PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Po ovome svemu što sam zaključio...napraviti dva accounta: 1. glavni US i 2. Hrvatski.

 

Na američkom kupujem i skidam igrice, a preko HR igram igrice.

 

Ako kupujem Disk verzije igara mogu najnormalnije ove iz HR pretpostavljam...

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, samo kažem staviš da se automatski logira na HR pa će ti biti lakše. Neće te pitati na koji profil da ideš već odmah na HR. Samo bude i na našem store popusta pa kombiniraš. Uz disk verzije preko njuškala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mogu znači kupovati i s HR storea na tom accountu, a sa US storea na tom drugom accountu?

 

Sony nema 'problema' s ovime?

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jučer sam baš i ja naručio PS5 u SD, tvrde da će stići najkasnije do kraja travnja, ali misle da bi trebalo biti i ranije.

Živi bili, pa vidjeli. Nadam se da se neće pretvoriti i trakavicu, o kakvoj sam čitao na ovoj temi, pošto sam uplatio akontaciju pri narudžbi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
HAL kaže...
Jučer sam baš i ja naručio PS5 u SD, tvrde da će stići najkasnije do kraja travnja, ali misle da bi trebalo biti i ranije.

Živi bili, pa vidjeli. Nadam se da se neće pretvoriti i trakavicu, o kakvoj sam čitao na ovoj temi, pošto sam uplatio akontaciju pri narudžbi.

Ja sam im platio kompletan PS5 ako ti je lakše.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
HAL kaže...
Jučer sam baš i ja naručio PS5 u SD, tvrde da će stići najkasnije do kraja travnja, ali misle da bi trebalo biti i ranije.

Živi bili, pa vidjeli. Nadam se da se neće pretvoriti i trakavicu, o kakvoj sam čitao na ovoj temi, pošto sam uplatio akontaciju pri narudžbi.

 Meni dominik iz hg spota kaze do sredine ožujka najkasnije.

 nadam se da ne laze jer sutra idem po demon souls 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A ništa....ima nas dosta koji smo naručili u ovoj zadnjoj rundi u SD . Neka se javi prvi kojeg zovu da dodje....znam da svi jedva čekamo :)  

Ja kao stariji gamer u dnevnoj dobivam PS5 a malac s slima na PS4 pro za fortnite u svojoj sobi.....svi čekamo 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 21:21 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
HAL kaže...
Jučer sam baš i ja naručio PS5 u SD, tvrde da će stići najkasnije do kraja travnja, ali misle da bi trebalo biti i ranije.

Živi bili, pa vidjeli. Nadam se da se neće pretvoriti i trakavicu, o kakvoj sam čitao na ovoj temi, pošto sam uplatio akontaciju pri narudžbi.

 Meni dominik iz hg spota kaze do sredine ožujka najkasnije.

 nadam se da ne laze jer sutra idem po demon souls 😃

 Frend iz HG spota je mislio na Vas koji ste prije naručili ili na koga???

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...
bloodborne kaže...
HAL kaže...
Jučer sam baš i ja naručio PS5 u SD, tvrde da će stići najkasnije do kraja travnja, ali misle da bi trebalo biti i ranije.

Živi bili, pa vidjeli. Nadam se da se neće pretvoriti i trakavicu, o kakvoj sam čitao na ovoj temi, pošto sam uplatio akontaciju pri narudžbi.

 Meni dominik iz hg spota kaze do sredine ožujka najkasnije.

 nadam se da ne laze jer sutra idem po demon souls 😃

 Frend iz HG spota je mislio na Vas koji ste prije naručili ili na koga???

 ma dominik se zvao striček s web shop-a koji mi je rekao da prema mom datumu narudžbe
 01.02. moj ps5 BR bi trebao stići početkom/sredinom ožujka. :D

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lovropg, sve možeš to što si naveo bez problema. Samo troši i igraj:)
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Hvala 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Još jedno pitanje, može li se sada kupiti neka PS4 igrica na storeu i igrati na PS5?

 

Znam da je backwards compatible, ali me zanima uvjetuju li da je igrica kupljena prije izlaska PS5 ili ja mogu kupiti bilo koju igru(osim onih 7 navedenih) za PS4 i igrati na PS5(bilo digitalno, bilo da odem sad u ducan)?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na ps5 mozes igrat 99% ps4 igara bez problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

znači doslovno mogu doći u dućan, kupiti ps4 igricu i ubaciti je u ps5 te igrat?

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Tako je

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znači isto si iz ove runde narudžbi? Mislim da sam i ja sa Dominikom pričao (city east) i rekqo je da stvarno očekuju ranije, ali najkasnije travanj.
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
HAL kaže...
Znači isto si iz ove runde narudžbi? Mislim da sam i ja sa Dominikom pričao (city east) i rekqo je da stvarno očekuju ranije, ali najkasnije travanj.

 Ma jok HG spot web shop/chat. 25.03. mi je rodendan

 ako do tad ne stigne zapeljat cu im auto u poslovnicu. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kolka je makljaža bila oko toga kad ce stici i pracenje i najnebitnijih informacija kako bi saznali neki kurac, evo i sad kad mi je vec 2 tjedna skoro u dnevnom boravku ps5, jos uvijek mi se cini ko nestvarno lol, iako sam od ps5 igara igrao jedino Astro's playroom, jako dobar platformer.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nabavi si Demon Soulse i neka patnja počne, i meni pleyka stoji u sobi evo 6 dana i svako jutro kad se probudim se ugodno iznenadim mislio sam da je neću nabaviti prije Uskrsa. Astro je čudo od igre većina platformera se može sakriti pred njim ....

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Najprije pozdrav svima, pratim temu dosta dugo ali nedavno sam napravio account i prvi put postam na forumu!

Ovo je dobra vijest za nas koji smo naručili u 1. mjesecu. iako su meni nedavno rekli da očekujem krajem ožujka.

Radi se o BR izdanju naručenom 07.01.

Sretno svima i držite se! :)

 

Edit: Očito je da nisam upoznat sa odgovorom na određene postove i citiranje određenih postova. Moj odgovor se odnosi na HG spot i narudžbu do rođendana :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 12:14 (medvedovski).
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima li tko da je platio avans u HG Spotu u veljači za digitalku? Rekli su da bi trebalo biti u travnju isporuka....

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni sve nesto smrdi da ce do 4.mj iz Hg spota isporuciti konzole onima koji su narucili u 2.mj i kasnije jer tko zna koliko nas ima iz 11. I 12.mjeseca koji nismo dobili. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koja trgovina može najbrže isporučiti PS5, ono kad bi danas naručio.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

1. Njuškalo trgovina

2. Sancta Domenica

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 16:48 (NathanDrek).
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

😍

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
6 0 hvala 1
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ja izdrazo 2 sata (posto nikad prije to nisam igrao) , al mislim da sam duze igrao , kontroler bi letio u zid 100% xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To je to... Jos samo PS5 i pivo 😄
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Gogy7 kaže...
To je to... Jos samo PS5 i pivo 😄

 Zar sumnjas u moj problem s flašicom 🤣

 

 Ako mi plejka ne stigne do rođendana zapeljat cu im

 auto u poslovnicu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pivo piju djeca, samo viski (u biti se pravi od piva al et). Doće PS5, valjda će do Uskrsa  nešto iskombinirat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ekipa vidio sam danas da se preko A1 može naručiti BR verzija sa spidermanom i sackboyem. Pa ako će netko okušati sreću

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice