Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.578
|
čitano: 4.700.592
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigao tcomovac, zvao poštar 5 minuta prije, morao potpisati i to je to...

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konzola je bila nedostupna cijelo vrijeme od zatvaranja prednarudzbi, pricam o t-comu.

Jucer popodne se kratko vrijeme moglo naruciti, sada vise opet ne. Tako da ovo - narucio prosli tjedan i stize mi.... Neznam, super ako je tako, no, skeptican sam.

Za jucer narucene konzole preko t-coma, najranije sto mozemo ocekivati je za nekih 10 dana, najkasnije do 20.12...... meni su tako rekli.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

Ajd kad pospajate svi koji ste dobili konzolu danas javite jel imate problem s networkom. 

Trenutno nemam nikakvih problema s konzolom, cak mi niti ucitavanje diska nije bucno..

dakle skidam upravo update za rdr2, transfer igara s ps4 sam isto prebacio putem wifi mreze bez problema...

 

Mozda skinem navecer Apex Legend pa cu vidjeti online jel ima ikakvih problema

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Onima koji uzimaju PS+, sad vam je na akciji i na našem Storeu.

Ipak je to plusek iznad računa s kojim igraš, save cloud za igre i library mjesečnih igara u svom "dvorištu".

Nekak tema danas nije aktivna ko jučer, dobili ljudi plejke i sad je Umbasa :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 17:40 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damire22, to si morao uz ugovor uzeti zar ne?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da,ugovor, odnosno novi broj, 24 mjeseca.

No kako sam ionako planirao uzeti tarifu za mob na pretplatu, nije me to prestrasno pogodilo.

Zanimljivo je, sto mi pise - bez ugovorne obveze, to nisam bas skuzio, no, kako god, sve mi je kod njih, pa nek bude i taj broj.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Bome mi dođe da prodam i svoj ps5...

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Svi igraju, a bome i ja idem nabacit tlou 2

Bilo bi vrijeme da ju odigram.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

Nabijem ih ja 100 bolje da ne pisem cega.... 2.1 kabel je kraci 40ak cm i sad nikako ne mogu spojiti tv i ps5 a da ne izgleda ko saka u oko (tv mi je na zidnom nosacu koji ima unutar njega rupu u zidu a koja vodi ka drugoj rupi u blizini poda)..pa popizdil bum..

 

Vjeruj mi, al baš sam o tome jutros razmišljao, što ako bude ovaj kabel kraći :-D

 Jel ovo dobra alternativa?

 

https://www.sancta-domenica.hr/bandridge-bvl2102-ultra-high-speed-hdmi-8kat60hz-i-4kat120hz-48gbps-2-0m.html

 

ja pikiram ovaj, plus ima duže verzije za praktički istu cijenu.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moze li sada netko napisati, sto se desi kad ubacite ps4 igru i instalirate je, moze li se igrati odmah, ili prvo treba apdejtati?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Puknuo pretplatu još godinu dana za 328kn i novu FIFU za 305kn. I sad samo još sačekati dl😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tri generacije 🥰🥰🥰🥰

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 18:11 (Dermentor).
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
znači igre id ps4 bolje se igraju na ps5...onda se Sony zahebo što je uipće izbacio ps4...trebao je odmah sa ps3 ići na ps5

svatko s svojim parama radi što hoće...a to da moliš nekog da ti nešto prodašž...ja to ne kužim...da mi je sutra zadnji dan života nebi pristao da me pravu budalom

ponašate se kao da se konzola neće prodavati još narednih 7 godina

mnogima puna usta nije u grafici sve... sad odjednom ps4pro nevalja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 4 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

jel se samo moze uzeti preko tcoma kao pretplata ima li gdje uzet za full cijenu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vise ne moze ni preko tcoma, barem zasada.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
znači postoji i CD verzija...sve sami elektronički genijalci
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
znači igre id ps4 bolje se igraju na ps5...onda se Sony zahebo što je uipće izbacio ps4...trebao je odmah sa ps3 ići na ps5

svatko s svojim parama radi što hoće...a to da moliš nekog da ti nešto prodašž...ja to ne kužim...da mi je sutra zadnji dan života nebi pristao da me pravu budalom

ponašate se kao da se konzola neće prodavati još narednih 7 godina

mnogima puna usta nije u grafici sve... sad odjednom ps4pro nevalja

 Nitko ne kaze da ps4 ne valja, ali bolje se igre vrte na ps5, ka sta je i normalno. I mislin da uopce nije stvar u tome koliko dugo ce se prodavat, al zasto ne imat konzolu sta prije ako je nekome napeta. Ja san par dana prije prvih preordera reka da je necu kupit do slijedece godine na crni petak, da malo poprave sve djecje bolesti pri izlasku, i onda me odjednon opralo da zelin odigrat Demon's Souls i da zelin ps5 cin ga mogu dobit.

PSN - ediholic
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako sam i ja rekao da cu pricekat godinu dana kad izade novi god of war a sad mi je zao sta ga nisam uzea, jos samo citam ovu temu 😤
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
znači postoji i CD verzija...sve sami elektronički genijalci

 danas sam vidio i desktop version za 1.300 €

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Konzola je bila nedostupna cijelo vrijeme od zatvaranja prednarudzbi, pricam o t-comu.

Jucer popodne se kratko vrijeme moglo naruciti, sada vise opet ne. Tako da ovo - narucio prosli tjedan i stize mi.... Neznam, super ako je tako, no, skeptican sam.

Za jucer narucene konzole preko t-coma, najranije sto mozemo ocekivati je za nekih 10 dana, najkasnije do 20.12...... meni su tako rekli.

 Tak je i meni receno za narudzbu od sinoc

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel nekom cudno malo izgleda Spiderman nakon sto promijeni odjelo, nakon te opcije. Bio mi je dosta fluidniji na pocetku, ne izgleda mi to sad nikako ko s pocetka igre?!

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LAN ide punom brzinom i skinuo gow za 20 min i ful stabilno.Imam A1 500/120 brzinu Sad sam vidio da u opcijama networka ima skrivena opcija da stavis da ti bira uvijek 5ghz a ne automatic.Mozda ga je automatic bunio pa se salto sa frekve na frekvu pa je pucao net.Bum sad isprobao da vidim jel stabilno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Djhubby nisam sad bas strogo pratio, do negdje 16 sati jucer jesam, i doslovce je bilo - otvori stranicu - nedostupno, refresham je odmah - dostupna samo disc verzija. Narucim,naravno.

Kasnije nisam pratio, cuo sam da je vec tijekom veceri postala nedostupna opet.

Ako sam ja dobro shvatio, oni konzola imaju, cak i mimo preordera, ali narudzbi je toliko da ne mogu sve pokriti, do slijedece posiljke, koja se ocekuje krajem mjeseca. Istina, laz, nagadjanje, dezinformacija....

Neznam, tako sam shvatio. S time da svi koji u uzeli pretplatu i novi broj, isti nece dobiti, niti ce biti aktivan, sve dok se i konzola ne isporuci.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Neznam, tako sam shvatio. S time da svi koji u uzeli pretplatu i novi broj, isti nece dobiti, niti ce biti aktivan, sve dok se i konzola ne isporuci.

 Ne znan jel to istina da se broj nece dobit dok konzola ne dode. Danas sam zva T com i rekla mi je da stoji da ce mi broj bit prebacen 26.11., a konzole nr virujen da ce prije 12og mj. Onda bi to znacilo da konzola stize iduci tjedan.

PSN - ediholic
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

znac t-scum daje samo preko 24novog broja ps?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
"U slučaju da prelazite iz druge mreže, uzmite u obzir mogućnost da će vaš broj biti prenesen u mobilnu mrežu Hrvatskog Telekoma prije isporuke samog uređaja."

Novi broj nije isto sto i prijenos broja......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Žena mi se nakačila na Astro, tak da u principu gledam kak ona igra :)

 

Dualsense je prejeben, pun pogodak!

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo price godine frend udje u ducan u Karlovcu i nadje konzolu u ducanu slucajno i kupi dobili su jedan komad bahahaha

 
29 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
"U slučaju da prelazite iz druge mreže, uzmite u obzir mogućnost da će vaš broj biti prenesen u mobilnu mrežu Hrvatskog Telekoma prije isporuke samog uređaja."

Novi broj nije isto sto i prijenos broja......

 Aha, nisan zna da rade razliku tu. U pravu si.

PSN - ediholic
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice