Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.814
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Instar izbacio prednarudzbe
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na SD više nema ni s blue rayom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala,taman mi prošla s blurayom..i sad piše da su rasprodane :D close one

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ošlo sve u Instaru. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Sony PlayStation 5

vam došao mail potvrde, meni nije?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Ošlo sve u Instaru. 

 I onda vele da se u hrvatistanu lose zivi.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni došla potvrda narudžbe iz instara na mail.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko vidim, ima u Linksu još par komada verzija sa blue ray. Tamo sam ja na kraju uspio naručiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dodinho kaže...

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

 "Konzumerizam je pojam kojim se opisuje stav prema kojemu sreća nekog pojedinca ovisi o konzumaciji dobara i usluga, odnosno posjedovanju materijalnih dobara. Odnosi se na pretjeranu težnju za posjedovanjem i kupnjom stvari."

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pa ps5 je džabe s obzirom na ono što se nudi za tu cijenu. A s obzirom da eliminira beskrajan loading time(witcher 3, AC odissey), već je samim tim velika prednost u odnosu na slim recimo, da ne spominjem 4k. S time da se može nešto novo igrati već i prvi dan.

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dodinho kaže...

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

 Malo ego a malo i ovo šta je gogic rekao..

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 I onda vele da se u hrvatistanu lose zivi.

 

"Prema procjeni Knight Franka, Hrvatska ima i 11.900 milijunaša “lakše kategorije”, a to su oni čija je imovina veća od milijun dolara, odnosno šest i pol milijuna kuna. "

 

S obzirom na cijene PS5 igara za očekivati je da će se broj milijunaša u Hrvatskoj drastično smanjiti. 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, u SD sam prednarucio konzulu ali umjesto Dubrave upisao sam Zagreb 10000 valjda ne bi trebalo doci do problema prilikom dostave...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
abbondanzieri1 kaže...

Pozdrav, u SD sam prednarucio konzulu ali umjesto Dubrave upisao sam Zagreb 10000 valjda ne bi trebalo doci do problema prilikom dostave...

nemas problema sa time, i moj bivsi postanski broj je 10166 pa sam uvijek pisao 10000 i uvijek bi paketi dosli (nevezano sad za SD)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dodinho kaže...

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

 

ovi što su pograbili rtxice nisu sigurno ludi, kartice su odlične za mining, što znači da će se vrlo vjerojatno moći prodati za istu ako ne i bolju lovu za 6 mjeseci ili godinu dana

ovi što su pograbili PS5 se također nisu zajebali jer se također može prodati bez problema, možda i za veću cijenu. Eto ameri stavljaju po 800$ ili više svoje prednarudžbe

 

Kad kupuješ nešto što neko vrijeme drži vrijednost nije baš da si se mogao zajebat. Jedino tko će se zajebat su oni koji će dati masnu lovu preprodavačima.

 

ja sam se odlučio za čekanje što se svega tiče iako mi je rtx 3080 prioritet, a PS5 kad bude bilo ekskluziva koje me jako zanimaju

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Iako me malo frka pogotovo zbog ogranicenih kolicina konzole, sad mi se svaka takva 'greskica' cini kobna haha svakako hvala na odgovoru :D

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prilikom prednarudžbe si konzolu uredno platio, tako da se nemaš čega bojati.

Moja iskustva sa SD dostavljačima su odlična jer bi svaki puta do sada uredno nazvao prije nego je krenuo prema meni i lijepo se najavio, pitao nekakve detalje - ako u nešto nije bio siguran.

Za razliku od Overseasa, ali dobro, tu bi vec otisao u debeli offtopic..

Na nama je sada da čekamo 19.11. i u međuvremenu se polako opraštamo od PS4.

Ja sam vec nasao kupca za svoj PS4 PRO, pa cu vjerojatno tu lovu bubnuti na jos jedan dualsense i Pulse wireless headset..
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 12:19 (Purger155).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za koliko prodajes, ja svog nemogu za 1700 kn prodati, s 2 gamepada 😟
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2000 kn s dva joypada, moj je onaj Star Wars limited edition (da budem iskren, to ga je vjerojatno i prodalo jer je poznanik veliki fan istoga)..
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...
Koliko vidim, ima u Linksu još par komada verzija sa blue ray. Tamo sam ja na kraju uspio naručiti.

 Također u Linksu naručio blu ray verziju, još je ispalo da je kod njih najjeftinije ako se ide na 12 rata ili keš ako se ne varam, tako da je još super ispalo što nisam jučer uspio u SD ili SM :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Iako razmisljam cak iduci tjedan otici osobno u SD i platiti odmah sve kešom (prednarucio sam pouzecem) cisto da budem miran vezano za tu temu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja gledao digital edition i piše još 3 komada na stanju. Naravno, dok je sve otvorio i dok je prošla registracija, kliknem plati i izbaci mi da je sve rasprodano. Koliko sam vidio, ima još malo i te verzije i sve se rasprodalo. Znam da ću dobit nba 2k21 i možda uzet miles morales i dok to odigram, bit će drugih igara, tako da bit veselja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

jel išta rečeno odnosno potvrđeno šta je sa igrama za PS4 u fizičkom obliku, hoće li se moći ubaciti cd od PS4 igre u PS5 i normalno igrati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

jel išta rečeno odnosno potvrđeno šta je sa igrama za PS4 u fizičkom obliku, hoće li se moći ubaciti cd od PS4 igre u PS5 i normalno igrati? 

 Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. This means that you’ll be able to download games that you’ve purchased from the PlayStation Store on PS4 and play them on the PS5. You’ll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console. You won't be able to use physical media on the PS5 Digital Edition because it doesn't have a disc drive, and you can learn more about that through here: PS5 Digital Edition vs PS5: What's the Difference?

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
#Cansee

copy/paste

sada je predsjednik Sony Interactive Entertainmenta za japanski magazin Famitsu potvrdio kako PS5 neće imati podršku za PS3, PS2 i PS1 igre.

“PlayStation 4 ima sto milijuna igrača i željeli smo da PlayStation 5 bude kompatibilan s igrama prethodne konzole. Paralelno s time fokusirali smo se na razvijanje brzog SSD-a i novog DualSense kontrolera. Nažalost, kompatibilnost sa starim PlayStationima nije postignuta.” – izjavio je Jim Ryan.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
bloodborne kaže...

 I onda vele da se u hrvatistanu lose zivi.

 

"Prema procjeni Knight Franka, Hrvatska ima i 11.900 milijunaša “lakše kategorije”, a to su oni čija je imovina veća od milijun dolara, odnosno šest i pol milijuna kuna. "

 

S obzirom na cijene PS5 igara za očekivati je da će se broj milijunaša u Hrvatskoj drastično smanjiti. 

 Bas slusam danas za svog gradonacelnika barisica kako ima imovine u vrijednosti od 3M kn 

 naravno "posteno" zaradene, zanima koliko takvih vrijednih i postenih poput njega ima u Frank-ovoj procjeni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 12:51 (bloodborne).
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo i ja sam uspjela ugrabiti PS5 na Linksu prije negdje sat vremena, i drago mi je što sam mogla pouzećem.


 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
Cansee kaže...

 

jel išta rečeno odnosno potvrđeno šta je sa igrama za PS4 u fizičkom obliku, hoće li se moći ubaciti cd od PS4 igre u PS5 i normalno igrati? 

 Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. This means that you’ll be able to download games that you’ve purchased from the PlayStation Store on PS4 and play them on the PS5. You’ll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console. You won't be able to use physical media on the PS5 Digital Edition because it doesn't have a disc drive, and you can learn more about that through here: PS5 Digital Edition vs PS5: What's the Difference?

 

to mi dosta znači, teoretski bi si onda mogao ostaviti nekoliko igara za PS4 a ostale igre prodati sa konzolom

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maniti kaže...
Dodinho kaže...

Ne znam jesu luđi ovi što su pograbali nove RTX-ice ili PS5...

 

Da barem ima nešto za igrati pa bi ja rekao, ali sve stiže tek 2021.

 Malo ego a malo i ovo šta je gogic rekao..

 

Njušim ljubomoru ljudi koji nemaju novce.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice