

 

pitanje za ekipu koja koriste Indijske račune za kupnju na PS Storu:

Registrirao sam se da sam iz Indije. 

Kako dodajete novac - preko "Redeem code" ili se može dodati Revolute kartica?

 

Hvala

 

  1. Napravi indijski amazon s indijskom adresom (nadi na internetu neku adresu)
  2. Na indijskom Amazonu nadi Wallet top-up u iznosu kojeg zelis (npr ovaj link za 2000 INR)
  3. Na Revolutu prebaci toliki iznos iz EUR u INR (npr 2000 INR)
  4. Stavi da ces taj kod s amazona platiti Revolut karticom pa ce te pitati s kojom valutom zelis platiti, izaberi u INR
  5. Kod ti dode na mail za cca 1h i onda ga redeemas na indijskom racunu

 

Ovako sam ja probao prema uputama kolege s foruma i sve je proslo dobro

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 17:03 (EvenSteven84).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa ne možeš uzeti s popustom ako ti je pretplata aktivna. Kad ti 26.02. istekne čekaj slijedeću akciju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ovo se kupuje prvi dan ☺️

 

Uf jesi siguran? Pričamo o 50% manje compute unita. Kužim da će ciljati 1080p vjerojatno ali računaj da mnoge PS5 igre se vrte u internoj 1080 rezoluciji da bi ostvarile (nestabilnih) 60 FPS-a.

 

Ovo će vjerovatno biti 540-720p rekonstrukcija u 1080p sa FSR-om. Bože pomozi.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Otkazao sam pretplatu, medutim sada ne vidim akciju...ocito su mislili na to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FileFicho kaže...

Otkazao sam pretplatu, medutim sada ne vidim akciju...ocito su mislili na to

 Pa zato jer otkazivanje ne ide s danom otkazivanja nego s onim danom do kad je pretplata bila aktivna. Ako ti pretplata traje recimo do 15.02. onda će tako i trajati bez obzira što si ti 05.02. otkazao. Barem ovo uobičajeno otkazivanje. Jedini da zoveš korisničku službu da baš otkažu na dan koji želiš, vrate ti novce itd.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
FileFicho kaže...

Otkazao sam pretplatu, medutim sada ne vidim akciju...ocito su mislili na to

 Pa zato jer otkazivanje ne ide s danom otkazivanja nego s onim danom do kad je pretplata bila aktivna. Ako ti pretplata traje recimo do 15.02. onda će tako i trajati bez obzira što si ti 05.02. otkazao. Barem ovo uobičajeno otkazivanje. Jedini da zoveš korisničku službu da baš otkažu na dan koji želiš, vrate ti novce itd.

 To sam i napravio, dobio sam potpuni refund, ali popusta nema :(

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je istekla pretplata prije više od mjesec dana i nema mi nikakvih popusta.

Moram ić na neki posebni link ili? jer kad idem na njihovu standardnu stranicu za PS Plus mi je full cijena.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/ps-plus/#subscriptions

 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Probaj preko aplikacije
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozda nisi logiran pa ti zato ni ne prikazuje popust, provjeri.
Tek kad se logiras ti se prikaze popust.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

popust vam bude sljedeći dan,nakon isteka pretplate, traje 24 sata... bar je meni tako bilo, a i ostalim koliko sam iščitao iz prijašnjih stranica

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2024 9:49 (Crocopzmaj12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dal u odnosu na Extra, Premium nudi više AAA igara ili samo klasike, triale i cloud igranje?

UPDATE: vidim da ne nudi, samo ovo troje kaj sam nabrojal.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2024 9:38 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dragons Dogma 2 na ps5 samo u 30fpsa?

Ako je to tako onda je to stvarno sramota. 30fpsa je prošlost. Ne mislim više ništa igrat u 30fpsa.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
30
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bome ni ja. Ne znam koji to novi naslov bi me natjerao natrag na 30fps.

Vjerojatno bude neki patch s vremenom, ali zasad je ovo ogroman minus.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni US store daje popust samo uz prelazak na veći tier

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bome ni ja. Ne znam koji to novi naslov bi me natjerao natrag na 30fps.

Vjerojatno bude neki patch s vremenom, ali zasad je ovo ogroman minus.

 jebo ih "4k" 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Dragons Dogma 2 na ps5 samo u 30fpsa?

Ako je to tako onda je to stvarno sramota. 30fpsa je prošlost. Ne mislim više ništa igrat u 30fpsa.

 

Vjerojatno zato jer ga rade na RE Engineu, koji po meni nije za open world, što se vidi iz priloženog.

 

Ni prvi nastavak nije imao sjajan engine i to me odbilo od igranja, iako je realno igra koja bi mi se trebala sviđati po mnogočemu. Probao sam i odustao. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Help!

Prijatelj je kupio PS5 od nekog lika, ovaj mu je rekao da ima 4 igre na njemu, dao mu je i svoj acc. Međutim, 3 se ne mogu pokrenuti 

1. FC 24  da se pokrenuti i s njom sve štima. (Usput, dali je to nasljednik FIFA serijala ili je to nešto sasvim drugo?)
2. CoD nez točno koji nastavak, nešto ne štima, neće da se pokrene, izbacuje ovu poruku https://ibb.co/MV9wbsm. Dakle, di se i kako deinstalira igra?
3. CoD MW, ima oznaku ispod ps4 i neda se pokrenuti. (pretpostavljam da je lik koristio acc i na ps4 prije, pa ga prenio na ps5 pa je u libraryju ostala i ta igra od prije.)
5. GTA V... Ono što me najviše zbunjuje, ona se nalazi u my games, međutim, kad dođeš do story mode piše "Press X to buy story mode". Za GTA Online uđeš unutra nešto odabireš karijeru, moraš uzeti neka sranja u vrijednosti između 3 i 4 mil $ i onda kad sve to odabereš opet piše nešto purchase... Znači ni to ne možeš igrati.


Kad odem pod Downloads/copies u izborniku, izbaci ovo https://ibb.co/SXtRxVX... Kakvih 19 itema na CoD, ne kužim šta je tu skidano :stoopid:

Klikneš tipa na GTA V, pokazuje ovo https://ibb.co/cNPD9J9, zašto su tri verzije tu, ništa mi nije jasno...

Vamonos carajo hijos te putas!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 10:37 (imba_kewl).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

neka proba napraviti restory licence, meni to svako malo bude da mi se zakljucaju igre, jer sheram acc s bratom

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel ima ikakav način da kupim igricu koja košta 21 euro, a da iskoristim 7 eura kojih već imam i da dodam samo 14-15 eura? ili baš moram uzeti bon preko keks paya koji je 20 eura? Jel se može sada kupovati sa kreditnom karticom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice