Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.386
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Antelolog kaže...
Han kaže...

Ne znam kak vi al ja u ova tri dana nemam volje upalit ps5, ništa.... ubilo me psihički sve ovo kaj se zdogađalo... ne znam, izgubio sam svo ono veselje oko ps5 i naslova koje sam htio odigrati...

 Razumijem te. Meni je supruga i njena obitelj iz Petrinje i Siska... Srećom živi i zgrada/kuća ok prošle... Dobro je kako je moglo biti.

 Hvala ti i drago mi je da je sve , kolko se može reći ok. Meni je tak svejedno za mene, najviše me brine što mi mala ( dijete ) dobiva napadaj panike na svaki jači zvuk i hvata zrak, "zaboravi disat ". To me ubija.... Al bit će bolje, mora bit bolje!

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo moj neki dojam nakon korištenja PS5.
Sve je to jos dosta u začetku, treba poliranja i treba vremena. Mislim da ne gubite ništa ako još nemate konzolu. Sve je to lijepo i bajno na papiru, ali u praksi veliko ništa.
Dosta tog napretka je nevidljivo ili slabo implementirao.
O grafici neću previše jer sam bio sasvim zadovoljan kako izgledaju GOW, GoT, Rdr2 i na Ps4 pro. Nisam picajzla oko fps i pixela.
Launch igre su me u najmanju ruku razočarale, sve je to više cross gen nego next gen. Astro je jedina prava next gen igra i to vam sve govori.
Toliki je bio naglasak na 3d audiu, trigerima i vibracijama, ali trenutno nema igara koje koriste sve prednosti PS5, nakon Astra svaka ostala launch igra je meh u usporedbi s astrom.
Vibracije i trigeri u Spidermanu i Demons Souls gotovo da ih i nema.
UI je malo cudan, nisam previše koristio one kartice, pomoc kod trofeja i ostalo. Meni Ui sluzi da upalim i ugasim igru ili konzolu, sto su ovdje jako otežali. Store je los i na konzoli i na webu.
Nadam se da ce buduce eskluzive posvetiti vise paznje 3d audiu, trigerima i hapticu, jer sve dosad, osim Astra je slabo implementirano.
Trenutno nema igre koja koristi sve prednosti PS5 konzole. Vecina ih koristi brzinu ssda ali ostalo dosta slabo. Drago mi je sto Ratchet i GoW Ragnarok nisu launch igre i sto imaju dosta vremena da ih naprave da budu prave next gen igre. Mislim da jos dugo necemo vidjeti next gen igre zbog spore prodaje ps5 i prelaska korisnika s PS4.
Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Ma nek se jebu, taman sam kupio Maneatera prošli mjesec :-D

 https://ffa.hr/vijesti/maneater-je-nova-ps-igra-a-sony-ce-vam-vratiti-novac-ako-ste-je-kupili-nedavno/55128/

 

Meni sigurno ne budu ništa refundali kad sam kupio igru na US storeu, a PS+ imam na HR storeu :-)

Mislim da ću ove generacije sigurno veliku većinu igara kupovati na US storeu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 18:14 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Evo moj neki dojam nakon korištenja PS5.
Sve je to jos dosta u začetku, treba poliranja i treba vremena. Mislim da ne gubite ništa ako još nemate konzolu. Sve je to lijepo i bajno na papiru, ali u praksi veliko ništa.
Dosta tog napretka je nevidljivo ili slabo implementirao.
O grafici neću previše jer sam bio sasvim zadovoljan kako izgledaju GOW, GoT, Rdr2 i na Ps4 pro. Nisam picajzla oko fps i pixela.
Launch igre su me u najmanju ruku razočarale, sve je to više cross gen nego next gen. Astro je jedina prava next gen igra i to vam sve govori.
Toliki je bio naglasak na 3d audiu, trigerima i vibracijama, ali trenutno nema igara koje koriste sve prednosti PS5, nakon Astra svaka ostala launch igra je meh u usporedbi s astrom.
Vibracije i trigeri u Spidermanu i Demons Souls gotovo da ih i nema.
UI je malo cudan, nisam previše koristio one kartice, pomoc kod trofeja i ostalo. Meni Ui sluzi da upalim i ugasim igru ili konzolu, sto su ovdje jako otežali. Store je los i na konzoli i na webu.
Nadam se da ce buduce eskluzive posvetiti vise paznje 3d audiu, trigerima i hapticu, jer sve dosad, osim Astra je slabo implementirano.
Trenutno nema igre koja koristi sve prednosti PS5 konzole. Vecina ih koristi brzinu ssda ali ostalo dosta slabo. Drago mi je sto Ratchet i GoW Ragnarok nisu launch igre i sto imaju dosta vremena da ih naprave da budu prave next gen igre. Mislim da jos dugo necemo vidjeti next gen igre zbog spore prodaje ps5 i prelaska korisnika s PS4.

 

Mene je oduševilo startanje Immortals Fenyx Risinga. Prvi put je odvrtio intro i logoe od developera, closeao sam igru, a kod sljedećeg startanja se glavni izbornik igre pojavio skoro iste sekunde, bez vrtenja introa i logoa.

Takve stvari očekujem od nove konzole za sve nove igre, a to i ima smisla ako misle koristiti one kartice za učitavanje levela iz glavnog menija konzole.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vezano uz Spotify.

 

Prije par dana pisao sam mail Supportu na našim službenim stranicama i sada mi je stigao mail s adrese: PlayStation Support <support@hr.playstation.com> (primijetite ovo hr.playstation.com)

U prilogu je screenshot odgovora koji me zbunjuje da je stigao iz VB.

 

Idući tjedan ću pokušati nazvati ovaj broj: (385) 01 775 7104 pa da vidimo tko će se javiti i što će reći.

 

Bezveze je da na službenim Playstation stranicama navode da je Spotify u HR dostupan a nije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Evo moj neki dojam nakon korištenja PS5.
Sve je to jos dosta u začetku, treba poliranja i treba vremena. Mislim da ne gubite ništa ako još nemate konzolu. Sve je to lijepo i bajno na papiru, ali u praksi veliko ništa.
Dosta tog napretka je nevidljivo ili slabo implementirao.
O grafici neću previše jer sam bio sasvim zadovoljan kako izgledaju GOW, GoT, Rdr2 i na Ps4 pro. Nisam picajzla oko fps i pixela.
Launch igre su me u najmanju ruku razočarale, sve je to više cross gen nego next gen. Astro je jedina prava next gen igra i to vam sve govori.
Toliki je bio naglasak na 3d audiu, trigerima i vibracijama, ali trenutno nema igara koje koriste sve prednosti PS5, nakon Astra svaka ostala launch igra je meh u usporedbi s astrom.
Vibracije i trigeri u Spidermanu i Demons Souls gotovo da ih i nema.
UI je malo cudan, nisam previše koristio one kartice, pomoc kod trofeja i ostalo. Meni Ui sluzi da upalim i ugasim igru ili konzolu, sto su ovdje jako otežali. Store je los i na konzoli i na webu.
Nadam se da ce buduce eskluzive posvetiti vise paznje 3d audiu, trigerima i hapticu, jer sve dosad, osim Astra je slabo implementirano.
Trenutno nema igre koja koristi sve prednosti PS5 konzole. Vecina ih koristi brzinu ssda ali ostalo dosta slabo. Drago mi je sto Ratchet i GoW Ragnarok nisu launch igre i sto imaju dosta vremena da ih naprave da budu prave next gen igre. Mislim da jos dugo necemo vidjeti next gen igre zbog spore prodaje ps5 i prelaska korisnika s PS4.

 Ne znam za pro, ali u odnosu na slim je velika razlika. Ac odissey koji sam igrao dosta na slimu na ps5 izgleda prilično bolje, baš se vidi razlika u teksturama stijena, krovova, više detalja. Ono na slimu je valjda bila midium-low razina detalja, dok je na ps5 vjerojatno ultra. Također, ono što se cyberpunku dešavalo na starim konzolama, gubljenje tekstura i slično, se na odisseyu na slimu dešavalo ponekad i to samo sa vegetacijom, što je bilo primjetno i iritiralo me. Na ps5 toga nema. Ne znam da li je tolika razlika bila između slima i pro, sječam se neka videe koje sam gledo na yubito za taj AC usporedbu, nisam primijetio toliku razliku u razini detalja. 

 

Također, moram reći da mi je witcher 3 u Novigradu na slimu izgledao često jadno po razini detalja, u usporedbi sa pc verzijom što sam vidio na jubito. Baš me zanima ps5 verzija igre kad ju izbace, sigurno će izgledati puno bolje, kao i gta 5.

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Antelolog kaže...

Vezano uz Spotify.

Bezveze je da na službenim Playstation stranicama navode da je Spotify u HR dostupan a nije.

 

Spotify je dostupan u Hr već neko vrijeme.... :)

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo Borderlands 3 i svakako preporučujem ako niste odigrali. Igra ima PS5 upgrade i izgleda super. A osim toga je čista uživancija, baš igra za mozak na pašu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Ne znam kak vi al ja u ova tri dana nemam volje upalit ps5, ništa.... ubilo me psihički sve ovo kaj se zdogađalo... ne znam, izgubio sam svo ono veselje oko ps5 i naslova koje sam htio odigrati...

Svatko se nosi s psihofizičkim stresom na drugačije načine. Netko kroz meditaciju, netko kroz odmor od svega... a netko kroz igranje igara. Nije ništa nenormalno što ti trenutno igranje ne čini veselje, baš naprotiv. Dovedi se u red kada god budeš htio ili mogao, ima vremena za igranje, i bit će ga. 

7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.
 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gogogogic kaže...
Također, moram reći da mi je witcher 3 u Novigradu na slimu izgledao često jadno po razini detalja, u usporedbi sa pc verzijom što sam vidio na jubito. Baš me zanima ps5 verzija igre kad ju izbace, sigurno će izgledati puno bolje, kao i gta 5.

  

 

 

 Pa cuj, i nije za usporedbu, cak i u vrhu svoje aktualnosti, neki solidni mid range pc je gazio ps4 po pitanju rezolucije i grafike, to je normalno.

 

Konzole se ni ne kupuju zato sto su jace od pc-a, niti sto imaju bolju "grafiku"......

 

Realno, jedina igra koju sam vidio da pati ps4 je bio fallout 4, ne zbog grafike ili rezolucije, drugi su tu problemi bili, no jedina gdje su fps dropovi bili toliko izrazeni da je igranje bilo muka.

Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koje su vam najgore i najbolje igre godine? Lou2, Ghost of Tsushima i Miles Morales su mi bili super,
LoU2 definitivno igra godine, hrabar potez Naughty Doga, igra tehnicki i radnjom daleko iznad drugih.
Cyberpunk je podbacio, ne igra mi se ni na PS5, lijepo izgleda ali sve ostalo je nekako nedorađeno. Najlošije igre godine su vjerojatno Fast and Furious Crossroads i Tamarin, nisam ih igrao ali ništa losije nisam vidio a igrao sam hrpu indie igara.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.

 Mozda na mene mislis.Nisam imao PS4 pa neznam kak je u usporedbi DS4-DS,ali imam Xbox i u kontroleru xboxa imam punjive AA baterije iz IKEA-e.Velika razlika trajanja u korist Xbox kontrolera,s tim da na Xboxu sam igrao igre koje imaju trigger rumble...

Moze biti da je do navike,Xbox kontroler danima nisam morao punit,DS svaki dan.

 

Sad mi sve vise i vise smetaju neke sitnice kod plejke.UI mi je uzasan,ne razumijem kaj se toliko hvalilo kad nema nis.Nemrem ni shortcutove napravit,sve izgleda kao da je zapelo u beta fazi.Sve prazno di god "kliknuo".Store je isto smijesno prazan,mogli su bar omoguciti recenzije.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve je stvar navike. Meni jučer stigao Xbox i ubi me sučelje. Sve mi izgleda pretrpano i trebat će mi vremena da se naviknem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Sve je stvar navike. Meni jučer stigao Xbox i ubi me sučelje. Sve mi izgleda pretrpano i trebat će mi vremena da se naviknem.

 Sigurno je do navike,meni to pase kod Xboxa kaj ima stvarno svega svugdje.Igre,glazba,traileri za filmove,stvarno svega.Pa mi je ovo uzasno prazno jer doslovno nema nicega.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

A Short Hike makar nema još na PS4/5 (nadam se uskoro) definitivno top igra ove godine, na ps4/5 valjda Tlou2 samo je malo repetitivna. Za loše igre jednostavno nemam vremena. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 20:15 (Gajotres).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dark souls 3 i bezimeni kralj ohohohoho, uhuhuhuhu... Jesam preuranjeno slavio pobjedu

 

Uvod, borba, "zaplet" nemam riječi, jedan od općenito najboljih boss dijelova u gamingu bar meni. Oćekuješ jakog bossa i to dobiješ, premoćno izgleda, a neću opisivat borbu da ne spojlam kolegama koji nisu igrali.

 

Ušao sam u DLC, Ringed city i došao sam do bossa (prvog valjda). Isto kad sam se poveselio eto ti vraga pa ću se sutra malo više posvetiti njemu. Djeluje mi slabije od bezimenog jer izgleda da dosta telefonira poteze pa ćemo vidjet.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.

 Mozda na mene mislis.Nisam imao PS4 pa neznam kak je u usporedbi DS4-DS,ali imam Xbox i u kontroleru xboxa imam punjive AA baterije iz IKEA-e.Velika razlika trajanja u korist Xbox kontrolera,s tim da na Xboxu sam igrao igre koje imaju trigger rumble...

Moze biti da je do navike,Xbox kontroler danima nisam morao punit,DS svaki dan.

 

Sad mi sve vise i vise smetaju neke sitnice kod plejke.UI mi je uzasan,ne razumijem kaj se toliko hvalilo kad nema nis.Nemrem ni shortcutove napravit,sve izgleda kao da je zapelo u beta fazi.Sve prazno di god "kliknuo".Store je isto smijesno prazan,mogli su bar omoguciti recenzije.

 Moguce, ne znam ko je bija, ostala mi je samo u glavi kritika na racun baterije. Nisan do sad testira, pa san mislija da je stvarno kriminalno losa. Sa ovih 11+ sati sam skroz zadovoljan. Znas li koliko su ti cca sati trajale te punjive na xboxu? 

 

Za store se slazen, ocajan je. Bez ikakvog reda i logike. UI mi je ok, ne volin na zaslonu puno stvari. Smeta mi najvise sta se ne vide sve instalirane igre, al to i nije tolika drama. 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Dark souls 3 i bezimeni kralj ohohohoho, uhuhuhuhu... Jesam preuranjeno slavio pobjedu

 

Uvod, borba, "zaplet" nemam riječi, jedan od općenito najboljih boss dijelova u gamingu bar meni. Oćekuješ jakog bossa i to dobiješ, premoćno izgleda, a neću opisivat borbu da ne spojlam kolegama koji nisu igrali.

 

Ušao sam u DLC, Ringed city i došao sam do bossa (prvog valjda). Isto kad sam se poveselio eto ti vraga pa ću se sutra malo više posvetiti njemu. Djeluje mi slabije od bezimenog jer izgleda da dosta telefonira poteze pa ćemo vidjet.

 Heheh, odlican je Nameless. Svaka cast ako si dogura do prvog bossa u Ringed cityu, a ne spominjes put do njega i razbiven kontroler  ono ko je radija najvjerojatnije je sadist samo takav. Oba 2 DLC su odlicna, a pogotovo Ringed City ima fenomenalne bosseve. Gustaj.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Dark souls 3 i bezimeni kralj ohohohoho, uhuhuhuhu... Jesam preuranjeno slavio pobjedu

 

Uvod, borba, "zaplet" nemam riječi, jedan od općenito najboljih boss dijelova u gamingu bar meni. Oćekuješ jakog bossa i to dobiješ, premoćno izgleda, a neću opisivat borbu da ne spojlam kolegama koji nisu igrali.

 

Ušao sam u DLC, Ringed city i došao sam do bossa (prvog valjda). Isto kad sam se poveselio eto ti vraga pa ću se sutra malo više posvetiti njemu. Djeluje mi slabije od bezimenog jer izgleda da dosta telefonira poteze pa ćemo vidjet.

 Heheh, odlican je Nameless. Svaka cast ako si dogura do prvog bossa u Ringed cityu, a ne spominjes put do njega i razbiven kontroler  ono ko je radija najvjerojatnije je sadist samo takav. Oba 2 DLC su odlicna, a pogotovo Ringed City ima fenomenalne bosseve. Gustaj.

 11 flaskova sam potrošio ubijajući kosture i onog debelog gore prije nego sam skočio/propao dolje jer me je gamad sjebala na način da me je uhvatila za noge, to nisam očekivao.

Kasnije ona dva knighta sam dosta lako sredio, a posebno me iritira onaj "anđel", pa sam posebno guštao kad sam ga zaklo, tj, onog lika koji ga priziva ili koji već vrag radi. Dolje u otrovnoj vodi je bilo klasično koturanje do itema i onda bijeg na ono drvo do pyromancera kojeg sam sa lakoćom ubijao dok mu nije ostala mrvica healtha, onda kao da se pojačao, tj. postao oprezniji pa je gusto završilo, ostao sam bez flaskova sa mrvicom healtha pa sam se teleportirao do vatrice...

Jako zajeban dio, mislio sam da nema težeg i zajebanijeg od "puta zmaja", ali ovo mi se čini teže.

I am over 9000!!!
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sretna Vam nova godina

Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sretna nova godina !

Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda44 kaže...
Antelolog kaže...

Vezano uz Spotify.

Bezveze je da na službenim Playstation stranicama navode da je Spotify u HR dostupan a nije.

 

Spotify je dostupan u Hr već neko vrijeme.... :)

 Nije upitna dostupnost Spotifya u HR. Znamo da je dostupan u Hrvatskoj. Problem je u tome što nije dostupna aplikacija i usluga na Playstation 5 konzoli a na službenim stranicama piše da bi trebala biti.

Na PS storeu ne može se skinuti aplikacija za Spotify (nije dostupna) a kada se na daljinskom stisne tipka za Spotify, veli da Spotify nije dostupan u ovoj regiji.

 

Da li tebi Spotify radi na PS5? Ako da, kako si to uspio?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa svima sve najbolje u Novoj 2021

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sretna nova godina svima. 😄
Imam vaznu obavjest za ove sto jos nemaju PS5.
Slijedece narudžbe ce biti moguce od sredine prvog mjeseca. Slijedeća posiljka dolazi tek u veljači.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.

 Mozda na mene mislis.Nisam imao PS4 pa neznam kak je u usporedbi DS4-DS,ali imam Xbox i u kontroleru xboxa imam punjive AA baterije iz IKEA-e.Velika razlika trajanja u korist Xbox kontrolera,s tim da na Xboxu sam igrao igre koje imaju trigger rumble...

Moze biti da je do navike,Xbox kontroler danima nisam morao punit,DS svaki dan.

 

Sad mi sve vise i vise smetaju neke sitnice kod plejke.UI mi je uzasan,ne razumijem kaj se toliko hvalilo kad nema nis.Nemrem ni shortcutove napravit,sve izgleda kao da je zapelo u beta fazi.Sve prazno di god "kliknuo".Store je isto smijesno prazan,mogli su bar omoguciti recenzije.

 Moguce, ne znam ko je bija, ostala mi je samo u glavi kritika na racun baterije. Nisan do sad testira, pa san mislija da je stvarno kriminalno losa. Sa ovih 11+ sati sam skroz zadovoljan. Znas li koliko su ti cca sati trajale te punjive na xboxu? 

 

Za store se slazen, ocajan je. Bez ikakvog reda i logike. UI mi je ok, ne volin na zaslonu puno stvari. Smeta mi najvise sta se ne vide sve instalirane igre, al to i nije tolika drama. 

 tocno vrijeme nebi znao al tijekom prvog lockdowna sam peglao dosta i kroz 2-3 dana nisam nis punio.DS kao kontroler mi je stvarno odlican al eto,baterija najslabija karika koja bu s vremenom sve slabija.Mozda me zapeo bas neki los primjerak...Luck of the irish,a nisam irish.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.

 Mozda na mene mislis.Nisam imao PS4 pa neznam kak je u usporedbi DS4-DS,ali imam Xbox i u kontroleru xboxa imam punjive AA baterije iz IKEA-e.Velika razlika trajanja u korist Xbox kontrolera,s tim da na Xboxu sam igrao igre koje imaju trigger rumble...

Moze biti da je do navike,Xbox kontroler danima nisam morao punit,DS svaki dan.

 

Sad mi sve vise i vise smetaju neke sitnice kod plejke.UI mi je uzasan,ne razumijem kaj se toliko hvalilo kad nema nis.Nemrem ni shortcutove napravit,sve izgleda kao da je zapelo u beta fazi.Sve prazno di god "kliknuo".Store je isto smijesno prazan,mogli su bar omoguciti recenzije.

 Moguce, ne znam ko je bija, ostala mi je samo u glavi kritika na racun baterije. Nisan do sad testira, pa san mislija da je stvarno kriminalno losa. Sa ovih 11+ sati sam skroz zadovoljan. Znas li koliko su ti cca sati trajale te punjive na xboxu? 

 

Za store se slazen, ocajan je. Bez ikakvog reda i logike. UI mi je ok, ne volin na zaslonu puno stvari. Smeta mi najvise sta se ne vide sve instalirane igre, al to i nije tolika drama. 

 tocno vrijeme nebi znao al tijekom prvog lockdowna sam peglao dosta i kroz 2-3 dana nisam nis punio.DS kao kontroler mi je stvarno odlican al eto,baterija najslabija karika koja bu s vremenom sve slabija.Mozda me zapeo bas neki los primjerak...Luck of the irish,a nisam irish.

 Jesi ga punio preko plejke ili nekog punjača od mobitela?

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

S obzirom da klinac igra prakticki po cijele dane, jos nije uspio isprazniti kontroler, uvijek mu nakon "seanse" ostanu barem 2 crtice, mislim da problema s baterijom nece biti.....

 

P.S. 

 

Hoce biti kakav january sale, posebice snizenje na ps plus, ima li kakav leak vec?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 12:42 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
PCNjubara kaže...
Tututuru kaže...
Netko se bija zalija na bateriju Dualsensea. Jucer san bas testira, trajala mi je malo vise od 11 sati s ustekanim slusalicama u gamepad. Skroz san zadovoljan time.

 Mozda na mene mislis.Nisam imao PS4 pa neznam kak je u usporedbi DS4-DS,ali imam Xbox i u kontroleru xboxa imam punjive AA baterije iz IKEA-e.Velika razlika trajanja u korist Xbox kontrolera,s tim da na Xboxu sam igrao igre koje imaju trigger rumble...

Moze biti da je do navike,Xbox kontroler danima nisam morao punit,DS svaki dan.

 

Sad mi sve vise i vise smetaju neke sitnice kod plejke.UI mi je uzasan,ne razumijem kaj se toliko hvalilo kad nema nis.Nemrem ni shortcutove napravit,sve izgleda kao da je zapelo u beta fazi.Sve prazno di god "kliknuo".Store je isto smijesno prazan,mogli su bar omoguciti recenzije.

 Moguce, ne znam ko je bija, ostala mi je samo u glavi kritika na racun baterije. Nisan do sad testira, pa san mislija da je stvarno kriminalno losa. Sa ovih 11+ sati sam skroz zadovoljan. Znas li koliko su ti cca sati trajale te punjive na xboxu? 

 

Za store se slazen, ocajan je. Bez ikakvog reda i logike. UI mi je ok, ne volin na zaslonu puno stvari. Smeta mi najvise sta se ne vide sve instalirane igre, al to i nije tolika drama. 

 tocno vrijeme nebi znao al tijekom prvog lockdowna sam peglao dosta i kroz 2-3 dana nisam nis punio.DS kao kontroler mi je stvarno odlican al eto,baterija najslabija karika koja bu s vremenom sve slabija.Mozda me zapeo bas neki los primjerak...Luck of the irish,a nisam irish.

 Jesi ga punio preko plejke ili nekog punjača od mobitela?

 Samo preko plejke s kabelom koji je dosao uz konzolu.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

 
5 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice