Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Nisu oni krivi sto idioti u vladi svako malo mijenjaju datume praznika.Da sutra nije praznik dosla bi vam 19 plejka.

Da pošalju kurirskim službama danas, opet bi konzola došla 19.11. Nikakav problem. Stoji jedan dan na skladištu SD ili kurirske službe isti je vrag. Krajnji kupac neće dobiti konzolu ranije ali bi je zato dobio na vrijeme

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Nisu oni krivi sto idioti u vladi svako malo mijenjaju datume praznika.Da sutra nije praznik dosla bi vam 19 plejka.

 misliš nisu oni krivi kaj smo mi pičke pa im dozvoljavamo da rade od nas majmune + lažu nas i kradu kao dodatak
 na sve to. :D pa onda ispašta kojesta, ukljucjuci i dostava ps5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 9:57 (bloodborne).
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Za ove koji su narucili u 10 mjesecu u Sancta Domenici nista od konzole. 

Sada sam kontaktirao SD i rekli su mi da posto sam narucio 6.10 da konzola nece doci sada i da ne znaju kada ce biti isporuka za te konzole, da se nadaju do kraja godine ali da ne moze nista reci zasigurno. :-(

 

Tako da ja mogu biti sretan ako bude uopce ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 10:16 (icanic).
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
icanic kaže...

Za ove koji su narucili u 10 mjesecu u Sancta Domenici nista od konzole. 

Sada sam kontaktirao SD i rekli su mi da posto sam narucio 6.10 da konzola nece doci sada i da ne znaju kada ce biti isporuka za te konzole, da se nadaju do kraja godine ali da ne moze nista reci zasigurno. :-(

 

Tako da ja mogu biti sretan ako bude uopce ove godine.

 Well fuck. Nadao sam se da ce rec joj evo dosle nove kolicine za crni petak kao pa sam cekivao ovaj drugi val nekako pocetkom 12 mjeseca..

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icanic kaže...

Za ove koji su narucili u 10 mjesecu u Sancta Domenici nista od konzole. 

Sada sam kontaktirao SD i rekli su mi da posto sam narucio 6.10 da konzola nece doci sada i da ne znaju kada ce biti isporuka za te konzole, da se nadaju do kraja godine ali da ne moze nista reci zasigurno. :-(

 

Tako da ja mogu biti sretan ako bude uopce ove godine.

 Zanimljivo da SD kao glavni uvoznik i distributer nije imao u 10.mjesecu a Mikronis je imao

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Malo o postavkama OLED

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da je nekima javio HP da im stize posiljka danas. Sva sreca pa meni jos stoji kod narudzbe pise da je snimljena,nikakav sms nisam dobio. Bas me zanima da li ce dobiti itko a da nije iz Zga lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...

 Well fuck. Nadao sam se da ce rec joj evo dosle nove kolicine za crni petak kao pa sam cekivao ovaj drugi val nekako pocetkom 12 mjeseca..

 

Najranije za Božić (oko Božića). Za Black Friday nema smisla jer konzola ionako ne bi bila obuhvaćena popustom s obzirom da je riječ o novom proizvodu. 

15 godina
online
Sony PlayStation 5

Evo stigao kontroler i Pulse3d

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako mi koji smo narucili 5.10 kad je ponovno bio otvoren predorder, necemo dobiti do Božića, onda ovi koji ju tek naruče 19og sigurno nece ni dobiti ove godine. Mislim da je bolje pokusati preko Amazona, nema sreće od ovih naših.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo stigao kontroler i Pulse3d

 

Sutra ti stiže AC i HDMI kabel. Konzola zadnja. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Gajotres kaže...

Evo stigao kontroler i Pulse3d

 

Sutra ti stiže AC i HDMI kabel. Konzola zadnja. 

 Konzola ce doci u DIY- u..

 

dakle u dijelovim i sastavi je sam haha...

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad se ocekuju nove slusalice u ducanima?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

kad se ocekuju nove slusalice u ducanima?

 

Danas. Idem prošetati do SD i uzeti ih ako su na policama. Lijepo vrijeme pa da malo prošetam. Javim ako ih ima.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako je ko uzel preko A1 plejku neka ocekuje ju iduci tjedan jer kak vele da njima stize 19.11. a onda oni salju dalje preko HPa. Spominjal je lika da dobivaju od SD i da kak je cul od njih da svaka daljnja narudzba konzole nece stic do 3.mj. Sad jel to bude bas tako ko zna
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
icanic kaže...

Za ove koji su narucili u 10 mjesecu u Sancta Domenici nista od konzole. 

Sada sam kontaktirao SD i rekli su mi da posto sam narucio 6.10 da konzola nece doci sada i da ne znaju kada ce biti isporuka za te konzole, da se nadaju do kraja godine ali da ne moze nista reci zasigurno. :-(

 

Tako da ja mogu biti sretan ako bude uopce ove godine.

 Zanimljivo da SD kao glavni uvoznik i distributer nije imao u 10.mjesecu a Mikronis je imao

 

Ja sam kod njih i narucio bas zbog toga jer sam racunao da su glavni uvoznik i ako igdje bude bit ce kod njih. Al eto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 11:37 (icanic).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
da su ovi iz SD pametniji prodavali bi konzolu na njuškalo po puno većoj cijeni...ovako je prodaju po cijeni koju je Sony odredio(okvirno)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako ne bude do kraja godine, ja cu traziti novac natrag i naruciti negdje iz vana, sto sam trebao odmah...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
tolka kaže...

Ako ne bude do kraja godine, ja cu traziti novac natrag i naruciti negdje iz vana, sto sam trebao odmah...

 Vjerojatno cu tako i ja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 11:46 (icanic).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tolka kaže...

Ako ne bude do kraja godine, ja cu traziti novac natrag i naruciti negdje iz vana, sto sam trebao odmah...

 Nebudes dobio lovu nazad, ako i budeš kroz 90 dana tek haha.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
da su ovi iz SD pametniji prodavali bi konzolu na njuškalo po puno većoj cijeni...ovako je prodaju po cijeni koju je Sony odredio(okvirno)

 A što misliš realno?

Tko su ti preprodavači na njuškalu? Obični ljudi?

Običan čovjek nemože nabaviti 10 konzola a opet i da može treba ih platiti 30 000 kn za digital.

 

Upravo ti "skalperi" i preprodavači jesu uvoznici, vlasnici svakakvih shopova. Skužili su da ga nema pa koriste priliku.

Ne vjerujete?

 

Gledajte kad kupite sa njuškala ove od 5500 kn.

Samo gledajte račun i jamstvo.

Links, Ekupi, svijet igara itd...

 

Oni lagano prodaju na oglasu, sebi u firmi prekucaju pravu cijenu a 200-300 eura stave u džep.

Isto se radi sa RTX grafičkama trenutno diljem svijeta.

Zato nemojte biti naivni pa nasjedati.

 

Dobro razmislite.

Jeste ponuda i potražnja diktiraju.

Pazite kad idete do 5000 kn pa dalje, to su svote za koje složiš PC. 

PS5 realno stoji 3000 kn, čak i blu ray verzija precijenjena jer čitač ne košta 800 kn.

Pamet u glavu.

Konzola bude, možda ne odma, kroz tjedan dva svakako.

Tih 2000 kn investirajte u nešto za dom, dobru gozbu za Božić...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 11:58 (Strelok).
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

bez obzira na financijsku situaciju zaista ne znam zasto bi ijednoj od tih budala
platio plejku ijednu kunu vise od one koju je propisao sony.

Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

bez obzira na financijsku situaciju zaista ne znam zasto bi ijednoj od tih budala
platio plejku ijednu kunu vise od one koju je propisao sony.

 Ti i većina nas ne mora. Ali ima onih koji imaju novce i žele imati prvi.

 

To ti je tako, 100 ljudi, 100 ćudi, 100 različith novčanika. A neki imaju i nekoliko novčanika 

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobio info od tele 2, konzole imaju ali salju tek 19, tako da bi trebali 20 dobit (nadam se)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel još ko dobio info ili čeka odgovor na info upit kad se šalju konzole?

 

Jer ja definitivno nisam to još znao. Morat ću poslati par upita.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
10 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kad izlazi konzola? Zna netko tocan Info? 

 
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam upravo dobio odg od sd da je narudzba obradena i da salju glsu 19.11 narucio sam u drugom valu 25.09
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
J2222 kaže...
Ja sam upravo dobio odg od sd da je narudzba obradena i da salju glsu 19.11 narucio sam u drugom valu 25.09

 Također sam naručio u "drugom valu 25.09" - dobio mail da bi mogla stići između 20-23.11. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

A ja se bojim da će biti ovako:

 

1. Sancta Domenica (uvoznik) šalje 19.11.2020. -> kod nas/vas je 20.11.2020.

2. Sancta Domenica (uvoznik) šalje 19.11.2020. -> kod drugih preprodavača (Links, Tele2, Svijet Medija, itd.) je 20.11.2020. -> kod nas/vas je 23.11.2020.

 

1. = oni koji su kupili u SD

2. = oni koji su kupili bilo gdje drugdje

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 13:09 (mabencic).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice