Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trenutno besplatni Ratchet and Clank dobiva 4K 60 fps update u travnju.
Moj PC  
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Besplatne igre (većinom indie i VR) u Play At Home inicijativi na Playstation Storeu: 

https://store.playstation.com/en-hr/category/9779f12f-50c8-4c07-8d20-47e21293b6c6/1

 

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znate mozda ako budu nekakvi popusti sada oko uskrsa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imas popuste u Sancti, a na Storeu su stalno popusti, tako da...

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vale 77 kaže...

Znate mozda ako budu nekakvi popusti sada oko uskrsa?

 

U srijedu kreće velika proljetna rasprodaja. Ne znam u koliko sati.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, ja čekam da dođe PS5, a kad dođe bi uzeo svakako ps plus.

 

Mogu li ja već sada napraviti us account preko interneta, kupit ps plus, i uzet igre koje su free za ovaj mjesec preko interneta?

 

Isto tako, mogu li tako uzeti i ratchet&clank i ove free igre na 'istu foru'?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lovropg kaže...

Ekipa, ja čekam da dođe PS5, a kad dođe bi uzeo svakako ps plus.

 

Mogu li ja već sada napraviti us account preko interneta, kupit ps plus, i uzet igre koje su free za ovaj mjesec preko interneta?

 

Isto tako, mogu li tako uzeti i ratchet&clank i ove free igre na 'istu foru'?

 

Hvala

 Mozes.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Super.


A mogu isto online aktivirat us ps plus koji kupim na cd keys?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spring sale počinje sutra u 11h ujutro, u trgovinama je vec pocela. Javim vam cijene
Moj PC  
5 0 hvala 5
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Spring sale počinje sutra u 11h ujutro, u trgovinama je vec pocela. Javim vam cijene

 sexej treba mi mafia ili rdr2. :D doduše radije bih fizičke.
 ali zasad kita labudova.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Spring sale počinje sutra u 11h ujutro, u trgovinama je vec pocela. Javim vam cijene

 sexej treba mi mafia ili rdr2. :D doduše radije bih fizičke.
 ali zasad kita labudova.

 https://svijet-igara.hr/proizvod/red-dead-redemption-2-ps4/

Solidna cijena i besplatna dostava. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Spring sale počinje sutra u 11h ujutro, u trgovinama je vec pocela. Javim vam cijene

 moze li se ocekivati da bude ps now ista snizen?

PSN J_Keziah
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tesko, uglavnom bude na popustu za days of play i crni petak. Ako vec i bude na popustu vjerojatno ce biti samo za nove korisnike kao i prošle godine.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo vam kratki sažetak Proljetne rasprodaje u trgovinama

 

Santa Domenica 

Days Gone 150kn, Spiderman Goty 250Kn, Death Stranding 150kn, Ghost Of Tsushima 300KN

 

INFOMARK

FIFA 21 189KN, LAST OF US 2, 189KN, NBA 2K21 210KN, Immortals 260KN, AC VALHALLA 330KN, SW Squadrons 160KN, Bloodborne Goty 100KN, Ghost of Tsushima 280KN

PS5 Dualsense 465KN, PS5 WIRELESS HEADSET 715KN, PS5 Dualsense Punjač 230KN

 

Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Evo vam kratki sažetak Proljetne rasprodaje u trgovinama

 

Santa Domenica 

Days Gone 150kn, Spiderman Goty 250Kn, Death Stranding 150kn, Ghost Of Tsushima 300KN

 

INFOMARK

FIFA 21 189KN, LAST OF US 2, 189KN, NBA 2K21 210KN, Immortals 260KN, AC VALHALLA 330KN, SW Squadrons 160KN, Bloodborne Goty 100KN, Ghost of Tsushima 280KN

PS5 Dualsense 465KN, PS5 WIRELESS HEADSET 715KN, PS5 Dualsense Punjač 230KN

 

 Ovo sa infomarka su samo fizicke ili? pikiram valhallu kupit a imam digitalnu verziju ps5

 

Hoce li biti na PS storeu popusti?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 16:44 (Vale 77).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo gore su fizičke igre, sutra krece i na ps storeu
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kaj nije taj punjac redovno 230kn ? 

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je, a i kontroler je stalno oko 500kn.
Sophoslab ga čak ima po 465kn.
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa sada sam bio zva Santa Domenicu korisničku podršku i pita ih za garanciju za Ps5,meni su rekli da Ps5 ima garanciju u trajanju od 1god dana a ne dvije nažalost :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Ekipa sada sam bio zva Santa Domenicu korisničku podršku i pita ih za garanciju za Ps5,meni su rekli da Ps5 ima garanciju u trajanju od 1god dana a ne dvije nažalost :(

 

Pa naravno, neki jednostavno odbijaju razumjeti pojam garancije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da znam,čak san i čita Europsko Sony jamstvo tamo isto stoji u trajanju 1god,samo se nadam da će do kraja godine Santa Domenica stavit isto kao što je bilo za Ps4 produljeno jamstvo,vidit ćemo 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa znaci da bi se ispostovalo 2 godine po zakonu, drugu godinu mora dati sd, besplatno svima, a ne prodavati ga kao produljeno jamstvo. Produljeno bi onda bilo 3 godine.

Ili?

Proizvodjaceva garancija kaze jedno, zakon drugo, tko je onda tu mjerodavan?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Iskreno ne znam šta bi reka al jedno znam tj svi koji imamo Ps5 znaći da imamo samo 1god garancije nažalost a ako i bude produljena garancija od strane Santa Domenice sigurno će se naplaćivati,tako to ide u našoj lijepoj državi 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa to i pitam, ista ta lijepa nasa drzava propisuje jamstvo od 2 godine......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Postoji komercijalno jamstvo (daje proizvođač) i pravno jamstvo (ide na teret trgovca).

Komercijalno jamstvo od 1 godinu ne poništava pravno jamstvo od 2 godine.

 

Problem je što pravno jamstvo (ovo od 2 godine - što se inače zovu materijalni nedostaci) u slučaju da se kvar dogodio unutar 6 mj. pretpostavlja da su nedostaci postojali od početka i onda trgovac mora dokazivati da nisu i da si ih ti prouzročio. No ako ti se nešto pokvarilo nakon 6mj. onda ti moraš dokazivati da su ti nedostaci postojali od početka, što je iznimno teško dokazati i ovisiš o trgovcu, stručnjacima i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 19:05 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, sto nas opet vraca na to da je jamstvo 1 godinu ;)

Jer ja nakon 18 mjeseci ne tvrdim da je problem postojao od pocetka, samo tvrdim da je krepalo, sto bi trebalo biti dovoljno ako ja nisam kriv za kvar.

Dakle, to je ono - u teoriji si pokriven jamstvom, u praksi se mozes......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 19:18 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Da, sto nas opet vraca na to da je jamstvo 1 godinu ;)

Jer ja nakon 18 mjeseci ne tvrdim da je problem postojao od pocetka, samo tvrdim da je krepalo, sto bi trebalo biti dovoljno ako ja nisam kriv za kvar.

Dakle, to je ono - u teoriji si pokriven jamstvom, u praksi se mozes......

 

A da, proizvođačevo jamstvo je najsigurnije za kupca. 

Ovo pravno, gdje trgovac odgovara i nije - jer loši trgovci će pokušati na sve načine izbjeći platiti, a i imaju više resursa da se sude ako treba.

Zato treba kupovati od pouzdanih trgovaca kojima je zadovoljan kupac na prvom mjestu.

Tako da tih 2 godine "po zakonu" je samo jedna patkica birokracije, koja može biti dobra, ali može biti i samo mrtvo slovo na papiru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čitam da je onaj 4k60 update za Ratchet & Clank upravo izašao. Najavili za 4. mjesec ali izgleda da je danas došlo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Čitam da je onaj 4k60 update za Ratchet & Clank upravo izašao. Najavili za 4. mjesec ali izgleda da je danas došlo.

 Insomniac Games on Twitter: "Surprise! The update is now live. Get blasting, Rangers! #RatchetPS4" / Twitter

lol, sad je moram ponovo skidati 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Čitam da je onaj 4k60 update za Ratchet & Clank upravo izašao. Najavili za 4. mjesec ali izgleda da je danas došlo.

 Nije 4k, nego samo 60 fps. Rezolucija je i dalje na razini ps4, kao i efekti. Povećali su samo broj sličica, što je i samo po sebi super.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice