PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sve 5, velim ružno kako su vas izigrali.

Konzola ima, samo ucjenjuju ljude da uzimaju preko operatera.

To se nebi trebalo događati.

Da teleoperateri imaju monopol i diktiraju uvozniku.

Netko vuče konce iz pozadine i masno zarađuje.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Upravo sam odgledao jedan PS5 unboxing video i drugi koji objašnjava kako se šarafi onaj plastični stalak za vertikalnu poziciju. To je to, nema jače patetike. 😅

Kad dođu pulsice poslikam setup i sve spremno za dolazak space shipa. Ovaj nadolazeći tjedan će biti poduži, a onda valjda neki konkretan pomak.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni dodatni dualsense stoji sastrane i jos cu tijekom mjeseca uzeti charging station, samo malo mi cudno kad sam dobio dualsense i otvorio kutiju nije bio zamotan jos u onu bijelu plasticnu foliju, dok sam na unboxovima uvijek to vidjao, nego je bio "gol" i lupo u kutiji, jel jos kome tako doso?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sve spremno za PS5.
Meni je bio kontroler zapakiran.
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Meni dodatni dualsense stoji sastrane i jos cu tijekom mjeseca uzeti charging station, samo malo mi cudno kad sam dobio dualsense i otvorio kutiju nije bio zamotan jos u onu bijelu plasticnu foliju, dok sam na unboxovima uvijek to vidjao, nego je bio "gol" i lupo u kutiji, jel jos kome tako doso?

 Meni isto stoji od 29.12. kontroler i samo cekam konzolu. Ugl. također je došao u original kutiji ali isto je samo u tome bez zastitne folije. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da zaštitnu foliju za dualsense dobiješ samo ako pljuneš 4200kn u Sancta Domenici, tamo negdje nakon pet mjeseci čekanja, inače ti klacka u kutiji.
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam uzeo kontroler jer mi je bilo receno da dobivam plejku za tjedan do najkasnije mjesec dana od izlaska... mislin da nitko nije bas ocekiva ovoliko cekat. A i van toga me zanimalo kako izgleda uzivo i kako stoji u ruci. Gadna je ta znatizelja xD

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

 

Krenut će se trošiti kad se krene koristiti. Bit će svega s ovim novim oprugama. Ali meni ne radi toliki problem što sam uzeo dodatne opreme i igara, i time si nekako skraćujem vrijeme.

 

Plus, da, rečeno je da ću dobiti do Božića. Sad će Valentinovo...

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

 Mozda zato sto su neki morali iskoristiti kod popusta do 31.12.2020.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
iDelete kaže...
bloodborne kaže...

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

 Mozda zato sto su neki morali iskoristiti kod popusta do 31.12.2020.

 Ja sam iskoristio popust od 100 kn na dualsense, iako se to naravno, nije "moralo", ali eto, za "ispriku" što čekamo, poslali su bon da potrošimo još novaca kod njih

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

 Meni od ps4 ni jedan nije riknuo. Izlizali se jesu ali odlično rade godinama. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith, imaš onda nevjerojatnu sreću, evo brojim sedam koji su ili prestali uzimat struju ili imaju drift problem na analognom. Doslovno trenutno imam samo jedan funkcionalan za klikanje po menijima za gledanje streaminga. Da ne govorim kako su mi dvije Gold slušalice otišle nakon par mjeseci pažljivog korištenja. Jako slab build quality.

U startu oprema za peticu izgleda zericu više premium.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 10:04 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...

Ja jos dan danas ne znam zasto ste odma neki uzimali

dodatni kontroler kad ste znali da plejke nece biti.

ovak imate sad kontroler koji skuplja prašinu i gubi jamstvo.

A svi znamo sony i njihove "kvalitetne" proizvode ja vec

racunam da ce kontroler riknut unutar prvij 6 mj.

 Meni od ps4 ni jedan nije riknuo. Izlizali se jesu ali odlično rade godinama. 

 Meni je riknuo jedan bogu hvala unutar jamstva.

 I to svega nakon mozda 5 mj koristenja. S tim da racunaj

 da je moja plejka radila 2-3x mjesecno po isto toliko sati.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Lilith, imaš onda nevjerojatnu sreću, evo brojim sedam koji su ili prestali uzimat struju ili imaju drift problem na analognom. Doslovno trenutno imam samo jedan funkcionalan za klikanje po menijima za gledanje streaminga. Da ne govorim kako su mi dvije Gold slušalice otišle nakon par mjeseci pažljivog korištenja. Jako slab build quality.

U startu oprema za peticu izgleda zericu više premium.

 Ajme strašno. Za slusalice ne znam, koristim od pc-a. I nijh sam puno sahranila ali samo zato sto uvijek kupim govno koje meni na oko lijepo izgleda. 😂

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Lilith koristis li ti mozda discord ? 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Lilith koristis li ti mozda discord ? 

 Ne

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Malne fras dobio:

'Poštovani primatelju,

Ovime Vas obavještavamo da je SANCTA DOMENICA d.o.o. pripremio paket(e) za Vas. Ukoliko će paket pod brojem XY i iznosom pouzeća od 0,00 biti predan za prijevoz GLS-u, naš kurir će ga dostaviti na adresu'

... onda se sjetio da su dualsensice. 😅

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Moji kontroleri su isto šljakali najnormalnije, na prvoj četvorki 2 komada i na novoj četvorki oba rade ko urica, ali baš nikakvih problema nisam imao, više od 2 god. stari.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
UK očekuje restock sutra, sljedeći tjedan i do kraja mjeseca po novim glasinama, Indija također do kraja mjeseca. S Kinom su ugovorili Q2 kao službeni period.

Pretpostavljam da je SD izbacila Renatu 17.2. kao datum da se još malo odmaknu od procjene dolaska, možda ovaj petak, ili ponedjeljak 15.? Pa dok uknjiže sve i ukucaju sve prednarudžbe... 🤔
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 14:36 (m4st4).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mislite da će u neko dogledno vrijeme opet biti prednarudžbe za slijedeći val ili će se samo pojaviti na policama?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imat će SD u ožujku opet prednarudžbe, tako je meni reko čovjek jer će isporučiti sve narudžbe od prije pa mogu nove uzimat. Da, SD očekuje oko 17.2. dolazak konzola, sad može to bit koji dan ranije, koji kasnije, zato mi je i rečeno da očekujem u zadnjem tjednu isporuku, pa ako dođe prije super.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Aha baš tada očekuju, onda zanemari moje ideje za par dana prije. 😆🤟 Da, najbolje očekivati zadnji tjedan (23.-26.), pa ako se desi prije super.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Mislite da će u neko dogledno vrijeme opet biti prednarudžbe za slijedeći val ili će se samo pojaviti na policama?

 Narudzbe

Renato89 kaže...

Imat će SD u ožujku opet prednarudžbe, tako je meni reko čovjek jer će isporučiti sve narudžbe od prije pa mogu nove uzimat. Da, SD očekuje oko 17.2. dolazak konzola, sad može to bit koji dan ranije, koji kasnije, zato mi je i rečeno da očekujem u zadnjem tjednu isporuku, pa ako dođe prije super.

 Narudzbe

 

 

Ajmo nakon ove sve drame razlikovati prednaruzdbe i vulgaris narudzbe. Mozda ispadnem picajzla, ali barem prema meni stvarno postoji razlika te bi onda trebala nositi neku tezinu....

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Istina, moj bed, no uglavnom, možeš očekivat da će se moći naručiti tokom ožujka, ali isto tako moraš očekivat da će to vjerojatno bitir manje količine pa buš morao visiti na njihovim stranicama i biti brz prilikom plaćanja.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nekidan sam bio u sd u cyti centru u splitu da uzmem ovaj dupli punjac za kontrolere. Jer jel, trebala bi konzola brzo xD cisto iz znatizelje pitam tamo kakva je situacija s konzolama  kaze tip nista od novih narudbi sve do 4. Mjeseca.

Netvrdim da je milijun posto nit ista nego cisto prenosim sto mi je lik rekao u poslovnici jucer

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma da, tolika je banana situacija s čipovima u svijetu da ću zbilja biti presretan ako se ostvare sve naše prednarudžbe ovaj mjesec, a za dalje vidim baš taj period od travnja nadalje opet daljnje borbice za osiguranje primjerka. I tek ljeto ili kasnije za normalnije mogućnosti kupnje. U većim zemljama je kriza na razini da vlade rade veto na čipove spram auto, računalne i gaming industrije, jer nisu prioritet trenutno.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Ma da, tolika je banana situacija s čipovima u svijetu da ću zbilja biti presretan ako se ostvare sve naše prednarudžbe ovaj mjesec, a za dalje vidim baš taj period od travnja nadalje opet daljnje borbice za osiguranje primjerka. I tek ljeto ili kasnije za normalnije mogućnosti kupnje. U većim zemljama je kriza na razini da vlade rade veto na čipove spram auto, računalne i gaming industrije, jer nisu prioritet trenutno.

 Bas to, kud ovo vodi, jos cu ispast sretan ako dobijem ovaj mjesec...iako da budemo iskreni, nije bilo hrpa toga uredu od strane SD kroz sve ove mjesece, ali eto, nestasica i velika potraznja vlada svuda u svijetu, pa tako i kod nas, opet ce biti "lakse" onima koji tek kontaju naruciti ili kupiti, nego nama koji smo kupili jos prije 4-5 mjeseci konzolu a jos je nismo dobili...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Definitivno nisu bili u redu. I to se ne mijenja dok svaki kupac ovdje ne dobije svoje.
 
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja se samo nadam da ce ljudima koji cekaju konzolu

od 10 mj i dati na kraju neki hvale vrijedan poklon.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice