PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 960.968
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mustinjo kaže...

Evo friške informacije iz poslovnice u CCW-u. S obzirom da sam naručio među prvima 13.3. zanimalo me ima li šanse da budem u ovoj turi. Prodavač mi nije nažalost mogao puno reći, niti hoće li sad biti samo oni iz 2. mjeseca niti koliko točno konzola će imati. Kaže da kako im konzole stižu tako zovu ljude redom po listi. Jedan od njih je doslovno sjedio iza pulta s popisom i telefonom u ruci i zvao jednog po jednog i križao one koje je riješio. Nadam se da se rotiraju jer u protivnom će mu ruka otpasti. 

 

 

Znači valjda sat vremena nakon što sam bio u poslovnici ekipa me zvala da dođem po konzolu. Kažu da su riješili sve iz 2. mjeseca i ostalo im svega par konzoli za ove iz 3. mjeseca u koje sam očito i ja upao. Taman lik ispred mene koji je naručio 14.3. dolazi i pita za sebe i nažalost tek u sljedećoj turi. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ljudi , narucio sam ps5 bundle sa eKupi 17.05 , platio . I pisalo na ponudi isporuka 30.06. Danas dobio mailom da je konzola za mene stigla.
Ja zvao da vidim da nije mozda neka greska . Kaze teta nije greska kroz sat vremena ju mozete preuzet. Otisao na rugvicu po nju i stvarno konzola dosla. Sve pohvale za ekupi. Sad neznam jel su dosta njih odustali pa sam dosao na red tako brzo ili sta se desilo. Znaci ni dva tjedna nisam cekao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zoxinho10 kaže...
Ljudi , narucio sam ps5 bundle sa eKupi 17.05 , platio . I pisalo na ponudi isporuka 30.06. Danas dobio mailom da je konzola za mene stigla.
Ja zvao da vidim da nije mozda neka greska . Kaze teta nije greska kroz sat vremena ju mozete preuzet. Otisao na rugvicu po nju i stvarno konzola dosla. Sve pohvale za ekupi. Sad neznam jel su dosta njih odustali pa sam dosao na red tako brzo ili sta se desilo. Znaci ni dva tjedna nisam cekao.

 Par likova je odustalo pa si upao.Više ih nema :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sta jel si vec provjerio ? :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 20:38 (zoxinho10).
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zoxinho10 kaže...
Sta jel si vec provjerio ? :D

 ma da zvao kolegu koji tamo radi :D

 

Ma i da imaju na stanju i dalje su to lihvarski paketi po 5000kn.

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
Evo bio u Santa domenica i naručio. Rekli mi da ce doći kraj 3 ili početkom 4 mjeseca. Valjda me nisu navukli

 kako te čeka 1. april :D

 Napokon danas stigla naručena 22.02. Od obečanja kraj 3 ili početkom 4 mjeseca došli do kraja 5 mjeseca.

Barem su dali 25% popusta i neku socijalnu igricu. tako da playstation + dodatni konroler = 4 260 kn

9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Gdje je trenutno najbolje naručiti konzolu? Bitno mi je da dođe do jeseni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
BeLLicus kaže...

Gdje je trenutno najbolje naručiti konzolu? Bitno mi je da dođe do jeseni

 U tom slučaju - HG Spot NIKAKO!

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručeno 24.2. u SD Arena. Jučer poslao mail jer živim na selu gdje često nemam signala pa sam se bojao da sam propustio poziv  Danas su mi odgovorili da mogu doći u poslovnicu po konzolu.

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sad kad imam Plejku fali mi redovno čekiranje foruma i ekipa s njega. Drago mi je kaj je tu ali mi fali hunt. Heheh
Sretno svima koji još čekaju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 10:50 (LesGod23).
 
5 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nema nikoga svi igraju. Jebem vam sunce sretno 🤣🤣🤣

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja jos cekam svoju treba doci glsom u ponedjeljak/utorak.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Što stoji iza oglasa na Njuški za plejke iz Poljske, neki scam ili?

 

Btw. restock je i tamo, trenutno su 52 oglasa za konzole aktivna.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...

 
 Evo ti moj račun. Sad kužiš zašto hejtam?

 jesi ti svjestan da su se cijene promijenile ?! ajd ohladi više i budi koristan u temi ako si već aktivan

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dobio sam odgovor iz SD Garden Mall da ekipa koja je naručila u 3. mj. može očekivati konzolu sada u lipnju. Izdržimo još malo i nadajmo se da je istina.
PeTak
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Do bozica bi se ipak kako je i pretpostavljano vec mogla kupiti na svakom cosku....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Danas upiknuo po vrlo povoljnoj cijeni u t comu... Veli isporuka za 3 do 5 radnih dana...
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Danas upiknuo po vrlo povoljnoj cijeni u t comu... Veli isporuka za 3 do 5 radnih dana...
 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
pejak84 kaže...
Danas upiknuo po vrlo povoljnoj cijeni u t comu... Veli isporuka za 3 do 5 radnih dana...

 Baš gledam. Zbilja piše dostupno.

 

Ako se plaća odjednom: 4.220,00 kn/odmah Za plaćanje gotovinom ili karticama

 

Ali se mora uzeti i tarifa za mobitel.


EDIT: 4220 kuna košta ako se uzme tarifa "L" od 199 kuna mjesečno. Cijena jednokratnog plaćanja PS5 paketa s 2 kontrolera i 2 igre mijenja se ovisno o iznosu mobilne tarife. Tarifa "L" je default kojeg nude, ali se može izabrati i neka druga tarifa koju nude i tada se mijenja i cijena PS5 za jednokratno plaćanje ali i za otplatu na rate. Pa budite pažljivi oko toga.

 

Koliko vidim, ako se PS5 plati odjednom, onda se uzima i tarifa bez ugovorne obaveze ali piše i "Cijene su uz plaćanje gotovinom ili karticom te aktivaciju SEPA izravnog terećenja i e-računa za mjesečne troškove." Nikome u životu nisam dao da mi skida s računa samo tako ("trajni nalog"), pa mi ovo predstavlja problem.

 

 

Ako se PS5 otplaćuje u ratama, onda ide i ugovorna obaveza na 24 mjeseca za tarifu za mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 17:21 (zelenapaprika).
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
pejak84 kaže...
Danas upiknuo po vrlo povoljnoj cijeni u t comu... Veli isporuka za 3 do 5 radnih dana...

 Baš gledam. Zbilja piše dostupno.

 

Ako se plaća odjednom: 4.220,00 kn/odmah Za plaćanje gotovinom ili karticama

 

Ali se mora uzeti i tarifa za mobitel. Koliko vidim, ako se PS5 plati odjednom, onda se uzima i tarifa bez ugovorne obaveze, a ako se PS5 otplaćuje u ratama, onda ide i ugovorna obaveza na 24 mjeseca za tarifu za mobitel

 Zvao ih ja, ima caka, moras uzet pretplatu hoces neces...mozes ju ponistit odmah drugi dan ali tada moras platiti razliku u cijeni uređaja...jer zbog pretplate dobiš kao popust na uređaj.

 

Puna cijena uređaja ti je 6000kn...tako da bez obzira na tarifu cijena je 6000kn....što je dosta...

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
zelenapaprika kaže...
pejak84 kaže...
Danas upiknuo po vrlo povoljnoj cijeni u t comu... Veli isporuka za 3 do 5 radnih dana...

 Baš gledam. Zbilja piše dostupno.

 

Ako se plaća odjednom: 4.220,00 kn/odmah Za plaćanje gotovinom ili karticama

 

Ali se mora uzeti i tarifa za mobitel. Koliko vidim, ako se PS5 plati odjednom, onda se uzima i tarifa bez ugovorne obaveze, a ako se PS5 otplaćuje u ratama, onda ide i ugovorna obaveza na 24 mjeseca za tarifu za mobitel

 Zvao ih ja, ima caka, moras uzet pretplatu hoces neces...mozes ju ponistit odmah drugi dan ali tada moras platiti razliku u cijeni uređaja...jer zbog pretplate dobiš kao popust na uređaj.

 

Puna cijena uređaja ti je 6000kn...tako da bez obzira na tarifu cijena je 6000kn....što je dosta...

Brišem ovaj cijeli odgovor, pa ga pišem ponovno.

 

Puna cijena PS5 s dodatnim kontrolerom (ukupno 2 kontrolera) i 2 igre je 5998 kuna.

 

Cijena tog paketa PS5 za plaćanje odjednom ovisi o izboru tarife za mobitel, pa tako za najmanju tarifu od 129 kuna PS5 paket košta 4940 kuna, a za naskuplju mobilnu tarifu od 229 kuna, PS5 paket košta 3740 kuna za plaćanje odjednom.

 

Isto tako, iznos otplate PS5 paketa na rate ovisi o izboru mobilne tarife, pa to isto možete pogledati na Webu HT-a.

 

E, sad, ako se PS5 plaća na rate, onda ide i ugovorna obaveza za mobilnu tarifu na 24 mjeseca, pa se to skupa otplaćuje u ta 24 mjeseca.


Ako se PS5 plati odjednom, uzima se mobilna tarifa bez ugovorne obaveze ("Bez ugovora"). Međutim, ovo što je napisao amd freak je i meni maloprije rečeno, da ako raskinem mobilnu tarifu za 2 ili 3 mjeseca, morat ću platiti ostatak popusta na PS5 do pune cijene od 5998 kuna umanjen za iznos koji sam već platio protokom vremena koliko sam njihov korisnik mobilne tarife. Uzmem najmanju mobilnu tarifu od 129 kuna i tada me PS5 paket košta 4940 kuna. Razlika do 5998 kuna tj. do cijene bez popusta je 1058 kuna. Ako taj iznos podijelim s 24 premda nemam ugovorne obaveze, mjesečno me potajice popust na punu cijenu PS5 košta 44 kune. Ako baš tu mobilnu tarifu raskinem nakon npr. 3 mjeseca, potajice sam "otplatio" bonus od 132 kune i ostaje mi otplatiti u kešu penale od 926 kuna (1058-132). I tako se može izračunati za svaku od tarifa.

 

Nigdje na njihovom Webu (HT) nisam pronašao ništa od toga napismeno. Sve sam saznao na 0800 9000. Pa i vi nazove i pitajte, barem dok još imaju PS5. Treba pitati za sve detalje, jer se čovjek lako zezne. :-)

 

Baš su majstori. No, tko je mislio kod njih uzeti ili produžiti mobilnu tarifu, možda će mu se isplatiti.

 

Ako sam nešto pogrešno napisao, ispravite me. Važno je imati pravu informaciju. Hvala amd freaku.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 17:23 (zelenapaprika).
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo možda nekom uljepšam dan...

 

Webshop iz vinkovaca...ps5 disk sa 3 igre i poštarinom 5200...dostupna još dva...

 

vidi sliku...ja se premišljao ali cu rade pricekati...netrebaju mi igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

To nije ništa bitno različito od ovog što se nudi na njuškalu. Preprodaju i jedni i drugi. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Takav bundle je na ekupi isto 4999kn i treba cekat pitqj Boga kolko...

 

Ima tko screenshot bundleova od sancte cisto za usporedbu cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 

 

BLU-RAY:

PlayStation 5 + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller + Demon's Souls PS5

Jednokratno 4.689,98kn

Do 12 rata 4.950,54kn

12-36 rata 5.211,09kn

 

PlayStation 5 + PS5 Dualsense Wireless Controller + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5

Jednokratno 4.580,10kn

Do 12 rata 4.834,55kn

12-36 rata 5.089,00kn

 

PlayStation 5 + PS5 Dualsense Wireless Controller + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5

Jednokratno 4.689,98kn

Do 12 rata 4.950,54kn

12-36 rata 5.211,09

 

PlayStation 5 + PS5 Dualsense Wireless Controller + Sackboy PS5

Jednokratno 4.653,35kn

Do 12 rata 4.911,87kn

13-36 rata 5.170,39kn

 

PlayStation 5 + PS5 Dualsense Wireless Controller + The Nioh Collection PS5 Jednokratno

4.689,98kn Do 12 rata

4.950,54kn

12-36 rata 5.211,09kn

 

DIGITAL:

PlayStation 5 Digital Edition + PS5 Dualsense Wireless Controller

Jednokratno 3.501,17kn

Do 12 rata 3.695,68kn

12-36 rata 3.890,19kn

 

 

Ovo je ponuda iz trećeg mjeseca. 

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 14:39 (MrDD).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
svejedno imam pretplatu, a istekla je, mob mi ne treba, al ispalo je puno povoljnije od tih 3740kn il kolko vec... istina, isplati se nekom ko ima pretplatu a trenutno mu ne treba mob 😊
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo da malo dodam svog obola u temu.Dobio jučer PS5 i mislim da se ne može napisati ništa nova što nije rečeno...meni osobno od svega najviše se sviđa to što je nečujan i s kojom lakočom i fluidnošču ide igra.Igrao sam prvo Deamons Souls i nije me se nimalo dojmio ali Resident Evil Village da mi nije finale Lige prvaka ne bi se skidao s njega....tako da ako ste počeznici na PS5 moja preporuka za REV zbilja igra ima sve u tom žanru...

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 20:37 (zelenapaprika).
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prvi PS5 sam imao onaj s onim tišim hladnjakom sa 24 ili koliko krilaca. Sada sam dobio ovaj sa 17 krilaca. Ovaj je osjetno bučniji. Čim priđem konzoli čujem kako ventilator zuji dok onog nisam čuo niti nakon par sati igranja. Bio je aposlutno tih. Tak mi i treba kada kemijam. Prvog sam prodao kada sam popizdio na fut a i iskočila mi dobra ponuda za kupovinu neke druge komponente, ovog ću prodati kad popizdim zbog zujanja kada znam da konzola može biti tiha.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 23:57 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice