Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.666
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Zar je opet takva nestašica konzola? PS5 mi mijenjaju u jamstvu u SD, čekam več tri tjedna, kažu da nemaju info kada če dobiti konzole za zamjenu.

Nije opet nego je to konstanta od izlaska konzole.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim zakasnio sam na LGBT i woke raspravu haha. Za sve je kriv Sony i manjak konzola, a ruku na srce nije da je izbor next gen igara nešto velik. Činjenica je da su se stvari malo otele kontroli, dobar primjer je netflixova serija The Sandman. Tu su ga baš prećerali. :D

 

Što se tiče konzola, čuo sam da u Zeldi (Osijek) ima par primjeraka u Horizon bundle-u. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pazi, jesam ja sva sve, i kontra svega, no, sto se sandmana tice, likovi jesu tako napravljeni.

Znaci, po originalu, po stripu. I dok mozda iza stvaranja takvih likova i je neka propaganda s kraja 80-tih, logicno je objasnjeno zasto su likovi takvi kakvi jesu. Dali je netflix to pogurao malo u duhu s ovim woke vremenima, sigurno da je. No likovi su u osnovi vjerni originalu kako su zamisljeni. Mozes ih voliti, ne moras, ili samo tolerirati, no....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma sve pet, meni je serija izvrsna i nisam ranije imao doticaja sa tim svijetom, tako da ne znam kakvi su likovi u stripu. Samo mi je bilo smiješno da je gotovo u svakoj sceni par gejeva. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa ok kazem, mozda netflix i je pojacao neke stvari, no u osnovi, likovi su i zamisljeni kao neki nebinarni, ni musko ni zensko, u osnovi aseksualni.

Naibolji primjeri su Dream i Lucifer.....

Da ne bude ot....

Sjeca se netko igre, najavljivana je dosta bombasticno, a ne mogu se sjetiti naziva, neki divlji zapad, cudovista, nesto?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 16:43 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislis na Evil West? Odgođeno za Studeni 22.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
E da, sjecam se da sam pomislio da to moze biti zabavna igra....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ps5 dostupan na Amazon.de

Bundle sa Horizon je 610eu

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imas kakav link?

Ovaj sta vidim je lista cekanja s horizon od 610eura

 

na listi vec neko vrijeme jos nema dojave

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 22:37 (Gemmy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

Imas kakav link?

Ovaj sta vidim je lista cekanja s horizon od 610eura

 

na listi vec neko vrijeme jos nema dojave

To je to,pise sa pozivom.

Pretpostavio sam da im je to metoda borbe sa skalperima.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Jamstvo je obično 12mj. na PS5 i opremu, ali opet sve ovisi gdje si ga kupio, ima trgovina koje nude i 24mj.

 

Ovo ti slobodno može proći i pod materijalni nedostatak, a za to si pokriven 24mj. i s obzirom da je to problem s kojim su upoznati trgovci i proizvođač vjerujem da ti neće praviti nikakve probleme kod reklamacije. Ukoliko ti kažu da ti je jamstvo isteklo pozovi se na materijalni nedostatak, jer to i je.

 

E sad nevezano za jamstvo, tvoj opis problema djeluje kao da ti nešto ometa wifi (bluetooth) signal, je li imaš u blizini nekakve uređaje koji bi ga mogli ometati? Mislim da PS5 koristi 2.4GHz kao i što koristi većina WiFi routera pa je moguće da i tu ima nekakve interferencije. Probaj se približiti plejki sa gamepadom pa vidi ima li razlike ili ugasi sve WiFi uređaje, bežične i druge koje mogu ometati signal (mikrovalna...). Bolje je provjeriti da ne šalješ gamepad na reklamaciju bez potrebe.

Napravio sam dvije stvari, pritisnuo tipku za reset sa stražnje strane kontrolera i maknuo nintendo switch dalje od playstationa.

Vrlo vjerojatno je switch bio krivac jer se sjećam da su problemi počeli otprilike kad sam ga stavio blizu ps5.

Pretpostavljam da je, iako u sleepu, radio neki sync preko wi-fija ili je slušao za bluetooth signal switch kontrolera i to je ometalo vezu s ps5 kontrolerima.

 

hvala ti!

Guns dont kill people... lasers do
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne radi se tu o zamaranju, vec o tom da to jednostavno bacaju pred nas:
Ženske Prerade Ghostbustera, oceanovih 11, She Hulk.
Zatim mjenjanje rase: Lotr, mala sirena
Da ne nabrajam dalje.
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta. Upoznao sam hrpu ljudi razlicitih rasa, sekualnosti i vjera.
Smeta me to mjenjanje kulture jer se uvijek postavlja pitanje zasto i dali je to potrebno. Ako znamo da su vilenjaci blijede koze, patuljci riđe kose itd zasto to mjenjati. Zasto bi thor recimo bio Indijac? I indija ima svoju mitologiju, zasto ne napraviti nesto vezano uz tu kulturu. Poceli su ubacivati te gluposti u filmove a onda i u igre pocevsi s last of us 2. A to je tek početak.

 Ajde jos razumijem ostalo donekle, al da vas muci to sto je mala sirena crna, to mi je stvarno za puknuti od smijeha. Rijec je o fucking sireni, ko da je Bogom dano da sirena kao potpuno izmisljeno bice mora biti bijela 

 

Nitko se recimo ne buni kad je Isus Krist u prakticki svakom filmu prikazan kao bijelac. A rekao bi covjek da bi nas to najvise trebalo dirati posto smo "najkatolickiji" narod.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
@Gemmy pa imaš PS5 sa horizonom u linksu. Ja sam ga kupio uredno prije tjedan dana, 2 dana dostava u poslovnicu i samo ga pokupio. Još sam dao 250Kn za +2 godine jamstva.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Piše mi 284kn nadoplata za preostalih 355 dana za extra. Znači sve igre sa popisa mogu slobodno igrati za vrijeme trajanja extra pretplate. Što se događa sa preuzetim i/ili instaliranim igrama kad mi pretplata istekne pa uzmem samo essential? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne mozes ih igrati
11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tebe je lako impresionirati
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa ako ima tko kupon od sancte  za popust a da mu ne treba, bio bih vrlo zahvalan.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

E ljudovi , kak se zove igra nesto na foru kao elden, samo sto lik ima stap, negdje sam gledao video al sam zaboravio kak se zove (nezz dal je izasla jos, al grafika je predobra kao i gameplay)

 

Sorry na off topicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

E ljudovi , kak se zove igra nesto na foru kao elden, samo sto lik ima stap, negdje sam gledao video al sam zaboravio kak se zove (nezz dal je izasla jos, al grafika je predobra kao i gameplay)

 

Sorry na off topicu

Nije izasla jos ako na ovu mislis

 

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

E to je ta hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jos igara sa 120hz VRR patchom ❤️❤️❤️

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Vidim zakasnio sam na LGBT i woke raspravu haha. Za sve je kriv Sony i manjak konzola, a ruku na srce nije da je izbor next gen igara nešto velik. Činjenica je da su se stvari malo otele kontroli, dobar primjer je netflixova serija The Sandman. Tu su ga baš prećerali. :D

Sad pročitaj strip koji serija vjerno prati, pa onda komentiraj je li pretjerao Netflix ili Neil Gaiman još tamo daleke 1989. 

Isto je i sa She Hulk, već 42 godine taj lik postoji, ali sad se odjednom pripisuje nekakvim Wokerima. Kolege (ne mislim na tebe, nego općenito) bi se trebale prvo malo informirati i educirati, nije život startao njihovim rođenjem tamo negdje dvijetisućite.

 

Ima dobrih primjera gdje se gura ta nekakva "propaganda", ali ovo su loši primjeri.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
unchosen one kaže...
mzopg kaže...

Jamstvo je obično 12mj. na PS5 i opremu, ali opet sve ovisi gdje si ga kupio, ima trgovina koje nude i 24mj.

 

Ovo ti slobodno može proći i pod materijalni nedostatak, a za to si pokriven 24mj. i s obzirom da je to problem s kojim su upoznati trgovci i proizvođač vjerujem da ti neće praviti nikakve probleme kod reklamacije. Ukoliko ti kažu da ti je jamstvo isteklo pozovi se na materijalni nedostatak, jer to i je.

 

E sad nevezano za jamstvo, tvoj opis problema djeluje kao da ti nešto ometa wifi (bluetooth) signal, je li imaš u blizini nekakve uređaje koji bi ga mogli ometati? Mislim da PS5 koristi 2.4GHz kao i što koristi većina WiFi routera pa je moguće da i tu ima nekakve interferencije. Probaj se približiti plejki sa gamepadom pa vidi ima li razlike ili ugasi sve WiFi uređaje, bežične i druge koje mogu ometati signal (mikrovalna...). Bolje je provjeriti da ne šalješ gamepad na reklamaciju bez potrebe.

Napravio sam dvije stvari, pritisnuo tipku za reset sa stražnje strane kontrolera i maknuo nintendo switch dalje od playstationa.

Vrlo vjerojatno je switch bio krivac jer se sjećam da su problemi počeli otprilike kad sam ga stavio blizu ps5.

Pretpostavljam da je, iako u sleepu, radio neki sync preko wi-fija ili je slušao za bluetooth signal switch kontrolera i to je ometalo vezu s ps5 kontrolerima.

 

hvala ti!

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fifa 23 10 satni trial je dostupan uz EA Play koji trenutno kosta 8kn.
Tko zeli nek proba
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 12:36 (lars82).
 
5 0 hvala 8
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala na kodu! Ja naručio s navedenim kodom igru Gow Ragnarok, izađe 479 kn.

Iskreno nisam imao u planu ju kupiti po izlasku, ali s obzirom da je manje od 500 kn uzeo sam, jer čekati mjesec dana da bi ju kupio za 400 kn dok netko pređe mi se neda 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 13:47 (lobotomac90).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...

 hvala

 

uzeo si novi gamepad!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...

 ovih 20% se odnosi na igre ili?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZeNGe_CRO-mt kaže...
lars82 kaže...

 ovih 20% se odnosi na igre ili?

 

"U razdoblju od 23.09. do 06.10. svim korisnicima Moj Telekom aplikacije darujemo popust do čak 25% na sve PlayStation igre i pribor, izdvojene laptope i slušalicu, te računalnu periferiju."

 

https://www.sancta-domenica.hr/promotions/odlicne-pogodnosti-za-korisnike-moj-telekom-aplikacije



Evo, ovako piše na Sancta WEBu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice