Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.625
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Sada gledam na stranicama po netu i svi govore da je ratchet and clank samo 8-15 sati, s tim da se za 14-15 sati moze 100% zavrsiti. Ovo je jako razocarenje za 70$ igru....

Jebeno, imam onda igrat što barem dva tjedna. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nije sve u količini. AC Valhala traje 100+ sati ali vec nakon odlaska u englesku igra postaje Copy paste grind fest. Iste misije, ista stvar, samo drugi teritorij.
Meni su najbolje igre oko 10-15h.
Ratchet and Clank Rift Apart nije open world igra. Zasto ju usporedujete s Horizonom. Zar nije i GoW bio oko 15h (samo story).
Dabe igra od 100h ako vam se ne sviđa mehanika i gameplay.

Btw. Meni pise jos samo 3h do početka igre, jedva čekam.

Javim dojmove večeras. 😄

 Koliko sam upratio na discordu raja misli da je to bug i da ce nakon isteka se resetovati na ispravno vrijeme tako da ce ti se otkljucati veceras u 00:00 (ovako se desavalo sa nekim drugim igrama). Javi nam sta se desilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 12:33 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prvi PS5 Bundle
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Prvi PS5 Bundle

 očekivano

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ratchet je bolji od Crasha u svakom pogledu a Crash je isto bio full price na izlasku

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jednostavno nemojte kupovat nitko vas ne sili. Ja sigurno nebi dao tolke novce za bilo koju igru pa makar imala i 150 sati.

Ima vremena, bit ce popusta...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Veceras u 19:30 je Summer Game Fest 2021
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I All star destruction je bio jedno vrijeme po 70$, a znamo kako je to završilo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Dlaka kaže...

I All star destruction je bio jedno vrijeme po 70$, a znamo kako je to završilo.

Jako loša usporedba. Dobio sam ga s PS5 i nisam ga još raspakirao, niti neću.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rift Apart ima Hrvatski 😄
Moj PC  
6 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ELDEN RING Siječanj 21.2022
Moj PC  
5 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Cansee kaže...

ja samo želim Elden Ring, pa jel to previše tražiti??

 trazis nesto sto ne postoji :P

 Ipak postoji 

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bokte koja dosada od ovog Summer Festa. Spasio ga From Software.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bokte koja dosada od ovog Summer Festa. Spasio ga From Software.

 

da, ostalo većinom debakl, al sam se od From Software malo ukako u gaće

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da sam dobio 5 kuna za svaki "world premiere"...

Elden ring ću ionako odigrati pa nije baš da mi je trebao neki trailer. Jedino što izlazi puno prije nego sam očekivao, ako se taj datum pokaže točnim.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

KOJIMA PRODUCTIONS (Eng) on Twitter: "From legendary game creator Hideo Kojima comes a genre-defying experience, DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, now expanded and remastered for the PlayStation 5 console. More info coming soon! New Teaser Video: https://t.co/a1dVgrVHpe #DeathStrandingDC #KojimaProductions #PS5" / Twitter

 

 

 


Probao sam jedno 20 minuta R&C i moram reci da je grafika perverzija a dualsense odlicno iskoristen. Probao fidelity mode i performance RT i moram reci da nisam vidio igru koja se cini fluidnijom na 30fps, moguce je da cu i odigrati na taj nacin da uzivam u svim detaljima.


Zanimljiva stvar koju nisam odmah ni skontao, kada se puca normalno sa R2 ima otpor i daje feedback, medjutim ako se stisne jace tipka (do kraja) tad puca alternativno, npr brze.


EDIT: Jedna jako bitna stvar ako planirate igrati u performance ili performance RT nacinu. Ugasite u postavkama plejke 120Hz (na off) jer ako je upaljeno i prebacite na taj nacin iz nekog razloga prikaz slike sa full RGB HDR prebaci na yuv422 pa boje budu isprane. Kada se ugasi 120Hz u postavkama konzole tad svi nacini idu na RGB.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 12:43 (gamex1423).
 
1 0 hvala 2
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Molim preporuku sluški za PS5, Pulse 3D su originalna oprema pa bi prema tome trebale biti dobre.  RIG 800HS se isto navode kao PS5 pribor i slične su cijene . Ili nešto drugo, limit je oko 700 kn. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Snip kaže...

Molim preporuku sluški za PS5, Pulse 3D su originalna oprema pa bi prema tome trebale biti dobre.  RIG 800HS se isto navode kao PS5 pribor i slične su cijene . Ili nešto drugo, limit je oko 700 kn. 

 Sa Pulse 3D ne možeš pogriješiti ako gejmaš na PS5. Ja sam super zadovoljan. Navodno rade super i na PC-u iako nisam probao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Snip kaže...

Molim preporuku sluški za PS5, Pulse 3D su originalna oprema pa bi prema tome trebale biti dobre.  RIG 800HS se isto navode kao PS5 pribor i slične su cijene . Ili nešto drugo, limit je oko 700 kn. 

 

 

Arctis 3 console ako ti ne smeta da je žica u kontroleru i još si uštediš 300 kn ako uzimaš u Sancti. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

KOJIMA PRODUCTIONS (Eng) on Twitter: "From legendary game creator Hideo Kojima comes a genre-defying experience, DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, now expanded and remastered for the PlayStation 5 console. More info coming soon! New Teaser Video: https://t.co/a1dVgrVHpe #DeathStrandingDC #KojimaProductions #PS5" / Twitter

 

 

 


Probao sam jedno 20 minuta R&C i moram reci da je grafika perverzija a dualsense odlicno iskoristen. Probao fidelity mode i performance RT i moram reci da nisam vidio igru koja se cini fluidnijom na 30fps, moguce je da cu i odigrati na taj nacin da uzivam u svim detaljima.


Zanimljiva stvar koju nisam odmah ni skontao, kada se puca normalno sa R2 ima otpor i daje feedback, medjutim ako se stisne jace tipka (do kraja) tad puca alternativno, npr brze.


EDIT: Jedna jako bitna stvar ako planirate igrati u performance ili performance RT nacinu. Ugasite u postavkama plejke 120Hz (na off) jer ako je upaljeno i prebacite na taj nacin iz nekog razloga prikaz slike sa full RGB HDR prebaci na yuv422 pa boje budu isprane. Kada se ugasi 120Hz u postavkama konzole tad svi nacini idu na RGB.

 Ispast ću Bitanga ali meni nije legao taj 30FPS mod, prebacio sam na onaj drugi. Sama igra me baš bacila na guzicu koliko dobro izgleda. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tko kaže da nema PS5 41 komad na njuškalu po povoljnim cijenama.

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=ps5&categoryId=15340

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Tko kaže da nema PS5 41 komad na njuškalu po povoljnim cijenama.

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=ps5&categoryId=15340

 Nek samo prodaju, ja znam gdje cu kupit i za koje novce... kad tad..

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
gamex1423 kaže...

KOJIMA PRODUCTIONS (Eng) on Twitter: "From legendary game creator Hideo Kojima comes a genre-defying experience, DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, now expanded and remastered for the PlayStation 5 console. More info coming soon! New Teaser Video: https://t.co/a1dVgrVHpe #DeathStrandingDC #KojimaProductions #PS5" / Twitter

 

 

 


Probao sam jedno 20 minuta R&C i moram reci da je grafika perverzija a dualsense odlicno iskoristen. Probao fidelity mode i performance RT i moram reci da nisam vidio igru koja se cini fluidnijom na 30fps, moguce je da cu i odigrati na taj nacin da uzivam u svim detaljima.


Zanimljiva stvar koju nisam odmah ni skontao, kada se puca normalno sa R2 ima otpor i daje feedback, medjutim ako se stisne jace tipka (do kraja) tad puca alternativno, npr brze.


EDIT: Jedna jako bitna stvar ako planirate igrati u performance ili performance RT nacinu. Ugasite u postavkama plejke 120Hz (na off) jer ako je upaljeno i prebacite na taj nacin iz nekog razloga prikaz slike sa full RGB HDR prebaci na yuv422 pa boje budu isprane. Kada se ugasi 120Hz u postavkama konzole tad svi nacini idu na RGB.

 Ispast ću Bitanga ali meni nije legao taj 30FPS mod, prebacio sam na onaj drugi. Sama igra me baš bacila na guzicu koliko dobro izgleda. 

 Takodjer igram na performance RT mode jer je skoro jedina razlika u rezoluciji a u gameplayu se i ne primjeti. Ima jos sitnica ali sve neprimjetno tokom gameplay-a, a 60fps popravlja iskustvo osjetno. Prvi put kad sam probao performance RT mode pravilo je problem sto je prebacivalo sliku sa RGB na yuv, ali kako sam ugasio 120Hz mode sve je odlicno.


Moram pohvaliti igru, iako nisam nista ocekivao posebno i kontao da ce biti OK igra za sad sam bas odusevljen. Bas je super zabavna i jedino mi je zao sto je tako kratka. Svakako cu uzeti platinu da se bar izigram.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
gamex1423 kaže...

KOJIMA PRODUCTIONS (Eng) on Twitter: "From legendary game creator Hideo Kojima comes a genre-defying experience, DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, now expanded and remastered for the PlayStation 5 console. More info coming soon! New Teaser Video: https://t.co/a1dVgrVHpe #DeathStrandingDC #KojimaProductions #PS5" / Twitter

 

 

 


Probao sam jedno 20 minuta R&C i moram reci da je grafika perverzija a dualsense odlicno iskoristen. Probao fidelity mode i performance RT i moram reci da nisam vidio igru koja se cini fluidnijom na 30fps, moguce je da cu i odigrati na taj nacin da uzivam u svim detaljima.


Zanimljiva stvar koju nisam odmah ni skontao, kada se puca normalno sa R2 ima otpor i daje feedback, medjutim ako se stisne jace tipka (do kraja) tad puca alternativno, npr brze.


EDIT: Jedna jako bitna stvar ako planirate igrati u performance ili performance RT nacinu. Ugasite u postavkama plejke 120Hz (na off) jer ako je upaljeno i prebacite na taj nacin iz nekog razloga prikaz slike sa full RGB HDR prebaci na yuv422 pa boje budu isprane. Kada se ugasi 120Hz u postavkama konzole tad svi nacini idu na RGB.

 Ispast ću Bitanga ali meni nije legao taj 30FPS mod, prebacio sam na onaj drugi. Sama igra me baš bacila na guzicu koliko dobro izgleda. 

 

Nećeš ispasti Bitanga, nego čovjek sa funkcionalnim očima.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
Gajotres kaže...

 Ispast ću Bitanga ali meni nije legao taj 30FPS mod, prebacio sam na onaj drugi. Sama igra me baš bacila na guzicu koliko dobro izgleda. 

 

Nećeš ispasti Bitanga, nego čovjek sa funkcionalnim očima.

 

I koji neće opravdavati zastarjeli hardver i lošu praksu sa "sasvim je dovoljno i 30" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 15:28 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iznevjerio sam sam sebe i kupio receta i klenka. Kakva igra kakva grafika. Kao da sam u pixarovom crticu. Predivno i super zabavno.
Igram u 60fps ray tracing modu i igra izgleda i vrti se fantasticno. 30fosa ubije dojam
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 15:52 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam Pulse 3D i rade savršeno na ps5 i na pc. Super sluske!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Tko kaže da nema PS5 41 komad na njuškalu po povoljnim cijenama.

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=ps5&categoryId=15340

 Moras bit blesav dat sve preko normalne maloprodajne cijene. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
hummer0 kaže...

Tko kaže da nema PS5 41 komad na njuškalu po povoljnim cijenama.

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=ps5&categoryId=15340

 Moras bit blesav dat sve preko normalne maloprodajne cijene. 

Ili ti 600-700eu ne predstavlja stavku u zivotu.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije problem imas/nemas 700e, vjerujem cak da vecina ljudi radi i ima te novce, pogtovo ako je iz IT sektora. Fora je sto se covjek osjeca da ga netko pravi budalom. Ja se osobno ne dam praviti budalom, mozda ima ljudi kojima to nije bitno...

PSN: user432b2b
 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice