Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Također sam uzeo produljeno jamstvo.
Već sam pisao o tome, eKupi je imao ponudu prilikom kupovine konzole day 1.
Moram naći račun, ali je bilo oko 200 kn negdje, zato sam i uzeo.

 Jel to ono osiguranje ili baš pravo produženo tvorničko jamstvo?

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vrlo vjerovatno vanjsko osiguranje kod jedne od osiguravajucih kuca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Također sam uzeo produljeno jamstvo.
Već sam pisao o tome, eKupi je imao ponudu prilikom kupovine konzole day 1.
Moram naći račun, ali je bilo oko 200 kn negdje, zato sam i uzeo.

 To nema veze sa službenim produženim jamstvom koje Sancta nudi, mada znaju imat i drugi dućani.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema veze, ali sam pitao na mail i imam pismeni odgovor da sve što pokriva tvorničko jamstvo, da pokriva i ovo. Da je potpuno identično.
Bolje da i ne treba, ali ako ne bude sreće, imam na pismeno.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možda pokriva, ali jedno je ostvariti pravo preko Sancte, a skroz drugo ostvariti ga preko osiguravajuće kuće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Možda pokriva, ali jedno je ostvariti pravo preko Sancte, a skroz drugo ostvariti ga preko osiguravajuće kuće.

U biti ne,ovdje u De vecinu produzenih garancija pruzaju osiguravajuce kuce i aktivirao sam to par puta na raznim uredjajima i u globalu dobijem novi uredjaj,jedino su mi popravljali Ps Pro.

Ukratko...to funkcionira odlicno.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Baš lijepo da u Dojčlandu sustav funkcionira.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Al nije lijepo da već ima hrpu iskustava kako to funkcionira :-D

Meni nikad ništa nije crklo, pogotovo ne ono što sam imao produljeno jamstvo ili osiguranje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Funcionira i ovdje, dobio novi laptop kojem je crknula matična nakon četiri godine (2+3 garancija), i to naravno puno bolji za iste pare nego što je bio prvotni, jer su stvari napredovale, umjesto HDD-a SSD, bolji CPU itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Platinirao sam Rift Apart nakon nekih 20 sati i moram reci da sam odusevljen. Prvi sam se bunio za duzinu ali eto ipak mi je trebalo 20 sati za platinu na srednjoj tezini, stvarno mi nije jasno kako vecina uzme za 10 i sta je fazon preletit tako brzo, vjerovatno jos gledajuci unaprijed po netu. Ja sam igrao normalno svojim tempom i tek na kraju sam odradio jos trofeje sto su mi falile.

 

 

Sto se tice same igre, svaki segment je uradjen vrhunski i skidam kapu ovima iz insomniac. Kvalitet > Kvantitet definitivno.

 

Mozda odigram i new game plus jer sam vidio da su dodali stvari zbog kojih bi opet bilo zabavno :)

 
7 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Al nije lijepo da već ima hrpu iskustava kako to funkcionira :-D

Meni nikad ništa nije crklo, pogotovo ne ono što sam imao produljeno jamstvo ili osiguranje.

Zasto placas produzena jamstva ako ti nikad nista nije krepalo?...

Ti bi trebao trazit u trgovini da ti maknu i osnovno jamstvo pa platis jeftinije .....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...

Al nije lijepo da već ima hrpu iskustava kako to funkcionira :-D

Meni nikad ništa nije crklo, pogotovo ne ono što sam imao produljeno jamstvo ili osiguranje.

Zasto placas produzena jamstva ako ti nikad nista nije krepalo?...

Ti bi trebao trazit u trgovini da ti maknu i osnovno jamstvo pa platis jeftinije .....

 

Osjećam dozu iznerviranosti u tvom tekstu :-)

 

Vrlo rijetko plaćam produljeno jamstvo. Uglavnom većina toga što kupim dođe s tim.

 

Kažem, ako ima toliko puno iskustva sa claimanjem warrantya, onda možda kupuje krive stvari.

U zadnjih 15 godina sam nakupovao čuda svega, claimao sam warranty zadnje na Samsung Galaxy Note 2 i to drugi dan nakon kupovine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 21:42 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...

Al nije lijepo da već ima hrpu iskustava kako to funkcionira :-D

Meni nikad ništa nije crklo, pogotovo ne ono što sam imao produljeno jamstvo ili osiguranje.

Zasto placas produzena jamstva ako ti nikad nista nije krepalo?...

Ti bi trebao trazit u trgovini da ti maknu i osnovno jamstvo pa platis jeftinije .....

 

Osjećam dozu iznerviranosti u tvom tekstu :-)

 

Vrlo rijetko plaćam produljeno jamstvo. Uglavnom većina toga što kupim dođe s tim.

 

Kažem, ako ima toliko puno iskustva sa claimanjem warrantya, onda možda kupuje krive stvari.

U zadnjih 15 godina sam nakupovao čuda svega, claimao sam warranty zadnje na Samsung Galaxy Note 2 i to drugi dan nakon kupovine.

To je doza sarkazma 😁

Dva oleda,ps pro,1 DS4 i 1 xbox one x gamepad...to je cega sam se sad sjetio....nije neka pretjerana lista.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

dali možda netko među vama zna kad bi opet mogla biti dostupna ponuda PS5 unutar T-Mobile pretplate? Jer sad gledam piše da nije dostupno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 22:04 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

dali možda netko među vama zna kad bi opet mogla biti dostupna ponuda PS5 unutar T-Mobile pretplate? Jer sad gledam piše da nije dostupno...

 

Javi im se na web chatu. Tako sam ja kupio prije 2 tjedna, na webu nije pisalo da ih imaju, javio se preko chata čisto da vidim, čovjek rekao da ima dostupno par komada,napravio odmah pretplatu, ps 5 stigao 3 dana poslije i to je to. 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, uzeo sam plejku gostima za apartman. Buduci da sam pc gamer zanima me sta da kupim i loadam na digital edition. Fortnite, Ratchet fifu?

Ja je necu taknuti dok gran turismo ne izađe :)

 

P. S. Jel netko uspio sloziti ili kupiti wall mount za ps

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stavi im soma eura na wallet pa nek sami biraju :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako se netko već zasitio i želi prodati racheta, javite se na pm.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Netko ima za prodati Sackboy A Big Adventure! za PS5?

 

 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

 

Javi im se na web chatu. Tako sam ja kupio prije 2 tjedna, na webu nije pisalo da ih imaju, javio se preko chata čisto da vidim, čovjek rekao da ima dostupno par komada,napravio odmah pretplatu, ps 5 stigao 3 dana poslije i to je to. 

 kaže teta na chatu da nemaju na stanju..

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ću sigurno prodavat Ratcheta, ali ne ovaj tjedan, možda idući pa javim ako u međuvremenu ne nabaviš.

Imam i Miles Moralesa pa ako nekom treba nek pošalje poruku.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jučer složio USA account za kupnju igara. Uzeo Miles Morales Ultimate Edition za 430 kn ($70) - košta manje po punoj cijeni u USA nego sa 2 popusta kod nas.

 

Inače koristim HR account za igranje. Bonove kupujem na Amazon USA koristeći hrvatski Mastercard (stavio sam kao default za digital purchase neku fejk adresu hotela na Floridi) - isporuka je gotovo instantna, par minuta sam najduže čekao.

 

S obzirom na novu i popularnu cijenu od 600 kuna po igri u HR (već je i 500 kn u prošloj generaciji bilo suludo, za 600 kn nemam riječi), toplo savjetujem da napravite isto (tko je već u mogućnosti).

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima netko iz ZG ili Vinkovaca da prodaje AC Vallhalu za Ps4 verziju? Nudim 250 kuna, osobno preuzimanje, nova u Infomarku je 279 kunića

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
21.6. - na PS Store se vraca Cyberpunk 2077
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

neka fala

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Jučer složio USA account za kupnju igara. Uzeo Miles Morales Ultimate Edition za 430 kn ($70) - košta manje po punoj cijeni u USA nego sa 2 popusta kod nas.

 

Inače koristim HR account za igranje. Bonove kupujem na Amazon USA koristeći hrvatski Mastercard (stavio sam kao default za digital purchase neku fejk adresu hotela na Floridi) - isporuka je gotovo instantna, par minuta sam najduže čekao.

 

S obzirom na novu i popularnu cijenu od 600 kuna po igri u HR (već je i 500 kn u prošloj generaciji bilo suludo, za 600 kn nemam riječi), toplo savjetujem da napravite isto (tko je već u mogućnosti).

 

 

 469 kn u Infomarku + poštarina, a mislim da je to znalo bit i manje. Nije tolko skuplje, ali prodajom možeš dobit dio natrag, dok s digitalnom verzijom nećeš.

 

U svakom slučaju nijedno nije neka dobra ponuda jer se Spider-Man u dućanu može kupit za 100/150 kn, dok Miles Morales bez problema ide na njuškalu za 200 kn, isto novi zapakiran.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 20:52 (foofajter).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
21.6. - na PS Store se vraca Cyberpunk 2077

 Ne znam zasto ga vracaju kad nista nisu uradili. Imam je od izlaska i na ps5 je svakim azuriranjem igra bila samo jos gora, bugovi isti i dalje tu, fps sad pada iako ranije nije a grafiku jos vise spustili. Na ps4 radi mrvu stabilnije ali je to i dalje oko 20fps.

 

Ja je necu pokrenuti dok ne izbace pravu ps5 verziju a ni tad nisam siguran jer je to daleko od dobre igre i onog sto su obecavali.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gogy7 kaže...
21.6. - na PS Store se vraca Cyberpunk 2077

 Ne znam zasto ga vracaju kad nista nisu uradili. Imam je od izlaska i na ps5 je svakim azuriranjem igra bila samo jos gora, bugovi isti i dalje tu, fps sad pada iako ranije nije a grafiku jos vise spustili. Na ps4 radi mrvu stabilnije ali je to i dalje oko 20fps.

 

Ja je necu pokrenuti dok ne izbace pravu ps5 verziju a ni tad nisam siguran jer je to daleko od dobre igre i onog sto su obecavali.

Odigrao sam uvod na ps5 i bilo je lock 60fps.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gogy7 kaže...
21.6. - na PS Store se vraca Cyberpunk 2077

 Ne znam zasto ga vracaju kad nista nisu uradili. Imam je od izlaska i na ps5 je svakim azuriranjem igra bila samo jos gora, bugovi isti i dalje tu, fps sad pada iako ranije nije a grafiku jos vise spustili. Na ps4 radi mrvu stabilnije ali je to i dalje oko 20fps.

 

Ja je necu pokrenuti dok ne izbace pravu ps5 verziju a ni tad nisam siguran jer je to daleko od dobre igre i onog sto su obecavali.

 mozda znaju nekaj kaj mi ne znamo 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@foofajter, obican Spiderman je mozda jeftin ali u Miles Morales Ultimate dobivas remaster verziju za PS5. A to je nemoguce kupiti izvan ultimate editiona.

Nemam naviku preprodavati igre pa mi povrat ne igra ulogu. Jedini razlog zasto sam uzeo blu ray verziju ps5 je taj sto digital edition u doba prednarudzbe nije bilo moguce naruciti.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 8:47 (greysaint0).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice