Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Planira li tko ugrabiti vr2? Koliko vidim preko sante domenice je najeftiniji preorder. Ne znam koliko je realno sansa da ce u nekoj blizoj buducnosti cijena biti niza, vjerojatno ne bas izgledna. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li netko zna? Imam Mass Effect instaliran preko EAPlaya i sad mi neda da ga dodam u monthly games preko ps+ essentiala.  Moje pitanje je da li ću ga imati u libraryu kad otkazem ea play? Ako ne kako to riješiti?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Sony PlayStation 5

 

evo konačno sam okačio PS5 na zid, naručio taj wall mount sa aliexpressa i moram priznati da je skroz dobar, jedino sam tiplove i šarafe uzeo posebno, jer su mi se ovi koji su došli u paketu činili dosta kratki.

 

Taj wall mount je jako zgodna stvar, uštediš na prostoru, makneš konzolu od djece i kućnih ljubimaca, skroz dobra stvar.

 

Na kraju sam se odlučio sakriti konzolu kompletno iza TV-a (žena je lobirala za tu odluku), jer imam dosta dobar taj držač za sam TV, baš ga mogu pomicati svakako. Sad me jedino malo brine hoće li biti prevruće, ali mislim da neće, a ako ipak bude mogu dok igram samo TV više odmaknuti od konzole.

 

Na fotkama se vidi kako je to ispalo, kako izgleda iza TV-a i kako izgleda od naprijed. Nažalost trenutno nemam nikakvih vezica za kablove, ali sam i tih par naručio sa aliexpressa pa kad mi stignu ću malo srediti i te sve kablove, oni dosta narušavaju dojam.

Moj PC  
15 1 hvala 3
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

evo konačno sam okačio PS5 na zid, naručio taj wall mount sa aliexpressa i moram priznati da je skroz dobar, jedino sam tiplove i šarafe uzeo posebno, jer su mi se ovi koji su došli u paketu činili dosta kratki.

 

Taj wall mount je jako zgodna stvar, uštediš na prostoru, makneš konzolu od djece i kućnih ljubimaca, skroz dobra stvar.

 

Na kraju sam se odlučio sakriti konzolu kompletno iza TV-a (žena je lobirala za tu odluku), jer imam dosta dobar taj držač za sam TV, baš ga mogu pomicati svakako. Sad me jedino malo brine hoće li biti prevruće, ali mislim da neće, a ako ipak bude mogu dok igram samo TV više odmaknuti od konzole.

 

Na fotkama se vidi kako je to ispalo, kako izgleda iza TV-a i kako izgleda od naprijed. Nažalost trenutno nemam nikakvih vezica za kablove, ali sam i tih par naručio sa aliexpressa pa kad mi stignu ću malo srediti i te sve kablove, oni dosta narušavaju dojam.

 Lijepo to zgleda, svaka čast. Znaš da su babe pune ideja i u 90% vremena to ne završi dobro...😎🙈😂... zašto ne staviš barem neku naponsku letvu da zaštitiš plejku i telku od kratkih spojeva ili naglih spikeova struje, udara groma i ostalo, vidiš i sam da piceki iz sancte ne daju produljeno jamstvo za plejke... mislim da bu mu fino toplo iza telke. 😉

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
BOGDO kaže...
Cansee kaže...

 

evo konačno sam okačio PS5 na zid, naručio taj wall mount sa aliexpressa i moram priznati da je skroz dobar, jedino sam tiplove i šarafe uzeo posebno, jer su mi se ovi koji su došli u paketu činili dosta kratki.

 

Taj wall mount je jako zgodna stvar, uštediš na prostoru, makneš konzolu od djece i kućnih ljubimaca, skroz dobra stvar.

 

Na kraju sam se odlučio sakriti konzolu kompletno iza TV-a (žena je lobirala za tu odluku), jer imam dosta dobar taj držač za sam TV, baš ga mogu pomicati svakako. Sad me jedino malo brine hoće li biti prevruće, ali mislim da neće, a ako ipak bude mogu dok igram samo TV više odmaknuti od konzole.

 

Na fotkama se vidi kako je to ispalo, kako izgleda iza TV-a i kako izgleda od naprijed. Nažalost trenutno nemam nikakvih vezica za kablove, ali sam i tih par naručio sa aliexpressa pa kad mi stignu ću malo srediti i te sve kablove, oni dosta narušavaju dojam.

 Lijepo to zgleda, svaka čast. Znaš da su babe pune ideja i u 90% vremena to ne završi dobro...😎🙈😂... zašto ne staviš barem neku naponsku letvu da zaštitiš plejku i telku od kratkih spojeva ili naglih spikeova struje, udara groma i ostalo, vidiš i sam da piceki iz sancte ne daju produljeno jamstvo za plejke... mislim da bu mu fino toplo iza telke. 😉

 

imam prenaponsku zaštitu za PC, ali nisam još stavio kod TVa i konzole jer zapravo nemam ideju kak da to stavim a da bude uredno, da čvrsto stoji i da ne visi da djeca mogu dokačit. Ali smislit ću nešto sada kad budem malo te kablove sredio. Inače kad god je nevrijeme ja se držim dobrog starog iskopčavanja kablova iz utičnica. Čak kad je ozbiljno nevrijeme gasim i PC koji je uvijek na prenaponskoj i isključujem sve iz struje

 

edit: a što se tiče topline, sinoć sam igrao plejku i nisam primjetio niti povećanje buke niti višu temperaturu, a više puta sam se ustajao i provjeravao, a u slučaju da bude samo mogu odmaknuti malo TV više dok igram, nosač za TV je takav da ga mogu odmaknuti pola metra od konzole

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 8:25 (Cansee).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Baš sam gledala ta rješenja za zidnu montažu, na amazonu doduše, sad ću skicnut i aliexpress. Sakrit iza tv ne možemo jer nemamo takav teleskopski nosač, mora ići desno od tv-a. Promijenila sam par ideja, ali najvjerojatnije će ići obična polica i na nju sve.... moramo dobro posložiti sve te kabele.  Sad mi je posebno drago šta sam naručila charging station, bar neće visit ti kabeli dok se joystici pune. Ne znam kakve će bit ove slušalice za 250 kn, ali kad sam ih vidila morala sam jer su bijelo-crne🤣

 

Jao sinoć sa starijim gledamo tv i uleti a1 reklama za ps5. "Evo mama tata petica za 1600 kuna!!!" Ja brže bolje "je, i plus još 150 svaki misec... nije to baš neki deal" 🤣🤣

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

evo konačno sam okačio PS5 na zid, naručio taj wall mount sa aliexpressa i moram priznati da je skroz dobar, jedino sam tiplove i šarafe uzeo posebno, jer su mi se ovi koji su došli u paketu činili dosta kratki.

 

Taj wall mount je jako zgodna stvar, uštediš na prostoru, makneš konzolu od djece i kućnih ljubimaca, skroz dobra stvar.

 

Na kraju sam se odlučio sakriti konzolu kompletno iza TV-a (žena je lobirala za tu odluku), jer imam dosta dobar taj držač za sam TV, baš ga mogu pomicati svakako. Sad me jedino malo brine hoće li biti prevruće, ali mislim da neće, a ako ipak bude mogu dok igram samo TV više odmaknuti od konzole.

 

Na fotkama se vidi kako je to ispalo, kako izgleda iza TV-a i kako izgleda od naprijed. Nažalost trenutno nemam nikakvih vezica za kablove, ali sam i tih par naručio sa aliexpressa pa kad mi stignu ću malo srediti i te sve kablove, oni dosta narušavaju dojam.

 

Bit će ok, sve dok djeca ne budu sama stavljala BR diskove unutra, onda će biti zmazan zid i zguljenih diskova :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozz,jeli ovo normalan zvuk ventilatora pod opterecenjem?Citam da konzole sa nidec ventilatorima znaju uzrokovat ovakav zvuk.Konzola je nova,CF-1216A.
https://youtube.com/shorts/pH40mo5q21M?feature=share
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko ovako traje dok sancta servisira dualsense?
Idemo prema 4.tjednu pa da ne galamim bezveze
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Koliko ovako traje dok sancta servisira dualsense?
Idemo prema 4.tjednu pa da ne galamim bezveze

 Manje više su mijenjali u dan-dva u jamstvu. Na tvom mjestu bih ih kontaktirao i provjerio gdje je zapelo.

6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gogica kaže...
Pozz,jeli ovo normalan zvuk ventilatora pod opterecenjem?Citam da konzole sa nidec ventilatorima znaju uzrokovat ovakav zvuk.Konzola je nova,CF-1216A.
https://youtube.com/shorts/pH40mo5q21M?feature=share

 

Teško mi procijeniti po ovom videu koliko je to glasno ali čini mi se da nije.

Ovako neposredno uz uređaj snimljeno a nema puno drugih zvukova iz okoline za referencu ali od ovog sa strane što se nešto pomaklo rekao bih da je tiha i sasvim ok.

Pitanje je slijedeće, kad se na normalnoj udaljenosti sjedne dok ona radi čuješ li je i smeta li to?

Ako je ne čuješ kad sjedneš igrati pred tv/monitor ne vidim problem. Normalno je da se nešto čuje kad se jako približiš uređaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 13:11 (Maat).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa malo se cuje,sjedim jedno 40 cm od nje jer je spojena na monitor.Kad je u idle-u ne cuje se nista,jedino pod opterecenjem.Ovako je kad malo udaljim kameru.
https://youtube.com/shorts/xWm9VSF0A1c?feature=share
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gogica kaže...
Pa malo se cuje,sjedim jedno 40 cm od nje jer je spojena na monitor.Kad je u idle-u ne cuje se nista,jedino pod opterecenjem.Ovako je kad malo udaljim kameru.
https://youtube.com/shorts/xWm9VSF0A1c?feature=share

 Drug, pustio video na zvucnike i skoro nikako ne cujem, ovo je normalan zvuk ventilatora koji se vrti, nemas cak ni coil whine.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam kako možeš živjeti uz tu buku...

Šalim se, morao sam provjeravati da li mi je upaljen zvučnik jer nisam ništa čuo, sve je to ok, probaj upaliti neku igru pa vidi jel se čuje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Callisto Protocol crashao tako jako da se konzola ugasila. 🥺
Konzola nije bila ni mlaka, tako da nema govora o pregrijavanju.
Igram ja kad ono crn pa zelen ekran i konzola se ugasi. Dosad mi se triput crashala igra, uvijek u chapteru 4.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Callisto Protocol crashao tako jako da se konzola ugasila. 🥺
Konzola nije bila ni mlaka, tako da nema govora o pregrijavanju.
Igram ja kad ono crn pa zelen ekran i konzola se ugasi. Dosad mi se triput crashala igra, uvijek u chapteru 4.

Kakva bi tek igra bila da nije uskocio taj Sonyev tim od 150 ljudi da to "dovrse"....

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

pozz ekipa moze pomoc..kupia sam ps5 i zelim se ulogirat sa starim acc medjutim trazi mi 2 step verification code ali problem je u tome sta sam minja broj mobitela i salje mi sifru na stari broj koji vise nije aktivan...gledam rjesenja po netu nigdi nemogu nac sta napravit zna li ko...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kalidor kaže...

pozz ekipa moze pomoc..kupia sam ps5 i zelim se ulogirat sa starim acc medjutim trazi mi 2 step verification code ali problem je u tome sta sam minja broj mobitela i salje mi sifru na stari broj koji vise nije aktivan...gledam rjesenja po netu nigdi nemogu nac sta napravit zna li ko...

 

Javi se supportu. Pa ćeš njima vjerojatno morati nekako dokazati da si vlasnik i da ti skinu 2step verification.

Tome i služi 2step verification :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kalidor kaže...

pozz ekipa moze pomoc..kupia sam ps5 i zelim se ulogirat sa starim acc medjutim trazi mi 2 step verification code ali problem je u tome sta sam minja broj mobitela i salje mi sifru na stari broj koji vise nije aktivan...gledam rjesenja po netu nigdi nemogu nac sta napravit zna li ko...

 Ako si ikada plačao karticom PS plus odmah će ti dati promjenu security podataka.

Ja sam popušio mail i zvao njih, imaju radno vrijeme tipa 9-16 h ,provjeri,, nije mi baba dala da puno laprdam samo me pitala za ime na kartici i 4 broja prva i to je bilo to.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Streamam The Game Awards, tko ne misli spavati nek se pridruži 🤗
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moram danas detaljnije pogledati Game Awards, ali vidio sam već na netu najave za Armored Core 6, Remnant 2 i Death Stranding 2 i već s tim sam super zadovoljan.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa treba mi informacija?! do prije par dana rodjak mi dao svoj account odnosno ukljucio sharing da igram fifu... sad mi ukino sharing ostala mi instalirana fifa sa njegovog accounta na mom accountu ako ja sad kupim preko psn stora hocu li morati izbrisati prvo njegovu koja je ostala na mom accountu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Streamam The Game Awards, tko ne misli spavati nek se pridruži 🤗

 Gledam snimku paralelno dok radim. DS2 i DLC za Horizon su jedine dvije stvari koje me trenutno u životu zanimaju. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja nisam ni znao da je jucer bio Game Awards....prvi koji sam propustio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima tko problem sa cod moderne warfare igranjem campaign? Kupio igru sad na popustu da odigram campaign i ne želi mi pokrenuti kampanju, piše mi installation suspended

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
DangerousB kaže...

Ekipa treba mi informacija?! do prije par dana rodjak mi dao svoj account odnosno ukljucio sharing da igram fifu... sad mi ukino sharing ostala mi instalirana fifa sa njegovog accounta na mom accountu ako ja sad kupim preko psn stora hocu li morati izbrisati prvo njegovu koja je ostala na mom accountu?

 Nećeš morati izbrisati, samo će ti se ponovo otključati za igranje. Dok ne kupiš, na igri će bit lokot i nećeš je moći igrati.

6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Ima tko problem sa cod moderne warfare igranjem campaign? Kupio igru sad na popustu da odigram campaign i ne želi mi pokrenuti kampanju, piše mi installation suspended

 Odaberi igru, stisni tipku za opcije na kontroleru, u podizborniku odaberi 'manage game content' i zakači sve pakete koji nisu instalirani, npr. kampanja, multiplayer itd...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2022 13:38 (Maat).
17 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi dali se isplati uzimat 2 godine osiguranja za konzolu na amazon.de.

Dostupno je samo kad stavim njemačku adresu, ima tho iskustva sa time?

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Nikako se ne isplati.

A sad, stvar je sreće, kao i svako osiguranje. Ak ti rikne dobreo dođe, a vjerojatnost da će riknut je nikakva.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2022 19:25 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice