PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.429
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bloodborne...
To nije tocno jer ja imam ducan
Ne govorimo o kreditnim karticama nego maestro karticama gdje ti prodavač daje mogucnost placanja na rate beskamatno
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 7:31 (Navigator one).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Ehhh, da bar na kapaljku to i ide.

Ali kada kupujes kreditnom karticom

Visa/diners ducan dobije puni iznos odmah

ti zapravo dinersu/visi otplacujes na kapaljku.

 bloodborne, ti si ovdje straosjedioc u ovoj temi, sjecam se dok sam ja ceko plejku isto si sudjelovao u razgovorima, jel ima kakve naznake kad ce ti stici? :D

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Offtopic, ja sam fino uzeo xbox series X za 3.300,00 kn preko njuškala plus 130 kn poštarina, star dva dana.

Game pass ON i deri 

 

Lik isto čeka PS5, jer mu je "draža" konzola, pa se odlučio riješit XBOX-a.

 

Čekao sam od utorka do petka, umalo izludio 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 7:43 (juice21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
juice21 kaže...

Offtopic, ja sam fino uzeo xbox series X za 3.300,00 kn preko njuškala plus 130 kn poštarina, star dva dana.

Game pass ON i deri 

 

Lik isto čeka PS5, jer mu je "draža" konzola, pa se odlučio riješit XBOX-a.

 

Čekao sam od utorka do petka, umalo izludio 

 Ovo je jbn deal...

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...
Bloodborne...
To nije tocno jer ja imam ducan
Ne govorimo o kreditnim karticama nego maestro karticama gdje ti prodavač daje mogucnost placanja na rate beskamatno

 Ne znam kak je sa drugim karticama ali barem tako funkcionira sa

 dinersom i bivsim amexom. P.s. ak imas ducan nabavi nam plejke svima 😆 bolje da podrzimo kolegu forumasa nego nase lopine.

Nightyx kaže...
bloodborne kaže...

Ehhh, da bar na kapaljku to i ide.

Ali kada kupujes kreditnom karticom

Visa/diners ducan dobije puni iznos odmah

ti zapravo dinersu/visi otplacujes na kapaljku.

 bloodborne, ti si ovdje straosjedioc u ovoj temi, sjecam se dok sam ja ceko plejku isto si sudjelovao u razgovorima, jel ima kakve naznake kad ce ti stici? :D

 Ostari covjek dok doceka plejku. 😃 al ak ne dode ovaj mjesec  odustajem od nje. Ljeto ce treba piti pive na suncu. 

 A demon souls cu vec kod nekoga odigrat.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
juice21 kaže...

Offtopic, ja sam fino uzeo xbox series X za 3.300,00 kn preko njuškala plus 130 kn poštarina, star dva dana.

Game pass ON i deri 

 

Lik isto čeka PS5, jer mu je "draža" konzola, pa se odlučio riješit XBOX-a.

 

Čekao sam od utorka do petka, umalo izludio 

 Ovo je jbn deal...

 Mislio sam da je scam i da će mi poslati ciglu u kutiji.

 Plaćanje je bilo pouzećem i otvorio sam paket u pošti.

 Konzola je bila kupljena za 4.499,00 kn u Gamershopu (poslao mi je račun mailom), a meni ju je preprodao par dana kasnije za 3.500,00 kn s fifom 21 gratis.

 Fifu sam par dana kasnije prodao za 200 kn jer mi ne treba, tako da mogu reći da me je ukupno izašlo 3.300,00 kn.

 Na game pass-u imam Fifa 20, ali ni nju ne igram.

 Krenuo sam sa starijom naslovima, Ori 1 i 2, State of decay, malo Doom Et i najviše igram Outriders.

 Mislio sam da će mi ontroler biti problem, jer smo svi "odrasli" na PS-u, ali za divno čudo mi nije nikakav problem.

 Kontroler mi je ustvari jako dobar. Baterije traju po nekoliko dana, duracel, ali sam si uzeo punjive (8 KOM raspoređeno na 2 kontrolera) i peglam.

 Ugl, ovo što rade s PS5 nije normalno, čitam i ne vjerujem. Ukoliko netko ima mogućnost kupnje XBOX ser X, sigurno neće pogriješiti.

 

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
juice21 kaže...
Han kaže...
juice21 kaže...

Offtopic, ja sam fino uzeo xbox series X za 3.300,00 kn preko njuškala plus 130 kn poštarina, star dva dana.

Game pass ON i deri 

 

Lik isto čeka PS5, jer mu je "draža" konzola, pa se odlučio riješit XBOX-a.

 

Čekao sam od utorka do petka, umalo izludio 

 Ovo je jbn deal...

 Mislio sam da je scam i da će mi poslati ciglu u kutiji.

 Plaćanje je bilo pouzećem i otvorio sam paket u pošti.

 Konzola je bila kupljena za 4.499,00 kn u Gamershopu (poslao mi je račun mailom), a meni ju je preprodao par dana kasnije za 3.500,00 kn s fifom 21 gratis.

 Fifu sam par dana kasnije prodao za 200 kn jer mi ne treba, tako da mogu reći da me je ukupno izašlo 3.300,00 kn.

 Na game pass-u imam Fifa 20, ali ni nju ne igram.

 Krenuo sam sa starijom naslovima, Ori 1 i 2, State of decay, malo Doom Et i najviše igram Outriders.

 Mislio sam da će mi ontroler biti problem, jer smo svi "odrasli" na PS-u, ali za divno čudo mi nije nikakav problem.

 Kontroler mi je ustvari jako dobar. Baterije traju po nekoliko dana, duracel, ali sam si uzeo punjive (8 KOM raspoređeno na 2 kontrolera) i peglam.

 Ugl, ovo što rade s PS5 nije normalno, čitam i ne vjerujem. Ukoliko netko ima mogućnost kupnje XBOX ser X, sigurno neće pogriješiti.

 

 

 

 

 Ma super deal je to! 1200 kn "uštede"... Da nemam PS5 uzeo bi series X jer ovo što microsoft radi sa game pass-om je čudo. Sad imam PS Now za probu mjesec dana i nema baš nešto što bi me zadržalo, stare naslove ne igram jer sam ih odigrao a od novijih jedino Marvel Avengers i poneke indie igre..... Sve ostalo je ili bilo na PS Plus-u, ili su bile po par eura na rasprodajama..... A ove naovi nostalgija igre ( PS2 i PS3 ) su ionako za ostaviti iza sebe. Nije to više to, razmazila nas tehnička mogućnost konzola i sve te "razmuljane" PS2 i PS3 teksture su odbojne. Kad smo bili mlađi bile su nam wow, a sad su tak, prolazne, nezamjetne... Osobno osim igrivosti mora bit i grafički dobra igra....

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...
Ja sam jucer odlucio da cu zbog ovog silnog natezanja od SD kupiti PS5 na 36 beskamatnih rata sa PBZ karticom pa neka oni sada vide kako to izgleda kada nesto cekas (a prvobitna odluka mi je bila da platim odmah sve u gotovini) 😊😊😊😊

Oni ne čekaju ništa. Dobiju od banke novce odmah a banka čeka. Govorim o kreditiranju putem dinersa s kojim SD ima dil na 36 mjeseci.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 10:36 (movie).
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Navigator one kaže...
Ja sam jucer odlucio da cu zbog ovog silnog natezanja od SD kupiti PS5 na 36 beskamatnih rata sa PBZ karticom pa neka oni sada vide kako to izgleda kada nesto cekas (a prvobitna odluka mi je bila da platim odmah sve u gotovini) 😊😊😊😊

Oni ne čekaju ništa. Dobiju od banke novce odmah a banka čeka. Govorim o kreditiranju putem dinersa s kojim SD ima dil na 36 mjeseci.

 Bilo koja kartica kod nas iznos dobijes odmah...a banka rijesava kreditiranje, kamate i slicno. 

 

Zamisli da tebi dolazi svaki mjesec rata a od jednom duznik ne moze vracati...kaj ces ga onda privatno morati tuziti? Nejde to tak.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 12:54 (amd freak).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Rhodin kaže...

 Days Gone i GoW su dio PS Plus kolekcije, zašto ih kupovati na zasebnim akcijama?! Dapače, Days Gone je travanjska igra za PS Plus i za PS4....

 Kaj da ti kažem, neinformiranost sa moje strane.

 

Moja gaming karijera je stavljena on-hold 2015. godine kad sam dobio prvo dijete. Sad kad su mi klinci porasli i imam nešto vremena odlučio sam kupiti PS5 (prije sam imao PS4). Probao sam se informirati što više, ali informacija o PS5 Collectionu mi je promakla. Days Gone je kupljen nešto prije nego je izašla najava za PS Plus April.

 

Stavio sam obje igre u Njuškalo ispod cijene. Nema mi smisla plakati sad.

 Sretno ;)

Mislio sam da ti je Ps Plus skup, ali mislim da je jeftiniji od ovoga.

 

ako si kupio igre online (webshop) , imaš 14 dana da ih vratiš za iste pare. Nadam se da je to moguće?

 

Ajde, sretno kolega.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rhodin kaže...

 Sretno ;)

Mislio sam da ti je Ps Plus skup, ali mislim da je jeftiniji od ovoga.

 

ako si kupio igre online (webshop) , imaš 14 dana da ih vratiš za iste pare. Nadam se da je to moguće?

 

Ajde, sretno kolega.

 

Ma ne, imam svaku namjeru aktivirati PS+. Bio sam dovoljno debilan da skinem foliju sa obje pa ne mogu vratiti. Ali nema veze, jednu sam već danas prodao po istoj cijeni po kojoj sam kupio (GoW). Valjda će i druga uskoro.

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Devojka mi poslala glasovnu da je zvala hg šrot.

I kaze da joj reko frajer da je posiljka krenula za "lijepu nasu"

da im nije nitko dao okviran datum pa da ne zeli nista obecavati

ali mozda do kraja 4og mj dode plejka.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Devojka mi poslala glasovnu da je zvala hg šrot.

I kaze da joj reko frajer da je posiljka krenula za "lijepu nasu"

da im nije nitko dao okviran datum pa da ne zeli nista obecavati

ali mozda do kraja 4og mj dode plejka.

 

Nadam se da je neka veca posiljka. Demon Souls mi je lagano dobio drugi sloj prasine od cekanja

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 19:38 (Casper127).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Devojka mi poslala glasovnu da je zvala hg šrot.

I kaze da joj reko frajer da je posiljka krenula za "lijepu nasu"

da im nije nitko dao okviran datum pa da ne zeli nista obecavati

ali mozda do kraja 4og mj dode plejka.

 

 To je super informacija, isto kao i činjenica da me još nitko iz SD-a nije zvao da će mi isporuka kasniti 🙄

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Casper127 kaže...

Nadam se da je neka veca posiljka. Demon Souls mi je lagano dobio drugi sloj prasine od cekanja

 Kao i obično, velika pošiljka od 100 konzola koje nitko neće vidjet. Prije će nam se ukazati jeti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Datum kad si narucio? @bloodborne

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 21:46 (lukaXXkralj).
15 godina
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo gledam na netu likovi danas od operatera dobili PS5 nakon produženja ugovora. Fotkaju se i objavljuju fotke. Kako ako je za SD problem nastao u sueskom kanalu koji će izazvati jednomjesečno kašnjenje? Kako su ove konzole došle do teleoperatera? Njima izgleda dolaze avionskim prijevozom a nama kroz suez.

 

Izgleda da ćemo imati teško ljeto, jesen i zimu i sve tako do 2022 godine.

 

https://www.gtplanet.net/ps5-xss-xsx-shortages-20210407/

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Datum kad si narucio? @bloodborne

 Naručio je u HG Spotu, nije SD, ali moguće da su dobili tu info od SD-a. Još me nitko nije zvao iz SD-a da ps5 kasni. Možda budu kroz koji dan, možda su me preskočili, ali ja se, budala, nadam da je to zato jer mi neće kasniti, možda će doći mala količina koja će pokriti neke narudžbe sa početka liste. Glupo, znam, lovim se za slamke, ali info da su neke zalihe na putu me veseli.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Datum kad si narucio? @bloodborne

 Platio krajem prvog mjeseca, 01.02. mi 

 potvrdili uplatu. I potvrdujem sta movie kaze

 ekipa kelji konzole na ps5 hrv sta su dobili iz A1..

 pas mater mora da su koristili amazonove dronove

 Da prelete sueski kanal 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Došle su zalihe teleoperaterima "početkom travnja", kao što su došle i "krajem ožujka". To mi nekako izgleda kao da su "naše" zalihe iz "krajem ožujka/početkom travnja" otišle na drugu adresu. Mislim da ćemo čekati konzole dok se teleoperateri ne zasite, a s obzirom da je potražnja i dobro im se to isplati morat ćemo čekati do kraja svibnja, kako su nam i najavili unaprijed. Možda sam samo umislio, evo, ispravite me ako griješim...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
lukaXXkralj kaže...

Datum kad si narucio? @bloodborne

 Naručio je u HG Spotu, nije SD, ali moguće da su dobili tu info od SD-a. Još me nitko nije zvao iz SD-a da ps5 kasni. Možda budu kroz koji dan, možda su me preskočili, ali ja se, budala, nadam da je to zato jer mi neće kasniti, možda će doći mala količina koja će pokriti neke narudžbe sa početka liste. Glupo, znam, lovim se za slamke, ali info da su neke zalihe na putu me veseli.

 Meni su rekli dok su me zvali da sam na vrhu liste i da bi trebal dobiti prije kraja 5. mjeseca :D

 

Točno da nisu jedini uvoznik bi otkazal i uzel drugdje, pa makar čekal pet mjeseci dulje i platil 1000kn više.

9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 Ja sam uzela preko Tele2 i dosla mi je zapakirana u ambalazu od Orbica, znaci da njima ne stizu preko Sancte

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 11:11 (Korisnik1251).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kad si uzela? Ja bas jucer zvao rekli da su kstali bez,obavjestit ce me jad dodje,tako da evo ako me zove prije Tele2 odkazat u hg smeca i eto ga..

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kada ste uzeli?

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...

 Ja sam uzela preko Tele2 i dosla mi je zapakirana u ambalazu od Orbica, znaci da njima ne stizu preko Sancte

Dolaze, orbico samo odrađuje distribuciju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 14:44 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zanimljivo je da nas stalno muljaju oko dolaska konzole. Poslali su mi mail da je isporuka sigurno tokom 4. mjeseca, slijedeći dan su zvali da će isporuka biti u toku 5
Postoji li netko da ima direktne informacije iz SD? Očito je da svi djelatnici ne dijele iste info ljudima. Svatko ima neku svoju teoriju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 14:10 (joka206).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako je nama koji smo naručili iza 20.2 bilo rečeno "kraj ožujka/početak travnja",a kašnjenje zbog Sueza je "mjesec dana",jel to onda znači da ćemo dobit na "početku svibnja" ili TIJEKOM(šta opet može značit i npr. 30.5)??

 

Velika razlika vremenska koja nam puno znači,nama koji jedva čekamo dobit tu prekrasnu mašinu...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Kad si uzela? Ja bas jucer zvao rekli da su kstali bez,obavjestit ce me jad dodje,tako da evo ako me zove prije Tele2 odkazat u hg smeca i eto ga..

 

posro_ kaže...

Kada ste uzeli?

 Sram me rec... Uzela 20.11., stigla na badnjak

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio sam u SD-u 21.2. i danas sam poslao mail s upitom o očekivanom datumu dostave. Odmah u upitu sam naglasio da me ne zamaraju s pričama o Suezu, nego da me isključivo zanima  datum dostave. Dobar neki dečko, poslušao me i odgovorio da sam odmah prilikom narudžbe bio upozoren da su moguća kašnjenja zbog... pazi sad... ni manje ni više nego Covida-19 :D :D nikakav konkretan datum dostave mi naravno nije dao, svu energiju je potrošio na uvjeravanje da se odgoda mogla i očekivati zbog Covida. Zanimljiva je ta ekipa iz SD-a, ne mogu se dogovoriti ni oko razloga kašnjenja.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice