Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.875
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Sta nije ta kolekcija samo za ps5?!


Od svih tih igara jedino mi je zanimljiv monster hunt jer je nisam igrao. Sve ovo je vevina ekipe koja ima ps4 vev igrala tak da je po meni cijela kolekcija bzvz

 To je za one koji nisu imali PS4 jer ti si ionak prebacujes PS4 igre na PS5.
Za one koji nemaju nista ovo je super stvar

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Da li je netko cuo sta o ovome jer sam mislio prebacit kolekciju na PS4 al izgleda da to ne radi?

 Šupci japanski.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Postoji caka da kazes frendu da se ulogira na svom PS5 s tvojim Accountom i skine ti igre. Neznam na temelju cega bi banali accountove, ako vec mogu prepoznati ps plus Collection igru na ps4 zašto ju onda hardwerski ne ograniče vec idu banati ljude. Tesko da banaju zbog tog. Puno ljudi barata s kupljenim ukradinim accountovima pa popiju ban a ne kuze zašto.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Sundbar imam. Manje je gnjavaže s postavljanjem i prostorom, a meni dovoljno dobro za obje te funkcije.

 Koja telka i koji soundbar? Kakav ti je sa emitiranjem surrounda?

Mortiis kaže...
Scrappy kaže...

E sad dok nema rasprave o scalperima i dostavama PS5, mogu pitati malo pitanje za raspravu.

 

Pošto mi plejka dolazi kroz 2-3 tjedna, planiram uzeti i poštene zvučnike, e sad pitanje, Soundbar ili Home Theater?

Načitao sam se dobro o jednom i drugome i znam koje su prednosti i nedostaci jednog i drugoga ali ja tražim nekaj kaj bi bilo kvalitetno i za gaming i za filmove?
Kaj vi koristite? 
btw telka je Samsung QE65Q60ratxxh

 prije 2 god sam uzeo soundbar od sonya...platio oko 800€, ali sam bome itekako zadovoljan

 Sonyev soundbar uz Sony telku ili različito?

Da li je bolje uzimati od istog prodizvođača kao i telka?

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
Hexfire kaže...
Sundbar imam. Manje je gnjavaže s postavljanjem i prostorom, a meni dovoljno dobro za obje te funkcije.

 Koja telka i koji soundbar? Kakav ti je sa emitiranjem surrounda?

Mortiis kaže...
Scrappy kaže...

E sad dok nema rasprave o scalperima i dostavama PS5, mogu pitati malo pitanje za raspravu.

 

Pošto mi plejka dolazi kroz 2-3 tjedna, planiram uzeti i poštene zvučnike, e sad pitanje, Soundbar ili Home Theater?

Načitao sam se dobro o jednom i drugome i znam koje su prednosti i nedostaci jednog i drugoga ali ja tražim nekaj kaj bi bilo kvalitetno i za gaming i za filmove?
Kaj vi koristite? 
btw telka je Samsung QE65Q60ratxxh

 prije 2 god sam uzeo soundbar od sonya...platio oko 800€, ali sam bome itekako zadovoljan

 Sonyev soundbar uz Sony telku ili različito?

Da li je bolje uzimati od istog prodizvođača kao i telka?

samsung tv

sony soundbar

 

isprobao sam taj dan 20-30 raznih soundbarova u trgovini i ovaj mi je djelovao vrhunski

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam Samsung MS650 soundbar i zvuk za filmove je vrhunski. Niži spektar pokriva tako dobro da bi se zakleo da još negdje postoji odvojeni subwoofer.

Svejedno bi da imam dovoljno mjesta rađe složio neki sustav s recieverom, odvojenim zvučnicima i subwooferom.

 

Prije ovog sam imao 5.1 soundbar Yamahin koji je dobio 5* na WhatHiFi ali u mojem prostoru je zvučao užasno (ponajprije jer je smješten u kutu prostorije). 

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Postoji caka da kazes frendu da se ulogira na svom PS5 s tvojim Accountom i skine ti igre. Neznam na temelju cega bi banali accountove, ako vec mogu prepoznati ps plus Collection igru na ps4 zašto ju onda hardwerski ne ograniče vec idu banati ljude. Tesko da banaju zbog tog. Puno ljudi barata s kupljenim ukradinim accountovima pa popiju ban a ne kuze zašto.

 Pretpostavljam da je to ok raditi i sa ostalim igrama koje imaš u Library je li tako?

Jer dugo već razmišljam zašto ne bi to napravila s bratom.

 

Nego gledala sam neke video tutorijale na Youtubeu pa sve nešto kompliciraju a čini mi se jednostavno: brat se ulogira s mojim accountom na svoj PS4 i skine igre koje ja imam, i obratno.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, to je drugo, ovo su igre vezane uz ps plus ali dostupne samo uz PS5. Mnogi imaju ps plus ali ne i ps5.
Nemoguće je dodati igre s tudeg Accounta bez da se taj Account postavi kao primarni.
Ovdje se radi o loginu na neciji ps plus Account kako bih se ostvarilo pravo na ps5 igre. I stvarno ne vidim kako bi to banali ili blokirali.
5 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne, to je drugo, ovo su igre vezane uz ps plus ali dostupne samo uz PS5. Mnogi imaju ps plus ali ne i ps5.
Nemoguće je dodati igre s tudeg Accounta bez da se taj Account postavi kao primarni.
Ovdje se radi o loginu na neciji ps plus Account kako bih se ostvarilo pravo na ps5 igre. I stvarno ne vidim kako bi to banali ili blokirali.

 Kak nebi banali?

Pa vide da si po PS5 konzoli aktivirao 3-4 acounta i

aktivirao Plus Kolekciju.

Naravno ako baš žele.

Svaki PS ima SERIAL i oni vide točno koji acc je gore.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

A gdje ima sluzbena objava sony-ja da je to zabranjeno? Koliko ekipe prodaje igre sa accountima po oglasnicima pa nikom nis

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

A gdje ima sluzbena objava sony-ja da je to zabranjeno? Koliko ekipe prodaje igre sa accountima po oglasnicima pa nikom nis

 

Postoji nešto što se zove Terms of Service i što si prihvatio kod kreiranja accounta. Naravno, nisi pročitao kao ni nitko od nas, ali tamo to piše.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da ako odjavis drugi account nakon aktivacije da nebi smjelo biti problema.
Mislim da Sony radi na GamePassu i da ce te igre uskoro biti i na ps4 od slijedeće godine, mislim da planiraju neku najavu na Game Awards. Naplatit ce sony te igre, bezbrige. Ujediniti ce ps plus i ps now.
Samo treba pricekati.
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
djhuby kaže...

A gdje ima sluzbena objava sony-ja da je to zabranjeno? Koliko ekipe prodaje igre sa accountima po oglasnicima pa nikom nis

 

Postoji nešto što se zove Terms of Service i što si prihvatio kod kreiranja accounta. Naravno, nisi pročitao kao ni nitko od nas, ali tamo to piše.

 Tamo sigurno ne pise da kolekciju sa PS5 ne mozes koristiti na PS4

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
djhuby kaže...

A gdje ima sluzbena objava sony-ja da je to zabranjeno? Koliko ekipe prodaje igre sa accountima po oglasnicima pa nikom nis

 

Postoji nešto što se zove Terms of Service i što si prihvatio kod kreiranja accounta. Naravno, nisi pročitao kao ni nitko od nas, ali tamo to piše.

 

Evo da ne bi netko pitao gdje točno:

 

https://www.playstation.com/en-us/support/subscriptions/share-playstation-plus/

 

Can I share PlayStation Plus with a friend on another console?

No. You can only share your games and PlayStation Plus benefits with accounts on your primary PS4.

 

 

I dijelovi kompleksnije tematike i ovdje:

 

https://www.playstation.com/en-hr/legal/psn-terms-of-service/

 

13. Code of Conduct

....

  • - Do not share, buy, sell, rent, sub-licence, trade, transfer, phish for or harvest any accounts or account details or other credentials.

 

27. Ownership and use of intellectual property rights (“IP”) 

    ...

    27.6. Do not do any of the following in connection with Authorised Systems, PSN or Products:

        ...

        27.6.6. share, buy, sell, rent, sub-licence, trade, transfer, phish for or harvest any accounts or account details or other credentials; or

        27.6.7. help anyone else to do any of these things.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

 Tamo sigurno ne pise da kolekciju sa PS5 ne mozes koristiti na PS4

 

Pa to naravno da možeš, svoje igre možeš koristiti gdje god smiješ imati svoj account.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo vam sluzbeno od Sonija
Poslao mi jedan preplatnik koji je tvrdio da je jucer dobio ban.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
djhuby kaže...

 Tamo sigurno ne pise da kolekciju sa PS5 ne mozes koristiti na PS4

 

Pa to naravno da možeš, svoje igre možeš koristiti gdje god smiješ imati svoj account.

Mene zanima sad ako imaš i PS5 i PS4 da li možeš normalno koristiti svoj acc na oba kao primarne ili je jedan primaran PS bez obzira na generaciju?

11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 14:18 (Kalmageddon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Evo vam sluzbeno od Sonija
Poslao mi jedan preplatnik koji je tvrdio da je jucer dobio ban.

Dobro su stisnuli taj dio oko Collectiona. Ili imas PS5 ili ban. Ban do drugog mjeseca je kaos u vrijeme ovog lockdowna i pizdarija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

Mene zanima sad ako imaš i PS5 i PS4 da li možeš normalno koristiti svoj acc na oba kao primarne ili je jedan primaran PS bez obzira na generaciju?

 

Neovisni su. Može biti jedna primarna PS4 konzola i jedna primarna PS5 konzola.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 14:40 (Bitanga).
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nevjerojatno koliko se ljudi idu ciganiti i riskirati za nešto što se može kupiti za 30-40 eura godišnje. I onda još j*bu svima majku kad im ne prođe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

 

Meni je jučer na pretplatnički broj dodana stavka "produljenje" i prodaja uređaja na rate. To je info sa prodajnog mjesta.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iskreno nis mi nije jasno oko tih accounta. Zanima me da li mogu slijedece:

 

1. Ulogirati se na PS5 od brata koji vec ima konzolu. Zatim skinuti besplatni bugsnax koji vrijedi samo za 11.mjesec. Onda kada meni dodje PS5 nekada u 12. mjesecu najnormalnije se ulogirati i da me bugsnax ceka

 

2. Na PS4 napraviti novi account i uzeti na novom accountu novu PS plus pretplatu. Sa tim novim accountom isto se ulogirati na PS5 ali na moj koji dodje u 12.mjesecu. I ako se s tim accountom vratim na PS4 onda imam PS collection na PS4? Svoj stari normalni account deaktiviram na PS4 i ulogiram i aktiviram ponovno na PS5. Znaci na PS4 bi bio jedan account a na PS5 drugi account i svaki imaju svoju zasebnu PS plus pretplatu. Da li se tu sta krsi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Han kaže...
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

 

Meni je jučer na pretplatnički broj dodana stavka "produljenje" i prodaja uređaja na rate. To je info sa prodajnog mjesta.

 Kada si ti narucio

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
lars82 kaže...
Han kaže...
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

 

Meni je jučer na pretplatnički broj dodana stavka "produljenje" i prodaja uređaja na rate. To je info sa prodajnog mjesta.

 Kada si ti narucio

 08.10. standard edition

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Iskreno nis mi nije jasno oko tih accounta. Zanima me da li mogu slijedece:

 

1. Ulogirati se na PS5 od brata koji vec ima konzolu. Zatim skinuti besplatni bugsnax koji vrijedi samo za 11.mjesec. Onda kada meni dodje PS5 nekada u 12. mjesecu najnormalnije se ulogirati i da me bugsnax ceka

 

2. Na PS4 napraviti novi account i uzeti na novom accountu novu PS plus pretplatu. Sa tim novim accountom isto se ulogirati na PS5 ali na moj koji dodje u 12.mjesecu. I ako se s tim accountom vratim na PS4 onda imam PS collection na PS4? Svoj stari normalni account deaktiviram na PS4 i ulogiram i aktiviram ponovno na PS5. Znaci na PS4 bi bio jedan account a na PS5 drugi account i svaki imaju svoju zasebnu PS plus pretplatu. Da li se tu sta krsi?

Ne vrijedi samo za 11 mjesec. Bit će u ponudi do prvog mjeseca sljedeće godine. Ne znam točno koji datum ali imaš vremena.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...
Marcek555 kaže...
lars82 kaže...
Han kaže...
Kalmageddon kaže...

Da li je netko tko ceka Tele2 ps5 dobio poruku od Overseasa?

 

"Na Overseas Express web stranici nakon odabira pretrage po referentnom broju potrebno je upisati u polje "Jedinstveni broj partnera" broj 19029, a u polje "Referentni broj" deseteroznamenkasti broj otpremnice.

Nakon unosa pritisnite na opciju "Gdje je moj paket?""

 

Ovo pise na Tele2 stranici, znaci ode se na ovaj link: 
https://my.overseas.hr/track-and-trace

 

pa pretraga po referentnom broju, unese se 19028 za broj partnera i broj narudzbe i datum..I onda skuzite da vas tele2 i dalje laze i da jos uopce nista nisu poslali...savrseno :D

 Ništa nisam dobio od njih osim obećanja i laži. Vjerojatno niti nemaju konzole ali imaju takta za razvlačit ovo.. Ja sam se pomirio da ju neću dobit do kraja godine.

 

Meni je jučer na pretplatnički broj dodana stavka "produljenje" i prodaja uređaja na rate. To je info sa prodajnog mjesta.

 Kada si ti narucio

 08.10. standard edition

 Ja sam 18.09

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam 22 9 i jos nista, ma ne nadam se vise nicemu od njih ako dodje dodje, ako ne ko ih jebe

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice