Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.310
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako misliš kupovati digitalno igre i zeliš HR prijevod onda moraš da.

 

U slučaju da igraš na disku nije nužno ali opet pazi da su igre za naše tržište i na kutiji je oznaka HR titlovi.

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pokušavam napraviti upgrade Spiderman Miles Morales ps 5 verzije igre na ultimate ali na storeu dobijem poruku content not found, a ne vidim niti jedan drugi način za upgrade osim iz menija igre, a koji očigledno ne radi. Jel netko uspio napraviti upgrade i na koji način?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Pričajte vi sta hoćete al ako će Rockstar izbacivati igre sa toliko razrađenim svijetovima, pričom i posvećenosti detaljima kao u RDR 2 i GTA 5, onda mi nije problem to što ne izbacuju igre svakih 2 godine. U moru Ubisofta, EA i sličnih koji samo štancaju iste proizvode svake godine, jedan Rockstar dobro dođe. Nisu više igre toliko jednostavne kao u doba PS2 pa da mogu izbacivati 3 GTA igre u 4 godine razmaka. Sad igrači od Rockstara traže nešto više jer su oni majstori zanata što se tiče open world igara. A ako želiš kvalitetu, onda moraš i čekati.

 Nitko nije rekao, a bome nitko ni ne očekuje da izbacuju igre svake 2,3 god. 

 

GTA V je star ravno 8 godina, iscijeđen je do maksimuma, 6 nisu niti u jednom segmetnu najavili.

Dakle, dolazimo do jasne računice kako će otprilike između GTA V i 6 (ako je uopce i izbace) proći praktički 10 godina. Tu ne računam mogućnost još koje odgode.

 

Sorry, ali to je meni bolesno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 12:25 (Purger155).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
antimadridista kaže...
Pričajte vi sta hoćete al ako će Rockstar izbacivati igre sa toliko razrađenim svijetovima, pričom i posvećenosti detaljima kao u RDR 2 i GTA 5, onda mi nije problem to što ne izbacuju igre svakih 2 godine. U moru Ubisofta, EA i sličnih koji samo štancaju iste proizvode svake godine, jedan Rockstar dobro dođe. Nisu više igre toliko jednostavne kao u doba PS2 pa da mogu izbacivati 3 GTA igre u 4 godine razmaka. Sad igrači od Rockstara traže nešto više jer su oni majstori zanata što se tiče open world igara. A ako želiš kvalitetu, onda moraš i čekati.

 Nitko nije rekao, a bome nitko ni ne očekuje da izbacuju igre svake 2,3 god. 

 

GTA V je star ravno 8 godina, iscijeđen je do maksimuma, 6 nisu niti u jednom segmetnu najavili.

Dakle, dolazimo do jasne računice kako će otprilike između GTA V i 6 (ako je uopce i izbace) proći praktički 10 godina. Tu ne računam mogućnost još koje odgode.

 

Sorry, ali to je meni bolesno.

 a sada kada izbace do kraja godine GTA Trilogy samo će još dodatno "imati izlika" da produže rad na GTA 6.....

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Pokušavam napraviti upgrade Spiderman Miles Morales ps 5 verzije igre na ultimate ali na storeu dobijem poruku content not found, a ne vidim niti jedan drugi način za upgrade osim iz menija igre, a koji očigledno ne radi. Jel netko uspio napraviti upgrade i na koji način?

 ako imaš fizičku igru onda ni ne može upgrade

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...
Purger155 kaže...
antimadridista kaže...
Pričajte vi sta hoćete al ako će Rockstar izbacivati igre sa toliko razrađenim svijetovima, pričom i posvećenosti detaljima kao u RDR 2 i GTA 5, onda mi nije problem to što ne izbacuju igre svakih 2 godine. U moru Ubisofta, EA i sličnih koji samo štancaju iste proizvode svake godine, jedan Rockstar dobro dođe. Nisu više igre toliko jednostavne kao u doba PS2 pa da mogu izbacivati 3 GTA igre u 4 godine razmaka. Sad igrači od Rockstara traže nešto više jer su oni majstori zanata što se tiče open world igara. A ako želiš kvalitetu, onda moraš i čekati.

 Nitko nije rekao, a bome nitko ni ne očekuje da izbacuju igre svake 2,3 god. 

 

GTA V je star ravno 8 godina, iscijeđen je do maksimuma, 6 nisu niti u jednom segmetnu najavili.

Dakle, dolazimo do jasne računice kako će otprilike između GTA V i 6 (ako je uopce i izbace) proći praktički 10 godina. Tu ne računam mogućnost još koje odgode.

 

Sorry, ali to je meni bolesno.

 a sada kada izbace do kraja godine GTA Trilogy samo će još dodatno "imati izlika" da produže rad na GTA 6.....

 Tako je...reklo bi se u narodu "hiti pesu kost".. :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rockstaru nije cilj izbacivanje novih igara vec zarada. GTA 5 se jos uvijek bolje prodaje od većine novih igara. Ovu trilogiju ce uspješno prodavati sve do izlaska GTA 6.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dejo74 kaže...
lobotomac90 kaže...

Pokušavam napraviti upgrade Spiderman Miles Morales ps 5 verzije igre na ultimate ali na storeu dobijem poruku content not found, a ne vidim niti jedan drugi način za upgrade osim iz menija igre, a koji očigledno ne radi. Jel netko uspio napraviti upgrade i na koji način?

 ako imaš fizičku igru onda ni ne može upgrade

 

Fizička verzija je, onda ga hebat. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosla mi poruka od Media Markta da im uskoro stizu posiljke Ps5 pa je moguce da stizu i u Hr pa provjerite sa lokalnim shopovima ako ste u potrazi za konzolom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

kakva je situacija s SSDom, kakva su vaša iskustva, i dal ste nadogradili memoriju ? što predlažete da kupim, koji su po vama najbolji, jer imam plan na kraju godine uzet tu nadogradnju pa da znam otprilike.

s WDom su mnogi zadovoljn, black normalno, ali me zanima i za ostale ako netko ima, kakva su iskustva. hvala..

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 14:48 (loptimus).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

i još jedno podpitanje, kakva su iskustva s Diablo 2 remasterd, ako netko igra zanimaju me dojmovi. to mi je najbolji dio diabla trilogije.

Diablo 3 sam igro na PCu, sad sam prešo na PS5, pa bi možda uzeo. Diablo 1 sam igro na nintendu, tako da sve sam prešo i najbolji dojam mi je ostavio 2, 4 kažu da će biti dobar jer se kao vraćaju na sistem 2, ali o tom potom.

dok ne vidim, ne vjerujem.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja koristim wd black od 1tb,platio ga jedno 1900kn,sa heatsinkom

sve igre iz internog si prebacio na ovaj disk,a to su fifa 22,cod warzone+modern warfare,wrc 10,ao tennis,tony hawk pro skater 1+2

te imam slobodno još 640gb na vanjskem i 660gb na unutarnjem,ja zadovoljan,

u iščekivanju vanguarda+nove mape za warzone bez nekih briga,oće li mi stat na disk

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Cansee kaže...
Santana kaže...

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

 

i ja isto to mislim. Osim toga nama koji smo prešli ne treba baš remaster, a mlađe generacije su danas toliko navikle na masu qol poboljšanja u igrama koje te stare igre jednostavno nisu imale, tak da ne znam baš da će imat strpljenja za to

 Rockstar je nakon odlaska ključnih ljudi otisao u totalnu bananu. 

Ja razumijem da tuku astronomsku lovu na temelju (meni osobno) retardiranog Onlinea, ali ovo je postalo presmiješno kaj rade.

 

Studio, koji nikada nije radio remastere, vec isključivo nove naslove od kojih je većina imala instant-classic status, sada se uhvatio u recikliranje igrica starih 20 godina, kada cijeli gamerski svijet (vec gro vremena) ocekuje najavu GTA 6.

 

Kao što je napisao kolega: koliko je ustvari ljudima to zanimljivo? Mi stariji gameri smo to odavno prošli nekoliko puta i sada da ponovno dajem lovu za nešto što sam odigrao kao tinejđer? A realno iz današnje perspektive izgleda zaqrac?

Mislim da je bitanga davno napisao nešto tipa: igrica mi je u jako lijepom sjećanju i zašto bi sada to kvario?

Što nam zaista novog mogu ponuditi? Apsolutno ništa..zero

Novija ekipa igra Fortnite, COD i sl i apsolutno im puca za tu "staru ragu" što je apsolutno u redu.

 

Ista stvar i s GTA V... Imaš igricu staru 8 god, cijelo vrijeme se kunu u Proširene i Poboljšane gluposti i onda u traileru ne prikažeš doslovno ništa i još sve odgodiš, jer eto..nismo se stigli u 8 god pripremiti se za next (odnosno sada već, current gen) konzole.

 

A da su unazad 2-3 god pokazali 20-30 sek trailera GTA 6, pa čak stalno odgađali i izmotavali, nitko im niš ne bi rekao.. Većina bi rekla, nije bed, slozite igricu kak spada i sve 5

 

 

 

 

 

ja volim sve njihove igre i u svima sam uživao. Želim nešto novo i dat ću im lovu za nove stvari, al ne pada mi napamet plaćati igre koje sam već prešao, ja sam s tim igrama završio

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
loptimus kaže...

kakva je situacija s SSDom, kakva su vaša iskustva, i dal ste nadogradili memoriju ? što predlažete da kupim, koji su po vama najbolji, jer imam plan na kraju godine uzet tu nadogradnju pa da znam otprilike.

s WDom su mnogi zadovoljn, black normalno, ali me zanima i za ostale ako netko ima, kakva su iskustva. hvala..

 

Ja sam recimo stavio 500GB FireCudu 520 kupljenu u Linksu na akciji za vrlo povoljnih 559kn, plejka ga ocita brzim nego sto nazivno jest 56621 MB/s (nazivno je 5000/2500 MB/s).

Funkcionira besprijekorno, prebacivanje s jednog na drugi SSD ide brzinom munje, i stvarno nema potrebe za kupovinom preporucene FireCude 530 koja je 1400+ kn za 500GB.

Meni je cak tih 500GB dosta, dobro da sam uhvatio tu akciju u Linksu.

 

Ima na YTu filmic u kojem je lik detaljnije istestirao taj SSD i usporedjivao brzine internog i tog diska, pa izgooglajte koga zanima.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Dosla mi poruka od Media Markta da im uskoro stizu posiljke Ps5 pa je moguce da stizu i u Hr pa provjerite sa lokalnim shopovima ako ste u potrazi za konzolom.

 U HR, unazad mjesec dva nije bio problem u dostupnosti konzole, nego je ekipa popizdila radi cijena.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ček što je to točno s cijenama? Nisam u HR pa ne znam. Zar nebi trebalo biti ako je neki dućan ovlašten za prodavanje Sony proizvoda da nebi smjeli stavljati cijene koje njima odgovaraju nego samo onoliko koliko konzola vrijedi svugdje u svijetu?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ček što je to točno s cijenama? Nisam u HR pa ne znam. Zar nebi trebalo biti ako je neki dućan ovlašten za prodavanje Sony proizvoda da nebi smjeli stavljati cijene koje njima odgovaraju nego samo onoliko koliko konzola vrijedi svugdje u svijetu?

 Da, ali ako stave u bundle s igrama, te igre mogu naplatiti i 1000kn po komadu ako žele, i jednostavno uopće ne ponuditi samo "golu" konzolu. Šupački do bola ali legalno

-
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 18:47 (The Unforgiven).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ček što je to točno s cijenama? Nisam u HR pa ne znam. Zar nebi trebalo biti ako je neki dućan ovlašten za prodavanje Sony proizvoda da nebi smjeli stavljati cijene koje njima odgovaraju nego samo onoliko koliko konzola vrijedi svugdje u svijetu?

 Da ti budem iskren, pojma nemam, ali znam da se na ovom forumu dosta žući prosulo po tom pitanju.

 

edit: Problem je bio u bundleima i u tome sto ne mozes kupiti samu konzolu..

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 18:55 (Purger155).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozz,
Imam digitalca, kad kupim standardnu verziju igre, moze li se kako nadoplatit deluxe?
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 18:58 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
I još uvijek je taj problem šta se ne može kupiti gola konzola.Bagra samo forsira te bundleove da pokupe više love.Gori su od lihvara i preprodavača.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
trube kaže...

ja koristim wd black od 1tb,platio ga jedno 1900kn,sa heatsinkom

sve igre iz internog si prebacio na ovaj disk,a to su fifa 22,cod warzone+modern warfare,wrc 10,ao tennis,tony hawk pro skater 1+2

te imam slobodno još 640gb na vanjskem i 660gb na unutarnjem,ja zadovoljan,

u iščekivanju vanguarda+nove mape za warzone bez nekih briga,oće li mi stat na disk

 WD si uzeo model sa tvornički ugrađenim heatsinkom ili si ga sam naknadno ugrađivao?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
trube kaže...

ja koristim wd black od 1tb,platio ga jedno 1900kn,sa heatsinkom

sve igre iz internog si prebacio na ovaj disk,a to su fifa 22,cod warzone+modern warfare,wrc 10,ao tennis,tony hawk pro skater 1+2

te imam slobodno još 640gb na vanjskem i 660gb na unutarnjem,ja zadovoljan,

u iščekivanju vanguarda+nove mape za warzone bez nekih briga,oće li mi stat na disk

 WD si uzeo model sa tvornički ugrađenim heatsinkom ili si ga sam naknadno ugrađivao?

 



meni nema logike da si netko naknadno ugrađuje, kada ima već ponuđenih s ugrađenim, koji ću kurac čačkat po nečemu ako ima opcija da samo "plug and play"?

ali sto ljudi, sto ćudi. po meni, najbolje uzet s heatsinkom i ukopčat i to je to.

na kompu imam WD black 1TB, već skoro 10 godina, i radi ko urica, a davno mu je istekla garancija. samo se nadam da će i ovaj SSD biti sličnog vjeka, kad ga kupim, imam vanjski HDD 2TB isto WD black, na koje imam uglavnom filmove i serije, taj skoro 2 godine radi bez problema, WD mi je stvarno ful pouzdan i s njima imam ugodno iskustvo i nemam potrebe uopće mjenjat proizvođača, ali vjerujem da i druge kompanije nude sličnu kvalitetu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
loptimus kaže...
Purger155 kaže...
trube kaže...

ja koristim wd black od 1tb,platio ga jedno 1900kn,sa heatsinkom

sve igre iz internog si prebacio na ovaj disk,a to su fifa 22,cod warzone+modern warfare,wrc 10,ao tennis,tony hawk pro skater 1+2

te imam slobodno još 640gb na vanjskem i 660gb na unutarnjem,ja zadovoljan,

u iščekivanju vanguarda+nove mape za warzone bez nekih briga,oće li mi stat na disk

 WD si uzeo model sa tvornički ugrađenim heatsinkom ili si ga sam naknadno ugrađivao?

 



meni nema logike da si netko naknadno ugrađuje, kada ima već ponuđenih s ugrađenim, koji ću kurac čačkat po nečemu ako ima opcija da samo "plug and play"?

ali sto ljudi, sto ćudi. po meni, najbolje uzet s heatsinkom i ukopčat i to je to.

na kompu imam WD black 1TB, već skoro 10 godina, i radi ko urica, a davno mu je istekla garancija. samo se nadam da će i ovaj SSD biti sličnog vjeka, kad ga kupim, imam vanjski HDD 2TB isto WD black, na koje imam uglavnom filmove i serije, taj skoro 2 godine radi bez problema, WD mi je stvarno ful pouzdan i s njima imam ugodno iskustvo i nemam potrebe uopće mjenjat proizvođača, ali vjerujem da i druge kompanije nude sličnu kvalitetu.

 Pitam jer nigdje u RH nisam nasao SN850 Black 1TB sa heatsinkom. Ni meni se ne zajebava s dodatnim čačkanjem.. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

evo da se pohvalim uzeo i ja ps5 gledam sad cjene na instar informatici i kako se cini dobro sam proso

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
loptimus kaže...
Purger155 kaže...
trube kaže...

ja koristim wd black od 1tb,platio ga jedno 1900kn,sa heatsinkom

sve igre iz internog si prebacio na ovaj disk,a to su fifa 22,cod warzone+modern warfare,wrc 10,ao tennis,tony hawk pro skater 1+2

te imam slobodno još 640gb na vanjskem i 660gb na unutarnjem,ja zadovoljan,

u iščekivanju vanguarda+nove mape za warzone bez nekih briga,oće li mi stat na disk

 WD si uzeo model sa tvornički ugrađenim heatsinkom ili si ga sam naknadno ugrađivao?

 



meni nema logike da si netko naknadno ugrađuje, kada ima već ponuđenih s ugrađenim, koji ću kurac čačkat po nečemu ako ima opcija da samo "plug and play"?

ali sto ljudi, sto ćudi. po meni, najbolje uzet s heatsinkom i ukopčat i to je to.

na kompu imam WD black 1TB, već skoro 10 godina, i radi ko urica, a davno mu je istekla garancija. samo se nadam da će i ovaj SSD biti sličnog vjeka, kad ga kupim, imam vanjski HDD 2TB isto WD black, na koje imam uglavnom filmove i serije, taj skoro 2 godine radi bez problema, WD mi je stvarno ful pouzdan i s njima imam ugodno iskustvo i nemam potrebe uopće mjenjat proizvođača, ali vjerujem da i druge kompanije nude sličnu kvalitetu.

 Pitam jer nigdje u RH nisam nasao SN850 Black 1TB sa heatsinkom. Ni meni se ne zajebava s dodatnim čačkanjem.. 

 Ja sam odavdje uzimao plavi kad je bio na akciji za komp.

Dođe za 3 dana.

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/internal-drives/wd-black-sn850-nvme-ssd#WDS100T1X0E

Samo treba paziti na visinu heatsinka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 22:23 (hummer0).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
redragonNG kaže...

evo da se pohvalim uzeo i ja ps5 gledam sad cjene na instar informatici i kako se cini dobro sam proso

 redragonNG

Nema više konzola ni na EKupi opet nestašica ja sam svoju upecao za 4600 Kn , a PS4 PRO prodao za 1700 Kn. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj destruction allstars ce jos i završit ko najprodavanija PS5 igra 😄.
Igra koja je kostala 70$ pa ju brze bolje spustili na 20$, a sad ju trpaju uz konzole. Svaka čast onom tko to uspije prodati nakon kupnje konzole.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

evo kontam da je ponudim besplatno, ni za 5eura je niko nece 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dobro kad nas ti uvale nesto od igri, daljinski i te gluposti al bar nemamo toliko problema sa scalperima ko ameri, recimo kod njih ne mozes ni doc do ps5 bez scalpera ili lude srece. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice