Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.712.045
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nesiguran sam dok pricam engleski, puno bolje ga pišem 😄 Inace sam povučen tip
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Upravo procitao da Xbox najavljuje podršku za Dolby Vision, kakav je Sony po tom pitanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisu pare problem...budem čekao...još mi je ps4pro pod garancijom...uzeo sam produženu...i onako neće se desiti kao sa četvorkom...međutim koristio sam PC...crkla grafa i odlučio ići ponovno na konzole...sad ili će biti 2022 ili 2023.

Tko zna možda 2023 izađe PS5pro:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Demon's Souls Teži 66GB na PS5, Spiderman Miles Morales 50GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Demon's Souls Teži 66GB na PS5, Spiderman Miles Morales 50GB

 I idu do 6 igraca online, prije je bilo 4

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pri kreiranju accounta, je li kao zemlju odabirete Cro ili nesto tipa UK, USA? Negdje sam nekad citao da su ljudi birali te neke zapadne zemljez zbog cega ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
footballer kaže...

Što je još ostalo od opcija za prednarudžbu? Jedino vidim Tele2 ali normalno za 400kn više nego ostatak. 

 Šta u tele2 400kn vise? ja ga tamo uzimam jer sam na njihovoj tarifi ali nisam uzimao uređaj pa ću sada uzeti ps5 i ispada 100kn jeftinije čak... Mislim da je jedini uvjet da si njihov korisnik par mjeseci.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...

Pri kreiranju accounta, je li kao zemlju odabirete Cro ili nesto tipa UK, USA? Negdje sam nekad citao da su ljudi birali te neke zapadne zemljez zbog cega ?

 Mozes napravit USA account pa ces placat igre 60$ ili 70$ kolko vec sad budu. Znaci 450kn bi te dosla igra, a kod nas ce bit sigurno oko 600kn igra.
No u tom slucaju moras kupovat bonove sa stranica jer ti nece prihvatit karticu.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Da ponovimo gradivo, hoču li digitalne igre kupljene na PS4 igrati na PS5 bez dodatnog plačanja; npr. FIFA, COD, CRASH?

Fifu hoćeš a za ostale ne znam.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Wontay kaže...

Da ponovimo gradivo, hoču li digitalne igre kupljene na PS4 igrati na PS5 bez dodatnog plačanja; npr. FIFA, COD, CRASH?

Fifu hoćeš a za ostale ne znam.

 Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. ... You'll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kak poboljsat nisanjenje preko kontrolera ?

 

ne znam igrat pucacine nikako... odleti mi gljiva u pm.... jel postoji nekakav ubrzan proces tipa osjetljivost itd... ili samo grind do bola ?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
malak kaže...

Pri kreiranju accounta, je li kao zemlju odabirete Cro ili nesto tipa UK, USA? Negdje sam nekad citao da su ljudi birali te neke zapadne zemljez zbog cega ?

 Mozes napravit USA account pa ces placat igre 60$ ili 70$ kolko vec sad budu. Znaci 450kn bi te dosla igra, a kod nas ce bit sigurno oko 600kn igra.
No u tom slucaju moras kupovat bonove sa stranica jer ti nece prihvatit karticu.

 Mogu li imati problema zbog toga, tipa da mi lockaju acc ili nesto slicno. I buduci da zivim u BiH, meni onda isto dodje odrabrao Cro ili UK kada nema BiH na listi ? 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
#toxic

Dođeš kod nekog na repeticije
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

 Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. ... You'll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console.

Mislio sam na besplatnu nadogradnju na next gen igru. Fifa ima besplatnu nadogradnju no neke igre neće imati.  Inače 99% igri s PS4 radit će na PS5. To je poznato.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Kak poboljsat nisanjenje preko kontrolera ?

 

ne znam igrat pucacine nikako... odleti mi gljiva u pm.... jel postoji nekakav ubrzan proces tipa osjetljivost itd... ili samo grind do bola ?

 Samo igraj, doci ce s vremenom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Probaj smanjiti osjetljivost da ti ide polako nišan i tako igraj. Onda si lagano s vremenom povećavaj po malo osjetljivost nišana i ući će ti u mišićnu memoriju. U početku je teško ali što više igraš to će ti biti lakše. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
x18x05x kaže...

 Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. ... You'll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console.

Mislio sam na besplatnu nadogradnju na next gen igru. Fifa ima besplatnu nadogradnju no neke igre neće imati.  Inače 99% igri s PS4 radit će na PS5. To je poznato.

 Krivo si ti pročitao. Kolega je pitao nekaj drugo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čitam po netu, eBay već vrvi PS5 za čak do 7000 gbp. Strašno.
Minimalna cijena je dupla - 999 gbp.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Čitam po netu, eBay već vrvi PS5 za čak do 7000 gbp. Strašno.
Minimalna cijena je dupla - 999 gbp.

 Neka, ko to kupi je kompletna budaletina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...
Santana kaže...
malak kaže...

Pri kreiranju accounta, je li kao zemlju odabirete Cro ili nesto tipa UK, USA? Negdje sam nekad citao da su ljudi birali te neke zapadne zemljez zbog cega ?

 Mozes napravit USA account pa ces placat igre 60$ ili 70$ kolko vec sad budu. Znaci 450kn bi te dosla igra, a kod nas ce bit sigurno oko 600kn igra.
No u tom slucaju moras kupovat bonove sa stranica jer ti nece prihvatit karticu.

 Mogu li imati problema zbog toga, tipa da mi lockaju acc ili nesto slicno. I buduci da zivim u BiH, meni onda isto dodje odrabrao Cro ili UK kada nema BiH na listi ? 

 malak

Ma za PS4 možeš napraviti jedan HR acc. i jedan USA acc. i kupuješ igre tamo gdje je jeftinije.

Znači možeš imati više acc. na jednoj konzoli.

Za PS5 ćemo vidjeti jel' će to biti moguće na taj način.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HeadHunter1649 kaže...

Probaj smanjiti osjetljivost da ti ide polako nišan i tako igraj. Onda si lagano s vremenom povećavaj po malo osjetljivost nišana i ući će ti u mišićnu memoriju. U početku je teško ali što više igraš to će ti biti lakše. 

 dali zoom nisanjenje i free aim moraju biti iste osjetljivosti? cisto da odmah radim pravilno

.Trenutno kada napravim zoom uspori mi se osjetljivost

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
iggy kaže...

Ja čekam bundle PS5 + Demon's souls. Čim izađe, plejka je moja ,

 Ili si sam naoraviš taj bundle - kupiš konzolu, pa kupuš igru, dođe na isto, a ne moraš čekati

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ma trenutno mi se ne žuri preći na PS5 jer osim Demon`s soulsa trenutno ne vidim da ima nešto zanimljivo za igrat kao PS5 ekskluzivu, a kroz par mjeseci će sigurno počet izbacivati konzolu u kombinaciji sa igrom za iste pare kao solo PS5 kod izlaska...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

 dali zoom nisanjenje i free aim moraju biti iste osjetljivosti? cisto da odmah radim pravilno

.Trenutno kada napravim zoom uspori mi se osjetljivost

 To ti je sve individualno.

Ja stavim free aim na 50% da se mogu brzo okretati, skoro kao s mišem, a ADS stavim npr. na 20% da mogu biti precizan.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
toxic kaže...

 dali zoom nisanjenje i free aim moraju biti iste osjetljivosti? cisto da odmah radim pravilno

.Trenutno kada napravim zoom uspori mi se osjetljivost

 To ti je sve individualno.

Ja stavim free aim na 50% da se mogu brzo okretati, skoro kao s mišem, a ADS stavim npr. na 20% da mogu biti precizan.

 

Da, u Divisionu je to brutalnost. Pogotovo što možeš imati posebno za šmajser, a posebno za sniper ako se ne varam.

No to je sporija malo igra pa stigneš ciljati, ne znam kako bi bilo za CoD MW.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj klinac od 5 godina igra bolje od mene ... evo upravo malo pici po Cold of War alphi ... lol

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
malak kaže...
Santana kaže...
malak kaže...

Pri kreiranju accounta, je li kao zemlju odabirete Cro ili nesto tipa UK, USA? Negdje sam nekad citao da su ljudi birali te neke zapadne zemljez zbog cega ?

 Mozes napravit USA account pa ces placat igre 60$ ili 70$ kolko vec sad budu. Znaci 450kn bi te dosla igra, a kod nas ce bit sigurno oko 600kn igra.
No u tom slucaju moras kupovat bonove sa stranica jer ti nece prihvatit karticu.

 Mogu li imati problema zbog toga, tipa da mi lockaju acc ili nesto slicno. I buduci da zivim u BiH, meni onda isto dodje odrabrao Cro ili UK kada nema BiH na listi ? 

 malak

Ma za PS4 možeš napraviti jedan HR acc. i jedan USA acc. i kupuješ igre tamo gdje je jeftinije.

Znači možeš imati više acc. na jednoj konzoli.

Za PS5 ćemo vidjeti jel' će to biti moguće na taj način.

 A tako to ide. Znaci za ps5 se jos nista ne zna. Zahvaljujem.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ja imam dva računa...hr i usa ali nikad ne znaš pa kupujem samo s hr računa...mada sam usa račun u biti otvorio radi fotoaparata...playmemories apps:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kroz nekoliko dana stize nova tura preordera. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel bilo ikakve priče hoće li Demon Souls biti u fizičkom izdanju? Logično je da bude jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice