Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.243
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Prošao HP express pored kuće,ništ od playa do ponedjeljka,utorka. Samo me brine kako mu je,da mu nije hladno,dal ga je strah. Sam je u mraku,zatvoren u kutiji. 😥

 Pazi da ti ne dodje cigla (ili nista) umjesto plejke, ipak se radi o HPu 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj PS Plus je čudo. Pojavilo se igara kohe pojma nisam imao da dobivam. Pričalo se o 15-18, ovaj mjesec 20+3

 

EDIT: 20 od toga mislim da je sada trajna ponuda PS Plus. 3 igre su za ovaj mjesec, od čega BugSnax je PS5 verzija dostupna PS5 vlasnicima samo do kraja mjeseca. Taman za klince.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 13:26 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rokaj samo rokaj
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam svojega stavio iza TV-a

 

evo mali igra ASTRO, sto se tice prebacivanja iz ps4 na ps5 putem 5ghz veze u par minutica sam prebacio 150gb i sve sejvove

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
hahhaajaads kaže...
Sideswipe kaže...

Prošao HP express pored kuće,ništ od playa do ponedjeljka,utorka. Samo me brine kako mu je,da mu nije hladno,dal ga je strah. Sam je u mraku,zatvoren u kutiji. 😥

 Pazi da ti ne dodje cigla (ili nista) umjesto plejke, ipak se radi o HPu 

 Ako je naručio od SD-a, čak i ako je stavio narudžbu pod standardna odnosno HP, dostavu će obavljati GLS jer SD ima ugovor sa njima gdje plaćaju troškove dostave umjesto kupca. Ako je naručio negdje drugdje zanemari post

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni je ovaj coil whine jedno veliko razocarenje i bas mi nije jasno zasto su stedili da ubace par komadica silikona pa da se to izbjegne. Sve ostalo je odlicno ali dok se skidaju igre i igra nesto bas bude bucan coil whine i dobro zuji.... Jos ako podivlja kao sto mi je bio u zadnje vrijeme u ps4 pro ima da bude veselo, nije mlazni avion ali dodje na isto govno samo drugo pakovanje.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

 Slažem se def oni koji nisu dobili konzolu se žale, ali je ovaj launch zbillja ludnica zbog Covida i opće situacije u svijetu. Kada su bile prednarudžbe trebalo je biti za kompjuterom i pokušavat. Ja sam jučer osigurao digitalnu u SD-u i dolazi u prosincu. Bio sam od ponoći sve do 7 ujutro budan i spamo sam refresh, jbga isplatilo se ali se treba i potruditi. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Meni je ovaj coil whine jedno veliko razocarenje i bas mi nije jasno zasto su stedili da ubace par komadica silikona pa da se to izbjegne. Sve ostalo je odlicno ali dok se skidaju igre i igra nesto bas bude bucan coil whine i dobro zuji.... Jos ako podivlja kao sto mi je bio u zadnje vrijeme u ps4 pro ima da bude veselo, nije mlazni avion ali dodje na isto govno samo drugo pakovanje.

 Da ima konzola na bacanje rekao bi ti da reklamiraš. Jer moja konzola nema coil whine. Praktički je nečujna za vrijeme igre, bez obzira što igram. Mrni je PS4 Pro imao coil whine i rrklamirao sam, zamijenili mi konzolu i ova druga nije imala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

 4 miliona konzola na 3.5 miljarde gamera je 0.

Kad bi Samsung ili Apple tako proizvodili mobilne uređaje oboje bi propali.

COVID je prisutan i može otežavati neke stvari ali ovo je totalna nula ( 0 ) od strane Sonya... Sony je Sony imaju oni di skladištiti ne brini, samo očito bolje je stvoriti hype i pomalo i sigurno prodavati.

I drugima se desi da ostanu bez zaliha ( Apple za primjer ) no to se u roku od 7 dana riješi, znači moguće je!

A ove gluposti da se isporuka neće normalizirati barem do travnja to je namjerno.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Rhodin kaže...
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

 Slažem se def oni koji nisu dobili konzolu se žale, ali je ovaj launch zbillja ludnica zbog Covida i opće situacije u svijetu. Kada su bile prednarudžbe trebalo je biti za kompjuterom i pokušavat. Ja sam jučer osigurao digitalnu u SD-u i dolazi u prosincu. Bio sam od ponoći sve do 7 ujutro budan i spamo sam refresh, jbga isplatilo se ali se treba i potruditi. 

 kaze mi prijatelj kod njega u firmi, nitko nije raido..300 ljudi za kompom i svi refresh..

kaze mi drugi prijatelj kod njega 50ak..isto svi non stop refresh..

a koliko je takvih samo bilo..nije ni cudo da je u austriji za 2 sekunde sve nestalo...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Diazz72 kaže...
Rhodin kaže...
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

 4 miliona konzola na 3.5 miljarde gamera je 0.

Kad bi Samsung ili Apple tako proizvodili mobilne uređaje oboje bi propali.

COVID je prisutan i može otežavati neke stvari ali ovo je totalna nula ( 0 ) od strane Sonya... Sony je Sony imaju oni di skladištiti ne brini, samo očito bolje je stvoriti hype i pomalo i sigurno prodavati.

I drugima se desi da ostanu bez zaliha ( Apple za primjer ) no to se u roku od 7 dana riješi, znači moguće je!

A ove gluposti da se isporuka neće normalizirati barem do travnja to je namjerno.

 Zbilja misliš da ako su mogli proizvesti više konzola i time zaraditi, koliko? 10 20 puta više? da nebi to napravili? Na kraju dana je zbilja novac ono što je ključno, tim više što ih nije briga šta botovi uzimaju 50 komada, njima je bitna zarada naravno i kvaliteta ali su se preračunali. To je jako veliki pogon koji zahtijeva određeni proces organizacije kako bi se sve uspješno izvršilo, ali jednostavno demand nije prirodan. Ne brini biti će uskoro konzola ali opet kažem manifaktura i proces obrade je vrlo zahtijevan, jer opet novac je ključan, a treba to sve i platit od samog prcesa do kraja gdje se očekuju željeni rezultati.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
KobeHOF- kaže...
Rhodin kaže...
Diazz72 kaže...
Sony je odradio katastrofalni posao sa Playstation 5.
Ovo je čovječe ultra limitirani lunch.
Mislim da je nedopustivo da jedna kompanija poput Sonya koja ima vjerojatno među najjačim proizvodnjama na svijetu ima ovakav debakl sa lansiranjem proizvoda na tržište.

  🙄

 

Ovo su komentirali svi koji konzolu nisu dobili. Po svemu što znam 4-5 mil konzola je bilo na releaseu. Sve preko toga je izuzetno teško očekivat da će netko hoardat i skladištit za release iz čisto fizičkih razloga.

U godini kovida, uz činjenicu da AMD radi PS, Xbox i paralelno svoje CPU i GPU, mislim da je ovo sasvim OK.

 

Gamera ima *10 barem nego nekad, kad sam ja bio klinac ovo je zanimalo 7 od 32 klinca u mom razredu u osnovnoj školi, al bio je rat, 3 su si mogli priuštit.

Sad ti isti klinci ko roditelji kupuju sebi, djeci, neki od njihovih staraca kupuju...

Kod mojih klinca u razredu od 24 sad 3 curice ne žele konzolu, ostali bi svi i svi će dobit prije ili kasnije.

Dakle globalno potražnja strahovito raste, proizvodnja ni blizu, a s obzirom na kovid, činjenica da imamo isti release date sa kompletnom EU je već uspjeh... 

Dolazit će, sigurno, ja samo ne znam što vi sanjate, da će bit release gdje svi dobiju? Pa koliko mjeseci bi se to unaprijed trebalo proizvoditi?!?!

I koliko bi skladištenje koštalo i sa kojim razlogom?

 Slažem se def oni koji nisu dobili konzolu se žale, ali je ovaj launch zbillja ludnica zbog Covida i opće situacije u svijetu. Kada su bile prednarudžbe trebalo je biti za kompjuterom i pokušavat. Ja sam jučer osigurao digitalnu u SD-u i dolazi u prosincu. Bio sam od ponoći sve do 7 ujutro budan i spamo sam refresh, jbga isplatilo se ali se treba i potruditi. 

 kaze mi prijatelj kod njega u firmi, nitko nije raido..300 ljudi za kompom i svi refresh..

kaze mi drugi prijatelj kod njega 50ak..isto svi non stop refresh..

a koliko je takvih samo bilo..nije ni cudo da je u austriji za 2 sekunde sve nestalo...

Iskreno kod nas je još situacija odlična, jer vani pogotovo na zapadu su botovi gotovo pa nemogući. To je nešto doslovno pa nemoguće protiv toga probati izvršiti proces kupovine. Užas 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Zašto toliko svi serete po HP dostavi? Ja nikad nisam imao problem. Uvijek dode kroz 3 dana paket pa cak i dugo iscekivana ps5 konzola. Schilajte se s tim sranjem po HP-u. Ko da je GLS svrsavanje u odnosu na njih. Chill

Možda zbog ovakvih bisera. 

 

https://www.bug.hr/crna-kronika/postar-u-velikoj-gorici-krao-mobitele-umjesto-da-ih-dostavi-kupcima-17394

 

GLS je tu kod nas tri koplja iznad. Zašto?

Zato što ti pošalju obavijest dan prije, a drugu kroz jutro prije dostave.

Zato što te dostavljač nazove prije ili ako te ne nađe i možeš se dogovoriti oko preuzimanja paketa.

 

HP te neće nazvati i ostaviti će ceduljicu pa se ti vozi do pošte po paket, a platio si kurirsku dostavu ili te nazove i ako nisi doma *ebe se njemu, fleksibilnost i mogućnost dogovora = 0, opet dobiješ ceduljicu pa se misli. Nikad ne znaš kad će se pojaviti u 8h ujutro ili 20h navečer, pa nema druge nego danima dežurati doma i čekati.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sinoć nakon posla odigrao nekih 4-5 sati pa da javim prve dojmove. Najveća razlika u odnosu na PS4 je definitivno gamepad. Ovo je jednostavno preporod koliko je bolji od dualshock 4 u apsolutno svakom smislu. Teži je, veći, bolje leži u ruci, vibracije su nemjerljivo bolje, triggeri itd. Znači drugi svijet u odnosu na prošlu generaciju.

Konzola je ultra brza ne samo što se tiče loadinga nego ostalih radnji. Na PS4 Pro recimo nisam mogao ništa skidati u pozadini ako bi mi bila upaljena igra jer bi download totalno usporio. Ovdje sam skinuo 3 igre u full brzini dok sam igrao Spidermana u isto vrijeme. Isto tako sama wifi kartica je bolja. PS4 Pro mi često nebi hvatao pun signal iz sobe, a PS5 stalno ima full signal.

Konzolu jedva da čuješ za vrijeme igre, jos jedna nebo i zemlja razlika u odnosu na PS4.

Zasad nisam uočio nekakve bugove ni greške, mada nisam prebacivao igre sa PS4 na PS5 nego sam sve nanovo skidao jer sam čitao da postoje neki problemi s time.

Igrao sam recimo GTA Online sinoć i ako ste igrali tu igru na PS4, onda znate kako počne štekati i zapinjati ako je 30-ak ljudi na serveru. Ovdje apsolutno zakucan fps, ne pada ni u jednom trenutku. I to u igri koja nije dobila PS5 patch.

 

Sve u svemu, jako zadovoljan zasad. Ako imate nekih pitanja, slobodno pitajte.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 14:15 (antimadridista).
Moj PC  
10 0 hvala 6
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
djhuby kaže...

 Oglas je tvoj ali konzola nije tvoja? Moj komentar nije bio na cijenu nego zasto bi netko napisao u oglas prodano a drzao i dalje oglas ako je konzolu prodao

Pa vjerovatno zato jer ceka par rezervacija ako netko odustane da ima par rezervi, tad makne oglas i tocka.

I ne, konzola nije moja, a i da je ja opet ne bi vidio nikakav problem, oglas je iz usluge ljudima koji nisu bas vicni racunalima. Uzeli su konzolu klincima, klinci vidjeli da se konzole lako prodaju za dobru lovu pa rekli starcima adj da ju prodamo i narucimo drugu, mi cemo se malo strpiti al cemo zato stavit po 1000kn dzeparca u dzep a toj djeci je to ok lova... Ja to u potpunosti podrzavam, svatko gleda najbolje za svoje doma, i boli ga ona stvar sto ce nekakav random nebitan lik na forumu misliti o njemu, vrlo vazno... Ponavljam, za postenu paru svak bi prodao, ostalo su sve dvolicne bajke. The end

 

 iako se slazem s vecinom sto si napiso, ne volim kad se generalizira. evo npr maloprije mi se javio tip da bi kupio za 8000 kn(prije sam vec napisao post di sam reko da sam stavio iz zajebancije oglas da vidim oce li se tko javit za te pare) i ne, nisam ju prodao. jedva cekam doc doma da nastavim igrat. 

frend koji je totalno lud za plejkom je reko da nebi svoju dao da mu netko stavi 15 tisuca kuna sad ispred njega i vjerujem mu, nikad nisam vidio da netko u tim godinama ima takav osmjeh na licu kad je pokupio plejku jucer. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
KobeHOF- kaže...
Zašto toliko svi serete po HP dostavi? Ja nikad nisam imao problem. Uvijek dode kroz 3 dana paket pa cak i dugo iscekivana ps5 konzola. Schilajte se s tim sranjem po HP-u. Ko da je GLS svrsavanje u odnosu na njih. Chill

Možda zbog ovakvih bisera. 

 

https://www.bug.hr/crna-kronika/postar-u-velikoj-gorici-krao-mobitele-umjesto-da-ih-dostavi-kupcima-17394

 

GLS je tu kod nas tri koplja iznad. Zašto?

Zato što ti pošalju obavijest dan prije, a drugu kroz jutro prije dostave.

Zato što te dostavljač nazove prije ili ako te ne nađe i možeš se dogovoriti oko preuzimanja paketa.

 

HP te neće nazvati i ostaviti će ceduljicu pa se ti vozi do pošte po paket, a platio si kurirsku dostavu ili te nazove i ako nisi doma *ebe se njemu, fleksibilnost i mogućnost dogovora = 0, opet dobiješ ceduljicu pa se misli. Nikad ne znaš kad će se pojaviti u 8h ujutro ili 20h navečer, pa nema druge nego danima dežurati doma i čekati.

 Hahaha vidio sam taj članak. Užaš, ali sva sreća što sam nazvao SD i rekli su mi da čak i ako sam stavio pod standardnu dostavu odnosno, besplatnu da će mi GLS isporučiti PS5 jer SD ima ugovor sa GLS-om da SD snosi troškove dostave za kupca pa su mi odma rekli da će GLS vršit dostavu tako da, dobro je.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
mar123 kaže...
crocro23 kaže...

Jel netko probao spojit PS5 (ili ps4) preko mobilnog interneta. Znači spojit konzolu na internet preko mobitela. Probao sam i imam problem s DNS, zapravo ne može pokrenut skidanje igara iako je spojeno preko wifi-a. Brzina interneta mi je doma 40, a preko moba veća od 350 i neogranicena pa sam mislio tako skidat igre, očito to ne može iz nekog razloga. Prije sam mogao na ps4 to napravit, sad probam konekciju i ne ide na ps5, a ni na ps4, doduše imam novog operatera (Hrvatski telekom), ali to ne bi trebalo imati veze. U ruter nemam što dirati jer ga nemam, pokušavam s moba dijelit tethering na ps i tako onda skidati tom brzinom i tim prometom. Svi ostali uređaji u kući rade odlično tako.

 neko tesko sranje je s ps5 i internetom, i sam imam problem.

ja u stanu koristim wifi extender koji cupa signal iz kuce od staraca(tamo je optika), spojim se na to, krene skidanje updatea ful brzo i stane i gotovo, mrtvo, dns problem. on se spoji na mrezu ali ne zeli se spojit na psn. nakon toga ga spojim na hotspot od mobitela(tele 2 flat) i to radi, samo sporije jer tele 2 mi je sugav signal u stanu. nakon toga sam napravio sljedece, spojio sam mob na taj wifi extender i onda bacio hotspot s moba na plejku(znaci hotspoto sam internet s tog extendera, ne mobilne podatke) i od tad ide onom brzinom kojom bi i trebo i koju dobivam na ostalim uredajima. ne znam dal moze svaki mob radit takav hotspot(znam da na iphonu kad sam ukljucio hotspot wifi se automatski gasio) ali na mom xiaomiju radi super.

 Hvala

Nemam wifi extender. Imam Note20 Ultra, S20 Ultra i Iphone 11. Jedini problem je što mi je u S20 Ultra kartica i taj mob mi je doma na punjaču i dijeli mrežu na laptop, tablet i tv, ostale nosim na posao. Probao sam stavit karticu iz S20 u Note20 i isto je, ne skida, stoji mrtvo 0 kbps. Smiješno jer na istom netu TV otvori youtube i vrti 4k stream bez beda, znači radi. Budem smislio nešto, a možda treba neki update još da dođe za ps5 ili jednostavno moram kupit extender pa tako kao i ti poslat signal. Imao sam doma tele2 pokucni, ali sam ga se rijesio odmah zbog onih 200gb limita, a to skinem večeras (da mogu, haha).

 jedna od stvari koju sam pokusao i na kratko je popravilo stvar je manualno upisivanje dns-a. upiso sam neki googleov(tak je pisalo na netu) 8.8.8.8 i 8.8.4.4
probaj to pa vidi jel ima pomaka.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
gamex1423 kaže...

Meni je ovaj coil whine jedno veliko razocarenje i bas mi nije jasno zasto su stedili da ubace par komadica silikona pa da se to izbjegne. Sve ostalo je odlicno ali dok se skidaju igre i igra nesto bas bude bucan coil whine i dobro zuji.... Jos ako podivlja kao sto mi je bio u zadnje vrijeme u ps4 pro ima da bude veselo, nije mlazni avion ali dodje na isto govno samo drugo pakovanje.

 Da ima konzola na bacanje rekao bi ti da reklamiraš. Jer moja konzola nema coil whine. Praktički je nečujna za vrijeme igre, bez obzira što igram. Mrni je PS4 Pro imao coil whine i rrklamirao sam, zamijenili mi konzolu i ova druga nije imala.

 Garancija je 1 godinu kod nas, sacekat cu dok bude konzola na stanju pa cu tad reklamirati, da je bar uvijek tiho, nije nego zna biti bas primjetno i varira.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Zašto toliko svi serete po HP dostavi? Ja nikad nisam imao problem. Uvijek dode kroz 3 dana paket pa cak i dugo iscekivana ps5 konzola. Schilajte se s tim sranjem po HP-u. Ko da je GLS svrsavanje u odnosu na njih. Chill

Meni glupi poštar ostavlja paket pred vratima umjesto da stavi u sandučić (ili barem NA sandučić) iako stane unutra, frendu je nestalo x stvari iz Kine iz istog razloga (živi u puno većoj zgradi od moje, na drugom kraju grada tako da nije do jednog poštara), računi sa datumom dospijeća stižu 4-5 dana nakon iako su poslani na vrijeme i tako...

 

Ali da ne bi bilo da samo prigovaram, gume su mi dostavili kako treba. Great success.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigla i moja, raspakirana i na temperiranju u dnevnom boravku. Sad lagano formatiranje PS4, ciscenje i pakiranje u kutiju za prodaju... Naravno, prvo jedan Jameson, a onda koja mrzla Stella ;)

 

Javim dojmove poslije.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svi koji su narucili od tele 2 nista do polovice iduceg tjedna, mozda nekome isporuce u pon uto, samo daju genericke odgovore, kako je dostava krenula s jucerasnjim danom i da je dostava 3 do 5 dana, ali sam bio tolko dosadan da mi lik na kraju rekao da nisu jos  nista poslali jer nisu sve ni obradili da ce tek onda slat, pas im m....

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Čitam i ne vjerujem da ima odraslih "muškaraca" u ovoj temi kojima cura može branit da kupe igračku od 400 eura , ozbiljno se nadam nadam da je ovo zajebancija.

 
8 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Lul coil whine u konzoli, ajde hvala svim early adopterima što su primijetili pa će sigurno to Sony popeglat za nekoliko mjeseci.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Svi koji su narucili od tele 2 nista do polovice iduceg tjedna, mozda nekome isporuce u pon uto, samo daju genericke odgovore, kako je dostava krenula s jucerasnjim danom i da je dostava 3 do 5 dana, ali sam bio tolko dosadan da mi lik na kraju rekao da nisu jos  nista poslali jer nisu sve ni obradili da ce tek onda slat, pas im m....

 

S obzirom da znam neke ljude u Tele2 uredima, naplatio uslugu da mi saznaju gdje je zapelo. Navodno zbog praznika im je Sancta dostavila konzole tek u četvrtak a s obzirom da ih oni moraju uvest u svoj sustav, svakom artiklu dodijelit interni kod te dodjielit generički IMEI to im traje. Informacija koja mi se nije svidjela je da su mi rekli da sve pošiljke izlaze van 25.11. 

 

Taj datum nemora biti točan jer su pod velikim pritiskom od korisnika tako da nadajmo se da će to sve skupa bit poslano već u ponedjeljak.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moja ima isto coil whine kad skidam igru ali gubi i net konekciju preko wifi 5ghz.Lan nisam probao.
Imam Samsung q80t i spojio sam konzolu na hdmi 2.1(4port) i nemogu stavit 120hz 4k?

Digital verzija konzole je u pitanju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Svi koji su narucili od tele 2 nista do polovice iduceg tjedna, mozda nekome isporuce u pon uto, samo daju genericke odgovore, kako je dostava krenula s jucerasnjim danom i da je dostava 3 do 5 dana, ali sam bio tolko dosadan da mi lik na kraju rekao da nisu jos  nista poslali jer nisu sve ni obradili da ce tek onda slat, pas im m....

 I ne zaboravi, kad predaju Overseasu imas pravo 50% da ti uopce dostave konzolu na adresu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa zar njima u Tele2 nije jednostavnije taj info baciti na fb stranicu i službeni web pa da korisnici znaju na čemu su a ujedno si i sami rasterete linije od upita "kad će" i "zašto još nije". Doslovno im jedan status treba da sebi olakšaju život
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
dedaa kaže...

Lul coil whine u konzoli, ajde hvala svim early adopterima što su primijetili pa će sigurno to Sony popeglat za nekoliko mjeseci.

 PS4 je isti "problem" imao pa nikada nisu rijesili ni sa jednim modelom. 

 

Moram napomenuti da kako sam je jucer spojio pa sve do sada skida konstantno igre, kaze raja po netu da kada nista ne skida bude znacajno manje primjetno pa cu vidjeti hoce li tako i kod mene biti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 14:47 (gamex1423).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice