PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

pozdrav...idem mijenjat pastu jer me vie živcirao koliko kje moj PS4 pro bio glasan....i sve ide super...idem doslovno maknut napajanje prije ispuhivanja...i vidim da mi je konektor napajanja gotovo pa otpojen od matične.

Pretpostavljam da sam ga ja sje***...jel se to može popraviti ili je za smeće? konektor se još drži, ali jedva.

 Ako si vican lemljenju mozes zalemiti,samo pazi da ti lem ne dodiruje jedan drugog na spojevima,tj.nozicama konektora. I radit ce. Slicno se i meni dogodilo pa sam malo polemio i radilo je bez problema. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Han kaže...
MasterG kaže...

pozdrav...idem mijenjat pastu jer me vie živcirao koliko kje moj PS4 pro bio glasan....i sve ide super...idem doslovno maknut napajanje prije ispuhivanja...i vidim da mi je konektor napajanja gotovo pa otpojen od matične.

Pretpostavljam da sam ga ja sje***...jel se to može popraviti ili je za smeće? konektor se još drži, ali jedva.

 Ako si vican lemljenju mozes zalemiti,samo pazi da ti lem ne dodiruje jedan drugog na spojevima,tj.nozicama konektora. I radit ce. Slicno se i meni dogodilo pa sam malo polemio i radilo je bez problema. 

 Tnx, a vičan sam u lemljenju ko i što sam vičan promijeniti pastu očito 😂

Moram naći nekog nema mi druge 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Han kaže...
MasterG kaže...

pozdrav...idem mijenjat pastu jer me vie živcirao koliko kje moj PS4 pro bio glasan....i sve ide super...idem doslovno maknut napajanje prije ispuhivanja...i vidim da mi je konektor napajanja gotovo pa otpojen od matične.

Pretpostavljam da sam ga ja sje***...jel se to može popraviti ili je za smeće? konektor se još drži, ali jedva.

 Ako si vican lemljenju mozes zalemiti,samo pazi da ti lem ne dodiruje jedan drugog na spojevima,tj.nozicama konektora. I radit ce. Slicno se i meni dogodilo pa sam malo polemio i radilo je bez problema. 

 Tnx, a vičan sam u lemljenju ko i što sam vičan promijeniti pastu očito 😂

Moram naći nekog nema mi druge 

 Ma taj konektor se teško čupa treba baš oprezno. Ja sam ga čupao "pola sata" da ga ne slomim.

A šogi ga je par puta rasklimao i "tuta force" trzno mislio sam da će cijelu matičnu iščupati, ali nije sve je bilo ok.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

u tome je bio i problem. gledam da ga skinem, kad ono ne ide, jbte klimam malo pomalo i samo na jednom cup...samo me hladni znoj oblio

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa,

imam "cudan" problem sa svojim ps4PRO.Sinoc uredno igrao NBA2K20 i ugasio.

Jutros palim ps i sve ok,dok ne pokrenem igricu,odnosno prikaze se onaj prvi screen i onda u ekranu dolje HDR signal i izgubim sliku,samo crni ekran i tu i tamo nekakva smetnja.Probao sa drugom igricom,PES 2021 i ista stvar,pocetni screen i cim se pojavi da se aktivira HDR nestaje slike.Kada sam spojio na drugi port na tv koji ne podrzava HDR sve uredno radi.

Imao itko slican problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna netko ima li kakav kod za popust za kupovinu igre na stranici gamershop.hr?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Kako sam dobio PS5 prije par mjeseci, mislio sam ostaviti malcu PS4 pro ali već 6 mjeseci nije upaljen planiram ga prodati. To je ona zadnja verzija, što je izašla sa RDR2, uz njega bi išla i igra, dva ispravna Dualshocka od kojih je jedan korišten par puta, garanciju nema... Koliko love mogu dobiti? I pitanje za PS5, spojen je u dnevnom boravku na veliki Tv, a iza tog zida je soba za maloga, razmišljao sam da samo probušim rupu u zidu i provučem HDMI do njegovog TV-a tako da uz preštekavamje kabla možemo igrati na oba TV-a. Jel plejka sama podesi rezoluciju i prilagodi postavke?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Preštekavanje kabela = smrt ionako osjetljivih HDMI konektora na tim pločama. Bolja opcija je neki HDMI box/router pa onda na njemu mijenjati smjer prikaza slike.

A što se četvorke tiče, prodaja sad ide malo bolje zbog nestašice petice pa ljudi kupuju četvorku da ubiju vrijeme. Staviš oglas na 2000 pa pokupiš najbolju ponudu.
8 godina
offline
PlayStation 4

Šta se dešava sa PS4 dualshock kontrolerima? Nema ih nigdje za kupiti, ni fizički u prodavaonicama niti mogu naci preko weba gdje ima dostupno. Nemogu vjerovati da se se najednom toliko rasprodali...bilo ih je svugdje za kupiti, imam osjecaj kao da su ih povukli iz prodaje.Da li novi kontroleri PS5 dualsense rade na PS4?

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 13:55 (TOKYO).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nazalost nece raditi, mozes ga punit ali to je sve. 

Roll it up and smoke it up
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bice otkrili kako majnat sa dualskockom. Logican slijed.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne znam odakle si i jesi gledao u ovim web shopovima, no ovdje piše da ih ima pa vidi.

 

https://www.fidia.hr/kategorija-proizvoda/ps4-oprema/novo/

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/sony-dualshock-4-v2-crno/1502384

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 20:03 (Trawis).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Preštekavanje kabela = smrt ionako osjetljivih HDMI konektora na tim pločama. Bolja opcija je neki HDMI box/router pa onda na njemu mijenjati smjer prikaza slike.

A što se četvorke tiče, prodaja sad ide malo bolje zbog nestašice petice pa ljudi kupuju četvorku da ubiju vrijeme. Staviš oglas na 2000 pa pokupiš najbolju ponudu.

 Gledao sam te HDMI boxove, morat ću pronaći onda neki 4k... Da li da prije prodaje četvorke odradim čišćenje i zamjenu paste ( ostalo mi od kompa) ili da se kupac zeza sam?

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Riskiraš nešto smrdat. Kupcu daj nek isproba i kupuje konzolu u stanju kakvom je ("as-is") i to je to. :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...
robogo kaže...
Preštekavanje kabela = smrt ionako osjetljivih HDMI konektora na tim pločama. Bolja opcija je neki HDMI box/router pa onda na njemu mijenjati smjer prikaza slike.

A što se četvorke tiče, prodaja sad ide malo bolje zbog nestašice petice pa ljudi kupuju četvorku da ubiju vrijeme. Staviš oglas na 2000 pa pokupiš najbolju ponudu.

 Gledao sam te HDMI boxove, morat ću pronaći onda neki 4k... Da li da prije prodaje četvorke odradim čišćenje i zamjenu paste ( ostalo mi od kompa) ili da se kupac zeza sam?

 Napravi ako znaš šta radiš, mislim nije toliko teško ima milion i jedan video na youtubeu kako sve odradit step by step. Samo pazi da i ako otvoriš i promjeniš pastu imaš onaj jedan mali lim koji ide s donje strane ploče i pričvršćuje blok na proc da ga dobro staviš jer se da lako zeznut i onda ti nece hladit i onda ces morat sve rastavljat(meni se to desilo hah). Savjet slikaj prije nego sve rastaviš da točno znaš kako i šta, ali u principu se je vrlo jednostavno.

Roll it up and smoke it up
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 10:21 (atiHD).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
atiHD kaže...
stiffler13 kaže...
robogo kaže...
Preštekavanje kabela = smrt ionako osjetljivih HDMI konektora na tim pločama. Bolja opcija je neki HDMI box/router pa onda na njemu mijenjati smjer prikaza slike.

A što se četvorke tiče, prodaja sad ide malo bolje zbog nestašice petice pa ljudi kupuju četvorku da ubiju vrijeme. Staviš oglas na 2000 pa pokupiš najbolju ponudu.

 Gledao sam te HDMI boxove, morat ću pronaći onda neki 4k... Da li da prije prodaje četvorke odradim čišćenje i zamjenu paste ( ostalo mi od kompa) ili da se kupac zeza sam?

 Napravi ako znaš šta radiš, mislim nije toliko teško ima milion i jedan video na youtubeu kako sve odradit step by step. Samo pazi da i ako otvoriš i promjeniš pastu imaš onaj jedan mali lim koji ide s donje strane ploče i pričvršćuje blok na proc da ga dobro staviš jer se da lako zeznut i onda ti nece hladit i onda ces morat sve rastavljat(meni se to desilo hah). Savjet slikaj prije nego sve rastaviš da točno znaš kako i šta, ali u principu se je vrlo jednostavno.

 Treba posebno paziti kad se vadi konektor napajanja sa matične to teže ide ostalo je lagano.

Znači treba vući samo konektor da matična ne pukne.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

 Treba posebno paziti kad se vadi konektor napajanja sa matične to teže ide ostalo je lagano.

Znači treba vući samo konektor da matična ne pukne.

 Ma to je najlaksi dio. Wifi i bluethoot konetkor treba pazit i flat kabove na plozi. Nece matična tako lako puknut haha. 

Roll it up and smoke it up
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
atiHD kaže...

 Treba posebno paziti kad se vadi konektor napajanja sa matične to teže ide ostalo je lagano.

Znači treba vući samo konektor da matična ne pukne.

 Ma to je najlaksi dio. Wifi i bluethoot konetkor treba pazit i flat kabove na plozi. Nece matična tako lako puknut haha. 

 Bila su tu na forumu 2-3 slučaja nisi pratio. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

 Bila su tu na forumu 2-3 slučaja nisi pratio. 

 A moguce da haha nisam bio zadnjih par godina ovdje, vratio se jučer haha. 

Roll it up and smoke it up
10 godina
offline
PlayStation 4

Jel netko spojio ps4 dualshock na pc sa gembird btd mini 5 . Ja vec uru kemijam i nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Koristim neki TP-Linkov običan za 50ak kn, BT 5.0 i isto je malen kao tvoj. Nikakvih problema sa spajanjem.

No me interesa nada!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 14:23 (marinn95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Zamjenio sam Gembird  za TP-linkov. Odmah se spojio. Dakle izbjegavati Gembird.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Preštekavanje kabela = smrt ionako osjetljivih HDMI konektora na tim pločama. Bolja opcija je neki HDMI box/router pa onda na njemu mijenjati smjer prikaza slike.

 

Jučer me prijatelj zatekao, kaže platitnću ti za polovni kao za novi (ionako imam dva)...mislio sam da se šali kada je rekao da ih nema nigdje za kupiti, znam za PS5 probleme, ali ostao paf kada sam vidio da nema ni Duashock kontrolera. 🥴

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Knockout City je Free to play 10 dana, dostupan je i na EA Play.
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0006-CUSA19588_00-KNOCKOUTCITY2020
Moj PC  
0 0 hvala 3
8 godina
offline
PlayStation 4

jel ima netko da ima pcsx4 emulator downloadan da podijeli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Jel netko zna dal će se još uvijek proizvoditi sony ps4 kontroleri? Zanimaju me baš od sony-a. Nema ih nigdje za živu dušu u Hrvatskoj  osim par crnih što je ostalo po webu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Počeo je Playstation Indies Sale

Preko 1200 Indie naslova na sniženju pa bacite pogled ako volite indie igre.

Deal of the week je It Takes Two,

vjerojatno jedna od najboljih Co-op igara u posljednjih par godina, topla preporuka.

Kome se neda listati, ovdje je popis igara

Ovdje je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AngeL_FreaK kaže...

Jel netko zna dal će se još uvijek proizvoditi sony ps4 kontroleri? Zanimaju me baš od sony-a. Nema ih nigdje za živu dušu u Hrvatskoj  osim par crnih što je ostalo po webu.

 

 

Jesi pogledao gamershop.hr? 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
AngeL_FreaK kaže...

Jel netko zna dal će se još uvijek proizvoditi sony ps4 kontroleri? Zanimaju me baš od sony-a. Nema ih nigdje za živu dušu u Hrvatskoj  osim par crnih što je ostalo po webu.

 Pogledaj par postova iznad, stavio sam linkove, no evo ih i ovdje

 

https://www.fidia.hr/kategorija-proizvoda/ps4-oprema/novo/

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/sony-dualshock-4-v2-crno/1502384

8 godina
offline
Re: PlayStation 4

jesam i nemaju nista i ne znaju dal ce dobivat..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice