Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

jel igraš opet Eldena?

 

Uh, ovaj put sam se navukao jako. Igram već danima kolko god mogu, sad sam na jedno 80h igre, lvl 107 i nisam još brijem ni na pola.

Kupio sam na akciji na PCu, pa sad igram kao mage, lakše mi je tak izdaleka tamanit ekipu :-)

Al stvarno je dobra igretina, ogromna i razrađena.

 

Jedino što me smeta je što su questovi loše napravljeni i što za nijedan item u principu nemaš pojma što ti daje jer ništ nije specificirano, pa moram non stop čitati raznorazne wikije i pratiti kartu. Uopće ne znam otkud ekipa sazna te informacije.

 

Na kraju ispada kao i svaka open world igra samo pošto nema kartu sa upitnicima i oznakama nemaš feeling da moraš sve počistiti jer ni ne znaš čega sve ima.

A pošto ja gledam mapgenie kartu, onda mi je kao da imam milijon upitnika na ingame karti kao u Witcheru 3 :-) 

 

Ako ti igra ikada postane preteška, samo respec na bleed build + mimic tear. I onda samo faceroll po kontroleru.

 

Malo trivijaliziram ali nije niti daleko od istine. Blood Uchigatana+Rivers of Blood+Blood Slash+Seppuku+Mimic Tear = smrt za sve što stoji ispred tebe.

 

Jedino što se RoB nađe relativno kasno ali postoje alternative koje idu daleko ranije a efekt je jako dobar.

 Istina je. Mimic je u stanju sam bosseve sredit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 17:58 (Santana).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

znam da je nedgje vec bilo u ovoj temi, ali ako može freški update.

 

Koji monitor 27 ili 32 max bi preporučili uz PS5? Ne bi sad davao velike novce, tako da me high-end ne zanima. 

 

Najviše se igra FIFA :-)

 

Hvala. 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...
Gogy7 kaže...
Ovo ce biti žešći fail

 Sta od square enixa nije fail ? 

 meni su njihove igre dobre

 

ceka se novi FF i DQ :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabranjeniples kaže...

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

Ista fora kao i ovdje,online ih nema a dodjes u trgovinu hrpe...kao da su sad poceli namjerno blokirat online prodaju....sto me veseli posto su se preko 2 godine konzole prodavale samo online a trgovine su se sikanirale 🥂

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ovo ce biti žešći fail

 I vi pušite tu foru, igra je veća i duža od Horizona. Ako će biti fail bit će iz drugih razloga.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobio sam 12 mjeseci ea playa, vi koji nemate ps plus mozda dobijete ps plus. Sony šalje mailove vezano uz euro.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Opa super, jesi im ti pisao na mail ili su ti sami poslali

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sami su poslali, kao zbog prelaska na eura ne mozete placati pretplate pa vam poklanjamo 12 mjeseci ea play.
Sve mi se cini da ce se oduziti prelazak.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LOL i ja dobio 12 mjeseci besplatno Fortnite crew. Klinci ce se oduseviti jer sam im vec rekao da to otkazujem.

Ali slazem se, mirisi na to da ce PS Store kao i sve kupnje biti jako dugo u banani. Fakat mi nije jasno, zna se godinu dana i vise za prelazak a oni ko da je jucer pukla vijest. Srecom da sve sto klinci igraju ima cross progression tako da na xboxu mogu kupovati skinove i sl. pa im se pojave i na plejki.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sami su poslali, kao zbog prelaska na eura ne mozete placati pretplate pa vam poklanjamo 12 mjeseci ea play.
Sve mi se cini da ce se oduziti prelazak.

Nije da se nisu imali vremena pripremiti, ali mislim da će ovo prije biti pokazatelj koliko smo "bitni" kao tržište. Aliexpress isto i dalje vrti cijene u HRK. 

 

Kako god, opet pohvala za Sony, znaju zas*ati, ali znaju i biti pošteni i iskupiti se.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav,zanima me dal je netkom stalo do dobrog zvuka na psu?
Dakle dal tko koristi nekakav soundbar?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabranjeniples kaže...

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

 Nema ih u SD ali ih imaš svugdje drugdje po cijenama koje i dalje su visoke.

U Hgspotu ih ima i digital i BR verzijama, od 796 eura na više , a ovisno koji bundle gledaš i koju verziju (digital ili BR) neke su raspoložive u dučanu neke sa veleprodaje.

 

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
zabranjeniples kaže...

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

 Nema ih u SD ali ih imaš svugdje drugdje po cijenama koje i dalje su visoke.

U Hgspotu ih ima i digital i BR verzijama, od 796 eura na više , a ovisno koji bundle gledaš i koju verziju (digital ili BR) neke su raspoložive u dučanu neke sa veleprodaje.

 

 

800eu...oni nisu normalni....

To se onda isplati kupit u De za onih 619eu sa igrom,ako vam netko ide u De pa ponese nazad.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...

 Nema ih u SD ali ih imaš svugdje drugdje po cijenama koje i dalje su visoke.

U Hgspotu ih ima i digital i BR verzijama, od 796 eura na više , a ovisno koji bundle gledaš i koju verziju (digital ili BR) neke su raspoložive u dučanu neke sa veleprodaje.

 

 

 Čudno, jer su mi jučer iz SD odgovorili da ih nema na web shopu, ali da posjetim dućan, jer ih tamo ima.

Ali nisu odgovorili ni kakve su cijene ni kakav je bundle u pitanju ni ništa sl.

 

Ugl., to kakve su cijene drugdje, ne pada mi na pamet toliko platit.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...
Pozdrav,zanima me dal je netkom stalo do dobrog zvuka na psu?
Dakle dal tko koristi nekakav soundbar?

 

Jel hoćeš dobar zvuk ili soundbar? Nemreš imat oboje :-)

 

Ja koristim receiver i 5.0 surround zvučnike. Super radi u igrama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Crotiger kaže...
zabranjeniples kaže...

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

 Nema ih u SD ali ih imaš svugdje drugdje po cijenama koje i dalje su visoke.

U Hgspotu ih ima i digital i BR verzijama, od 796 eura na više , a ovisno koji bundle gledaš i koju verziju (digital ili BR) neke su raspoložive u dučanu neke sa veleprodaje.

 

 

800eu...oni nisu normalni....

To se onda isplati kupit u De za onih 619eu sa igrom,ako vam netko ide u De pa ponese nazad.

 Troškovi puta do tebe i nazad su jeftiniji da se ode gore kupiti , em još možeš obaviti šoping odjeće/obuće.

Ja sam samo kolegi pokazao da ih ima svugdje dostupnih i u dučanu ali da su cijene, bezobrazne.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne može si svatko priuštit 5.1 sustav. Oni su preko 700e dok se soundbar može nači za 400 eura. Svakako preporučam bilo koji oblik nadogradnje, vidi se velika razlika. Ja bez slušalica ne mogu igrati, igram samo cod pa da čujem kada mi se netko prikrada.

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...
Pozdrav,zanima me dal je netkom stalo do dobrog zvuka na psu?
Dakle dal tko koristi nekakav soundbar?

 Obavezno, Yamaha 5.1 receiver i zvučnici + slušalice, ovisno što se igra pa prebacim ili jedno ili drugo

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
zee_15 kaže...
Pozdrav,zanima me dal je netkom stalo do dobrog zvuka na psu?
Dakle dal tko koristi nekakav soundbar?

 

Jel hoćeš dobar zvuk ili soundbar? Nemreš imat oboje :-)

 

Ja koristim receiver i 5.0 surround zvučnike. Super radi u igrama.

 Bitanga

Kako si spojio s obzirom da PS5 nema optički izlaz. 

Ja nemam na reciveru HDMI ulaz možda si tako priključio sa dobiješ 5.1?

Sony STR-DE697

P.S. pun je prašine uopće ga ne koristim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2023 11:24 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga

Kako si spojio s obzirom da PS5 nema optički izlaz. 

Ja nemam na reciveru HDMI ulaz možda si tako priključio sa dobiješ 5.1?

Sony STR-DE697

P.S. pun je prašine uopće ga ne koristim.

 

A nedavno sam upgradeao 15 godina stari Pioneer receiver i uzeo moderni Denon koji podržava sve najnovije stvari bitne za gaming (makar ne spajam PS5 u njega nego direktno u TV), pa sam TV spojio sa eARCom na receiver.

Prije sam isto imao spojen TV sa optikom na stari receiver, ali da, danas je HDMI ARC/eARC kako se povezuje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ne može si svatko priuštit 5.1 sustav. Oni su preko 700e dok se soundbar može nači za 400 eura. Svakako preporučam bilo koji oblik nadogradnje, vidi se velika razlika. Ja bez slušalica ne mogu igrati, igram samo cod pa da čujem kada mi se netko prikrada.

 

 

Da, malo si i rekao 700€ ako hoćeš kvalitetne zvučnike. 

Ali da, i ja najviše volim igrati sa slušalicama, puno bolje se sve čuje, a nikog ne ometaš od ukućana i ne mora slušati urlike iz igre :-D

Zavidim onima koji imaju PS5 u svojoj sobi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Reciver + zvucnici ne vjerujem da mozes proc ispod cca 1000€ ako ces neki dobar sistem!
Ne daje mi se bas tolike pare :)

Nesto tipa Sony HT-G700,Sonos Beam Gen2,jbl bar 5.1
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2023 12:08 (zee_15).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja imam Sony HT-G700 spojen uz telku za filmove i igranje i zadovoljan sam. Ali ne igram pucacine vise tako da neznam za korake, a ove sta igram online koristim slusalice radi mikrofona, jer mic na gamepadu je koma i nitko ne zeli slusat jeku kada netko igra s zvucnicima s tva i losim micom(znam jer imam jednog prijatelja koji tako igra i zvuci koma)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

U SD imate 2x disc bundle (GoW Ragnarok, Destruction AllStars i Uncharted Legacy of Thieves ili Death Stranding Director's Cut) po cijeni od 799 eura i 1x Digital edition (GoW Ragnarok i PS5 Media Remote) po cijeni od 649 eura.

Osobno mi nije primamljivo i za sada još uvijek odgađam kupovinu.

Imam se na čemu igrat, nije mi priša.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dajte me podsjetite, ako kupim konzolu negdje van RH, recimo Amazon mogu li reklamirati li konzolu i Dualsense u Sancta Domenici u slučaju problema?

Kao da mi negdje zvoni da se moglo/može.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 10:36 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Evo koga zanima nesto u vezi forspoken, lik dobio ranije igru i odgovara na sva pitanja osim story spoilera.

 Pitaj ga dal je smeće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice