Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.739.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Neće biti zahebancija već ozbiljna produkcija i konferencija dostojna velike firme kakva je sony

 

 

https://ffa.hr/vijesti/sony-za-cetvrtak-i-predstavljanje-ps5-producira-veliki-show/

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Neće biti zahebancija već ozbiljna produkcija i konferencija dostojna velike firme kakva je sony

 

 

https://ffa.hr/vijesti/sony-za-cetvrtak-i-predstavljanje-ps5-producira-veliki-show/

 

uff mislim da je ovo pravi "misleading" naslov. Predstavljanje PS5 nije najavljeno, niti se očekuje prema dosadašnjih leakovima, očekuje se prikazivanje nekoliko igara i možda nekih tehnologija. Ali da će baš pokazati kako izgleda konzola ili da će dati cijenu, to je vrlo upitno, mislim da se to očekuje kasnije tokom lipnja. Kad bi pokazali 4 prava next gen naslova, i to da su 2 ili 3 od 4 prave AAA igre ja bi bio zadovoljan

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nadam se Gran Turismu. Ali onom dobrom starom Gran Turismu sa prvenstveno pravom offline kampanjom. A nakon toga neka rade sa onlineom šta ih volja. Mogu zamisliti kako bi brutalno izgledao GT na PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ipak nista od eventa ovaj tjedan :(
Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa jbt kako je krenulo imam osjećaj da nećemo nikad vidjet tu konzolu i igre. Stalno neka otkazivanja, odugovlačenja 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ipak nista od eventa ovaj tjedan :(

 Ma hebo im ja onu stvar, tolko nas hajpaju, konkretno neki datum i sad su oni na strani tamo nekih crnaca koji rade nerede i uništavaju imovinu radno jednog bolesnog debila cajkana.

 

Njima ko da je ovo odgovaralo, pa da opet odgode čim prije.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma nabijem ih.

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
Gogy7 kaže...
Ipak nista od eventa ovaj tjedan :(

 Ma hebo im ja onu stvar, tolko nas hajpaju, konkretno neki datum i sad su oni na strani tamo nekih crnaca koji rade nerede i uništavaju imovinu radno jednog bolesnog debila cajkana.

 

Njima ko da je ovo odgovaralo, pa da opet odgode čim prije.

 Jadna nam majka ako svi ovako razmišljaju. Čovjeku je policajac nagazio na vrat i ubio ga na podu bez da se ovaj odupirao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čekaj, što?
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije stvar u tome, zalosno je sto se to događa, ali to trenutno okupira medijski prostor i sony je odlučio sacekati da se slegne prašina. Soniju je ovo jako vazan event jer ce utjecati na prodaju same konzole, ne zele djeliti medijski prostor s ovako losom i zalosnom vjesti. Paze oni na svaku sitnicu, ipak su tu velike pare u pitanju.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
amd freak kaže...
Gogy7 kaže...
Ipak nista od eventa ovaj tjedan :(

 Ma hebo im ja onu stvar, tolko nas hajpaju, konkretno neki datum i sad su oni na strani tamo nekih crnaca koji rade nerede i uništavaju imovinu radno jednog bolesnog debila cajkana.

 

Njima ko da je ovo odgovaralo, pa da opet odgode čim prije.

 Jadna nam majka ako svi ovako razmišljaju. Čovjeku je policajac nagazio na vrat i ubio ga na podu bez da se ovaj odupirao.

 Alo pročitaj još jednom što sam napisao.

 

To što oni sada rade po ulicama nema nikakvog smisla. To je čisto nasilje i uništavanje sveg i svačeg.

 

Baš me zanima kako bi razmišljao da si vlasnik jednog dučana tamo i da su ti uništili trgovini.

 

Znači nema mozga.

 

Uostalom ako je neki bijeli retard ubio crnca jel to znači da su svi bijelci takvi?

 

Ajde molim te, večina njih je na ulicama samo da rade štete.

 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa naravno da im ne treba sad negativni PR. Da su nastavili sa konferencijom dobili bi tonu negativnih reakcija i pričalo bi se kako ih nije briga za stvari koje se događaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

edit: dupli post sorry

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 21:25 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Serem im se.Zato ću kupiti PS5 nikad i bojkotirat njihove zadnje 2 ekskluzive.Stalno odgađaju nešto.kako M$ nema tih problema samo nesposobni Sony stalno odgađa nešto.
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kažem Vam ja da im je ovo pasalo ko budali šamar.

 

Nisu spremni, i svi to znaju.

Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na kraju će biti da su korona i ovi sada prosvjedi došli iz Sonyeve kuhinje samo kako bi imali vremena uglancati konzolu. 

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pročitam danas predvečer kako nema šanse da se odgodi sony event jer su počeli i sa reklamama na ESPNu, i sad navečer me dočeka ova vijest.

Nabijem Sony na kurac od srca.

Prvo, radi se o online eventu, dakle neće biti šou u ogromnoj dvorani sa tisućama ljudi, živom glazbom i vatrometom, već puno skromniji online event.

Drugo, event je bio za cijeli svijet, a ne samo za SAD, i iako potpuno podržavam tamošnje prosvjede, ne vidim kakve ovo ima veze s bilo čime.

Treće, ne sjećam se da su klošari išta odgađali kad su bili prosvjedi, pobune i ratovi u Iraku, Siriji, Libiji, Ukrajini i drugim zemljama. Jebena amerika je cijeli svijet, jelda? Najodvratnija zemlja na svijetu koja je skupa sa britancima izmislila imperijalizam i rasizam i genocid.
Moj PC  
15 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dann3R kaže...
Serem im se.Zato ću kupiti PS5 nikad i bojkotirat njihove zadnje 2 ekskluzive.Stalno odgađaju nešto.kako M$ nema tih problema samo nesposobni Sony stalno odgađa nešto.

Naravno da microsoft nema problema jer nema nikakva događanja ovih dana. Samo tišina...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ulične bande u USA su iskoristile situaciju za pljačku, palež i nasilje. Normalni ljudi koji prosvjeduju su 60% bijelci skupa sa "colored"

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dupli post

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 23:06 (sminigo).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pročitam danas predvečer kako nema šanse da se odgodi sony event jer su počeli i sa reklamama na ESPNu, i sad navečer me dočeka ova vijest.

Nabijem Sony na kurac od srca.

Prvo, radi se o online eventu, dakle neće biti šou u ogromnoj dvorani sa tisućama ljudi, živom glazbom i vatrometom, već puno skromniji online event.

Drugo, event je bio za cijeli svijet, a ne samo za SAD, i iako potpuno podržavam tamošnje prosvjede, ne vidim kakve ovo ima veze s bilo čime.

Treće, ne sjećam se da su klošari išta odgađali kad su bili prosvjedi, pobune i ratovi u Iraku, Siriji, Libiji, Ukrajini i drugim zemljama. Jebena amerika je cijeli svijet, jelda? Najodvratnija zemlja na svijetu koja je skupa sa britancima izmislila imperijalizam i rasizam i genocid.

 Svaka čast i ovo je jako dobro rečeno !

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pročitam danas predvečer kako nema šanse da se odgodi sony event jer su počeli i sa reklamama na ESPNu, i sad navečer me dočeka ova vijest.

Nabijem Sony na kurac od srca.

Prvo, radi se o online eventu, dakle neće biti šou u ogromnoj dvorani sa tisućama ljudi, živom glazbom i vatrometom, već puno skromniji online event.

Drugo, event je bio za cijeli svijet, a ne samo za SAD, i iako potpuno podržavam tamošnje prosvjede, ne vidim kakve ovo ima veze s bilo čime.

Treće, ne sjećam se da su klošari išta odgađali kad su bili prosvjedi, pobune i ratovi u Iraku, Siriji, Libiji, Ukrajini i drugim zemljama. Jebena amerika je cijeli svijet, jelda? Najodvratnija zemlja na svijetu koja je skupa sa britancima izmislila imperijalizam i rasizam i genocid.

 U pravu si. Ja sam također poludio na tu novost.

 

Najviše od svega me izritiralo miješanje politike u gaming. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pročitam danas predvečer kako nema šanse da se odgodi sony event jer su počeli i sa reklamama na ESPNu, i sad navečer me dočeka ova vijest.

Nabijem Sony na kurac od srca.

Prvo, radi se o online eventu, dakle neće biti šou u ogromnoj dvorani sa tisućama ljudi, živom glazbom i vatrometom, već puno skromniji online event.

Drugo, event je bio za cijeli svijet, a ne samo za SAD, i iako potpuno podržavam tamošnje prosvjede, ne vidim kakve ovo ima veze s bilo čime.

Treće, ne sjećam se da su klošari išta odgađali kad su bili prosvjedi, pobune i ratovi u Iraku, Siriji, Libiji, Ukrajini i drugim zemljama. Jebena amerika je cijeli svijet, jelda? Najodvratnija zemlja na svijetu koja je skupa sa britancima izmislila imperijalizam i rasizam i genocid.

Odgoda nije nikome draga ali treba shvatiti da je amerika sonyu ključno tržište i moraju vagati svaku svoju odluku kako ne bi naišli na negativne kritike te samim time kompromitirali projekt PS5. Preveliki ulozi su u igri da bi se išta prepustilo slučaju. Razočaran sam odgodom ali vjerujem da je razočaran i sony. Njima treba novi zamah u kampanji a ova odgoda sasvim sigurno ne ide u tom smjeru. Izgleda da su procijenili da je odgoda manja šteta od promocije koja bi mogla u ovom trenutku povući negativne konotacije. 

10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Zao mi je covjek i sto mu se dogodilo, ali svi znamo da ovakva pompa ne bih nastala da se isto dogodilo nekom bijelcu. Takodjer, prosvjede kakve oni imaju ne podrzavam, jer likovi odu i razbiju izlog od ducana sa elektronikom i fino si pod ruku uzmu TV, i to sve kao pod krinkom prosvjeda protiv rasizma... Definitivno Amerika bila i ostala debilna zemlja, Sony ovak i onako gleda svoju guzicu u tome svemu. Da nisu odgodili, cisto sumnjam da bih neka pompa nastala oko toga, ostatak svijeta iscekuje novosti, ali naravno kad je USA ipak USA.

PeTak
 
2 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Jbt nevjerovatno koliko dramite. Nije ni meni drago odgadjanje ali mi nista u životu ne znači ako ću to sve vidjeti malo kasnije. Na kraju krajeva nisu odgodili izlazak konzole nego samo informacije a taman i izlazak konzole da se odgodi pa nije kraj svijeta :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 10:15 (arnes_king).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma muka mi je, nabijem ih sve redom. Tko kaže da neće odgoditi i izlazak konzole i koječega, to nas tek sljeduje. Nerviraju me, stalno nas cimaju i bockaju, "za koji dan će biti ovo pa ono" a na kraju jedno veliko ništa. IGN je prije nekoliko dana najavio (!) najavu (!) rasporeda tog njihovog eventa. Šta je više s time?? Šta je sa dobrim starim "evo vam datum, vidimo se tamo i nema promjena"???

Fali mi E3, baš mi fali, ovo sve drugo je sprdačina.

Sreća da je jebena SpaceX misija bila uspješna, inače bi nam ukinuli jebeni internet kompletno, da se slučajno ne bi netko zabavljao dok se događaju ružne stvari na drugom kraju svijeta.
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Citao komentare, ljudi mi djeluju vise ljuti sto se odgodilo nego obratno kako neki tvrde. Ekipi je jednostavno pun kufer mijesanja tih gaming kompanija u politike, rasne rasprave, seksualne manjine itd.
PeTak
 
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bravo.Identični odgovor kao na FFA.hr.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Oni koji se ljute trebaju razumjeti da Sony placa milijune marketinšku kampanju, dijeljenje medijskog prostora s bilo kojom losom vijesti bi bilo jako štetno, jer koliko ima nas koje ne zanima politika i ono sto se dogodilo, morate znati da isto toliko ih ima kojima to smeta i sigurno bi bilo novina i portala koji bi ocrnili sonijev event. Sony je ucinio najbolje, javno se ogradio od incidenta i odgodio event.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Nije vam Sony kriv što niste dobili fix, nego ste si sami krivi što ste ovisnici :-)

Najjači su mi oni koji sad imaju misiju zbog ovoga nikad ne kupit PS5, hahah, pa koga ti lažu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 8:46 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice